Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Alt. menstrualna nega

menstruacija vložki skodelice pralni vložki naravno bambus naravi prijazno zeleno udobno zdravo

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
69 komentarjev na to temo

#51 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 12:21

 kaj pa jst? jst sem pol cel hormon na dveh nogah, al kako?


prenos.jpg


#52 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. december 2015, 12:22

škartoc za  na glavo , 0,30 centa v Hofri

Sej nismo v Črni gori, bemu dedc. V onem filmi, ko je igrala Mira Furlan, ali kdo že, mi demenca sesuva spomin, je dobila črno ruto čez glavo.


 kaj pa jst? jst sem pol cel hormon na dveh nogah, al kako?

Sam da nis mormon wink.png



#53 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. december 2015, 12:24

Jebela Omar, ti ziher svoje pisanje tule tudi s feromoni škropiš icon1_sneaky1.gif . Kej te vedno rada berem flirt.gif icon1_blush.gif

Ma tku je, veš Silvija, jst sm nekako doktoriral iz feromonov. icon_smile_tongue.gif V astrologiji se feromonom reče Lilith, Black Moon, nekako moje področje, pa pol to nezavedno najbrž tut v svoje tekste vnašam. icon_smile_approve.gif


 kaj pa jst? jst sem pol cel hormon na dveh nogah, al kako?

Ti si res en tak cel hormon, ja. em119.gif



#54 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 12:25

  Ma ne bi blo švoh bit Mormon če tku predkrišnovsko pomislim..

še bl pa Borbon mislm plemiška družina


prenos.jpg


#55 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. december 2015, 12:26

  Ma ne bi blo švoh bit Mormon če tku predkrišnovsko pomislim..

še bl pa Borbon mislm plemiška družina

In brbončice so tudi koristna zadeva inno.gif



#56 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 22. december 2015, 12:28

Khm..... v bistvu bi zej moral odgovort, da jst to ne rabim. bucktooth1.gif

 

Sam, oki, po pravici povem, da mam ja neko izkušnjo. In sicer mi je bla nekoč, že davno tega, ena presenetljivo nekam sumljivo všeč, k mi pa ponavadi ni lih bla. In mi je kasneje.... priznala, da tole uporablja. In sm še dost kasneje, tut jst enkrat to kupu in neki eksperimentiru. icon1_blush.gif

 

Kaj pa vem, bi reku da nil lih razlika ku noč in dan, je pa intenzivnost in doživljanje če to uporabljaš nekako opazno, je več vznemirjenja in je nekako vse dost lažje. Najbrž podobno ku če prej spiješ dva, tri shota, preden se spustiš v akcijo. 

Pa to ne deluje sam glede seksa, na splošno si za oba spola bl privlačen, bl samozavesten, bl odločen......kaj vem, feromoni itak delajo čuda. Eni jih uporabljajo za poslovne stike, razgovore za službo.....

 

A res, zanimivo...

In to zihr ni nek placebo? Nčeš, zdej mam pa jest to na seb in zihr deluje in potem greš ven ves vase zagledan, se počutiš bolj samozavesten in se šopiriš k en pav in se skratka obnašaš čisto (ali pač malo) drugač, kakor sicer, pa ljudje to opazijo (in ne zavohajo pač neke feromone)?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#57 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. december 2015, 12:28

  Ma ne bi blo švoh bit Mormon če tku predkrišnovsko pomislim..

še bl pa Borbon mislm plemiška družina

Ne moreš bit Burbon, ki jih mamo tu v Gorici na Kostanjevici vse v sarkofagih pod nadzorom. 



#58 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. december 2015, 12:34

A res, zanimivo...

In to zihr ni nek placebo? Nčeš, zdej mam pa jest to na seb in zihr deluje in potem greš ven ves vase zagledan, se počutiš bolj samozavesten in se šopiriš k en pav in se skratka obnašaš čisto (ali pač malo) drugač, kakor sicer, pa ljudje to opazijo (in ne zavohajo pač neke feromone)?

Če probaš to zadevo večkrat z eno in isto osebo, parkrat brez, parkrat z, pol lahk prideš do določenih zaključkov kot sm jih zgori opisal. Je to tut znanstveno dokazano, celo na primeru enojajčnih dvojčic, popolnoma enakih, ko so eno pošpricali s feromoni, drugo ne, in je bla una pošpricana večini bol všeč. Enak eksperiment so naredili z majčko, eno so pošpricali s feromoni drugo ne in spraševali testirance kera bl diši. 87% je vsem bl dišala pošpricana, pa čeprav niso vedli katera je bla pošpricana. 

 

Neki je definitivno na tem......



#59 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 22. december 2015, 12:40

Mhm.... scratchchin.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#60 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 12:55

prepričal si me naročam ekstrakt čistega bio feromona EU poreklo, tri flaše......


prenos.jpg


#61 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 22. december 2015, 13:04

...No jaz rečem tem dnevom "mono fešta " ....

