Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iskanje sebe- nebuloze ;) in razmišljanja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#26 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 09:52

v vsakem primeru gre za meglico ... meglo ... bluzenje ...

 ... biggrin.png

 

se reče mhlo... pri nas,.. da izpadeš bolj slovenec


MHLO



#27 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:07

dobro delo na sebi, je da ugotoviš... kaj ti manjka... mogoče si tako v depri, ker ti manjka kofeinska kava namesto tista zastrupljena brezkofeinska, ta pravi pa se odpoveduješ in namesto tega žreš kot pujs... mogoče pa je ČAS, da se tresem v vsakdanjih situacijah... namesto da spim podolgem in počez kjer me prime... zadnjič sem se komaj privlekla domov, v sobo, se ulegla vse 4 od sebe in zaslala kot top in spala... pol mi je nekaj manjkalo in sem šla verjetno jest...

 

ne vem kaj mi je... jesti, spati, ... po drugi strani... where the hell is my spirit... mohoče mi kava zbistri um, če mogoče mi uspe da se rešim in kroga nažiranja brezkončnega.


mislim... ??? WTF


mislim, dalo na sebi... nu nujno, da tolčeš z glavo v zid...?ali pač, če nič ne pomaga... niti v bolnico me ne vzamejo. kokoš, pes, konj... kdo me bo navadil prav živeti.


ker raznorazni zdravitelji, v bistvu bi te radi zradirali na novo nrisali in pofukali, v primeru, da bi jim stal.


mam krizo identitete... jaz živim double lajf tale tukaj... kje sem, pismo... v mišji luknji? se ne najdem.



#28 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:11

mater sem jezna in zoprna od te brezkof brozge brez finte. mogoče je zame red bull, green coffe, garcinija in sensilabov slim ta pa ta... mislim, kdo normalen za zajtrk se pelje od pumpe do pumpe in kupuje sladkarije... mogoče me dajejo hormoni, jaz sem itak brezspolna in neplodna... malo so najebali, če gledajo špeh samo. spodaj so me že vidli, nikjer nič, navrh pa gnilo



#29 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:18

Barbapapa-Image.jpg

 

IMAM IDENTITETO, JE REKLA SODELAVKA, DA SEM BARBA PAPA, GLEJ ZGORAJ.



#30 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:25

laugh.png 426864_10151170064757369_2083852116_n.jp



#31 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:28

kul kul... da se ne kaj pomeša.



#32 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 10:33

Itak da je delo na seb delo za celo življenje ali dva, možda tri, možda sto...neznam vam broj...

 

inno.gif

 

 

..........

 

ajej, se moram zmenit s tistimi gor, da mam dosti, ker je tukaj živ dolgčas... tudi ob bazenu, vitka, suha popolna... na cocktailu in solati... vesela...(še vedno mi ni jasno- a moram poskrbeti, da okoli mene ne umrejo od dolgčasa zaradi mene, oz. kolikšna je moja moč, moj vpliv... in koliko naj bi bila dejansko povezana z ostalimi ljudmi... naj mi berejo misli in jaz njim? 



#33 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 10. julij 2015, 13:16

Itak da je delo na seb delo za celo življenje ali dva, možda tri, možda sto...neznam vam broj...

 

inno.gif

 

 

..........

 

ajej, se moram zmenit s tistimi gor, da mam dosti, ker je tukaj živ dolgčas... tudi ob bazenu, vitka, suha popolna... na cocktailu in solati... vesela...(še vedno mi ni jasno- a moram poskrbeti, da okoli mene ne umrejo od dolgčasa zaradi mene, oz. kolikšna je moja moč, moj vpliv... in koliko naj bi bila dejansko povezana z ostalimi ljudmi... naj mi berejo misli in jaz njim? 

 

Fajn je, če pridem do spoznanja, da unih okol sploh ni /mislm...so, ampak jih ni/, ker pol odpadejo dileme, ki jih navajaš in energijo, ki mi zarad tega ostane ponucam za kej kar mi paše

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#34 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 15:50

ne se ustrašit sem zamenjala fotko lahko je ne gledate lahko pa kot vam paše:D ker jaz sploh nisem glupa... častim virtualno instatnt črno dolgo .....baje je dobra za hujšanje... moram sprobat še to, pol pa mi preostane le še javni sramotilni steber, kot vse čarovnice in prešuštnice, kar jaz sploh nisem ker nobenga nimam da bi ga prešuštvala, sicer pa bi ga (sploh nisem glupa), da bi tip mel lekcijo, da cilja previsoko tudi on  ;) za vse babe outthere.


