Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lenoba...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
31 komentarjev na to temo

#26 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 15. junij 2015, 21:29

Ja, točno to tudi jaz delam, s tem, da me skoraj praviloma kdo spomni na stvari, ki jih že znam/vem, pa sem jih kar pozabila. Problem je tudi v tem, da neham, takrat ko bi lahko šla globlje v zavedanju sebe in to jaz vem, ampak ...

 

sama se zavedam ... naučila sem se nečesa, kar mi lahko olajša vsakodnevne strese, a nisem bila dovolj vztrajna to ponavljati vsak dan, tudi, ko so le ti minili ... zame to ni lenoba ... prej pomanjkanje koncentracije ... morda olajšanje, ker so tiste najhujše težave mimo ... hkrati pa učenje in spoznanje, da naučene tehnike, ki ti v življenju pomagajo ne smeš zanemariti icon1_wink.gif

Lenoba ima veze s tem kateri del karme se aktivira- iz katerega lifea in kateri vzorci priplavajo na površje...ta teden sem videl vzroke za te stvari...kar sem že omenil...nisem pa omenil kaj vse to lahko potegne za sabo...bilo že prevečkrat nakazano drugje...biggrin.png

w00t.gif ... kakšen link mogoče ... takrat, ko si o tem govoril mi očitno ni bilo pomembno wink.png

 

 

Zadnje čase se tudi nenormalno jasno spomnim sanj, v njih se tudi kaže moja lenoba. Kaj svašta mene zmoti v "zunanjem svetu" in koliko situacij jaz vnaprej preživim v sanjah...


Ne vem Brezo, jaz praktično nenormalno vse pozabim. 

sanje so prav posebno doživetje ... razlagati si jih kar tako tudi ne gre wink.png

sama opažam, da so odraz mojih preintezivnih razmišljanj o "mogočih dogodkih" ali preteklosti ... posledice prevelike vživetosti v posamezne like nadaljevank in filmov huh.png ... največkrat zelo intenzivne ob luninih menah (ščip, mlaj) ... bolj me skrbijo sanje ...dogajanje , vedno enako , z enakim koncem, ki mu ne najdem vzroka ohmy.png



#27 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 18. junij 2015, 19:00

sama se zavedam ... naučila sem se nečesa, kar mi lahko olajša vsakodnevne strese, a nisem bila dovolj vztrajna to ponavljati vsak dan, tudi, ko so le ti minili ... zame to ni lenoba ... prej pomanjkanje koncentracije ... morda olajšanje, ker so tiste najhujše težave mimo ... hkrati pa učenje in spoznanje, da naučene tehnike, ki ti v življenju pomagajo ne smeš zanemariti icon1_wink.gif

w00t.gif ... kakšen link mogoče ... takrat, ko si o tem govoril mi očitno ni bilo pomembno wink.png

 

 

sanje so prav posebno doživetje ... razlagati si jih kar tako tudi ne gre wink.png

sama opažam, da so odraz mojih preintezivnih razmišljanj o "mogočih dogodkih" ali preteklosti ... posledice prevelike vživetosti v posamezne like nadaljevank in filmov huh.png ... največkrat zelo intenzivne ob luninih menah (ščip, mlaj) ... bolj me skrbijo sanje ...dogajanje , vedno enako , z enakim koncem, ki mu ne najdem vzroka ohmy.png

Jaz komot razložim moje sanje, vse so mi čist smiselne, še tiste, ki mi včasih niso bile... 

 

Nekje tam zgori si Brezo napisal naj odmeditiram prvi tvoj odstavek, no in sem res... pa sem zaznala pretrgano povezavo v predelu trebuha in to tako močno, da so bile moje noge dobesedno paralizirane, tko da mogoče je tle na "fizični" ravni ena blokada...

Potem sem pa prebrala tole "blokada na določenem področju abdomna lahko zapira pretok energije do srca"... 

 

Seveda me kolega že vsaj tri tedne potrpežljivo in konstantno opominja na to isto stvar... laugh.png , ko bi js kdaj koga poslušala, bi moja ušeska že prepevala pa rastla biggrin.png

 

Glede bitij pa sem čutila sam "driftanje" v bistvu tak fajn občutek :D... tko da to zdej res ne vem...

