Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se pobrati in kako nadaljvati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#101 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 14:26

Po moje univerzalnega odgovora ni. Pri ženskah je pač ta (z)možnost multiorgazmičnosti- tj. za razliko od moških, opcija, ki nudi časovno daljše doživljanje in ponavljanje orgazmov, brez potrebne prekinitve za regeneracijo. Je pa, seveda, vsak človek individuum s svojimi specifikami; tako poznam ženske, ki potrebujejo izjemno malo seksualnosti, kot tudi tiste z večjimi potrebami. Ekstremi, v obe smeri, pa so verjetno, kot ponavadi, že patološki.
Zadovoljen z odgovorom :-)?

#102 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 16:10

Po moje univerzalnega odgovora ni. Pri ženskah je pač ta (z)možnost multiorgazmičnosti- tj. za razliko od moških, opcija, ki nudi časovno daljše doživljanje in ponavljanje orgazmov, brez potrebne prekinitve za regeneracijo. Je pa, seveda, vsak človek individuum s svojimi specifikami; tako poznam ženske, ki potrebujejo izjemno malo seksualnosti, kot tudi tiste z večjimi potrebami. Ekstremi, v obe smeri, pa so verjetno, kot ponavadi, že patološki.
Zadovoljen z odgovorom :-)?

 

Sem zadovoljen. Že tole poboldan je dost, ker to je univerzalno različno kot pri moških kot tudi menstruacija. Sej ne da tega že ne bi vedel, ampak hotu sm, da ena ženska napiše iz prve roke, da mi spet ne bi blo kaj podtaknjeno ali Vedam, v katerih je to opisano v zvezi z menstruacijo v zvezi z včerajšnjo temo. Če ima kdo vero v Vede, mu lahko napišem zaradi katere prejšnje aktivnosti imajo ženske menstruacijo in to poboldano zmožnost.



#103 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 16:38

Bom z veseljem prebrala :-).

#104 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 17:54

Bom z veseljem prebrala :-).

 

Dobiš na OS.



#105 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 18:01

pri ozaveščanju Krishne  je ful pomembno, da se na začetku ne pove vse resnice v odnosu Krishne do žensk. Namreč ženske so najbl hvaležna bitja za razne sekte, mučke, mačke,. zato je  novo gurujem zlo važn da najprej zapeljejo ženske, nato pa  z njimi pritegnejo še maya tiče(moške).

Zato brat mgd preveč iskreno in pošteno deluješ, podobno Prabhupadi ko je prišel na zapad. 

Njegovi nasledniki so dost bl previdni, najprej trobezljajo o enakosti oz. celo superiornosti ženske, dokler slednje  ne padejo v kremplje od sekta, in k so ujete not z no way out varianto, tkrat šele se jim pove to o pms ju menstruaciji in zakaj so odzadi in zakaj niso enakovredne.. itd itd..

 

 se vid da si še old school..

 

tongue.png


prenos.jpg


#106 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 19:31

Kot sem že povedu, Krišna ma enak odnos do žensk in moških, iz vidika možnosti materialnega in duhovnega napredka, nobene diskriminacije (BG 9.29 in 32).  

 

Včeri sm bil vprašan zakaj so iz materialnega vidika ženske manjvredne in odgovoril ker nosijo še eno slabo karmo, sam nisem omenu kaj. In ker se ne spodobi, da sam zrajcaš in pol ne zadovoljiš do konca, bom vseen kr sem na javno napisu. 

 

V Vedah je opisano (pišem na kratk), da je enkrat polbog Indra iz strahu ubil enga brahmana (duhovnika) in ko je prišla posledica greha, čeprav je bil tolk močn, da bi jo lahko nevtraliziru, jo je s kesanjem vseen sprejel in trpel eno leto in pol razdelil preostanek na 4 konce, zemljo, drevesa, ženske in vodo, v zameno za določen blagoslov. Ženske so sprejele posledico greha v zameno za blagoslov zmožnosti kontinuiranega seksa, posledica greha pa je pri njih v obliki mesečne menstruacije. Zarad tega so manjvredne ali manj čiste kot moški, materialno gledano, ni pa to, kot sem že reku, nobena ovira za materialni ali duhovni napredek ali da bi imel moški pri duhovnem napredovanju (bit dober vernik) kakšen predpogoj. Vse je odvisn od iskrenosti. 

 

Ne morš ozaveščat Krišne, če nisi iskren in pošten, ker to pomen da se sploh ne zavedaš Krišne in če se ga sam ne, kako ga lahko pomagaš ozavestit drugim. Ne gre se za nabiranje čimvečjega števila privržencev zarad materialni interesov, kot sem že v temi Šri Krišna pisu. 



#107 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:23

Po teh interpretacijah je očitno, da so religije, kot uradna razlaga božje besede in institucionalna vera, nizkovibracijska polja, proizvedena v umu zafrustriranih starih dedcev. Ženske pač ne poznaš, ne razumeš ciklusov, in potem zadevo ali mistificiraš ali demoniziraš. Eno ubogo menstruacijo, ki ni čisto nič hudega in nečistega, demoniziraš v neko božjo kazen. Piše pa v Svetem pismu: Blagor ubogim v duhu, kajti njihovo je nebeško kraljestvo. In napuh je greh.

 

Mah vprašanje je.. če je to proizvedel um zafrustriranih starcev, prej bi rekel dobrih opazovalcev človeške narave.

