Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energije in odmik

energije

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
125 komentarjev na to temo

#51 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:10

čeprav smo ljudje različni, za vse velja da se s peskom ne morjo odžejat...

 

vsi smo od enega istega Boga...

lahk bi že nehal nabijat tvoje bučke

k smo jih že vsi dodobra siti

povsod ista pašta

pa vse na wc poriva

 

grem se mal olajšat, k te imam polna čreva tongue.png



#52 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:18

to je tko kot če narkoman, ki se druž sam z narkomani... zdravmu svetuje naj jemle droge... "ker jih rab"

 

pa da ne bo pomote, jz ne zavračam seksa absolutno... za vse... ker eni zarad zasvojenosti/nepoznavanja sebe mislijo da ne morjo brez živet sploh... in taki rabjo najprej ustrezno regulacijo... hotu sem sam to rečt, da po tem kaj je šaman svetoval men, je dokaz da ne ve kdo je in kaj zares rab... kot tist narkoman zgori ... pa ne da se sam po tem vid



#53 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:26

najboljš zate bi blo da spoznaš kdo si...



#54 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:34

da se mal osvobodiš omejitev



#55 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 17:52

Mogoče si doživljal stvari, ki jih kao 80-90% ljudi na naši zemljici ni, ampak to še ne pomeni, da ostali pa tega niso. Ali pa so oni doživljali kaj česar ti nisi in obratno. Danes se je inkarniralo že toliko naprednih dušic, da se pravila počasi spreminjajo...

 

Raje se vprašaj ali razumeš te stvari, ki so se ti dogajale ali se ti dogajajo...ali znaš kontrolirati te sile ali ne...da je nekdo čustven in občutljiv lahko koristi (empatija, telepatija) lahko pa škoduje (vpija energije iz okolja in predeluje namesto drugih, na svojo škodo valjda)...

vse stvari so mi nekako zdaj ratale logične... včasih znam kontrolirati sile včasih ne :P pri meni ta občutljivost včasih koristi včasih pa škoduje.velikrat sem imel probleme ker sem poslušal jamranje drugih ljudi in sem posrkal vase vso njihovo negativno energijo kar me je totalka sesulo :( tako da sem potem mogel hodit na razne seanse da so me sčistili( thetahealing, prana terapija ipd...).


začni se družit s kakim osvajačem, da te nauči tehnike osvajanja

tu nimaš kaj ščistit

rabiš le pogum in nabrušen jezik biggrin.png

no bom upošteval tvoj nasvet :D afirmacije bodo za začetek pomagale? :D

kajti zmeraj mi punce rečejo da jim zgledam privlačen in tak malo bolj "frajerski" haha samo potem me moja čustvena stran nekako porazi :P 



#56 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. julij 2015, 18:03

za ene ni še cajt :)



#57 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. julij 2015, 18:48

vse stvari so mi nekako zdaj ratale logične... včasih znam kontrolirati sile včasih ne tongue.png pri meni ta občutljivost včasih koristi včasih pa škoduje.velikrat sem imel probleme ker sem poslušal jamranje drugih ljudi in sem posrkal vase vso njihovo negativno energijo kar me je totalka sesulo sad.png tako da sem potem mogel hodit na razne seanse da so me sčistili( thetahealing, prana terapija ipd...).

 

Bodimo realni...si šele v fazi pridobivanja znanja oz. učenja v tem lifeu...Skasirati nisi mogel vse, ker tega kozmični zakoni ne dovoljujejo, ampak mogoče samo okoli 1/3 max...Ni te sesula samo negativna energija drugih, ampak tudi nefizična bitjeca, ki so prišla po svoj karmični dolg, ki se je nanašal samo na tebe..."Čiščenje" je samo kratkotrajna rešitev...

