Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PARTNERSTVO ASTROLOŠKO - SEDMA HIŠA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
228 komentarjev na to temo

#101 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 4. februar 2016, 14:59

ja, pa to je najboljši izgovor ... za druge wink.png 
 
sama pri sebi tako hitro spoznaš, da ni ravno tako rainbow.gif

Seveda, se strinjam, druge še lahko fintiramo (čeprav ne vidim smisla v tem), sebe pa bolj težko. Ampak bilo bi pa super: :"Veste kaj? Jaz da sem kriva?! To bo pa pomota, g.sodnik- moja zajebana konjunkcija je bila! Vprašajte Omarja!" :-P

#102 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 4. februar 2016, 16:44

mislim, da je bila v prvi rundi. čisto ta prva

ohmy.png hvala, ker si omenila

 

bemu, šlamparija strelčevska-

ampak meni res ni pomoči- od tega furjanja sleepy.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#103 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 4. februar 2016, 19:40

Drug teden je kolokvij tk da ne bit preveč razpuščena in se tut uči kaj. wink.png

 

Mormo prej še kaj o dispozotorjih sedme hiše kaj povedat, o hišah v katerih so, pa kako rečt o planetih v sedmi, pa boš pol vidla če si želiš še kako podrobno pojasnilo. flirt.gif

Zihr bo kaka snov, ki je niti jemali nismo. Tok da vem, kaj me čaka. jeba cela, tale forumski fax laugh.png



#104 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 4. februar 2016, 20:59

Zihr bo kaka snov, ki je niti jemali nismo. Tok da vem, kaj me čaka. jeba cela, tale forumski fax laugh.png

Itak, ti boš mela naprimer za obrazložit kaj Satko pomeni karmično v vsaki hiši posebi, od prve do dvanajste. Drugo vprašanje bo kaj pomeni vladar sedme v osmi in zakaj lastnik charta tega ne upošteva. Tretje vprašanje bo pa kaj pomeni Venera v opoziciji z Jupitom in kdaj bo lastnik charta to končno začel upoštevat. bucktooth1.gif



#105 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. februar 2016, 21:36

Ahahaha....vidiš, zakaj čem jz met ustnega ... menda bo ja usmerjanje s podvprašanji bucktooth1.gif

 

Zihr bo kaka snov, ki je niti jemali nismo. Tok da vem, kaj me čaka. jeba cela, tale forumski fax laugh.png

A bi sploh lahko verjeli, da sem prebrala forumski sex? laugh.png Jzz? w00t.gif

 

No no, samo zato, ker sem dve uri buljila v mini ekran prenosnika v še bolj mini šihtne številke (preko povezave je vse itak manjše za gledat). Utrujene očke in tako...icon_smile_blush.gif



#106 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 4. februar 2016, 21:46

Ahahaha....vidiš, zakaj čem jz met ustnega ... menda bo ja usmerjanje s podvprašanji bucktooth1.gif

 

A bi sploh lahko verjeli, da sem prebrala forumski sex? laugh.png Jzz? w00t.gif

 

No no, samo zato, ker sem dve uri buljila v mini ekran prenosnika v še bolj mini šihtne številke (preko povezave je vse itak manjše za gledat). Utrujene očke in tako...icon_smile_blush.gif

bucktooth1.gif Bi verjela- tudi jaz sem prebrala takisto

Nimam opravičila- nisem buljila v ekranedoom16.gif

 

 

bucktooth1.gif jst ne grem na izpit, ne ustno in ne pisno

če po kakem čudnem slučaju odddam prijavnico- pomeni da sem čisti šalabajzerem45.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#107 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. februar 2016, 21:47

Dej Lia  no, sej bomo mal plankali in suflirali pred tablo...psttt....inno.gif whistling.gif



#108 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 4. februar 2016, 21:55

Drugo vprašanje bo kaj pomeni vladar sedme v osmi in zakaj lastnik charta tega ne upošteva!bucktooth1.gif


Super, da bo Patricija dobla to vprašanje- bom mogoče lahko od nje prepisovala ;-)!

#109 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 4. februar 2016, 22:16

Dej Lia  no, sej bomo mal plankali in suflirali pred tablo...psttt....inno.gif whistling.gif

Da si neb upala.Brez plonkov uletet biggrin.png


Itak, ti boš mela naprimer za obrazložit kaj Satko pomeni karmično v vsaki hiši posebi, od prve do dvanajste. Drugo vprašanje bo kaj pomeni vladar sedme v osmi in zakaj lastnik charta tega ne upošteva. Tretje vprašanje bo pa kaj pomeni Venera v opoziciji z Jupitom in kdaj bo lastnik charta to končno začel upoštevat. bucktooth1.gif

A sam al kva?Pogoj bo pa roman od 10 strani za spisat tongue.png Za pozitivno spljoh



#110 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. februar 2016, 23:16

bucktooth1.gif Bi verjela- tudi jaz sem prebrala takisto

Nimam opravičila- nisem buljila v ekranedoom16.gif

 

 

bucktooth1.gif jst ne grem na izpit, ne ustno in ne pisno

če po kakem čudnem slučaju odddam prijavnico- pomeni da sem čisti šalabajzerem45.gif

oralno biggrin.png



#111 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. februar 2016, 10:08

Pol greš oralno? Mene so na prejšnji strani nekaj popravljal med ustnim in oralnim, zdaj pa ne vem, a delajo razlike med tema? biggrin.png

 

Oki, oki, že vidim kam ps taco moli......icon_smile_tongue.gif

 

Že k vlada tako zanimanje tu za določene stvari, bo naslednja tema Sex astrološko. 

