Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprememba se lahko zgodi čez noč

tretma življenje proces sprememba access bars glava termin namen

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
119 komentarjev na to temo

#76 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:08

Bejžte, bejžte. Nekaj časa nazaj je bilo modro pogruntano, da se vsak sam odloči, ali bo spokal ali ne, ne pa da se za to krivi nekoga drugega.

Torej vsi, ki so šli... so pač šli. To je vse. Koga nema, bez njega se može.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#77 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:18

mystika nima nič manj težkek karakter od koga drugega, tudi zaradi znanih težav ... in vsaj zaradi mene ni odšla s foruma ... če pa zase rabi ta izgovor, je pa to njena stvar ...

je pa veliko forumašic in še kak forumaš res zapustil forum zaradi pikota, ker je višek prostaštva, pa če ti je všeč ali ne ... in zaradi mene ga braniš in hvališ, mu lezeš v rit ... je čisto tvoja stvar ...

 jaz imam drugačno informacijo...sing.gif

 

In spet si pokazal ker lolek si... praviš da ima Mystica nekoga kot izgovor, da je šla dol, v isti sapi, pa praviš, da so nekatere forumašice šle zaradi mene dol

 

 a to pa ni izgovor?

 

 Kao


prenos.jpg


#78 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:24

recimo

in lahko konkretiziram

 

 zarad mene je šla dol Strelka za kar ste mi lahko samo hvaležni in me kujete v zvezde in malikujete.

Če bi mi uspelo dol spravit vsaj še Amalijo in Bingo Bongo bi to bil zadetek v polno..

 

in intelektualni nivo foruma bi zrastel za 21, 4 %

 

 

laugh.png


prenos.jpg


#79 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:30

 ne vem, jst imam dokaz da se mi je nedavno dvignil vsaj dvakrat , ti ga recimo nimaš

biggrin.png biggrin.png

 

 opičnjak podpohorski


prenos.jpg


#80 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:39

mogoče se tudi kdo drug hvali s tem ... recimo poštar ... opic pa ne bom zraven mešal tako kot ti ... laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

 ja to pri vas podpohorcih običajno poštarji delajo k so edini trezni, pri teb je pa ta bojazen odveč k tvoje strašilo ne bi pokavsal niti sosedov garjav štirinožec

 

laugh.png laugh.png laugh.png


prenos.jpg


#81 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:44

 ja  najbl pa se znaš junačit na daljavo

 

flirt.gif


prenos.jpg


#82 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:51

 sem za foro prečekiral

 

 v soboto sem v Mariboru a prideš, moja žena bi te želela spoznati.?

 

flirt.gif


prenos.jpg


#83 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 15:57

 ma sej ne da bi jo moral tolažit, ker od 60 letnega pijančka  z 12 centimeterskim kembljnom  po moje  si nima kaj dost  za počet, 

ampak zato, ker je iz duhovnih voda, pa jo zanimajo taki duhovni mojstri...


prenos.jpg


#84 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:01

kje si ti točno doma, tm nekje meljski hrib, malečnik...?


prenos.jpg


#85 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:16

********************

Na tem mestu bi pozvala Boudiko v sodelovanje, oziroma, da ji vrnem njena vprašanja, zakaj hudiča se ne oglasi in ne graja obnašanja. Samo pluske dajat baje ni dovolj. No, Boudi kje si?? Zakaj se ne javiš, ko je treba? Treba je zdaj, ker sem jaz ocenila, da nekateri rabijo obrambo, ko jih drugi serijsko blatijo.
Nimaš časa brat?
Bereš in nimaš časa odgovatjat?
Bereš in se ti zdi nesmiselno odgovarjat?
Po tvoje, servirano meni, to baje ni dovolj! Ajmo, zmigaj prste! Drži se svojih zapisov, kar prav Pico spet blati in klati po forumu in nekateri rabijo obrambo! (ali je zdaj kar na enkrat ne rabijo več)

Po moje, če se smem umešat, ne rabijo prov nobene obrambe, ker pisec s svojim načinom pisanja drugim, pač kaže svojo osebnost... mim tega komu piše... za to pač ni potrebna obramba... 


Aja pa sprememba je tema :D, včasih se ne zgodijo, pravočasno... 