 

Če boš hotel te stvari malo bolj razumeti, boš pač moral hoditi v tej smeri v kateri si začel...kar pomeni branje duhovnih bukvic, zgodbic+ praktični del (različne meditacije, joga, relaksacijske vaje)...Ni važno koliko prebereš, ampak kaj in koliko dejansko tisto tudi razumeš. Lahko je samo ena bukvica, če je prava. Pa nemoj žuriti, lepo polako, u crnogorskom tampu. Počasi se daleč pride, vsaj tako pravijo. biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#58 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 18:54

Bodimo realni...si šele v fazi pridobivanja znanja oz. učenja v tem lifeu...Skasirati nisi mogel vse, ker tega kozmični zakoni ne dovoljujejo, ampak mogoče samo okoli 1/3 max...Ni te sesula samo negativna energija drugih, ampak tudi nefizična bitjeca, ki so prišla po svoj karmični dolg, ki se je nanašal samo na tebe..."Čiščenje" je samo kratkotrajna rešitev...

 

Če boš hotel te stvari malo bolj razumeti, boš pač moral hoditi v tej smeri v kateri si začel...kar pomeni branje duhovnih bukvic, zgodbic+ praktični del (različne meditacije, joga, relaksacijske vaje)...Ni važno koliko prebereš, ampak kaj in koliko dejansko tisto tudi razumeš. Lahko je samo ena bukvica, če je prava. Pa nemoj žuriti, lepo polako, u crnogorskom tampu. Počasi se daleč pride, vsaj tako pravijo. biggrin.png

o teh bitjicih se strinjam ja.tudi tega sem že velikokrat pokasiral preveč :P glede počasnega tempa se pa strinjam ja haha :D še kakšn nasvet glede ljubezni? haha :D kako priklicati ljubezen v življenje? :)



#59 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:08

o teh bitjicih se strinjam ja.tudi tega sem že velikokrat pokasiral preveč tongue.png glede počasnega tempa se pa strinjam ja haha biggrin.png še kakšn nasvet glede ljubezni? haha biggrin.png kako priklicati ljubezen v življenje? smile.png

napij se ga, pa ti bo vsaka všeč laugh.pnglaugh.png



#60 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:14

o teh bitjicih se strinjam ja.tudi tega sem že velikokrat pokasiral preveč tongue.png glede počasnega tempa se pa strinjam ja haha biggrin.png še kakšn nasvet glede ljubezni? haha biggrin.png kako priklicati ljubezen v življenje? smile.png

A veš kako? Opolnoči utrgaš cvet vrtnice. Če uspeš, da te noben trn ne zbode, si že talent. Vrtnico daš pod povšter in zaspiš. Zjutraj te ne sme nič zmotit, da se lahko spomneš svojih sanj. V njih je skrito sporočilo, ki te bo napotilo, kje iščeš svojo ljubezen. Če sporočila ne bo, pa nosiš to poležano vrtnico v roki in čakaš, da te katera vpraša: ja kje si pa dobil tako spufano vrtnico? 

 

Jokeeee...ker vidim, da se tudi ti rad šališ laugh.png


napij se ga, pa ti bo vsaka všeč laugh.pnglaugh.png

Sam, a se ga mora ženska tud napit, da bo on njej všeč? wink.png



#61 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:20

A veš kako? Opolnoči utrgaš cvet vrtnice. Če uspeš, da te noben trn ne zbode, si že talent. Vrtnico daš pod povšter in zaspiš. Zjutraj te ne sme nič zmotit, da se lahko spomneš svojih sanj. V njih je skrito sporočilo, ki te bo napotilo, kje iščeš svojo ljubezen. Če sporočila ne bo, pa nosiš to poležano vrtnico v roki in čakaš, da te katera vpraša: ja kje si pa dobil tako spufano vrtnico? 

 

Jokeeee...ker vidim, da se tudi ti rad šališ laugh.png


Sam, a se ga mora ženska tud napit, da bo on njej všeč? wink.png

ja, mora naletet na opito biggrin.png



#62 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:34

haha moram rečt da sta za šale haha biggrin.png so časi ko kaj popijem ampak vseeno nobene ne "ulovim" tongue.png oziroma se najdejo kakšne ampak mi niso všeč tongue.png mogoče malo preresno govorim ampak si želim resno zrelo punco smile.png nisem jaz glih tak da bi skakal z cveta na cvet haha tongue.pngbiggrin.png