Pa da vas vidim pol kandidatke kolk boste mele za povedat. 

S tem da bo Patricija benana in cenzurirana vsakič ko bo pretiravala.......icon_smile_wink.gif



#112 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. februar 2016, 10:19

Fino! Ampak ta tema mora teči dalje, ker partnerstvo le mora bit smile.png

Očitno se obmašam v mejah normale, ker nisem na ban listi. Uf, sem si oddahnila zdaj.

Ja, bomo zej v naslednjih dneh napisali še kaj o dispozitorjih sedme v vseh dvanajstih hišah, pa o vseh dispozitorjih na Descendentu, pa o vseh planetih v sedmi, pol pa odpremo uno temo. 

V novi temi bo dovoljeno vsem vse, razen Patriciji, k bo mela zlo omejeno možnost pisanja. Že ve ona zakaj. wink.png



#113 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. februar 2016, 13:26

Oprosti, ne razumem te lih najbolj. 

Ne vem al se s trditvijo strinjaš, al se ne, ne vem kaj hočeš povedat da se lastnik charta ne strinja in kaj sledi, če se ne strinja.....

Ne vem tut, če ločiš ti karmičnost charta samega po sebi od karmičnosti planeta Saturna. Na karmičnost charta seveda mora nakazovat več stvari, Saturn je pa itak karmični planet in nakazuje na karmo v vsaki hiši v kateri je. S tem da je v vsaki hiši drugačna.

Z veseljem ti bom odgovoru če boš pojasnila kaj sploh sprašuješ.  

 

Saturn v 12. hiši pravite, da je rešljiv, čeprav najtežji. Komentirala sem, da bi že bil rešljiv ja, če bi se lastnik karte, kjer je Saturn tako postavljen, s tem strinjal. Če pa želi biti žrtev, potem tukaj ni pomoči - itak je pa tako za vsako stvar. Če se želiš s tem soočit se boš itd. 

Madona, če jaz ne ločim karmičnosti Saturna pol ne vem kdo bi ga lahko? ohmy.png blink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#114 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 5. februar 2016, 14:52

Oki, oki, že vidim kam ps taco moli......icon_smile_tongue.gif

 

Že k vlada tako zanimanje tu za določene stvari, bo naslednja tema Sex astrološko. 

Pa da vas vidim pol kandidatke kolk boste mele za povedat. 

S tem da bo Patricija benana in cenzurirana vsakič ko bo pretiravala.......icon_smile_wink.gif

Od viška glava ne boli :)



#115 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 5. februar 2016, 14:56

Ja, bomo zej v naslednjih dneh napisali še kaj o dispozitorjih sedme v vseh dvanajstih hišah, pa o vseh dispozitorjih na Descendentu, pa o vseh planetih v sedmi, pol pa odpremo uno temo. 

V novi temi bo dovoljeno vsem vse, razen Patriciji, k bo mela zlo omejeno možnost pisanja. Že ve ona zakaj. wink.png

Zakaj vse pluse razkrivat to že tko vsi štekajo, kdo al kaj je in pri profesorju biggrin.png



#116 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 5. februar 2016, 19:55

Saturn v 12. hiši pravite, da je rešljiv, čeprav najtežji. Komentirala sem, da bi že bil rešljiv ja, če bi se lastnik karte, kjer je Saturn tako postavljen, s tem strinjal. Če pa želi biti žrtev, potem tukaj ni pomoči - itak je pa tako za vsako stvar. Če se želiš s tem soočit se boš itd. 

Madona, če jaz ne ločim karmičnosti Saturna pol ne vem kdo bi ga lahko? ohmy.png blink.png

blink.png jz ne ločim

se  mi zdi da bi plutkota pa saturna kr nogirala iz svojih dvanjastih bajthorro-cb.jpgph34r.png  a je možno da tudi kr vn pade iz bajte...sama bi ga najraje kr brcnila nekam


Obečanje ludom radovanje...


 


#117 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 5. februar 2016, 20:00

Oki, oki, že vidim kam ps taco moli......icon_smile_tongue.gif

 

Že k vlada tako zanimanje tu za določene stvari, bo naslednja tema Sex astrološko. 

Pa da vas vidim pol kandidatke kolk boste mele za povedat. 

