Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Predzakonska spolnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
309 komentarjev na to temo

#251 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:41

Tud na wc-ju lahko služiš Boga.



#252 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:43

 Ravno to je dokaz njegovega obstoja, vsevednosti , vseprisotnosti in lbezni, pomisli če bi bil dejansko kot tukaj namigujejo en nevedni učeči se blefer.. in bi  kr pravo zlato v tazadnjo vmesil...

In to še ni vse, če še danes plačate 350,00€ na naš račun, vam v žolčnik in ledvice vmesi dragulje namesto kamnov. inno.gif

 

Pico, spet si mi spizdu vse lajke porkamotorka tvoja.......icon1_bomb.gif


 

Ja, tud tam je.

Ne zavajaj. Pico je maloprej potrdil, da ga na WC-ju ni in da čaka pred vrati. 



#253 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:47

domoljubka, vsak k ma že mal spoznanja, že na deleč vid da mita, ki sta ti ga servirala Silvija in Ceres ne zdržita vode in da spadata bolj v temo Moje sanje 2 kot pa predzakonska spolnost :D z vsem dolžnim spoštovanjem, brez zamere... :) s tem se ne morš odrešit od trpljenja



#254 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:50

Ne zavajaj. Pico je maloprej potrdil, da ga na WC-ju ni in da čaka pred vrati. 

 

Pico ga še ni videl, zato ne ve, da je vseprisoten. Je pred vrati in na wc-ju.



#255 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:53

Mgd, vse skupaj je razmišljanje in teoretiziranje. Vsak od nas pač dobi občutek, prepričanje, podatke o tem, kaj  si najlažje zamisli in čemur se mu zdi, da lahko verjame. To je isto, kot ko smo bili otroci in smo zavzeto razmišljali o vesolju in si skušali zamislit njegov konec oziroma brezkončnost... Saj je nismo prepričevali, čemu naj verjame...vprašala je, pozvala nas je, pa vsak pove svoje. 



#256 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:53

 pravzaprav sem ga videl.. v bistvu ga je videl nekdo ki me je nagega zalotil pri onaniranju v kopalnici.. in ta nekdo je zavpil "o moj bog" zdej pa ne vem  točn kje ga je vidu, je pa to dokaz da obstaja in da ja tut na WC lhk švigne ko se mu če.


prenos.jpg


#257 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:54

Pico ga še ni videl, zato ne ve, da je vseprisoten. Je pred vrati in na wc-ju.

Te moram mal popravit. Zlo se motiš. Pico je profi varnostnik in točno ve kdo se kje nahaja. To mu je job. In če on reče da je bog pred vrati WC-ja, pol je pred vrati WC-ja. Pika. yes.gif



#258 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:57

Te moram mal popravit. Zlo se motiš. Pico je profi varnostnik in točno ve kdo se kje nahaja. To mu je job. In če on reče da je bog pred vrati WC-ja, pol je pred vrati WC-ja. Pika. yes.gif

laugh.png laugh.png laugh.png

 

in ima da je tm razen če organizator drgač ne določi


in mu da posebno zapestnico za nemoten vstop


prenos.jpg


#259 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:57

em119.gif



#260 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 09:59

Mgd, vse skupaj je razmišljanje in teoretiziranje. Vsak od nas pač dobi občutek, prepričanje, podatke o tem, kaj  si najlažje zamisli in čemur se mu zdi, da lahko verjame. To je isto, kot ko smo bili otroci in smo zavzeto razmišljali o vesolju in si skušali zamislit njegov konec oziroma brezkončnost... Saj je nismo prepričevali, čemu naj verjame...vprašala je, pozvala nas je, pa vsak pove svoje. 

 

Ja, zato pa se splača raje spoznat in pomirit.


Te moram mal popravit. Zlo se motiš. Pico je profi varnostnik in točno ve kdo se kje nahaja. To mu je job. In če on reče da je bog pred vrati WC-ja, pol je pred vrati WC-ja. Pika. yes.gif

 

Napisu je tud, da ne ve točn in da je možno, da je tud na wc-ju. Zato pa pravim, boljš je spoznat.



#261 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:02

Sam dej mi povej kako zgleda, da ga naslednjič naprej spustim?


prenos.jpg


#262 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:05

 

Napisu je tud, da ne ve točn in da je možno, da je tud na wc-ju. Zato pa pravim, boljš je spoznat.

Nisi dobro prebral. Napisu je da ko grem jst na WC, takrat bog čaka pred vrati. Ko gre pa on onanirat na WC, takrat ga pa pride še bog gledat in se čudit, k pač še on kaj tazga ni še vidu. 

 

Kapiš zej?flirt.gif


Sam dej mi povej kako zgleda, da ga naslednjič naprej spustim?

Po mojem ga boš spoznal po velikem križu na hrbtu k ga vlači s sabo......icon_smile_tongue.gif



#263 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:07

Že prej sem zakapiral, da ga še ni videl, kar ti je lihkar potrdil še sam in ti njemu.