To temo je popravil/a seraphim: 30. julij 2015, 19:35


#63 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:44

haha moram rečt da sta za šale haha biggrin.png so časi ko kaj popijem ampak vseeno nobene ne "ulovim" tongue.png oziroma se najdejo kakšne ampak mi niso všeč tongue.png mogoče malo preresno govorim ampak si želim resno zrelo punco smile.png nisem jaz glih tak da bi skakal z cveta na cvet haha tongue.pngbiggrin.png

Da bi skakal s cveta na cvet, moraš zlest najprej na prvega inno.gif ylflower.gif



#64 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 19:49

po energiji so ti všeč moški ... scratchchin.gifyes.gif

haha nene :D


Da bi skakal s cveta na cvet, moraš zlest najprej na prvega inno.gif ylflower.gif

oh saj kadar sem zlezel je bilo kot v nebesih <3 zato pa nisem hotel skočiti na drugega :) 



#65 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 20:12

haha moram rečt da sta za šale haha biggrin.png so časi ko kaj popijem ampak vseeno nobene ne "ulovim" tongue.png oziroma se najdejo kakšne ampak mi niso všeč tongue.png mogoče malo preresno govorim ampak si želim resno zrelo punco smile.png nisem jaz glih tak da bi skakal z cveta na cvet haha tongue.pngbiggrin.png

resnih in zrelih pač ni

nabavi si boljši avto, po možnosti cabrio

pa eno lopato, da jih boš lahk odmetaval biggrin.png



#66 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 20:23

resnih in zrelih pač ni

nabavi si boljši avto, po možnosti cabrio

pa eno lopato, da jih boš lahk odmetaval biggrin.png

haha zmenjeno bom upošteval nasvet haha :D



#67 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 30. julij 2015, 20:24

haha nene biggrin.png


oh saj kadar sem zlezel je bilo kot v nebesih <3 zato pa nisem hotel skočiti na drugega smile.png

 

Ma ti se znajdeš, ziher icon_smile_wink.gif  Nehaj dvomit in spusti na dan svoj humor, prepusti se toku, pa bo icon_smesko.gif



#68 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 30. julij 2015, 20:29

Ma ti se znajdeš, ziher icon_smile_wink.gif  Nehaj dvomit in spusti na dan svoj humor, prepusti se toku, pa bo icon_smesko.gif

hvala za lepe besede :) 


aja pa tudi to.nekaj časa sem uporabljal zapise v hebrejščini iz kabale za ljubezen in morem reči da je na nek način delovalo.potem pa sem slišal za vilinske simbole pa sem tudi z njimi probal.sem veliko prebral na netu da ljudje pišejo da so se jim dogajali čudeži z temi simboli ampak meni osebno niso bili nekaj VAU.se mi zdi da so mi bolj koristili hebrejski zapisi. Ali še kdo od vas uporablja kakšne simbole ali zapise? :)



#69 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 30. julij 2015, 22:29

hvala za lepe besede smile.png


aja pa tudi to.nekaj časa sem uporabljal zapise v hebrejščini iz kabale za ljubezen in morem reči da je na nek način delovalo.potem pa sem slišal za vilinske simbole pa sem tudi z njimi probal.sem veliko prebral na netu da ljudje pišejo da so se jim dogajali čudeži z temi simboli ampak meni osebno niso bili nekaj VAU.se mi zdi da so mi bolj koristili hebrejski zapisi. Ali še kdo od vas uporablja kakšne simbole ali zapise? smile.png

ne igraj se z usodo, ker se bo potem ona poigrala s tabo wink.png



#70 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 07:33

ne igraj se z usodo, ker se bo potem ona poigrala s tabo wink.png

kako to misliš? :o saj nič takega ne počnem :P



#71 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2015, 08:15

aja pa tudi to.nekaj časa sem uporabljal zapise v hebrejščini iz kabale za ljubezen in morem reči da je na nek način delovalo.potem pa sem slišal za vilinske simbole pa sem tudi z njimi probal.sem veliko prebral na netu da ljudje pišejo da so se jim dogajali čudeži z temi simboli ampak meni osebno niso bili nekaj VAU.se mi zdi da so mi bolj koristili hebrejski zapisi. Ali še kdo od vas uporablja kakšne simbole ali zapise? smile.png

 

Veliko ljudi zaradi ljubezni naredi največ "neumnosti"...od ljubavnih napojev, ljubavnih urokov, do ljubavne črne magije...