S tem da bo Patricija benana in cenzurirana vsakič ko bo pretiravala.......icon_smile_wink.gif

bucktooth1.gif profesor, kaj je to sex?

a je to kaj za na kruh namazatdevil.gif  ali se s tem dobr šipe spuca, menda, če so šipe dobr spucane nas po feng šui čaka svetla inu jasna prihodnostwhistling.gif

bo treba kakega filozofa prašat...smo imeli včasih tu na luni eniga, ko se mi zdi , da je reku tej dejavnosti abdominalna masažarolleyes.gif vse za ljubo zdravjewizard.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#118 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. februar 2016, 20:28

Ceres, katera tema, partnerstvo ali una naslednja, ko bo samo del tega, sex? biggrin.png  Jz tudi neke take postavitve kot ti, a se ne pustim odgnat. Se družim in pika laugh.png



#119 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. februar 2016, 20:34

blink.png jz ne ločim

se  mi zdi da bi plutkota pa saturna kr nogirala iz svojih dvanjastih bajthorro-cb.jpgph34r.png  a je možno da tudi kr vn pade iz bajte...sama bi ga najraje kr brcnila nekam

Satkota komot daš Ceres. Ona je svojga tolk psihično zjajcala, da ji čepi tm v njeni hiši ku kup nesreče in se ne upa niti pisnt. Ga ma v dvojčkih, tk da če bi mela dva bi blo vsaj logično zakaj in bi se vsaj en z drugim ukvarjala.

Plutkota pa kar mej, kaka škorpjonka bi pa bla brez repka?

 

bucktooth1.gif profesor, kaj je to sex?

a je to kaj za na kruh namazatdevil.gif  ali se s tem dobr šipe spuca, menda, če so šipe dobr spucane nas po feng šui čaka svetla inu jasna prihodnostwhistling.gif

bo treba kakega filozofa prašat...smo imeli včasih tu na luni eniga, ko se mi zdi , da je reku tej dejavnosti abdominalna masažarolleyes.gif vse za ljubo zdravjewizard.gif

Ne, seks se ne da mazat na kruh. Se ga da pa odlično zlorabljat če maš za posesat sprejemnico, oprat posodo, koga za poslat po špežo, če si želiš kako zapestnico, rože, in podobno......


Od viška glava ne boli smile.png

A ti si že predelala karmo od Satkota po vseh hišah? sleepy.gif



#120 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. februar 2016, 20:51

Oj Omar, veš kaj zdaj razmišljam... Če smo družine karmično povezane, so mogoče kakšna znamenja v družinah bolj pogosta? Kao, mogoče imamo podobne lastnosti in se ob njih krešemo in brusimo. Večkrat se prej sfajtamo z nekom, ki ima podobne lastnosti, potem pa noben ne popusti. No, jz sem asc strelka, oba mulota sta v soncu strelca. In zdaj gledam vnukca, tudi v asc strelec, v soncu pa bik. V luni sem oven, moj foter bil v soncu oven. Mama je bila v soncu dvojčka, jz pa dsd dvojček... (no to sem zdaj že za lase privlekla biggrin.png)

 

Kaj praviš? Saj to je tudi ene vrste partnerstvo - družina. No vsaj posledica tega tongue.png



#121 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. februar 2016, 21:28

Tako ja, v bistvu je to dedovanje. Ampak sej, če bi takole potegnili vzporednico, nekaj podedujemo, da se potem preizkušamo na določenih področjih... Hvala za razmišljanje. 



#122 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. februar 2016, 21:31

A praviš, da je Luna v Kozlu težka? Midve sva glih na kontra. Jz pa sonce v Kozlu biggrin.png  Sem se prav opazovala prej, ko sem delala v kuhinji. Včasih sem sposobna vse skupaj pustiti, drugič pa kompliciram in postavljam stvari na svoje mesto na mm laugh.png  



#123 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 5. februar 2016, 23:08

ohmy.png sam eno vprašanje dragi sošolci in šošolke...keri od onih jazbecov je kriv ( mislim s tem na Urane, Plutkote, Jupije, etc, da sem tako šlampasta

 

ne da ne bi vedela- sam čist zmeraj na vseh področjih lajfa me zjebe šlamparija, šlampast seks, šlampasta partnerstva, šlampasto pomite in zaflekane šipe, šlampasto opravljene naloge- pa naj bo to vrt,pomivanje posode, pometanje podstrehe ali dvorišča,tud v službah, pri poslih ne da ne bi zmogla ali znala, zmeraj me je pokopala furjavost in šlamparija ....

 

 

in zdaj me ena kolegica sili naj se lotim klekljanja, majke mi

 

čista nočna mora- sedet pa metat kleklje pa štet po tistem pouštruukid.gif

 

nekak me trga v levi nogi, pa se mi zdi, da mora biti to nekaj kar mi leži v Strelcucool.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#124 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 9. februar 2016, 10:41

Zajebano tole partnerstvo.



#125 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. februar 2016, 12:42

Zajebano tole partnerstvo.

Ni enostavno ne, je pa lahko ena najboljših in najlepših stvari k se ti v lajfu lahk zgodijo. wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0