 

https://www.facebook...n_video


prenos.jpg


#108 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:30

Po teh interpretacijah je očitno, da so religije, kot uradna razlaga božje besede in institucionalna vera, nizkovibracijska polja, proizvedena v umu zafrustriranih starih dedcev. Ženske pač ne poznaš, ne razumeš ciklusov, in potem zadevo ali mistificiraš ali demoniziraš. Eno ubogo menstruacijo, ki ni čisto nič hudega in nečistega, demoniziraš v neko božjo kazen. Piše pa v Svetem pismu: Blagor ubogim v duhu, kajti njihovo je nebeško kraljestvo. In napuh je greh.

 

Sej ni bla demonizirana kot neka božja kazen, ampak opisana kot kakšna posledica katerega dejanja. Z iskrenim opazovanjem lahko to vidiš. 



#109 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:46

Jaz že tri desetletja zaman sprašujem nasprotni spol, če smo moški in ženski enakovredni, zakaj povsod v absolutu prednjačijo moški, razen v kvantiteti visokošolskih listkov..

Če se pa že nekje najde neka ženska npr. Merkel, Thatcher, Golda Meir, Marie Curie, pa sem prepričan da bi le stežka naredile tki sex test.. 

 

 očitno je ta moški princip kozmično nadvladujoč, zato smo večji, močnejši, duhovnejši...

 

odgovor je bil tko stereotipen da glava boli.. pa čakam da ga še danes kdo ponovi..

 

Mislm..

ženske kvote morte zdej vsilt od pljuvajočih starcev, ker s sposobnostjo ne gre al kak?

 

In to v totalno feminizirani družbi..

 

flirt.gif

 

hare Rama, Rama Rama..


prenos.jpg


#110 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:49

kuharji moški, šiviljci moški, modni kreatorji moški,  strokovnjaki za družino in otroke moški..frizerji moški...

 Zakva? Zakva je temu tko?

 

 A je fora v osnovi?


prenos.jpg


#111 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:51

fora je, da so jih žene naučile laugh.pnglaugh.png



#112 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:53

fora je, da so jih žene naučile laugh.pnglaugh.png

love3.gif

 

 Gold bl očitnega fukfehtarstva pa še ne, sam te morm pohvalt, ja, točn tako se ženskam pod kouter zleze. Sam mal  zmanjšaj omenjanje pivsko vinskega humorja, je demode'

partyy.gif partyy.gif


prenos.jpg


#113 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:54

love3.gif

 

 Gold bl očitnega fukfehtarstva pa še ne, sam te morm pohvalt, ja, točn tako se ženskam pod kouter zleze. Sam mal  zmanjšaj omenjanje pivsko vinskega humorja, je demode'

partyy.gif partyy.gif

tudi v humorju je resnica wink.png



#114 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 20:59

ja sam na ženske  to ne pali, mislm take k se splačajo..

 

inno.gif

 

Sicer ta strategija ni nova.. dedci jo uporabljamo že stoletja, zato tak krasen odstotek nasilja in nekompaktibilnih vez..

In komadov ala Žena naj bo doma čakala na moža na katero poskakuje mlado in staro s kiklo ali brez..

 

Je pa tko, opažam, da odkar se Krishna počas a učinkovito plaz v moško zavest, se čedalje manj moških odloča za zveze  z ženskami..

In vse ženske k so tu najbl ranjene od besed iskrenega učitelja mgd ja so podprle zakonsko novelo za izenačitev homoseksualne zveze z heteroseksualno

 

 še en paradoks ki ga bom opisal v svoji knjigi. Moški so iz Krišnaloke, ženske iz bogtepitajgdeloke


prenos.jpg


#115 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:03

js tle ne šarmiram bejbam, k ni te potrebe

pa tud dedom ne,me ne pjažijo

 

afne guncam iz čistega dolgočasja

zdej pa

če teb to ne paše..

nič bat, sej ti nam nobene spelal biggrin.png



#116 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:05

js tle ne šarmiram bejbam, k ni te potrebe

pa tud dedom ne,me ne pjažijo

 

afne guncam iz čistega dolgočasja

zdej pa

če teb to ne paše..

nič bat, sej ti nam nobene spelal biggrin.png

 

Ma nč nisem reku da ne smeš, edin kar ne smeš je težit mgd ju on je pod mojim varstvom, mislm forumskim.. drgač pa se ve, kdo ga ščit, al moram posebi ponovit?


prenos.jpg


#117 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:11

glej, tukaj pravila postavlja administrator

da bom pa js kerga druzga ubogal, so pa lahk sam tvoje mokre sanje

 

z mgd-jem se pa lahk tud poročita flirt.gif , nimam nič proti wink.png



#118 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:26

v odsotnosti administratorja sem administrator jaz, tako je rečeno tako bodi..


prenos.jpg


#119 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:28

ja, js sem pa včeri sneg kidal v portorožu biggrin.png



#120 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:31

https://www.youtube....h?v=r-GolqC5bWs

 

Sam zate anonimni forumski junak..


prenos.jpg


#121 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:33

https://www.youtube....h?v=AaER3RCpLm4



#122 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:41

.. 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

 sori nisem vedel da se še pobiraš po nesrečni zvezi..


prenos.jpg


#123 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:49

ja, js sem pa včeri sneg kidal v portorožu biggrin.png

 

 https://www.youtube....h?v=6XWE5fm09es


prenos.jpg


#124 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 21:54

.. 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

 sori nisem vedel da se še pobiraš po nesrečni zvezi..

link je primeren glede na naslov teme

 

če si pa mogoče nepismen, pol pa limaš to, kar pač limaš



#125 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 16. januar 2016, 22:28

glede na temo, zna bit koristno branje wink.png

 

http://www.pomurec.c...ev_o_psihopatih






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0