Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprememba se lahko zgodi čez noč

tretma življenje proces sprememba access bars glava termin namen

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
119 komentarjev na to temo

#1 Alja Aljančič

Alja Aljančič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 20. junij 2015, 20:30

Pred kratkim sem postala Access bars praktik. To je telesni proces pri katerem se nežno dotikaš točk na glavi, ki so povezana z različnimi deli našega življenja. Ko sem izkusila ta tretman na lastni koži, sem v dnevih, ki so sledili začela sem čutiti spremembe, ki so sledile. Določene skrbi so izginile, to kar me je še včeraj motilo me danes ni več, začutila sem mir v sebi, spolno življenje je boljše, bolj sem povezana sama s seboj. O tem sem napisala tudi blog, ki ga lahko preberete na moji spletni strani www.carobnozivljenje.com. Drugi, ki sem jim naredila ta tretma pa so bili na koncu zelo sproščeni in zadovoljni. Pravijo, da jim je vse skupaj res spraznilo glavo.

 

Če bi kdo med vami rad izkusil tretman na lastni koži, vas vabim, da me kontaktirajte za termin. Lahko to storite preko kontaktnega obrazca na spodnji povezavi do moje spletne strani pod zavihkom kontakt. Cena za uro do uro in pol je 20 eur. 

 

Moj namen je, da bi lahko s tem prečudovitim telesnim procesom pomagala čim večjemu številu ljudi. Če želite vam poleg tretmana zaupam še zelo koristna miselna orodja s katerimi si lahko pomagate v vsakdanjem življenju. To je brezplačno.Več na spodnji povezavi.

 

http://www.carobnozi...m/#!links/c1yng

 

Lep pozdrav!

Alja


To temo je popravil/a Alja Aljančič: 20. junij 2015, 20:34


#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. junij 2015, 22:49

cokom pokom in stvar je ok..............

 

poznam zadevo in tudi dve gospe, ki to prakticirajo na drugih

res se drugim stanje hitro izboljša

ko pa opazujem ti dve gospe, so iz meseca v mesec bolj sesute

 

nekaj ne štima tle..

 

sicer pa z veseljem prinesem svoje probleme k tebi, sam ne se čudit, ko bojo moji problemi potem samo še tvoji..

 

pritiskanje točk je ok

izgovorjava določeni besed, pa je ena jeba- koda,za katero se ne ve pomena posledic wink.png



#3 Alja Aljančič

Alja Aljančič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 21. junij 2015, 08:15

Jaz imam obratno izkušnjo kot imate vi s temi dvema gospema. Več, ko delam drugim, bolje se počutim. Ko izvajam tretman se zelo poglobim v zadevo. Sem prisotna s celim telesom pri stvari in polnim svoje zaloge. Treba pa je prepoznavati kaj dobivaš od drugih in poslati nazaj. Drugače je tako, da smo energetsko vsi povezani in se čutimo ves čas pa če delaš kakšen telesni proces ali ne. Zavedati se moraš, da 98% misli, čustev in občutkov ni tvojih in jih poslati od koder so prišli. 

 

Ja res ne računam veliko ker mi je bistvo, da lahko človek, ki si tega želi tudi privošči in pride večkra, če tako čutit. Ni mi samo za denar. Ko delaš drugemu tretman delaš tudi sebi. Če to znaš sebi v prid to izkoristiti je lahko vse skupaj samo doprinos.

 

Alja



#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. junij 2015, 08:42

A to je tista, ki je odprla temo "Kako najti pravo srečo"...potem pa ne buuu ne muuu več o njej v tisti temi...mogoče pa samo opazuje in se uči...flirt.gif

 

"Z Access Bars® pobrišemo vse nekoristne "datoteke", ki se nahajajo v našem umu in nam omejujejo, da bi v življenju videli več možnosti...."

 

Koliko new age tehnik obljublja podobno...rezultat je pa čisto drugačen...v bistvu vse take in podobne tehnike bolj vplivajo na zavestni del, podzavestni pa zelo malo...in če vemo da zavestni del predstavlja samo 20%, podzavestni pa 80%...in temu je primeren rezultat...za kaj bolj globjega bo pa treba kar dosti več...

Pa nisem še videl, da bi kakšna temačna bitjeca, ki znajo blokirati marsikatero življensko področje, šla s človečka dol samo zaradi tapkanja al pa ovakvih ili onakvih predihavanj (dihanje na haro)...v bistvu nekateri lahko grejo dol oz. se preselijo na terapevta ali koga v bližini...kot bolha ko skoči iz enega psa na drugega...

