Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energije in odmik

energije

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
125 komentarjev na to temo

#1 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 12:45

pozdravljeni vsi skupaj! biggrin.png

 

mene nekaj zanima. Od veliko ljudi sem slišal da ko se enkrat začneš ukvarjati z energijami ni poti nazaj. Npr. ko greš na iniciacijo reiki-ja ko te posvetijo v to energijo da te ta energija potem nenehno obiskuje ter da se ne moreš več ločiti od nje. ali je to res da zdravilci do konca življenja delajo z energijami? ker pri meni je tako da sem še premlad da bi se ukvarjal z temi stvarmi.ampak ko se hočem malo odmakniti od energij me vsakič znova neki povleče v to notri in ne morem se vpreti. Zanima me vaše mnenje :) 

 

Lp. Seraphim biggrin.png



#2 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 12:55

dokler ne najdeš neki boljšga, se ti bo to dogajal ja



#3 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:05

v kakšnem smislu to misliš kaj boljšega?



#4 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:08

Ama sem vedela, da bo takšen potek...Seraphim bo vprašal kaj, mgd bo odgovoril kaj... biggrin.png

 

Seraphim, premlad.... koliko "premlad"? wink.png



#5 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:12

star sem komaj 18 let :P z energijami se ukvarjam komaj eno leto. imam tudi angelski tarot če se kdaj znajdem v kakšni situaciji ki nevem kaj bi naredil da malo pogledam skozi energije :)



#6 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:14

v kakšnem smislu to misliš kaj boljšega?

 

bolj očarljivega



#7 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:17

bolj očarljivega

LJUBEZEN ja :P 



#8 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:30

star sem komaj 18 let tongue.png z energijami se ukvarjam komaj eno leto. imam tudi angelski tarot če se kdaj znajdem v kakšni situaciji ki nevem kaj bi naredil da malo pogledam skozi energije smile.png

Ah ja, sladka leta biggrin.png . Mene je tudi že od takrat ali pa še malo prej vleklo v ezoteriko in to... Ko sem se začela bolj poglabljat, se mi je tudi zdelo, da me lahko preveč potegne noter. In sem v glavnem poglabljanje v to opustila, vmes imela otroke in zdaj sta že odrasla... Na, zdaj pa nazaj v raziskovanja razno raznih gradiv, tudi kakšne karte, sanje, sem tudi šla na reiki ipd... Težko je komu svetovat, kaj bo ali ne bo, kakšne bodo posledice ali ne bodo. Najbolje, da ta svet odkrivaš počasi, dodajaš malo po malo, pri tem opazuješ sebe in svoje reakcije. Sem tudi slišala za reiki, da je ena imela takšno reakcijo, pa da si je potem to iniciacijo komaj sčistila oz našla nekoga, ki je to naredil. Hmmm, kaj pa vem, meni ni škodilo, drugi meni poznani tudi niso tako odreagirali. Tako da, pusti si še malo časa, opazuj, razmišljaj, prisluhni občutkom. Mogoče vmes celo odkriješ kaj bolj "očarljivega" icon_smile_wink.gif



#9 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:49

zelo zanimivo se sliši vse skupaj :) meni je moja terapevtka rekla da naj počakam do 25 leta starosti da se še malo utrdim ker še nisem dovolj čustveno stabilen in bi bile posledice ne prav dobre :P hvala za nasvet :)



#10 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 13:52

zelo zanimivo se sliši vse skupaj smile.png meni je moja terapevtka rekla da naj počakam do 25 leta starosti da se še malo utrdim ker še nisem dovolj čustveno stabilen in bi bile posledice ne prav dobre tongue.png hvala za nasvet smile.png

Podpiram, kar drži se tega ylflower.gif



#11 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 14:07

zelo zanimivo se sliši vse skupaj smile.png meni je moja terapevtka rekla da naj počakam do 25 leta starosti da se še malo utrdim ker še nisem dovolj čustveno stabilen in bi bile posledice ne prav dobre tongue.png hvala za nasvet smile.png

če je terapevtka fejst, se raje z njo ukvarjaj biggrin.png

 

mal se hecam

 

ne prehitevaj sebe in ne verjemi terapevtkam in terapevtom z vsemogočimi iniciacijami in titulami, ker

ga boš nahebal

še posebej, če imaš kak dober potencial

ker kreteni ne prenesejo konkurence in te bojo hotli uniičit

pa tole si vedno preberi, predno odpreš kaka vrata vsemogočnih bogov wink.png



#12 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 14:17

iniciacija sama po sebi ne pomeni kaj dosti ...

ti si tisti, ki se odločiš kaj boš počel in uporabljal, razvijal v sebi ... ali pa ne boš ...

se popolnoma strinjam :)