Fajn je, če pridem do spoznanja, da unih okol sploh ni /mislm...so, ampak jih ni/, ker pol odpadejo dileme, ki jih navajaš in energijo, ki mi zarad tega ostane ponucam za kej kar mi paše

 

icon25.gif

fino, tale zraven je hotu, da dam brigitko v avatar... slikano nude total ob reki in fajn natur... ipak je ženska malo starejša od moje generacije... ko bom stara pa upam, da bom mela za botox.



#35 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 15:56

kar popravi avatar, pokvari moj samogovor .... :D sory... se učim govorit.


alpa pokvari...

 

rada bi povedala, da sem v deep black of nothing and... upam, da se rešim...



#36 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. julij 2015, 18:24

Fokus. Dognanja (upam da me ne mine): vse je ok. doma je prav super, ni mi treba na vsak način zbežati in živeti sama kje v kaki čumnati , ker imam prav v redu tudi doma in zaenkrat nič ne plačujem . danes sem kupila piščanca, je bila akcija v spinu. kompromis-kužki dobita ostanke, ostali pa imajo večerjo-se že kuha. to je drugi point dognanja. za hrano kužkov ni bilo treba umoriti direktno nobene živali, lahko bi kupila paket piščančjih srčkov. ni pravična menjava smrt za življenje. pa še malo prispevam k družinskemu proračunu, da nisem kot v hotelu in zblojena od razvajenosti. tudi to bi bilo pomanjanje prisotnosti v "tukaj in zdaj"u, kar vodi v razsipanje energije v krepitev moči mojih abstraktnih zaznav. :D če placebo neha delovati in bom spet v razsulu naj tukaj napišem v opomin sebi, da vse to kar zaznavam v stanju brez placeba. bolane psihe, vse narobe! nihče ni zanalašč nastrojen tako kot jih občutim (energijska manipulacija, komuniciranje glasov skozi in preko drugih ljudi, zlobne prikrite pripombe vsmerjene proti meni, ko sem brez samozavesti)... kot dokaz- ljudje mi včasih kaj rečejo in me zelo presenetijo, npr. da jaz ne grem nikomur na živce, da ni bilo nič rečeno v slabem pomenu, da me ima kdo celo rad-čista patetika se pa učim, da sprejmem tudi to čudo) dejansko zaznavam energijo tujih ljudeh kot nizkovibracijsko namesto optimizem, pozitiva, bela energija...    :) tudi če je Hecate imela prste vmes, da se mi odpira svet v pozitivo, hvala boginji in vještice so gotovo prav pozitivna bitja... samo skrivajo se za ovojem strahu pred črno magijo...............................................................................res mogoče šibka psiha pade pod vplivom kao zla, kot npr. moj foter katerega zmeraj boli glava in je velikokrat grozno tečen in bi zaradi njega bežala stran.............. v resnici pa mi nizkovibracije energije ne morejo do živega, če imam dovolj čiste energije in prisotnosti .... čarovništvo pa je super oblačilce proti blodnjam. poštima energije.  fokus.



#37 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 11. julij 2015, 09:02

Vidim, da ti paše tema ;), angelit... 



#38 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 11. julij 2015, 09:08

Jaz sm pri sebi ugotovila dvoje ...

1. uporabljam out of body expiriences, kot beg, da bi se soočila s fizično bolečino

2. prikličem neko stvar/bitje, ki mi pomaga doživet takojšnjo sprostitev napetosti... 

 

Zdej pa mislim, da se bom mogla zavestno odločit in ne počet obeh teh dveh stvari, da se lahko soočim s tem, kar je... 



#39 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 12. julij 2015, 14:45

Super tema.

 

Sem preživela napad duhov včeraj, ki so ga spremljale hude blokade v telesu, krč v trebuhu. Danes so se privlekli z menoj skozi no in sem začela z boot campom v moji sobi ob youtubeu, pela, telovadila , plesala - da odpravim to zategnjenost zaradi nesramnih duhov.