Kar se obnašanja na forumu in na splošno tiče... 



#86 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:18

Po moje, če se smem umešat, ne rabijo prov nobene obrambe, ker pisec s svojim načinom pisanja drugim, pač kaže svojo osebnost... mim tega komu piše... za to pač ni potrebna obramba... 


Aja pa sprememba je tema biggrin.png, včasih se ne zgodijo, pravočasno... 


Kar se obnašanja na forumu in na splošno tiče... 

Niti pod razno ni res, sam za kaj takega spoznat, se je pa treba soočit z ljudmi v realnem lajfu..

flirt.gif

 

in ja v realnem lajfu sem jaz poosebljena dobrota avatarskega vedenja

 

Silica ne sikaj partyy.gif partyy.gif


prenos.jpg


#87 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:21

Niti pod razno ni res, sam za kaj takega spoznat, se je pa treba soočit z ljudmi v realnem lajfu..

flirt.gif

 

in ja v realnem lajfu sem jaz poosebljena dobrota avatarskega vedenja

 

Silica ne sikaj partyy.gif partyy.gif

Ni treba, obstaja sočuten, primeren način govorjenja, ta je isti za ekranom ali v živo... edino občasno se zgodi, da kdo iz jeze reagira, ampak to je druga pesem... je pač način del osebne integritete... 



#88 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:25

 treba je treba... kr men verjemi..

 

 veliko stvari je treba videt v živo, da lahko podaš oceno osebnosti in jst se tu za razliko od duhovnih voditeljev s tega foruma prekleto malo zmotim..


Sočutje je sicer jogijska kategorija, na katero se pa konkretno požvižgam.. sočutje kot ga razumete zahodnjaki balkanske provenience pomeni zgolj.. ne povedati tistega kar si dejansko misliš.. o nekomu..

 

love3.gif


prenos.jpg


#89 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:27

 treba je treba... kr men verjemi..

 

 veliko stvari je treba videt v živo, da lahko podaš oceno osebnosti in jst se tu za razliko od duhovnih voditeljev s tega foruma prekleto malo zmotim..

Ne dajem nobenih ocen- nesmiselno je kogarkol ocenjevat, sem že ne vem kje napisala, da se tud z lestvicami ne strinjam... Ljudje smo pač ljudje..., Vidim  pa tu, nesmiselne in nepotrebne offtopic komentarje... in obstaja ena metafora, ki govori o tem: če vzameš eno pomarančo in jo stisneš- ven dobiš pomarančni sok, ne moreš limoninega- torej česar ni v tebi, ne more prit ven... 


Tema so spremembe :D



#90 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. junij 2015, 16:30

 treba je treba... kr men verjemi..

 

 veliko stvari je treba videt v živo, da lahko podaš oceno osebnosti in jst se tu za razliko od duhovnih voditeljev s tega foruma prekleto malo zmotim..


Sočutje je sicer jogijska kategorija, na katero se pa konkretno požvižgam.. sočutje kot ga razumete zahodnjaki balkanske provenience pomeni zgolj.. ne povedati tistega kar si dejansko misliš.. o nekomu..

 

love3.gif

Nja to pa zna biti problem ja ta sočutje... problem je, ker ga moraš imet najprej do sebe, če se pa požvižgaš, je pa pol to ... odnos do drugih je vedno (tudi) odnos do sebe :D. Preverjeno! Tega je pa res treba večkrat spremenit- wohoo ratalo mi je bit manj offtopic. 



#91 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 18:03

Midva verjetno pojem sočutje interpretirava drugače..

predvidevam, da je tebi sočutje to, da se ti nekdo smili..

pri men pa je to, da se znaš postavit v njegovo kožo..

 

flirt.gif


prenos.jpg


#92 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. junij 2015, 18:13

Midva verjetno pojem sočutje interpretirava drugače..

predvidevam, da je tebi sočutje to, da se ti nekdo smili..

pri men pa je to, da se znaš postavit v njegovo kožo..

 

flirt.gif

Napačno predvidevaš. Sočutje pojmujem podobno kot ti.Prvo kot razumevanje, kaj doživlja drug in drugo kot spoštovanje tega. Tretje pa kot spoštovanje vsakega bitja. 