#13 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 14:20

če je terapevtka fejst, se raje z njo ukvarjaj biggrin.png

 

mal se hecam

 

ne prehitevaj sebe in ne verjemi terapevtkam in terapevtom z vsemogočimi iniciacijami in titulami, ker

ga boš nahebal

še posebej, če imaš kak dober potencial

ker kreteni ne prenesejo konkurence in te bojo hotli uniičit

pa tole si vedno preberi, predno odpreš kaka vrata vsemogočnih bogov wink.png

bil sem pri dostih terapevtih in vsi so rekli da imam potencial. tudi sam sem se velikokrat počutil drugačnega od drugih.vedno sem bilj bolj čustven in "nežen".pravijo da je to zaradi energij in da imam drugačne od drugih. + bom upošteval vaše mnenje :) 



#14 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 14:22

LJUBEZEN ja tongue.png

 

Krišno.



#15 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 15:29

bil sem pri dostih terapevtih in vsi so rekli da imam potencial. tudi sam sem se velikokrat počutil drugačnega od drugih.vedno sem bilj bolj čustven in "nežen".pravijo da je to zaradi energij in da imam drugačne od drugih. + bom upošteval vaše mnenje smile.png

te dve stvari so šibke točke

čaka te dooolga pot, da se utrdiš wink.png



#16 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 15:51

še nekaj me zanima :) glede punc :P pravijo da imaš lahko vse samo manifestirati moraš. no če po pravici povem večina stvari ki jih manifestiram jih nato dobim.ampak ko pride do punc se vse skupaj ustavi.nekateri ljudje pravijo da ker si tako močno želim punce da s tem zablokiram energije :( kakšen nasvet? :) 



#17 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 15:56

še nekaj me zanima smile.png glede punc tongue.png pravijo da imaš lahko vse samo manifestirati moraš. no če po pravici povem večina stvari ki jih manifestiram jih nato dobim.ampak ko pride do punc se vse skupaj ustavi.nekateri ljudje pravijo da ker si tako močno želim punce da s tem zablokiram energije sad.png kakšen nasvet? smile.png

imaš strah pred bejbami, zato ti aura temu primerno vibrira, rezultat pa že poznaš wink.png



#18 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:00

še nekaj me zanima smile.png glede punc tongue.png pravijo da imaš lahko vse samo manifestirati moraš. no če po pravici povem večina stvari ki jih manifestiram jih nato dobim.ampak ko pride do punc se vse skupaj ustavi.nekateri ljudje pravijo da ker si tako močno želim punce da s tem zablokiram energije sad.png kakšen nasvet? smile.png

 

tolk punc si že mel... in fantov tud, v prejšnjih življenjih... in kot vidiš je to vse začasno... ne si tega želet ker te ne bo izpolnil, samo zafrustriral v končni fazi... raje spoznaj pravo ljubezen, večno, ne poželjenja

 

spoznaj Boga in svoj večni odnos z njim... to te bo res osrečl, ne punca... ki je bila mogoče tvoj brat v prejšnjem življenju 



#19 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:06

imaš strah pred bejbami, zato ti aura temu primerno vibrira, rezultat pa že poznaš wink.png

imaš kakšnen predlog kako bi to sčistil? :)


tolk punc si že mel... in fantov tud, v prejšnjih življenjih... in kot vidiš je to vse začasno... ne si tega želet ker te ne bo izpolnil, samo zafrustriral v končni fazi... raje spoznaj pravo ljubezen, večno, ne poželjenja

 

spoznaj Boga in svoj večni odnos z njim... to te bo res osrečl, ne punca... ki je bila mogoče tvoj brat v prejšnjem življenju 

Boga dajem zmeraj na prvo mesto, saj samo ljubezen božja večna je 



#20 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:09

Boga dajem zmeraj na prvo mesto, saj samo ljubezen božja večna je 

 

če bi jo spoznal, si ne bi želel punce



#21 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:11

če bi jo spoznal, si ne bi želel punce

jaz sem mnenja da vsakdo v življenju rabi tudi fizično ljubezen poleg duhovne



#22 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:12

Krišno.

Se čudim, da si  zdržal, da nisi že dva posta prej napisal inno.gif



#23 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:13

jaz sem mnenja da vsakdo v življenju rabi tudi fizično ljubezen poleg duhovne

 

to pomen da večne nisi spoznal... in da je ta fizična, ki jo rabiš poleg "duhovne" le sebično poželenje... ki te ne bo osrečlo, sam zakompliciral vse skp in onesrečl



#24 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:15

to pomen da večne nisi spoznal... in da je ta fizična, ki jo rabiš poleg "duhovne" le sebično poželenje... ki te ne bo osrečlo, sam zakompliciral vse skp in onesrečl

glede žalosti se strinjam



#25 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 16:15

in ta "duhovna" poleg katere rabiš še fizično






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0