 

Zdaj sem naredila asane za hujšanje (jih bom delala vsako jutro) in malo brala in predelovala čtivo o jogi.

 

Skratka duša nam z blokadami v telesu, trzanjem, krči skuša nekaj povedati, sporočiti v ta naš vrh (ledene) gore, ki je ego in bi se rad samo fajn imel. Na nas je da sporočila sprejmemo v svoj dom, ga lepo postrežemo in vprašamo kaj bi hudiča ta gost sploh rad. Lahko vzamem tudi kakšnega mojih duhov, ki je priplaval in podzavesti.Tudi kilaža je znamenje, da v bistvu na napačen način obnavljamo svojo enenrgijo. S hrano, namesto da pravilno rešujemo resnične potrebe...Ego omejuje našo identiteto, ki je neskončna in bi bila rada svobodna. Sporočila duše pa uporabimo za to da sprostimo ego, damo sami sebi pravico do spontanih odzivov brez sramu in opravičevanja, kot izraz vitalne energije.

tako zacelimo sami sebe in se ne filamo z energijo z zlorabljanjem recimo hrane. Imamo pretočne kanale in se filamo iz univerzalne energije da ne rečem ljubezni. (rolleyes)

 

Tako ne tvegamo blokade, se ne obremenjujemo in se ne izogibamo življenju.

 

Ti delaš iz kako že neke metaopazovalke....potem do opazujemo zadevo iz svoje notranjosti imamo možnost boležino intenzivirati in se z njo soočiti, kot gosta naše "domačije". To je vse iz te knjige. Potem sem pa šla raje na prakso. Potem sem se malo tresla, ko sem naredila vaje, ker so bile mišice tako švoh.

 

Spanda je spontan odziv, ...naša pravica.

Strategiji joge sta vadba in brezstrastnost v smislu nenavezanosti na to kako mislimo hočemo, da bi stvari potekale, raje se prepustimo intuiciji in notranjuemu glasu. Na ta način sprostimo tudi bolečino, ki izvira iz nesprejemanja dušinega izraza, mogoče s strani okolja tudi..

 

Joj, jaz jih imam pun kufer teh glasov že. vsakega moraš sprejeti in obdelati, nafutrati, postreči, če ne ti celo noč kot iz tistega filma "Ghost" nakladajo, jaz sem se včeraj v mislih celo pogovarjala z njimi od obupa. Take depre pa še ne. Zdaj sem na zeleni veji, sej imam tudi tablete, kot dno od dna in da izplavam iz tega brezna.

 

 

:D Čawči... mogoče bom se naučila širše in globje gledati na problematiko hujšanja in če ne umrem prej, ker izviram iz tega podna, dobim en svoj biznis. laugh.png da bi jaz nakladala drugim, kako odpraviti težave z dieto iz prve roke... če se ne pogreznem v tla.ylflower.gif



#40 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 23. julij 2015, 20:56

Pa si pomislila na profesionalno pomoč kdaj?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#41 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. julij 2015, 10:05

Poti, tudi od Angelit, so vse takole: malo gor, malo dol, malo naokol ...wink.png . Nekam že pripeljejo, včasih okol rit v žep tongue.png



#42 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 25. julij 2015, 23:27

LP Vsem skupaj sem nov na forumu.

 

Razmišljam in iščem o življenju in duhovnosti od kar pomnim. Že kot otrok sem iskal, zakaj se dogajajo situacije na katere nimam vpliva.

Učitelji se jezijo name ker sem radoveden?

Ta ni "naš" un ni naš.

Jaz sem bolj duhoven kot nekdo drugi.

A ni učenje in spoznavanje sebe ter okolja, smisel življenja, se sprašujem kot "odrasel"?

Religije učijo naj me bo sram, ker nisem popoln oz. naj stremim k naukom in pripovedim ki so bile "učiteljem" njihova direktna izkušnja.

Ne obsojam religij.Ne obsojam različnih pogledov na svet in glede na lastne izkušnje in spoznanja ter izvajanje različnih duhovnih tehnik. Vem da je duhovnost življenje tako posvetno kot spiritualno. Spoznanje enosti je čudovito in hkrati lahko boleče ko to enost težko izražamo v svetu in svojem okolju.