 

Se mi ne da pisat, ker je vse že tu in jaz se s tem večinoma strinjam : http://www.alenkareb...drupal/node/935



#93 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. junij 2015, 18:34

Kdo si ti, da tako ocenjuješ vrednost ljudi?
Utihni. Res.
Ogaben si s to svojo agendo. Nehaj brat. Če ne moreš, se pa eliminiraj na način, ki ti paše.

Podn. Čisti podn so tvoji komentarji o Amaliji. Pa kaj, če imamo ljudje različne konstitucije? Nismo vse 90 60 90 in niste vsi 22+.

Da zdaj rečem, kako si lahko podn fotr dvema hčerama, boš pa v luftu! To je nedotakljiva tema! Ajaaa?? Ne bi rekla lubči. Tvoji hčeri kot nedotakljiva twma sta ti izgovor, da lahko ti ku*ca stresaš okol, tvojo občutljivo točko se pa ne sme taknit. Še dobro, da Shaman ni tolk podl kot ti in ti tega ne meče naprej... ker veš Pico, če obstajata tvoji hčeri, obstaja tudi nedotakljivost žene, ki jo ima nekdo rad in ti nič ni naredila in nič takega rekla. Čas zabija po svoje tu gor. Njen čas. Ti si pa tolk kulturen, da ne veš več kje pritisnit Shmana na točko in se spraviš na ženo, ki ti ni nič naredila. Podn.

obadva imava povsem enak način forumskega obračunavanja, on men otroke jst njemu ženo.. ko boš imela svoje otroke, boš videla, da je teža enega in drugega dejanja neprimerljiva..

ampak okej vidm kolk je ura


prenos.jpg


#94 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 24. junij 2015, 19:28

jst sem pa zaj'c ... in se ne želim nikomur zameriti ... zakaj, še vedno nisem odkrila ... potem sem pa tiho ... samo ... boli me vseeno, ko presodim, da je nekdo krivičen do druge osebe ... ter razglabljam, čemu



#95 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 24. junij 2015, 21:47

Vlačenje kakršnihkoli družinskih članov kot sredstvo izsiljevanja ali spravljanja na druge, kot tudi obelodanjanje (intimnih) osebnih stvari, ki jih je kdo zaupal tu, ali še huje, komu osebno kakorkoli že, na forum je nesprejemljivo. Žal pa najbrž nihče tu na tem področju ni čisto nedolžen, je pa pomembno, kako globoko se spustimo... 

 

Besede bolijo, žalitve še bolj, pa čeprav namišljene, tako v reali kot na forumu, tudi tu smo za nicki prave osebe iz mesa in krvi ter s čustvi. Ko enkrat zapišeš ali izrečeš kaj takšnega, je škoda že storjena. A ker smo za ekranom, obstaja vsaj tisti trenutek, da se zamisliš, preden stisneš tipko Objavi. Ne bi bilo slabo, če bi ta trenutek večkrat bil bolj premišljen. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#96 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 24. junij 2015, 22:26

samo, če enkrat v svojih objavah tako ali drugače pišeš o svojih bližnjih ... je velika verjetnost, da ne rečem ... zloraba teh objav  ... vsi skupaj se premalo zavedamo teh past



#97 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. junij 2015, 08:39

20€ za tretman je majhen denar za to kakšen bumerang lahko na sebe potegne terapevt ...
seveda terapevt dobi kozmično opozorilo, dva  ali tri .... in če še ne zna prepoznat opozorilo, je z njim lahko hitro konec ...
 

A praviš, da visja cena blaži ali prepreči bumerang efekt za terapevta?
Brez podpisa

#98 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. junij 2015, 09:00

samo, če enkrat v svojih objavah tako ali drugače pišeš o svojih bližnjih ... je velika verjetnost, da ne rečem ... zloraba teh objav  ... vsi skupaj se premalo zavedamo teh past

Zloraba objav ni mogoča, če sam ne dojemaš stvari kot zlorabo... treba se je zavedat, da vsak ve zase, drugi lahko sicer podajo mnenja, ampak to so zgolj njihova mnenja... je pa res nesmiselno se zapenjat tu s člani familij, saj noben nima nič od tega... razen tega, da se lahko končno nauči spoštovanja drugih. 


