Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#776 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 16:29

še sem živa laugh.png

 

jaz vem, zdaj mi je kapnilo, zakaj se ženske  oblačijo-joške ven, en kup prstanov, usnjene oprijete hlače ali grozna frizura- da one prestrašijo ta prve druge, ne pa drugi njih... zmaga bolj našemljenega, ... prav tako anoreksija... da te ne pojejo v đžungli.


predstavljaj si da te zagrabi roka z umetno zelenimi nohti in vsa načičkana... čisto drugače kot ena človeška natur roka...


jaz sem imela celo življenje prav fobijo pred prstani... zdaj pa sem tako pokvarjena, da bi se našemila s kakšnim grozljivim.


in vse šokirala s svojim življenjskim pečatom život vun.

 

da prestrašiš tipa, pa mu zašiba spolna energija pa mu stopi, iz čistega strahu laugh.png

Jaz imam danes tudi slab dan (teden) laugh.png . Sem ravno razmišljala en dan o tem, o čemer ti govoriš. Včasih sem se napravila v vse, kar praviš. Zadnje leto pa sploh nimam neke volje, v bistvu še slabše, rajši se oblečem povprečno, neopazno itd... in postajam vedno bolj nevidna... Čeprav vse to sploh nima nobene veze, ker je itak iluzija, pa vseeno kaže na ene premike v psihi (ki jih nisem opazila, kljub redni meditaciji). Zgleda je še veliko več kot sem mislila... 



#777 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 17:00

jaa jaaa ... to bo ... iz strahu se še nobenemu ni dvignil ... razen avion ... biggrin.png


zalika ... upam, da ne boš začela delit tabletk z anđelitko ... biggrin.png

Lol, kake tabletke? A take za nevidnost? Ne spremljam vseh debat... 



#778 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 17:08

nee neee ... nič za nevidnost ...

tiste tabletke, da ti vse dol visi in se samo smeškaš ... helex, prozak ... eccetera tralala

To pa nikol nisem jemala. Tudi, če sem imela slabo obdobje. Seveda je shizofrenija čisto nekaj drugega od depresivnih/tesnobnih razpoloženj. 



#779 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 17:18

Ma ja je razlika, a ti lahko funkcioniraš al ne. Kriza je, če ne moreš, v tem primeru je za moje pojme to shizofrenija, ki se zdravi. Veliko pa je ljudi, ki slišijo to, pa so dost prizemljeni, da jih ni treba zdravit in je to neke vrste gift... jaz imam bolj močne sanje ali pa "videnja v meditacijah", te zelo vplivajo name, ampak jih pol lahko handlam... 

anđelitka ni šizofrena, to samo dohtarji trdijo ...

 

anđelitka ima močno odprte kanale in ji dogaja ... težava je, ker ne zna hendlat ...

vse kar ji naredijo dohtarji je, tako jo omamijo, da ne vidi in sliši specialnih prijateljev



#780 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 17:26

da je anđelitka odštekana, sa najbolj krivi njeni psihiatri, ki ne vejo za kaj gre ...

Ne morejo bit oni krivi. Najbrž je šlo nekaj narobe, da je sploh iskala pomoč pri njih... Pol pa seveda to, kar praviš. Ampak tisto prvo je bolj ključno. 



#781 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 17:46

krivi so, ker so jo še bolj zafurali s svojimi drogami ...

mi je pred dvema mesecema rekla ena bejba , ki dela v NLP : ko te enkrat našibajo s svojimi preparati, si ultimativno fertig do konca lajfa ... ne moreš več prit nazaj k sebi ...

To ni res. Je pa dolga, da se telo ščisti. 



#782 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 10. marec 2015, 19:34

nekatere substance te nepopravljivo uničijo ...

Nekatere že, sam te načeloma ne...pač zavirajo/delujejo na receptorje hormonov... 

Tudi trajni stres/travme povzroči težje popravljive možganske spremembe. S tem, da jaz nisem za tablete, ker ne rešijo vzroka. 