 

Drugače je pa šamano zelo dobro nakazal kaj se lahko zgodi...samo majhen dodatek- seveda obstajajo tudi instant rešitve, ki vsebujejo element transformacije...ampak pri teh se zna marsikaj dogajat...tudi do 100-1000x več in hitreje kot pri new age tehnikah kot je tale gor... 

 

Za primerjavo psihoterapevti kasirajo okoli 10%, tisti ki posegajo malo bolj globje v energijske plasti pa tudi do 30-40%...Alja pa trenutno kasira samo malo več kot psihoterapevti...kar je vse nekako "logično" in "normalno"...Tako da zaenkrat se še ne splača strašit...je pa priporočljivo delat v x smeri, da se ta delež zmanjša...biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 08:50

lepa gesta lahko dolgoročno pomeni tudi željo po odvisnih klientih ki nočejo sami reševati svojih težav ...

 

Obstajajo tudi terapevti, ki so iz lažnega ega prepričani, da si klienti brez njihove pomoči ne morejo pomagati in v to prepričanje prepričujejo tudi kliente, tudi na silo in s kaznovanjem. 



#6 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:08

in obstajajo še terapevti, ki ne želijo več pomagat samo površinsko ... ali gre pri tem samo za ego ali pa za izkušnjo ??? ... presodi sam ...

 

Za lažni ego, a na finejših nivojih, ki ga še sami ne zaznajo. 


Se ga pa opaz po jezi, vznemirjenosti.



#7 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:10

Čim misliš da si terapevt, kolikor globok že, si v lažnem egu in rabiš terapevta :)



#8 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:17

ego nikoli ni lažen ... je pa maya ...

 

In on ni problem. Problem maš če ga zlorabiš.



#9 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:20

Lan je ena tuki ponujala Access Bars prvič zastonj in sem šel probat kaj je. Res začneš širše in pozitivnejše in s tem mirnejše gledat materialno, ni pa izpolnjujoče kot absolutna širina, pozitivnost in pomirjenost ko si v stiku z Bogom. 



#10 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:36

ne pozabi ... vsak učitel je terapevt, tako tisti v osnovni šoli, ki zdravi tvoje neznanje ... kot tisti, ki zdravi tvojo dušo s poučevanjem zavesti 

tudi tvoj guru je terapevt ... in če rabi terapevta ... zakaj si ga izbral ... ???

 

Mislim sem, da tist, ki misli, da je neodvisni učitelj, terapevt, je pod vplivom lažnega ega in rab terapevta, da se ozdrav. Učitelj v osnovni šoli je sam prej hodu v osnovno šolo, da se je naučil in njegov učitelj tud in njegov tud in na konc pridemo do Boga. Če kdo misli, da je neodvisni učitelj, da je Bog, namesto da mu je hvaležen in uslužen, je pod lažnim egom in rabi terapevta, Boga, da se odreš. Tud tist, ki zdravi dušo s poučevanjem zavesti (kar je površinsko zdravljenje) se je tega učil pri svojem učitelju in tisti pri svojem in na konc pridemo do Boga. Moj Guru je zame terapevt, ker me zdravi pod vodstvom Boga in pri tem sam zase ne misli, da je moj terapevt, ampak ve da je moj terapevt Bog, on pa le njegov inštrument in da je Bog njegov terapevt, učitelj. Lih zarad tega ker nima lažnega ega, da je terapevt, ampak ve kdo je terapevt in deluje pod njegovim vodstvom, je taprav terapevt, ki me dokončno, ne le površinsko zdrav, zato sem ga izbral. Takih je mal v tem svetu, ampak so. Bog včasih direktno deluje kot terapevt, včasih pa preko tistih, ki jih tako angažira, ampak še vedno je le on tisti, ki je terapevt. Zato, kdorkoli misli, da je neodvisen učitelj, terapevt, Bog, je pod vplivom lažnega ega, bolan, in rabi terapevta Boga ali njegovega poslanca, da se lahko pozdravi.    



#11 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2015, 09:55

poln si jeze in sovraštva biggrin.png

 

Zato se pa globinsko zdravim :)



#12 Alja Aljančič

Alja Aljančič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 21. junij 2015, 20:06

Res je, da sem napisala tudi forum o tem kaj je sreča. Na žalost še nisem imela časa vsega prebrati in se mi je tisto kar sem uspela pregledati dokaj sovražno nastrojeno. Na to stran sem prišla zato, da stopim v stik z ljudmi, ki se radi pogovarjajo o teh temah na nek pozitiven način. Sicer spoštujem vsako mnenje in se ne želim okoli tega preveč opredeljevati. Je pa tako, da seveda nobena stvar ne ponuja čudežev. Vse je samo pomagalo, da bi lažje ozavestili svoje življenje. Kakor koli že. Meni je Access bars prijetna izkušnja, ki jo znam podajati in deliti naprej z drugimi. Verjamem, da sem neskončno bitje in iz dneva v dan delam na sebi in se dobro zavedam, da je to delo, ki se ne bo končalo do konca tega življenja in se bo preneslo v drugo življenje. Za to, da bi na sebi naredili neke spremembe je konstantno delo, ki ga lahko opravimo s spremembo mišljenja, prehrane, določeno telesno tehniko...

