Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako najti pravo srečo?

sreča duhovnost zavedanje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
465 komentarjev na to temo

#426 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 18:23

Napisal sem da zadnjih par dni nisi čustveno nevtralen do mene, večinoma si "sovražno" nastrojen"...zato sem te vprašal kaj te je zmotilo...kaj je bilo prej nisem omenjal...beri pazljivo...In ja pola ti se oprašta, ker si vsaj nekaj priznal...biggrin.png

Sovražno nastrojen praviš ...

 

Poglej del debate na ZS z enim članom

 

 

Objavljeno: 18. junij 2015, 23:20 -> tvoje vprašanje 
 
Poslano 19. junij 2015, 12:44 -> moj komentar o tebi
 
a veš kaj pa bi ... enkrat odsedel kako uro s kakim brezotom, da vidim, če bom eksplodiral, top pa res bi icon_smile_big.gif

 

 

Zej pa preden boš spet napisal kaj popolnoma zgrešenega se vprašaj ali posamezniki, ki so sovražno nastrojeni do drugih izražajo takšne šaljive želje? To je moj zadnji argument, če želiš lahko obsediš v svojem mind-setu, ampak s tem boš povedal ogromno o sebi  icon1_wink.gif  icon_smesko.gif

 


ma daj ... saj vem kdo si in s čem se ukvarjaš ... da ne zakomplicirava preveč ...

 

 

No dej, povej kdo sem. Bolje povej kako dojemaš kdo sem. 

 

S čim se službeno ukvarjam, pa sem tukaj že pisal, tako da šteje približno 0. 


poglej : ne reče se tema v glavi ... gre za princip praznine ... laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

in če bi se ti znal vsaj malo sprostit, bi se midva lahko čisto fajn pogovarjala ... scratchchin.gifyes.gif

 

Ja ja tudi tako lahko, ampak v drugem kontekstu,  v tvojem primeru pa je tema v glavi čisto na mestu. 

 

Hmm sprostiti praviš ... he he v delčku sekunde grem v stanje sproščenosti in kar se dogaja je vse del ohranjanja sproščenosti ampak ne z omejujočimi faktorji tvojega kova. 


A veš shamano, jebe se meni za tvoj konstrukt praznine, ker pelje samo naprej do tvojega konstrukta, tega pa kar drži za svoje stranke. 


Brez podpisa

#427 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 26. junij 2015, 18:24

Domoljubka kaj je pa tebe zmotilo...in ali ima to sploh veze s tem kar je bilo napisano v tej temi...icon1_question.gif Ti dam namig- veze ima z JVVŽ...

Pa tisto o Božjem zakonu kakor si ti omenila, ne drži kaj dosti (slepila)...lahko sama preveriš...biggrin.png 

 

Treba je ločit preteklost in sedanjost...A si že slišala za neke jogijske zgodbice, kako je bil en človeček morilec, lopov in ne vem kaj še vse. Pa potem je srečal svetega možička...in na koncu je postal Buda...A znaš ti to ločit...ali kaj delaš na temu...tongue.png 

 

Vzhodnjaška joga društva poučujejo še marsikaj drugega kot ta pri nas...ne samo samozdravljenja...Pa tudi jasnovidnost, vedeževanja niso izključena. Vprašanje je samo na kakšen način se jih nauči uporabljat...Tako da ne metat vseh joga društev v isti koš...

 

Kaj pa tiste zgodbice, da lahko Guru zaradi izjemnih primerov predčasno skuri karmo, jo prenese na sebe, da učenec lažje napreduje ali da učenca malo povzdigne gor, tudi če ne izpoljnjuje vseh pogojev ali pa da odstrani z njega tisto kar sam ne more ali pa je za posrednika med učencem in đavolčiči in da se pogaja v imenu učenca (karmični dolg)...Ta del je bolj zanimiv...biggrin.png 

 

Ma najprej me zmoti to, da se kdorkoli se že predstavlja kot terapevt, zdravilec ipd... sam nahaja še v nerazrešenem krogu samobahanja in arogantnega merjenja stopenj, moči....in ponižujočem odnosu do ostalih.