#783 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 11. marec 2015, 01:50

Shizofrenija je tipični primer prilepljenih energijskih parazitkov, dušic, duhov ali kakorkoli že kdo pravi tem bitjecem...in potem sledi igra "ko je jači"...tongue.png

 

Tabletke na psihiatriji znajo "zjeb***t" eterično telo zelo hitro, v par letih...obnavljanje pa traja še pa još...seveda obstajajo tudi hitre rešitve, če je človek sposoben sprejet energijo svoje duše in delati ubrzane korake...V večini primerov človečki, ki papcajo psiho tabletke, potrošijo ta život in sledi faza več sreče v naslednjem...tongue.png

 

Rešitev je čisto simpl in je poznana pod pojmom "presvetljevanje uma"...obstaja samo en majhen keč, s tem se lahko začnejo igrati samo človečki ki izpoljnjujejo minimalne zahteve- 60% Buda oz. številka 6. če se vzame lestvico od 1-10...Presvetljevanje je najbolj udarniška stvar, ki obstaja...presvetljevanje z dodatki je pa BUUUM...Brez panike na LNF sta samo 2. aktivne budale, ki izpolnjujeta te pogoje...izpolnjevati pogoje pa še ne pomeni imeti tudi znanje o temu ali uporabi v praksi...In kot so pravile naše bake "uči, uči, da boš imao šta obuči, kad ideš kuči"... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#784 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 08:33

Hvala

 

Jaz imam danes tudi slab dan (teden) laugh.png . Sem ravno razmišljala en dan o tem, o čemer ti govoriš. Včasih sem se napravila v vse, kar praviš. Zadnje leto pa sploh nimam neke volje, v bistvu še slabše, rajši se oblečem povprečno, neopazno itd... in postajam vedno bolj nevidna... Čeprav vse to sploh nima nobene veze, ker je itak iluzija, pa vseeno kaže na ene premike v psihi (ki jih nisem opazila, kljub redni meditaciji). Zgleda je še veliko več kot sem mislila... 

 

pridna, pridna. Mi se delamo nevidne.

 

Eni pa špilajo na Big Brotherju vsem na očeh!



#785 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 08:37

fajn ... potem na srečo anđelitka ne bo trajno šašava ... tongue.png

 

Pridni pridni......

 

garam!



#786 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 11. marec 2015, 08:55

Shizofrenija je tipični primer prilepljenih energijskih parazitkov, dušic, duhov ali kakorkoli že kdo pravi tem bitjecem...in potem sledi igra "ko je jači"...tongue.png

 

Tabletke na psihiatriji znajo "zjeb***t" eterično telo zelo hitro, v par letih...obnavljanje pa traja še pa još...seveda obstajajo tudi hitre rešitve, če je človek sposoben sprejet energijo svoje duše in delati ubrzane korake...V večini primerov človečki, ki papcajo psiho tabletke, potrošijo ta život in sledi faza več sreče v naslednjem...tongue.png

 

Rešitev je čisto simpl in je poznana pod pojmom "presvetljevanje uma"...obstaja samo en majhen keč, s tem se lahko začnejo igrati samo človečki ki izpoljnjujejo minimalne zahteve- 60% Buda oz. številka 6. če se vzame lestvico od 1-10...Presvetljevanje je najbolj udarniška stvar, ki obstaja...presvetljevanje z dodatki je pa BUUUM...Brez panike na LNF sta samo 2. aktivne budale, ki izpolnjujeta te pogoje...izpolnjevati pogoje pa še ne pomeni imeti tudi znanje o temu ali uporabi v praksi...In kot so pravile naše bake "uči, uči, da boš imao šta obuči, kad ideš kuči"... biggrin.png

Ena si ti drugi pa jaz, prav je da bralci vedo, o kom se gre ne rabimo se sprenevedat ali slepomišit, sej nismo politiki, pravniki niti ekonomisti nismo..


prenos.jpg


#787 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:07

"uči, uči, da boš imao šta obuči, kad ideš kuči"

 

kaj to pomeni?zorro.gif



#788 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:13

"uči, uči, da boš imao šta obuči, kad ideš kuči"

 

kaj to pomeni?zorro.gif

 

to pomen...JLZ

 

inno.gif


ja, danes je moja Tijica pojedla moj drek, ker sem se usrala na sprehodu. kdo je kriv?

 

Kva ti meniš?