 

laugh.png sleepy.gif love3.gif


Moji duši se zgleda to zaluštalo :D



#28 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. junij 2015, 12:39

Pridružujem si pravico pasivnosti, v svetu, ki je povsem aktivno nastrojen! laugh.png


dReAM

 

 

 


#29 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. junij 2015, 14:57

Jaz komot razložim moje sanje, vse so mi čist smiselne, še tiste, ki mi včasih niso bile... 

 

Nekje tam zgori si Brezo napisal naj odmeditiram prvi tvoj odstavek, no in sem res... pa sem zaznala pretrgano povezavo v predelu trebuha in to tako močno, da so bile moje noge dobesedno paralizirane, tko da mogoče je tle na "fizični" ravni ena blokada...

Potem sem pa prebrala tole "blokada na določenem področju abdomna lahko zapira pretok energije do srca"... 

 

Seveda me kolega že vsaj tri tedne potrpežljivo in konstantno opominja na to isto stvar... laugh.png , ko bi js kdaj koga poslušala, bi moja ušeska že prepevala pa rastla biggrin.png

 

Glede bitij pa sem čutila sam "driftanje" v bistvu tak fajn občutek biggrin.png... tko da to zdej res ne vem...

 

laugh.png sleepy.gif love3.gif


Moji duši se zgleda to zaluštalo biggrin.png

ni dvoma da je bilo tako, nobenega dvoma ni, Mula Omar bo potrdil da je temu bilo tako..


prenos.jpg


#30 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 23. junij 2015, 19:30

ni dvoma da je bilo tako, nobenega dvoma ni, Mula Omar bo potrdil da je temu bilo tako..

Potrdilo men ni potrebno...



#31 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 23. junij 2015, 20:45

V bistvu smo res vse pomesali v isti kos. Skoraj za vse to se da uporabit pojma delovanje in nedelovanje in naj bi bili zavestni obeh. Hocem rect, da je za lenobo vedno en vzrok, ko bi dusa rabla zdravljenje z ljubeznijo. Sicer pa, res je najslabse obcutek krivde se povrh. Mogoce bi se zgledovali po zivalih, kako v njih ni dvojnosti uma, saj lahko tud po lenivcih, le dajmo poceti ali nepoceti nekaj v celostnosti...(sebi pravim wink.png )

 

mal bom off topic s temle komentarjem.

ne bom namreč nič o lenobi, ampak samo o poboldanem.

sem zadnjič razmišlju točno o tem zgledovanju po živalih. meni vse znane kulture to počnejo.

ali pa vsaj živijo z živalmi v neke vrste tesnem sožitju. posledično jih seweda magari nevede tudi v čem posnemajo... pustmo zdej.

hotu sem le rečt, da se mi posnemanje živali v vsem ne zdi glih dobra ideja.

namreč...

one so živali, mi pa ne.

s tem se ne dvigam nad živali, ampak samo želim opozoriti na razliko. vsaj zame tu razlika obstaja, pa zavest pa enost pa to... se seweda zavedam, ko tole pišem, ampak kljub vsemu se imam za "drugačnega" od živali.

 

no... če skrajšam...

končni rezultat tega razmišljanja je bil, da čim manj posnemati KOGARKOLI.

itaq se čist verjetno niti ne da, v večini primerov pa to itaq počnemo nevede in je neizbežno.

seweda pa lahko to mal ozavestimo in se mal več ravnamo po sebi, kolikor se sploh poznamo.

silimo se verjeti nekim idejam (glej zlomka-spet verjetno ne svojim, ampak smo jih kupuli od drugih. v mnogih primerih pa te tuje ideje celo zavestno kupujemo-od nekih avtoritet. in da so avtoritete, smo spet to idejo kupili od drugh... pa tko) o enosti, ne vemo pa niti tega, kdo smo mi, ki smo delček te enosti oz. nismo delček-ampak smo enost... s tistim delčkom ured, hahahahha


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#32 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 24. junij 2015, 06:57

Strinjam se, Janko. Razumem kaj praviš..., vsaj do tam, ko lahko... Naš (človekov) um je orodje, razum je lahko čudovit pomagač v doživljanju in resnično verjamem, ko oddela svoj namen, ostanemo na nek način podobni živalim v najvišjem smislu...

Mislila sem bolj v poetičnem smislu, isto, kot drevo daje senco dobrim in slabim in v tistem smislu: poglejte lilije na polju...

Ja, in še en moj razlog "za": se ne primerjajo z drugimi...;)


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0