Ko se pač to bere, ti je jasno, da nekaj na daleč ne štima....

Po mojem gre za cincanje ega ...

To mi ne gre skupaj...

 

Pa nisem mislla izključno zate ....na čisto vse, za katere tu opažam, da se gredo te storitve....

In tu ni prostora za foušije, konkurenčnost,  blatenja drugega.....

Mogoče si bil nekako izzvan ravno zaradi teh zgornjih poant....

Sam ravno s tem, da velikokrat  samooklicano izjavljaš, ker guru je na tej ali oni stopnji (recimo Mgd-ja se velikokrat lotiš s tem ), ne deluješ ravno v globino duhovne modrosti  in povezanosti v enem ....

 

Kar se tiče kurjenja karme seveda veliko slišim, tudi nekaj preberem....ne vem pa koliko zares drži tole.....

Da bi verjela komerkoli (tudi vsem zgodbicam glede Gurujev ) ....bom morala dat čez še ohaj zadev....pri meni morda celo na mojo škodo-nikoli ne gre tako zlahka....huh.png

Ker, res je, da v fazi opazovanja in realiziranja tega....tako, za ziher.... ne morem poročati o rezultatih povedanega....

Zaenkrat mi manjka še dokazov, da sem karmično skurila dolgove, da sem očiščena.biggrin.png

 

Vsekakor pa tudi preverjam ...ravno v naslednjih mesecih bom priča nečemu v zvezi s tem ....pa o tem kaj več takrat.

ylflower.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#428 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 18:26

Napisal sem da zadnjih par dni nisi čustveno nevtralen do mene, večinoma si "sovražno" nastrojen"...zato sem te vprašal kaj te je zmotilo...kaj je bilo prej nisem omenjal...beri pazljivo...In ja pola ti se oprašta, ker si vsaj nekaj priznal...biggrin.png

še tole

 

a res ne ....? o pa si. 

 

"večino tega kar te je zmotilo ni v tej temi..."


Brez podpisa

#429 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 18:36

fixi ... sprosti se ...

 

 

Hočeš rečt ... sprosti se v odnosu.

 

Lej ... ne bit neumen in naiven. 

 

Iskreno ... s teboj to ni mogoče in še enkrat iskreno, za enkrat menim, da bi z Brezotom to bilo mogoče. Odsedet kakšno uro v čisti tišini. S tabo pa bo mogoče, ko boš v odnosu svoj prav znal razumet tudi kot samo svoj prav. 


Brez podpisa

#430 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 18:40

Preveč projiciraš svoj univerzalni prav. Verjamem, da pride prav pri klientih ...a rečejo kaj vauuu shamano ka ti je to, ka si ti nor ? 


Brez podpisa

#431 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 19:16

hitro je blo tole shamano, hitro ....ti prodajalec meglenih trditev icon1_wink.gif
 
 

Pustiš, da steče malo vode pod mostom in nato nadaljuješ po stari poti.


Brez podpisa

#432 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 19:19

na splošno se sprosti ...
in kot sem napisal ... ne rabiš se pogovarjat z menoj ... in če ti brezo lahko pomaga, sem vesel zate ...

Brezota bi spontano preveril...to je vse, ne iščem pomoči.

Če se ne motim je enkrat omenil, da bi padel skupaj na njihovi skupinski meditaciji. Jaz bi se samo usedel zraven in bil preprosti skromni jaz, tisti ki je tako povabljiv za razne shamane, da mu dajo učno lekcijo iz duhovnosti, ki pa jo ne rabi.
Brez podpisa

#433 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 19:29

Dam ti pa plus shamano, prav tako hitro prebrodeš in pozabiš napetosti in neskladja in pustiš drugega samega s svojimi problemi, kar je edino fer.
Brez podpisa

#434 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 20:23

"Prava sreča je v samoti, ki je sovražnik blišču in hrupu: rodi se predvsem, ko uživaš sam s seboj; ali potem iz naklonjenosti in pogovora z nekaterimi izbranimi prijatelj." Joseph Addison


"Za srečo je potrebna svoboda, za svobodo je potreben pogum." Viktor Frankl



#435 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 20:35

in kaj je potrebno za pogum ??? "Shamannamo"   biggrin.png

Svoboda... sej piše...