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#789 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:22

 JAZ. Ker ji ne kupujem dovolj kvalitetno hrano. :(icon_smile_sad.gif



#790 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:35

 JAZ. Ker ji ne kupujem dovolj kvalitetno hrano. sad.pngicon_smile_sad.gif

 

Tko je tud z otrokom. Otrok ni nikoli kriv

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#791 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 11. marec 2015, 09:42

Se strinjam. Po drugi strani- otrok je zame ta glavna faca, mentor, učitelj, šef... na meni je da mu dam čimbolj kvaliteten foter za dušo in telo.

 

Psi so mentalno bolj omejeni kot ljudje, zato so še bolj odvisni od nas. Ker smo smo mi udomačili volkove in jim s tem porušili naravni sistem.

 

Kot spirala... isti ciklus ampak nivo višje, zato bo z nami vse v redu. Človek se bo še razvil ne pa samouničil. Nismo več opice! Uspelo nam bo...



#792 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 11. marec 2015, 19:46

glasovi v glavi ... 

 

http://grenzwissensc...anomen-des.html

Ja, sej problem je k enkrat ne veš več, kaj je res in kaj ni. 



#793 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 11. marec 2015, 19:52

vse je iluzija ... torej nič ni res ... je le virtualna izkušnja ... 

Res je, sam, če verjameš glasovom znotraj sebe (odcepljenim delom sebe), se lahko zgodi, da se ne moreš več kontrolirat.



#794 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 12. marec 2015, 10:41

zanimivo pričevanje osebe, ki se je morala soočiti z glasovi ...

 


Brez podpisa

#795 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 12. marec 2015, 20:00

nič ni odcepljeno od tebe ... po principu kreacije : vse si ti

 

in če zadevo obrnem : če se želim rešit glasov, jim pač ne posvetim pozornosti ...

točno po tem principu sem "vzgajal / učil delovat"  znanca s podobnimi recimo težavami ... s priporočilom naj se ne vrača k odloženem ...

in potem se je zgodilo ... kar naenkrat mu je postalo dolgčas, ker je imel tak mir .... in ker mu je bil dolgšas in ker je pograšal glasove, ropotanje eccetera ... se je vrnilo ...

 

torej : treba se je resno vprašat kaj bi sploh rad ... wink.png  

Jaz bolj mislim, da so tudi glasovi en "simptom", ki opozarja na nekaj, tako da če jih preslišiš slej kot prej v obliki enih reakcij pridejo na površje, tko kot pri alkoholikih recimo, kjer je recidiv približno 70-80%, ker je zdravljen le simptom, razrešeno pa ni nič... stvari se vračajo, če ne rešiš "travme", ki je v ozadju. 

 

Ljudje odcepljamo dele svoje realnosti, ko nismo v stiku s sabo in svojimi bolečinami (travmami), to sem mislila zgoraj, z odcepljenimi deli. Seveda so del vsega (celote- mene), ampak dokler jih ne sprejmem kot del sebe, bodo pač odcepljeni. 


nič ni odcepljeno od tebe ... po principu kreacije : vse si ti

 

in če zadevo obrnem : če se želim rešit glasov, jim pač ne posvetim pozornosti ...

točno po tem principu sem "vzgajal / učil delovat"  znanca s podobnimi recimo težavami ... s priporočilom naj se ne vrača k odloženem ...

in potem se je zgodilo ... kar naenkrat mu je postalo dolgčas, ker je imel tak mir .... in ker mu je bil dolgšas in ker je pograšal glasove, ropotanje eccetera ... se je vrnilo ...

 

torej : treba se je resno vprašat kaj bi sploh rad ... wink.png  

Dokler ne pride tud do transformacije nevronske strukture v možganih, nimaš kaj dosti izbire, ker se ti v hipu nezavedno "vžge isti odziv", seveda imamo svobodne odločitve, če delamo na tem, ampak vmes se dogaja recidiv, lahko zelo dolgo časa. 


No uspelo mi je 2x citirat isti post :D, tole citiranje men res ni namenjeno :D



#796 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 12. marec 2015, 21:54

Jaz bolj mislim, da so tudi glasovi en "simptom", ki opozarja na nekaj, tako da če jih preslišiš slej kot prej v obliki enih reakcij pridejo na površje, tko kot pri alkoholikih recimo, kjer je recidiv približno 70-80%, ker je zdravljen le simptom, razrešeno pa ni nič... stvari se vračajo, če ne rešiš "travme", ki je v ozadju. 