 

Kakor koli že sem vesela, ko komu lahko pomagam saj tako pomagam sebi in sem tu ponudila svoje usluge z razlogom, da me najde kaka dušica, ki bi jo to utegnilo zanimati in ji lahko pomagam. Vesela sem vsakega, ki prečka moje življenje. Odloči se pa vsak sam kaj mu paše in kaj ne. 

 

Želim vam lep preostanek nedelje 



#13 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 21. junij 2015, 21:17

Pred kratkim sem postala Access bars praktik. To je telesni proces pri katerem se nežno dotikaš točk na glavi, ki so povezana z različnimi deli našega življenja. Ko sem izkusila ta tretman na lastni koži, sem v dnevih, ki so sledili začela sem čutiti spremembe, ki so sledile. Določene skrbi so izginile, to kar me je še včeraj motilo me danes ni več, začutila sem mir v sebi, spolno življenje je boljše, bolj sem povezana sama s seboj. O tem sem napisala tudi blog, ki ga lahko preberete na moji spletni strani www.carobnozivljenje.com. Drugi, ki sem jim naredila ta tretma pa so bili na koncu zelo sproščeni in zadovoljni. Pravijo, da jim je vse skupaj res spraznilo glavo.

 

Če bi kdo med vami rad izkusil tretman na lastni koži, vas vabim, da me kontaktirajte za termin. Lahko to storite preko kontaktnega obrazca na spodnji povezavi do moje spletne strani pod zavihkom kontakt. Cena za uro do uro in pol je 20 eur. 

 

Moj namen je, da bi lahko s tem prečudovitim telesnim procesom pomagala čim večjemu številu ljudi. Če želite vam poleg tretmana zaupam še zelo koristna miselna orodja s katerimi si lahko pomagate v vsakdanjem življenju. To je brezplačno.Več na spodnji povezavi.

 

http://www.carobnozi...m/#!links/c1yng

 

Lep pozdrav!

Alja

 

in kako bi lahko bilo še boljše kot to?  mad.gifmad.gifmad.gifem45.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 21. junij 2015, 21:44

alja.... mal sem bral twoj blog zdele.

 

med kulsko vsebino, k velike misli in ideje predstavlja na zlo berljiv, a jasen in spodbuden način....

še posebi sexy izstopa twoje simpatiziranje z disleksijo.

to sklepam po tem, k tko kjut postaviš kako vejico tja, kjer nej bi je ne blo.

meni recimo, se kej tacga ne more zgodit. ylflower.gif

 

skratka... cel kup zanimivih pogledov...

s temle zdej mojim ured ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 Alja Aljančič

Alja Aljančič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 22. junij 2015, 06:17

Dragi Janko!

 

Hvala za tvoj iskren komentar. Res je, da mi slovnično malo spodleti po vejico in besedo. Kljub temu se rada pisno izražam in me to veseli. Čeprav delam napake mislim, da to ne bi smela biti ovira, da to ne bi počela. Zdaj, če je tebi to smešno in me zato primerjaš z disleksijo je to tvoj pogled, ki ga kljub nekako sovražni nastrojenosti proti meni (resnično ne razumem zakaj si je nekoga sploh treba privoščiti in delati norca iz truda) spoštujem in poskušam razumeti. Če ti moje početje ni všeč v redu. Ne vem zakaj ljudje enostavno ne ignorirate stvari, ki vam niso po godu. Jaz grem tam kjer ni zame enostavno mimo in pustim drugim živeti na način kot želijo brez, da se jih lotim z nekimi svojimi mnenji. Smo si pač različni.

 

Vidim pa, da je ta zavihek DUHOVNOST IN OSEBNA rast brez pomena, če se razvijajo taki pogovori, ki se daleč stran od tega. Lahko skoraj gotovo rečem, da tu ne bom več nič objavljala.

 

Želom vam vse dobro in lep pozdrav!



#16 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 06:30

Dragi Janko!