V bistvu ne piše, kontra je, sori mal sm utrujena- pa sem na hitro prebrala...Lahko pa rečem za Frankla- ki je preživel koncentracijsko taborišče in si je menda stalno dopuščal notranjo svobodo,, čeprav je bil zaprt, seveda pa ga je pri življenju obdržala ljubezen in notranja svoboda... vsaj tko nej bi bilo... 


To je mogoče prava sreča, da znaš najti svoj notranji prostor/svobode, kljub ostalim "omejitvam"... 



#436 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 20:42

Shamm veš včasih ni treba vseh besed dobesedno jemat...najbrž sva mislila enako, al pa ne, nima veze...



#437 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 20:44

jaaa ... ampak vseeno rad bluzim ... tongue.png

Vem, včasih paše mal podebatirat, pa čeprov ni kej za rečt, ampak še bolj pomembno je BITI TIHO, ko je tko boljše- vidiš to pa jaz še ne znam... 



#438 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 20:46

To itak... 



#439 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 21:21

https://www.psycholo...ow-expectations



#440 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 26. junij 2015, 21:33

Zanimiv pogled na korelacijo med pričakovanjem in sočutjem smile.png Na prvo oko se ne bi zavzela razmišljat o tem.

Prav črte pod prebrano tudi ne morem potegnit. Bo malo za meditirat na tem biggrin.png

Mal je zmedeno/pomanjkljivo/nespretno napisano, samo se da dojet poanto...



#441 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 21:46

smile.png   ... pa ne, da ti je dolgcajt ...

 

vzel sem si cajt za vizualno analizo strukturne spremembe pri uporabi "torzijskega" polja ... pa tak ... obožujem teoretično fiziko ...

malo sem se poigral z nevarnostmi, ki jih prinaša ...

 

Ne niti ne ...

 

Sam cenim, da folk ne rine vame in enako odklanjam, da rine. In enako kot znaš rinit, enako se znaš umaknit. 

 

Če te kritiziram zaradi enega principa, te lahko tudi hvalim zaradi drugega. 

 

In velja, glede mene pišeš velike neumnosti ... ne vem od kej ti to veselje ...sem že posumil, da je to pri tebi samo orodje vplivanja na behaviorizem sogovornika (manipulacija z namenom razkrivanja novih vsebin) in do neke mere res je, ampak ne v celoti. Ne vem a ko napišeš npr. , da iščem resnico v zadetem stanju ali to resno verjameš ali je kaj drugega? In se komot pogovarjam o teh tvojih resnicah, ker pri tem nima kaj skrivat,  ampak ne na tak način. 


Brez podpisa

#442 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 22:19

Besedna zveza "višje vrednote" ima drugačen pomen kot besedna zveza kot si jo uporabil ti...tudi zvuči drugače...Duhovni učitelji ne dajejo nobenih definicij...oni samo razlagajo v okvirih človeškega razumevanja...zato sem ti rekel, da res dobro pojasniš, ker ni bilo logično v primerjavi s tem kar duhovne bukvice govorijo...Sem si vzel celo čas in malo "odmeditiral" na tvojo besedno zvezo in na pojem "višje vrednote"...še pred tem replyem...biggrin.png

Razlaga je druga oblika/beseda za definicijo, oboje pa je v domeni razuma. Šele v povezavi z notranjim jazom dobijo tišji, globji, nebesedni pomen. 

 

Sicer pa ti bolj malo pomaga, če meditiraš in čekiraš v kolikor delaš to v napačnem kontekstu. npr. lahko dojameš, da pišem o vozilih vprašanje je le, če imava isto vozilo v mislih in tako dobiš drugačne rezultate kot bi jih sicer. To sem ti enkrat že omenil z drugimi besedami ...