 

Ljudje odcepljamo dele svoje realnosti, ko nismo v stiku s sabo in svojimi bolečinami (travmami), to sem mislila zgoraj, z odcepljenimi deli. Seveda so del vsega (celote- mene), ampak dokler jih ne sprejmem kot del sebe, bodo pač odcepljeni. 


Dokler ne pride tud do transformacije nevronske strukture v možganih, nimaš kaj dosti izbire, ker se ti v hipu nezavedno "vžge isti odziv", seveda imamo svobodne odločitve, če delamo na tem, ampak vmes se dogaja recidiv, lahko zelo dolgo časa. 


No uspelo mi je 2x citirat isti post biggrin.png, tole citiranje men res ni namenjeno biggrin.png

 

To je čist zdrav pogled, sam ne edini možen. 

 

Men osebno je bolj verjetno, da smo obdani z bitji, ki niso na fizičnem planu kot, da nismo. Pojavnost teh bitij ni nujno dobra. 

 

Zakaj posameznik sliši glasove ni nujno vedno to, da se ego-distancirani deli njega izrazijo na tak način. 

 

Kako npr. bi obrazložila glasove, ki; svetujejo, usmerjajo, pomagajo, dopolnjuejo posameznika itd.?


Brez podpisa

#797 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. marec 2015, 04:18

Jaz bolj mislim, da so tudi glasovi en "simptom", ki opozarja na nekaj, tako da če jih preslišiš slej kot prej v obliki enih reakcij pridejo na površje, tko kot pri alkoholikih recimo, kjer je recidiv približno 70-80%, ker je zdravljen le simptom, razrešeno pa ni nič... stvari se vračajo, če ne rešiš "travme", ki je v ozadju. 

 

Ljudje odcepljamo dele svoje realnosti, ko nismo v stiku s sabo in svojimi bolečinami (travmami), to sem mislila zgoraj, z odcepljenimi deli. Seveda so del vsega (celote- mene), ampak dokler jih ne sprejmem kot del sebe, bodo pač odcepljeni. 

 

Tehnično gledano okoli 90% travm niso odcepljeni deli...odcepljeni deli so dosti bolj "jeba" za razreševati kot pa to kar se smatra pod temi pojmi ali pojem "bolečinska telesa"...večina ljudi sploh ne bi prenesla posledic soočanja (aktivacija karme vezane na te stvari) kaj šele razreševanja z odcepljenimi deli...odcepljeni deli so večinoma vezani na black magic, temno stran in seveda na bitjeca katerim marsikateri sploh ni dorasel......tongue.png

 

Ko nismo v stiku s sabo je pa spet preveč posplošen pojem...kdo pa je v stiku s sabo razen tistih, ki so od nivoja Bude dalje...Človek je v tem lifeu lahko čisto v stiku s "sabo" oz. v stiku s tem kar se pod tem pojmom smatra, ampak posledice preteklih lifeov bo pa vseeno moral razreševati, če jih še ni...Če jih pa je, je pa itak Buda...tongue.png

 

Ko človeček počasi začne ugotavljati kdaj so glasovi posledica (kako in kje se jih sliši) človekove lastne notranjosti, kdaj so pa posledica drugih nefizičnih bitjec, takrat se mu lahko začne razkrivati še marsikaj drugega...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#798 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 13. marec 2015, 07:31

Ko človeček počasi začne ugotavljati kdaj so glasovi posledica (kako in kje se jih sliši) človekove lastne notranjosti, kdaj so pa posledica drugih nefizičnih bitjec, takrat se mu lahko začne razkrivati še marsikaj drugega...tralala...biggrin.png

isto velja za misli ... ; )
Brez podpisa

#799 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 13. marec 2015, 11:52

"I am a restlessness

 

inside a stillness

 

inside a restlessness."

 

 

(Dodie Smith)


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#800 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 13. marec 2015, 11:59

realnosti ni brez nevidnih ljudi. dvignejo lajf na višji nivo. brez njih je zabloda, beda in dolgčas. vsi smo povezani prek kundalinijev in se fino menimo onstran zavesti, če imamo to srečo, da nam ni ušla..






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0