O duhovnosti iščemo definicije "kaj je to"?

Jaz vem da je duhovnost iskanje kako izraziti svoj najsvetlejši del v svetu ki je precej podvržen trpljenju, nemiru, nasilju in hkrati radosti, ljubezni, nenasilju.

Se pravi, čim bolj živeti enost. V sebi izgubljam ta občutek že ko to pišem in poskušam razumsko opredeliti.

Nekdo mi je nekoč rekel. "Verjemi mi a ne mi verjet."

Nova vprašanja:

Kdo je našel sebe modrec ali praktik?...

Kdo je razsvetljen asket ali uživač?...

 

Če ste si vzeli čas da to prebirate se vam iskreno zahvaljujem.



#43 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 27. julij 2015, 14:08

LP Vsem skupaj sem nov na forumu.

 

Razmišljam in iščem o življenju in duhovnosti od kar pomnim. Že kot otrok sem iskal, zakaj se dogajajo situacije na katere nimam vpliva.

Učitelji se jezijo name ker sem radoveden?

Ta ni "naš" un ni naš.

Jaz sem bolj duhoven kot nekdo drugi.

A ni učenje in spoznavanje sebe ter okolja, smisel življenja, se sprašujem kot "odrasel"?

Religije učijo naj me bo sram, ker nisem popoln oz. naj stremim k naukom in pripovedim ki so bile "učiteljem" njihova direktna izkušnja.

Ne obsojam religij.Ne obsojam različnih pogledov na svet in glede na lastne izkušnje in spoznanja ter izvajanje različnih duhovnih tehnik. Vem da je duhovnost življenje tako posvetno kot spiritualno. Spoznanje enosti je čudovito in hkrati lahko boleče ko to enost težko izražamo v svetu in svojem okolju.

O duhovnosti iščemo definicije "kaj je to"?

Jaz vem da je duhovnost iskanje kako izraziti svoj najsvetlejši del v svetu ki je precej podvržen trpljenju, nemiru, nasilju in hkrati radosti, ljubezni, nenasilju.

Se pravi, čim bolj živeti enost. V sebi izgubljam ta občutek že ko to pišem in poskušam razumsko opredeliti.

Nekdo mi je nekoč rekel. "Verjemi mi a ne mi verjet."

Nova vprašanja:

Kdo je našel sebe modrec ali praktik?...

Kdo je razsvetljen asket ali uživač?...

 

Če ste si vzeli čas da to prebirate se vam iskreno zahvaljujem.

Jaz mislim, da noben ni našel sebe, ker ničesar ni za najt. Razsvetljen je pa zgolj pojem- nov (moderen) način iste religiozne predpostavke z namenom kontrole ljudi, da se ukvarjajo z nekim kvazi ciljem, ki je vedno za vsakega že tam v tem trenutku, in sicer v soočenju/opazovanju s svojim doživljanjem, čustvovanjem, bivanjem... 



#44 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 27. julij 2015, 15:55

Jaz mislim, da noben ni našel sebe, ker ničesar ni za najt. Razsvetljen je pa zgolj pojem- nov (moderen) način iste religiozne predpostavke z namenom kontrole ljudi, da se ukvarjajo z nekim kvazi ciljem, ki je vedno za vsakega že tam v tem trenutku, in sicer v soočenju/opazovanju s svojim doživljanjem, čustvovanjem, bivanjem... 

Našel sebe kot biti živeti z najmanj koflikti do sebe in do okolja, kajti če rečem jaz nimam konfliktov potem moram sprejeti da obstaja nasilje kot vodilo avtoritet oziroma če se ne boš vključil v okolje in sledil ekonomskim in kulturnim tirnicam boš izpadel. Sam pa nimaš dovolj sredstev, da bi naredil svoje. Se pravi moraš večino časa potovati izven ustaljenih poti kar porablja dosti več energije.

 

Sem človek, ki verjamem lastnim doživetjem in ne zgodbam, nekoga drugega, vendar jih v grobem vzamem kot zemljevid mojega doživljanja. Se pravi ne obstaja kvazi jaz, vendar zaradi privzgojenih vzorcev je ta jaz težje dosegljiv.