 

In tole me še vedno zanima:

 

In ko pišeš o razvojni stopnji sem opazil, da pišeš tudi o temačnih bitjih s stopnjo npr.7 a gre  pri tem za bitja zla? in če ja v kakšni meri vrednostni sistem teh bitij zla vpliva na oceno razvojne stopnje -> torej če imamo dve bitji, ki imata identične sposobnosti, neke lastnosti, znanje (sta primerljivi)ampak z nasprotujočim vrednostnim sistemom: po domače eno je dobro in drugo zlo ... kaj se v tem primeru dogaja z oceno? Vem, da si te dejavnike že opisal, zanima me konkreten primer


Brez podpisa

#443 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. junij 2015, 22:20

Sovražno nastrojen praviš ...

 

Poglej del debate na ZS z enim članom

 

Objavljeno: 18. junij 2015, 23:20 -> tvoje vprašanje 

 
Poslano 19. junij 2015, 12:44 -> moj komentar o tebi
 
a veš kaj pa bi ... enkrat odsedel kako uro s kakim brezotom, da vidim, če bom eksplodiral, top pa res bi icon_smile_big.gif
 
Tole boš pa moral malo pojasniti...ZS z enim članom v roku koliko časa, od danes pa koliko časa nazaj...ker moji ZS so skoraj prazni...tistih par v 2014, 2013 pa ni omembe vredno...
 
A misliš 19. junij 2015, 12:30...?
 

 

 

A tole tu je šum v komunikaciji, ali se gre za zapletanje (v ne vem kaj bi temu rekli)?
Kolukor sem jaz dojela ob branju, je uporabil isto besedno zvezo, katero ti negiraš, oz. praviš je bila uporabljena drugače. Besedna zveza je ista, uporaba je v smislu namena sporočilnosti. Zadeva zaključena.
Mislim, da je dost jasno napisal. Če rabiš razširejno razlago, pa tako vprašaj. En stavek je zadost in zahteva po razlagi iz tvojega suma nerazumevanja je popolnoma odveč.

Aja, pa če bukvice take i onake ne vsebujejo besedne zveze v pomenu, ki ga je uporabil, še ne pomeni, da stvari ne zastopi.

.... ali na kratko vse skupaj: mislim, da se je Fix trudil razložit v okvirih človeškega razumevanja.

 

"Primeren odnos med dvema osebama je definiran skozi osnove višje vrednote" 

 

Sorry jaz ga nisem razumel al sem pa ta stavek videl v drugačnem kontekstu...poudarek je na definiran...kako je lahko odnos definiran...odnosov se ne da definirat...vsaj ne po mojem mišljenju...zlasti če uporabim navedbo iz SSKJ- natančen opis pojma z navedbo vseh njegovih bistvenih znakov, (natančna) razlaga

 

​Kar bi lahko pomenilo da se lahko odnos med dvema opiše zelo natančno skozi višje vrednote...razen če nima pojem definicija še kakšnih drugih pomenov...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#444 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 22:23

principi o katerih govorim se ne izključujejo, je pa dejstvo, da jih ni enostavno razumet ...

imam eno prednost ... gre mi matematika, fizika in vizualizacija miselnih modelov .... na ta način pa se lažje približam tudi ezoteričnemu pogledu, kvantnemu pogledu in razumevanju ... in potem je tu še tretja zadeva o kateri bom raje molčal ...

 

to kar ti lahko sprejmeš kot resnico ali svojo resnico, ni toliko odvisno od mene kot od tvojega stanja izkušenj ... itak se vsi ves čas spreminjamo v vseh ozirih ...

in ne pričakujem, da se strinjava ...

 

Nimam problema s takšno formo ...


Brez podpisa

#445 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. junij 2015, 22:29

Domy ti dam še en namig...malo bolj globji...glej v smeri JVVŽ- pretekli lifei- zeliščarstvo, zdravilstvo- stvari povezane z denarjem ali zaobljube glede denarja (mogoče da ne boš več bogata, zaobljuba kot jo dajo nune, da boš živela v "uboštvu")- problemi v sedanjosti...

