Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bezgavka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
32 komentarjev na to temo

#26 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. januar 2016, 15:02

ja, človek bi se vprašal, kdo lahko stoji za vso zgodbo

kr naenkrat se pojavi nekdo, ki začne pljuvat po vsem, kar sem v preteklosti komu svetoval

in potem nadaljni posti rajcajo špetir med enim in drugim

 

če je glava neumna, niti bog ne pomaga biggrin.png



#27 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. januar 2016, 21:33

Na to se pije! wink.png

 

spodobi se in prawično je ja em45.gif

 

Nimam otekanje cele roke, imam rahlo suho kožo. Verjetno imam zabasane pazdušne limfne vozle, ne vem če je krivo to da sem lani jeseni jedel preveč sira, salam in pršutov ter mastnega kondenziranega mleka (tisto majhno stekleno flaško iz Spara) skupaj z dobrim piškotom. Ko pa sem opazil to bulico pod pazduho prejšnji mesec, sem potem prenehal uživati takšno hrano in uživati bolj zdravo hrano.

 

Limfna drenaža - si mislil na ročno manualno ali strojno drenažo? Tudi o tem sem razmišljal, ampak ne vem ali je to dobro, ker če oseba potisne vse limfne poti do ene točke tam nekje pod pazduho, ali potem se bo tam bulica pod pazduho bolj povečala ali ne?

 

Rad imam veliko česna v solati, v olivnem olju, v omaki. Nisem vedel da je res strupen, verjetno je od kitajskega, uporabljam česen PAN ORGANIC iz Hoferja -> http://panorganic.si...ridelki/cesnek/

Čeprav sem že včeraj dal na bulico en stisnjen česen, čez 13 ur pa se je bulica malo povečala, upam da ni to slabo, ker praviš da je česen strupen, ampak ta naj bi uničil mikroorganizme v telesu in na koži?

Nisem slišal nobenega, ki ga po česnu napade kislina, kakšna kislina je to?

 

Za namakat v banjo s cukrom in limono, a navaden bel sladkor je v redu, koliko sladkorja na liter vode naj bi dal noter in koliko časa ostaneš v banji? Kako pa to vpliva na telo?

 

škoda, ker mal površno bereš.

ne, jaz nisem reku, da je česen strupen. jaz sem powedu, kdo je to reku in imaš tut link zgorej in loh sam posrfaš in si sam ustvariš swoje mnenje.

sem pa reku, da se mal bolj pozanimej o limfni drenaži, da boš sploh lahko uštekal point. no, če boš to naredu, ti bodo jasni tut odgovori na tvoja uprašanja u vezi limfne.

 

jes v banjo dam tko po filingu ene 20-30 dek cukra. nikol nisem vagal. mogoče celo več kt 30 dek.

dam učasih tut limono, učasih tut kej tretjega. tko npr. šumeče tablete namest u kozarec rajš fuknem u banjo. pa še marsikej druzga tut. edino kopriv pa ne bom nkol več dal inno.gif

kako pa vpliva kopel na telo? kt, da še nikol nisi probal.biggrin.png

če ti je sporen cuker, pa seweda dajej še naprej dišeče peneče kopeli. jes sem jih tut učasih, pa zdej jih tut še učasih.

 

icon_smile_clown.gif  Pa to mora nekdo zajebavat pevc.jpg

 

 

Če pa po nekem čudežu ne, pol pa, kot rečeno, pejd k dohtarju. Bemo boga, res.

 

ah neeeee noooooo....

če bi hotu zajebavat, bi poleg omenjenega napisal tut, da bi se sam lotil za zraven še s špikanjem ponekod po podplatih in še marsikej druzga.

sam ni bil namen zajebavat in da vam ne kvarim žurke, bom kr nehal.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#28 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 27. januar 2016, 22:01

Moj komentar ni letel nate ;)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#29 Lev-18

Lev-18
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 28. januar 2016, 23:39

@janko

Nisem površno bral, le napisal pa si ti da je česen strupen smile.png čeprav vem da je to rekel tisti tip v video, no saj ni važno. Jutri bom šel pozanimat za limfno drenažo.

 

@gold

Ne vem če si že bral zgornji post, bom pa tu še enkrat prilepil in malo popravil:

 

Predvčeraj sem ponovno dal na bulico česen, namesto narezanega sem poskusil stisnjenega in pustil tam čez noč, to je okoli 13 ur, v spanju sem čutil da kako mi stisnjeni česen rahlo peče v notranjosti bulic, no potem ko sem vstal, dal proč trak s česnom, sem opazil da je bulica malo bolj povečala in cela bulica je videti rahlo rdeče-rjave barve, na otip čutim rahlo boleče.

 

Ali naj ponovim isto še naprej pred spanjem?

- Nisem včeraj nič ponovil, ker sem opazil tudi danes, da je bulica počasi zmanjšala in prav cela bulica in okoli nje v krogu je videti rdeče do vijoličaste barve, otip pa je manj boleče. Ali je to dobro ali slabo?

 

Ali pa česen morda ni bil dober? -> Slovenski česen PAN ORGANIC, kupljen v Hoferju -> http://panorganic.si...ridelki/cesnek/

 

 

pejt h dohtarju, tkole po forumu ti lah diagnosticiram tut limfnega raka sleepy.gif še posebej, če si utrujen, slabo spiš (in bi skos spal) se ponoči potiš...

lah je pa sam lokalno vnetje zaradi zmanjšanega imun.sistema, lah je zarad deodoranta, lahko je vraščena dlaka, podkožni mozolj...

 

pejt h dohtarju!

 

Nisem utrujen, dobro spim, do zdaj nič nisem potil ponoči, nobenih problemov zaenkrat ne občutim, ne uporabljam nobenega deodoranta samo milo in voda, ni bilo vraščene dlake ker tam nisem nič obril, za podkožni mozolj pa ne se spomnim čeprav rad kje stisnem mozolje tudi če so tako majhni smile.png

 

Verjetno je krivo pomanjkanje imunskega sistema, novembra lani sem videl na izvidu, da imam levkocit 3, trombocit 120, visok holesterol 5,9 in visok LDL holesterol ter povečan bilirubin cel. 35 in bilirubin dir. 10, ostalo pa je v mejah normale.

Kaj bi lahko bil problem?


To temo je popravil/a Lev-18: 28. januar 2016, 23:44


#30 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 29. januar 2016, 16:39

Lev, idi doktoru !!!! 



#31 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 29. januar 2016, 16:52

A bezgavka je še kar zbezgana? biggrin.png



#32 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. januar 2016, 20:23

Pomoje je vse skupaj le reklama za ta panorganic česen :)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#33 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. januar 2016, 20:30

počakmo, da še kak bio cuker najde, za banjo

pa pol še vago zanjga, da se ne predozira s cukrom

k nikol ne veš

zdej, ko je ( po ultraumnih dognanjih )  tko dehidriran, bi mu svetoval, da se vsaj 5 let izogiba morja

baje se mu lahk preveč skisa ohmy.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0