 

Hvala za tvoj iskren komentar. Res je, da mi slovnično malo spodleti po vejico in besedo. Kljub temu se rada pisno izražam in me to veseli. Čeprav delam napake mislim, da to ne bi smela biti ovira, da to ne bi počela. Zdaj, če je tebi to smešno in me zato primerjaš z disleksijo je to tvoj pogled, ki ga kljub nekako sovražni nastrojenosti proti meni (resnično ne razumem zakaj si je nekoga sploh treba privoščiti in delati norca iz truda) spoštujem in poskušam razumeti. Če ti moje početje ni všeč v redu. Ne vem zakaj ljudje enostavno ne ignorirate stvari, ki vam niso po godu. Jaz grem tam kjer ni zame enostavno mimo in pustim drugim živeti na način kot želijo brez, da se jih lotim z nekimi svojimi mnenji. Smo si pač različni.

 

Vidim pa, da je ta zavihek DUHOVNOST IN OSEBNA rast brez pomena, če se razvijajo taki pogovori, ki se daleč stran od tega. Lahko skoraj gotovo rečem, da tu ne bom več nič objavljala.

 

Želom vam vse dobro in lep pozdrav!

sej ne da te prigovarjam , da ostaneš.. ampak na tem forumu so v temi duhovnost pretežno udeleženi psihoti, bolniki in hudi zafrustriranci.. nekaj je pa tudi prežečih na žrtve od katerih lahk kej denarja izvlečejo.. tko da za kake duhovne teme je bolje poiskati drug forum..


prenos.jpg


#17 Alja Aljančič

Alja Aljančič
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 22. junij 2015, 07:31

Med katero vrsto ljudi ljudi se pa ti uvrščaš?

 

Žalostno kakšen ton imaš do ljudi, ki se mogoče želijo samo potruditi in končno najdejo pogum za spremembo. 

 

Kakor je svet črn je tudi bel. Predlagam, da sem pa tja poskusiš poiskati v ljudeh tudi kaj dobrega. Vem, da sem ti očitno stopila na žulj čeprav ne razumem s čim točno? Če ti moje delo in pisanje ni všeč v redu? Tvoja izbira. 

 

Ahhhh....že skoraj škoda mojega časa za tole pisanje tebi. 

 

Aja čemu je pa potem namenjen tale forum, če ne duhovnim temam. Zakaj potem ti ne najdeš drug forum, če imaš tako slabo mnenje o ljudeh tukaj?



#18 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 07:59

 aha vidm, da si potrebna tovrstnih izkušenj, dobrodošla


prenos.jpg


#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:01

Jaz pa sem komaj čakala (priznam), da vidim, kaj bo Pico napisal.

in ne..ni me razočaral :))))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:16

Kakor vidim znak ® na kakšni takšni duhovni zadevi, me strese...

 

Ne dvomim, da stvar pomaga, najbrž je tudi izjemno sproščujoča - za poskusit, a kot je bilo omenjeno, ni vse tako lahko. Ena tabletka, ena terapija, pa si takoj bolje? Ne gre tako. Ne za "pacienta" in še manj za "zdravitelja". 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#21 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:21

ne sekiraj se za vejice, pikice in pomešane črke ... tisti ki te graja zaradi tega, je sam precej slabši v slovnici in pravopisu ...

bodi pa previdna pri svojem delu, da ne stakneš težav od klientov ... čeprav, nekaj jih seveda boš, pa čeprav misliš in delaš s pozitivnim namenom ...

 

in ja ... kak superprostak se tudi najde tukaj na forumu ...

 a si že zavohal profit  ?

 

 na banano

 

banana.jpg


prenos.jpg


#22 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:24

Pico, banane spadajo v kaj bomo dons jedl! mad.gif

*******

Ne želim blatiti te konkretne terapije, samo a ni zanimivo, da vse takšne registered certified zadeve prihajajo iz anglosaksonskega okolja, ponavadi kar ZDA, in da je med prvimi pozitivnimi učinki vpliv na finančno blagostanje ter kariero? 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#23 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:27

http://www.publishwa...-v-2-do-3-letih

 

Tudi Slovenci poznamo nekaj takih anglosasov za prodajanje megle draga moja Anne..

 

evo preberi si recimo tega psihopata ...


prenos.jpg


#24 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:33

Seveda jih imamo, zgornjega ne mislim brati, a naši nimajo znakca ® 

 

In ob tem znakcu vedno zastrižem z ušesi, očitno posedujem nek senzor za podobne zadeve...


Life begins at the end of your comfort zone. 


#25 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. junij 2015, 08:44

Nimajo znakca R izključno zaradi tega, ker prodajajo ukradeno robo, znanje, blefe in ker sodijo v področje, ki bi ga v normalnih državah zdavnaj kriminalizirali, tako pa evo demokracija in Baba vanga.. in potem razni Šamani fajn živijo na račun bedakov ki se jih žal  ne manjka in vedno več jih je..

 

 

skratka preprodajalci


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0