 

Obstaja jaz ne kvazi jaz



#45 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 27. julij 2015, 15:59

Se pa strinjam, da so to lahko sredstva raznih manipulacij. Vendar ko spoznam sebe negativne manipulacije nimajo več vpliva name.

Ko lahko izrazim sebe ne, da bi s tem porušil ravnovesje v sebi ali okolju sem razsvetljen.... mogoče?



#46 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2015, 16:20

Se pa strinjam, da so to lahko sredstva raznih manipulacij. Vendar ko spoznam sebe negativne manipulacije nimajo več vpliva name.

Ko lahko izrazim sebe ne, da bi s tem porušil ravnovesje v sebi ali okolju sem razsvetljen.... mogoče?

seveda

ko poješ sladoled yes.gif

 

lu_9a667fb3-55f8-415a-894e-ad30a4f69bfc.



#47 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 27. julij 2015, 16:44

Našel sebe kot biti živeti z najmanj koflikti do sebe in do okolja, kajti če rečem jaz nimam konfliktov potem moram sprejeti da obstaja nasilje kot vodilo avtoritet oziroma če se ne boš vključil v okolje in sledil ekonomskim in kulturnim tirnicam boš izpadel. Sam pa nimaš dovolj sredstev, da bi naredil svoje. Se pravi moraš večino časa potovati izven ustaljenih poti kar porablja dosti več energije.

 

Sem človek, ki verjamem lastnim doživetjem in ne zgodbam, nekoga drugega, vendar jih v grobem vzamem kot zemljevid mojega doživljanja. Se pravi ne obstaja kvazi jaz, vendar zaradi privzgojenih vzorcev je ta jaz težje dosegljiv.

 

Obstaja jaz ne kvazi jaz

Konflikti so pri men motivacija za spremembo, motivacija, ki mi pokaže, da sem na nekaj navezana (moj ego hoče nekaj, kar ne rabim, se hrani z idejo, ki ni del moje intuicije) za to, da se spravim iz enega mesta na drugega, obakrat sem seveda to jaz... gre samo za razvoj ;)


Se pa strinjam, da so to lahko sredstva raznih manipulacij. Vendar ko spoznam sebe negativne manipulacije nimajo več vpliva name.

Ko lahko izrazim sebe ne, da bi s tem porušil ravnovesje v sebi ali okolju sem razsvetljen.... mogoče?

Zakaj se rabiš (ego) izražat? 



#48 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. julij 2015, 16:49

lučka dela svoje biggrin.png



#49 SkrivnostJe SkrivnostiNi

SkrivnostJe SkrivnostiNi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 27. julij 2015, 17:02

Konflikti so pri men motivacija za spremembo, motivacija, ki mi pokaže, da sem na nekaj navezana (moj ego hoče nekaj, kar ne rabim, se hrani z idejo, ki ni del moje intuicije) za to, da se spravim iz enega mesta na drugega, obakrat sem seveda to jaz... gre samo za razvoj wink.png


Zakaj se rabiš (ego) izražat? 

ker če je duša v meni je ego kar družba vidi na ven ego je tisti ki izraža notanjost brez ega ni materije na nek način če zanikam ego zanikam tudi svoje telo. Moj namen je delovat kot celota, ego je kot vmesnik med mano in družbo, ker le tako lahko obstaja univerzalnost. Npr. ego je lupina oz oklep ki ščiti in omejuje moje bistvo ni njegov sovražnik. pred 4 leti sem odklopil ego ga odstranil sprva je bil občutek enosti in vse je dobilo svoj smisel vendar družba še ni pripravljena da bi se človek "nag" sprehajal kot je to pri primarnih plemenih. Zgodi se da prideš v določeno okolje in še si brez oklep te pojejo kajti pričakovanja in kar dejansko daješ se razlikujejo.


Ne lučka sladoled



#50 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. julij 2015, 17:14

Nova vprašanja:

Kdo je našel sebe modrec ali praktik?...

Kdo je razsvetljen asket ali uživač?...

 

Kaj je pa razlika...? Modrec je istočasno tudi praktik, drugače se mu bolj težko reče modrec...

 

Uživaštvo ali askeštvo je samo pot...dve različni skrajnosti...razsvetljenje se lahko doseže po obeh...tako kot pri vmesnih poteh, ki jih je malo morje...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0