Tema je pa sprememba, god damned, neki mi ni ta tema blizu... lažje je stagnirat :(



#99 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. junij 2015, 09:52

Par stvari, ki se ne govorijo javno...

 

Najprej se je smiselno sploh vprašati kaj spada pod pojem "terapija" ali "seansa"...ali to zajema tudi kaj drugega...recimo svetovanje po terapiji (pri globinskih posegih se zna marsikaj dogajat), podobno temu bi bilo "recovering" po operaciji, ali se tisto plačuje posebej...

 

Še prej je pa treba ločiti terapije, ki jih uradna medicina priznava in tiste, ki jih ne...recimo TKM v SLO uradno ni priznana, medtem ko akupunktura je...Pri energijskih metodah je nesmiselno govoriti o enem ali par načinov, ker se prepleta še marsikaj drugega...metoda se poimenuje samo zaradi lažjega razumevanja in registracije...

 

Pa poglejmo par primerov energijskega zdravljenja...človeček ima stiskanje na področju srca, tesnobo, glavobole...uradno vsi izvidi bp...Tak primer je tipičen za temačna bitja ali energijske parazitke...

 

-človeček A gre terapevtu 1...naredi 10-20 terapij z bioenergijo po 30 €...pomaga samo par dni...

-človeček A gre terapevtu 2...naredi eksorcizem varianto za 300 €...pomaga več vendar še spet ne tako zelo...

-človeček A gre terapevtu 3...naredi kombinacijo par stvari za 200 €, potrebno 1- 2 obiska.....človeček še isti dan začuti olajšanje, čez par dni je vse OK...

-človeček A telefonira vedeževalki, ki zdravi na liniji 090...par klicev, vse skupaj kakšne pol ure- 30 min x 2 €...nič bolje razen malo večjega računa za telefon...

 

Tako opevano "urejanje družine" po Hellingerju...

-človeček A gre terapevtu 1 kot aktivni udeleženec (skupinska zadeva)...5 postavitev po 60 €...uredi se polovička...

-človeček A gre terapevtu 2  kot aktivni udeleženec (skupinska zadeva)+ karmična diagnostika...1-2 postavitvi po 60 €...uredi se 3/ 4...

-človeček A gre terapevtu 3...osebni stik, ni skupine...1 terapija za 100 €...uredi se vse...

 

Eksorcizem varianta

Nekateri eksorcisti v SLO tako duhovniki ali hodže računajo po 300 € ali več obiskov po 50 € (to je "standard tarifa")...kar lahko na koncu znese tudi tisočaka ali več...Te stvari lahko trajajo več ur ali več zaporednih dni, zato se tukaj ne more govoriti o seansah...o učinkih pa kakor pri komu...Zgoraj ko sem omenil starejši par ko sta hotela narest samomor sta bila kar pri parih takih ljudeh, tudi tako opevanih duhovnikih...

 

-človeček A gre terapevtu 1...1 terapija po 300 €+ kakšnih 100- 150 za razne zaščite...učinek (izboljšanje) 20 %...

-človeček A gre terapevtu 2...terapija gratis...daš kolko daš- da okrog 100 €...plačati pa mora razno razne zaščite okoli 50- 150€...s tem da so te učinki kratkoročni...potem pa ponovi vajo...

-človeček A gre terapevtu 3...1 obisk za recimo 250 €...brez zaščlt...stvari se poštimajo v nulo...

 

Seveda so možne tudi kakšne druge kombinacije...in to pri vseh primerih...

 

Zdaj pa računajte kaj se bolj splača in ali je smiselno gledat samo na ceno terapije...še pri masažah se ne gleda samo na ceno, ampak tudi na kakšno dodatno storitev in seveda še kaj drugega...in to je anne dobro nakazala...S tem da zraven tega prištejte še kakšne druge stvari, ki jih ljudje ponavadi kupijo zraven tega- čajčki, proti EM vzmetnice, prehranski dodatki, slikanje aure, kristalne kugle za zaščito, talismani, obeski za boljše počutje, kristali, itd...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#100 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. junij 2015, 10:15

Goljufija. 


Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0