Kar pomeni da takrat obvezno žuram sama s seboj....

To je čas, ko znam zelo odločno naredit mejo, ko v bistvu še tako idealen fermon, ki prestopi meje mojih krčev in procedur od mene dobi samo pridvignjeno obrv ....

Takrat se lahko moški izkaže le v tenkočutnem crtlanju, pogovorih in citatih poezije...

 

Fermoni gor ali dol...če partner nima globine v očeh in vsaj en nakodran možgan z občutkom meje in potrpljenja   ....mu še tako zmiksan ekstrat ne pomaga kej dosti..

Tud po moni fešti ne ....em45.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#62 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 13:05

...No jaz rečem tem dnevom "mono fešta " ....

Kar pomeni da takrat obvezno žuram sama s seboj....

To je čas, ko znam zelo odločno naredit mejo, ko v bistvu še tako idealen fermon, ki prestopi meje mojih krčev in procedur od mene dobi samo pridvignjeno obrv ....

Takrat se lahko moški izkaže le v tenkočutnem crtlanju pogovorih in citatih poezije...

 

Formoni gor ali dol...če partner nima globine v očeh in vsaj en nakodran možgan z občutkom meje in potrpljenja   ....mu še tako zmiksan ekstrat ne pomaga kej dosti..

Tud po moni fešti ne ....em45.gif

 a jest to prav razumem ? icon23.gif icon_smile_tongue.gif icon_smile_tongue.gif


prenos.jpg


#63 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 22. december 2015, 13:09

icon_smile_tongue.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#64 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 13:13

 prejel sem dva opomina zgleda da kr od Krishne osebno.. zatorej se umikam iz te teme polne materialnih iluzij..


prenos.jpg


#65 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. december 2015, 13:29

 prejel sem dva opomina zgleda da kr od Krishne osebno.. zatorej se umikam iz te teme polne materialnih iluzij..

Ja, pravilno. Opri si temo platonski seks in ljubezen. Tm lahk ti v tvojem stanju dost bl aktivno sodeluješ in še nobenih posledic ne bo. wink.png



#66 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. december 2015, 13:39

laugh.png laugh.png laugh.png


prenos.jpg


#67 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 22. december 2015, 18:40

Hvala za dobrohoten nasvet, verjetno bi kdaj prišel prav, ampak mene je nekaj drugega begalo. Jaz bi komplet, ne pa dva paketa, med in po ovulaciji. Mislim, jaz bi deca za zdrave otroke, pa da je inteligenten, dobrosrčen, prijazen. Ne ravno copata, sam srce poleg genov naj še nosi.

E? Kaj zdaj? smile.png

Ma jst tu na forumu ponavadi ponujam šjorcam Picota, sam zej odkar se druži s Primcem in osvaja Zevnikovo, sm mal v dvomih. Pa še zadnjič ko sm bil v Kafetinotu so pršli mimo oranžni krišnovci z nekimi zvončki in se mi je zdel en ful podoben Picotu, prisežem, pa ful blesavo se je smejal.......hočem rečt, ne trenutno nimam primernega kandidata zate. cool.png

 

Dobro, da sem do sem prebrala, preden bi pisala.

Podpiram!
Dober znalec mora imet tud prakso.

Sam kaj bo zdaj Lilith, če eni že s flašam okol letajo?

Lilith je že malčk stara počasi in ji tista flaškasta pomoč včasih celo prou pride. wink.png



#68 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. december 2015, 08:12

Hvala za dobrohoten nasvet, verjetno bi kdaj prišel prav, ampak mene je nekaj drugega begalo. Jaz bi komplet, ne pa dva paketa, med in po ovulaciji. Mislim, jaz bi deca za zdrave otroke, pa da je inteligenten, dobrosrčen, prijazen. Ne ravno copata, sam srce poleg genov naj še nosi.

E? Kaj zdaj? smile.png

 

 Mislm!


prenos.jpg


#69 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. december 2015, 11:39

Ne vem kaj ti misliš, mene pa še vedno moti, da sta dva paketa (wtf).

 

Saj nista. Jih je veliko, veliko več biggrin.png in eden izmed teh je tudi to, kar si želiš ti oz. verjetno kar večina žensk. Me pa tudi nismo samo kup hormonov in nagonov, ki bi nas silili v podtikanje tujih otrok 'copatam'....


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#70 niwaj

niwaj
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 29. februar 2016, 08:59

Če ima katera od vas zelo boleče menstruacije, predlagam da si nasvete za lajšanje bolečin prebere tukaj : Lajšanje menstruacije brez tablet

Jaz prakticiram nasvete in moram reči, da je veliko bolje.







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: menstruacija, vložki, skodelice, pralni vložki, naravno, bambus, naravi prijazno, zeleno, udobno, zdravo

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0