 

Skušaj malo odmeditirat...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#446 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. junij 2015, 22:30

Tole boš pa moral malo pojasniti...ZS z enim članom v roku koliko časa, od danes pa koliko časa nazaj...ker moji ZS so skoraj prazni...tistih par v 2014, 2013 pa ni omembe vredno...
 
A misliš 19. junij 2015, 12:30...?

Midva imava očitno drugačen notranji jezik - piševa govoriva oba slovensko, ampak razumeva se pa ne.


Pravim ti, da sem se na ta dan pogovarjal preko ZS z enim članom tega foruma o tebi. Ti si verjetno že bil v sliki, kjer sem nastrojen do tebe, jaz pa sem glede tebe izražal šaljive želje na pozitiven način. To ne gre skupaj.

 
 
 

"Primeren odnos med dvema osebama je definiran skozi osnove višje vrednote" 
 
Sorry jaz ga nisem razumel al sem pa ta stavek videl v drugačnem kontekstu...poudarek je na definiran...kako je lahko odnos definiran...odnosov se ne da definirat...vsaj ne po mojem mišljenju...zlasti če uporabim navedbo iz SSKJ- natančen opis pojma z navedbo vseh njegovih bistvenih znakov, (natančna) razlaga
 
Kar bi lahko pomenilo da se lahko odnos med dvema opiše zelo natančno skozi višje vrednote...razen če nima pojem definicija še kakšnih drugih pomenov...

Vsak odnos se da definirat, razložit, ga opisat.

Kot ... to je definicija njunega odnosa: bla, bla, bla. Edini razlog, da bi to naredu je, da nevidno vsebino približaš bralcu z namenom, da se iz nje kaj dobrega nauči.
Brez podpisa

#447 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. junij 2015, 23:23

Midva imava očitno drugačen notranji jezik - piševa govoriva oba slovensko, ampak razumeva se pa ne.

Pravim ti, da sem se na ta dan pogovarjal preko ZS z enim članom tega foruma o tebi. Ti si verjetno že bil v sliki, kjer sem nastrojen do tebe, jaz pa sem glede tebe izražal šaljive želje na pozitiven način. To ne gre skupaj.

Vsak odnos se da definirat, razložit, ga opisat.

Kot ... to je definicija njunega odnosa: bla, bla, bla. Edini razlog, da bi to naredu je, da nevidno vsebino približaš bralcu z namenom, da se iz nje kaj dobrega nauči.

 

In kaj ima tvoje chatanje po ZS veze s tvojimi posti tukaj...kako naj jaz vidim tvoje debate...whistling.gif

Tam si lahko bil prijazen, tukaj pa mogoče ne...nekateri tvoji posti, ki so letel na mene so zelo izstopal v negativni smeri...govorim za zadnje par dni, ne prej...in na to se je nanašal moj komentar...

 

V fiziki in podobnih vedah ima definicija večjo težo kot nek opis, razlaga...tam se definicij ne spreminja kar tako...opis odnosa se pa lahko spreminja iz minute v minuto...Definicije je bilo treba v šolah znati v nulo, ne tako kot pri opisih. Pri opisih se je lahko manevriralo, pri definicijah ne...

Če pa pojem "definicija" uporabljaš kot sopomenko za "opis, razlago"...potem pa ja....


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#448 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 27. junij 2015, 08:19

 
In kaj ima tvoje chatanje po ZS veze s tvojimi posti tukaj...kako naj jaz vidim tvoje debate...whistling.gif
Tam si lahko bil prijazen, tukaj pa mogoče ne...nekateri tvoji posti, ki so letel na mene so zelo izstopal v negativni smeri...govorim za zadnje par dni, ne prej...in na to se je nanašal moj komentar...
 
V fiziki in podobnih vedah ima definicija večjo težo kot nek opis, razlaga...tam se definicij ne spreminja kar tako...opis odnosa se pa lahko spreminja iz minute v minuto...Definicije je bilo treba v šolah znati v nulo, ne tako kot pri opisih. Pri opisih se je lahko manevriralo, pri definicijah ne...
Če pa pojem "definicija" uporabljaš kot sopomenko za "opis, razlago"...potem pa ja....