 

Ali veš kako simboli in zapisi delujejo...ali znaš hebrejščino, veš kaj točno je zapisano na zapisu, kakšne sile stojijo v ozadju...ali veš kaj s tem privabljaš v svojo bližino, ali veš kakšna nefizična bitja pritegneš, jih znaš čekirat...Kaj če si tudi zaradi tega v preteklosti imel probleme...

 

Če veš potem se lahko igraš...če ne veš potem se lahko tudi igraš, ampak na lastno odgovornost...in na koncu slej ko prej pride račun- dober ali slab, to je pa odvisno kako se je človeček znal igrati s silami...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#72 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 09:10

Veliko ljudi zaradi ljubezni naredi največ "neumnosti"...od ljubavnih napojev, ljubavnih urokov, do ljubavne črne magije...

 

Ali veš kako simboli in zapisi delujejo...ali znaš hebrejščino, veš kaj točno je zapisano na zapisu, kakšne sile stojijo v ozadju...ali veš kaj s tem privabljaš v svojo bližino, ali veš kakšna nefizična bitja pritegneš, jih znaš čekirat...Kaj če si tudi zaradi tega v preteklosti imel probleme...

 

Če veš potem se lahko igraš...če ne veš potem se lahko tudi igraš, ampak na lastno odgovornost...in na koncu slej ko prej pride račun- dober ali slab, to je pa odvisno kako se je človeček znal igrati s silami...biggrin.png

glede črne magije zelo pazim da ne bi naredil kakšne neumnosti.znam tudi razlikovati med črno in belo magijo saj vem da je črta med njima zelo tanka. Imam nekako izkušnjo z ljubavno magijo saj je enkrat eni ženska hotela biti z mano in je name vrgla nekakšen urok, k sreči sem se kar hitro znebil tega uroka. na zapisu vem kaj točno je zapisano ja samo bitja ki pa prihajajo z zapisom pa ne znam kanalizirati :( 



#73 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 09:18

nekako ko sem izgovarjal te hebrejske besede je biu dober ubčutek. najdu sem jih v kabali. (72 božjih imen) in morm rečt da učinki so bli kr dobri in tudi ko sem izgovarjal te besede sem se počutil prijetno.res pa da nevem kakšna bitja so prišla v mojo bližino.ponavadi se zaščitim s zlato-belo svetlobo ali pa z merkabo oziroma davidovo zvezdo.



#74 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:19

Merkaba je nevtralna...lahko se uporablja za dobro ali zlo...to kar je na Zemlji znano o merkabi je samo en del tega za kar se lahko uporablja...zaščite, ki jih ljudje ponavadi delajo so učinkovite samo okoli 20%...tako da se ne preveč zanašat na to...tongue.png

 

Božja imena pa niso problem...kaj ko bi začel izgovarjat Hare Krišna, Hare Rama...tam sta samo dva imena in ne 72, je lažje za pamtit in izgovarjat...samo potem ne vem ali bi mgd začel še bolj nakladat al bi se malo pomiril, ker je kao pokazal pot še eni "izgubljeni" duši...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#75 seraphim

seraphim
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 47

Objavljeno: 31. julij 2015, 10:27

Merkaba je nevtralna...lahko se uporablja za dobro ali zlo...to kar je na Zemlji znano o merkabi je samo en del tega za kar se lahko uporablja...zaščite, ki jih ljudje ponavadi delajo so učinkovite samo okoli 20%...tako da se ne preveč zanašat na to...tongue.png

 

Božja imena pa niso problem...kaj ko bi začel izgovarjat Hare Krišna, Hare Rama...tam sta samo dva imena in ne 72, je lažje za pamtit in izgovarjat...samo potem ne vem ali bi mgd začel še bolj nakladat al bi se malo pomiril, ker je kao pokazal pot še eni "izgubljeni" duši...biggrin.png

kaj pa natanko pomeni hare krišna hare rama? :P 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0