#264 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:07

Omar , tist je njegov sin.. mislm edin priznan.. privilegiran

tist k bo dediščino dubu insoma


prenos.jpg


#265 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:09

Omar , tist je njegov sin.. mislm edin priznan.. privilegiran

tist k bo dediščino dubu insoma

Ja, ja, sej vem, sam itak jabolko ne pade daleč od drevesa. Tk da.......icon1_blush.gif



#266 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:12

em119.gif


Že prej sem zakapiral, da ga še ni videl, kar ti je lihkar potrdil še sam in ti njemu.

 ja v redu priznam, sam še zmeraj čakam na opis, kako zgleda, da bom naslednjič vedel da sem ga videl..


prenos.jpg


#267 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:18

em119.gif


 ja v redu priznam, sam še zmeraj čakam na opis, kako zgleda, da bom naslednjič vedel da sem ga videl..

 

k ga boš vidu boš tud vedu koga gledaš



#268 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:24

k ga boš vidu boš tud vedu koga gledaš

 Oprost, ampak a veš, jst bom teb povedal kako zgleda voda kakšen vonj ima bravo in okus.. da ne bi popomoti spil varekino..

Tko da boš vnaprej pripravljen na srečanje z vodo, ti pa men puščaš v nevednosti, kaj pa če me bo Satan skušal še preden pridem do puščave kjer bom iskal boga..

 

Za nekoga ki je srečal boga si prou en neprivoščljivi pogoltnež.. vse bi rad zase obdržal..


prenos.jpg


#269 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:39

 Oprost, ampak a veš, jst bom teb povedal kako zgleda voda kakšen vonj ima bravo in okus.. da ne bi popomoti spil varekino..

Tko da boš vnaprej pripravljen na srečanje z vodo, ti pa men puščaš v nevednosti, kaj pa če me bo Satan skušal še preden pridem do puščave kjer bom iskal boga..

 

Za nekoga ki je srečal boga si prou en neprivoščljivi pogoltnež.. vse bi rad zase obdržal..

 

ne rabim ti povedat kako izgleda, da ne bi po pomoti gledal nekoga drugega, dost je če ti povem kaj nared, da ga boš videl in ob tem vedel koga gledaš. 

 

nisem neprivoščljiv, stalno vabim k procesu, ki omogoča videnje, na teb pa je ali ga boš sprejel ali ne



#270 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 10:52

Ne vem kaj je tolk težko razumet, da je izvor zla vsedobri Bog. Ne sej vem. Z intelektom ali domišljijo se ne da spoznat Boga, le s sprejetjem njegove milosti.

 

Domoljubka je tud u lukno padla in pol ji Bog vrže notr košaro in ji reče, sam notr stop da te potegnem ven in ona tega ne naredi, ker si rajš domišlja kašn prasec je ta Bog, najprej me u lukno vrže pol me pa še ven noče potegnt, zato mi ne preostane druzga kokr da se sama rešim... in jalovo skače ven, lakota pa raste in raste.

 

Če stopiš v košaro, se odrešiš vsega trpljenja, ki ga že itak po milosti Boga imaš manj kot si si ga dejansko zaslužil s svojimi dejanji, tolk je milosten, vsedober. 



#271 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. julij 2015, 11:06

Jaz sem pa že mislila, da smo našli boga, pravzaprav boginjo. partyy.gif

 

http://www.nbcsandie...-311262611.html

 

Danes ugotavljam, da so skrivnost razrešili. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#272 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 11:50

Pico, ne prodajam nedokazljivega, podarjam dokazljivo.



#273 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 2. julij 2015, 12:09

Predzakonska spolnost

 

Tko čudovita tema, tko čudovito obdobje, tko čudovito dogajanje.

 

Najlepša pravzaprav.

 

Tolk vznemirjenja, pričakovanja, vzburjenosti, iskanja, odkrivanja, učenja, pripravljenosti, metuljčkov, vzhičenja...pa brez posledic in obveznosti. No, včasih tud so /škoda za tiste/, ampak v glavnem pak ne.

 

Bog je že vedu, zakva je dal možgane v glavo, ene 800000 končičev v furajtarčk in ene mal manj v kinga. Pa tko.

 

Zato...hvala, hvala, hvala ti Bog za predzakonsko spolnost. Tud za zakonsko.

 

srcoci.jpg


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#274 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 12:58

Skrajno sem užaloščen, da se me je kljub informacijam, ki so bile že prej podane človeštvu s strani nekaterih bitjec, še vedno umešča med ego3perje, ko pa sem v resnici ego8,1per, za pokušino nižje od Breza in shamannama, če gledamo samo moško populacijo. Odslej naprej bom z informacijami bolj skop.   



#275 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 2. julij 2015, 13:31

sam še to povem... da jz sm škorpijon drgač, en je neki omenju... 

 

je pa res da sem ta del sebe davno tega že spržio, nema ga više, pa mogoče zarad tega prihaja do nerazumevanja med istimi vrstami?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0