A pravis, da se v zs delam prijaznega, se ne in ravno zato ima veze, ker tako sem se jaz pocutil, ti pa si imel svoj svet. Raje že povej kje točno si se pocutil napadenega in ne da kot mačka okoli vrele kaše.
Brez podpisa

#449 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. junij 2015, 08:19

Glede "igre ega", kar mi nekateri očitajo, postavljanje nad ne vem kakšnega guruja, da sem jih primerjal...Sem vzel obdobje pol leta in eno leto...Ali se gre res za "igro ega"...Moj ego se je v teh primerih gibal samo okoli 1/3 ali celo manj...kar pa še ne pomeni, da ego ni bolj deloval v drugih primerih al pa več kot dve leti nazaj...

 

Me je pa to spomnilo na zgodbice in prerekanje višje- nišje...in v večini primerov so v igri isti vzorci kot takrat...skratka zgodbica se ponavlja...Mi je pa zanimivo kako na iste cake padajo ljudje, ki se imajo za "duhovnjake", ki so preštudirali ne vem koliko literature, obiskali ne vem koliko tečajev in gurujev...What.s the catch...Niso naučili bistva...Meditiraj, opazuj, preveri, ozavesti...

 

Kot da bi nekdo primerjal svoj najnovejši Audi z avti od par sosedov, da bi videl razliko in ali se je investicija izplačala...zlasti po tistemu ko bi mu sosed trdil da je njegov fiat boljši...in ko bi se primerjalo karakteristike, fiat ne bi imel kaj dosti možnosti...in ko bi se primerjalo še z najnovejšim mercedesom od soseda na koncu ulice, potem mu tudi Audi ni dorasel v nekaterih stvareh...in potem bi mu sosedi s slabšimi avti očitali "egoizem"...malo metaforično povedano...

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pa vzemimo za primer človečka, ki se ima za duhovnega zdravitelja...S.T. ima isto tarifo tako v svoji državi kot v SLO. Dobro tukaj posredniki še malo nabijejo ceno, da pokrijejo stroške in spravijo še kaj v svoj žep. Za osebke si v povprečju vzame 5- 10 min. Recimo ženska ni mogla premikat roke, imela je vedno skrčeno, on nekaj muti, in ženskica potem lahko roko premakne že do polovičke. Osebek je imel bolečine zaradi obrabe hrustanca oz. ga sploh ni več imel. In človečku je začel rasti nov hrustanec.

 

In tukaj se pojavi vprašanje- kaj je sploh "duhovno zdravljenje"...???

S.T. je vplival tako na njegovo psiho kot fizično telo. In če to primerjamo z uradnimi zdravniki, je v bistvu naredil več kot zdravniki in psihiatri skupaj. In če zdravniki in psihiatri dobivajo dinarčke, zakaj jih potem on ne bi smel. Ker konec koncev je naredil za 2/3 več kot pa človečki uradne medicine...Čeprav po uradni zdravniški doktrini se hrustanec ne obnavlja. Torej je to "čudež"...

 

In on sam je celo izjavil- I am Šiva, I am God...Rodil se je kot vsak obični človeček, bil pod vplivom karme...in sedaj je to, kar pač je...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#450 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. junij 2015, 08:33

A pravis, da se v zs delam prijaznega, se ne in ravno zato ima veze, ker tako sem se jaz pocutil, ti pa si imel svoj svet. Raje že povej kje točno si se pocutil napadenega in ne da kot mačka okoli vrele kaše.

 

Nič ne trdim...hipoteza...kako naj jaz vem kaj ti pišeš v ZS...zakaj bi še enkrat izpostavljal nekatere poste in pogreval določene stvari...mogoče bi ti sedaj drugače odreagiral, kaj pa drugi. In potem bi spet imeli prerekanja kot v politiki- nemci, domobranci, beli, rdeči... A boš trdil da si bil angelček al da je tudi tebe malo zaneslo...Jaz sem svoje stališče povedal. Če ne pa vprašaj za kakšno drugo mnenje...

 

Jaz zaključujem to poglavje...ti in ostali pa kakor hočete...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif






Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: sreča, duhovnost, zavedanje

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0