Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Doba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
652 komentarjev na to temo

#51 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 21. marec 2016, 19:28

Glas vse lepo in prav...sedaj pa probaj gledati in odmeditirati še malo v teh smereh...

 

-Prepričanja kako naj bi se nek "guru", ki se je rodil, živel na zahodu obnašal na zahodu, zahodna miselnost...obnašanje do medijev...

 

-Kaj te je zmotilo pri obredu...ali ima kaj veze s krščanstvom...

 

-odnos in telepatska komunikacija duša k duši...iz tega sledi da so možni trije glavni pristopi in ne samo eden kakor se razbere iz zgornjega opisa...

 

-A si res prepričan, da res veš kaj "razsvetljenje" pomeni...ker tega si še jaz ne bi upal trditi...pozabiš lahko na večino tistega kar ljudje govorijo...

 

-A si že zvedel zakaj se ti je kao pojavil v sanjah...

 

- Ni nujno da mora posameznik biti odprt..."sevanje" močnejšega in razvitejšega bitjeca lahko sproži pri manj razvitem marsikaj...kar se lahko izrazi na malo morje načinov...lahko je to doma, v trgovini, lokalu, nekemu srečanju, itd...

 

O temu bi lahko jaz napisal prav par sci- fi zgodbic iz nočnih lokalov ala diskoteka varianta kjer sem že jaz rekel WTF, a je to možno...Recimo kako se lahko že samo s "presvetljevanjem" ali "sevanjem" lahko spremeni okus cigaret. In potem oseba kadi dva čika istočasno in ne more verjeti, da je tako različen okus. Al pa manipulacija z baklo- ogenj, kjer se ogenj usmeri prav navzgor, ko piha veter in to parkrat. Da ne govorim o osebah, ki so se nahajal v bližini in so imeli osebne probleme, kaj se jim je dogajalo. Eden glih da se ni začel klanjati. In to samo s prisotnosjo xxx osebe, brez da bi namensko še kaj delal. Al pa kako je otrok približno 2-3 let na urgenci, po rtg slikanju in ne vem še čemu kar so mu delal, kar nehal jokat po samo par sekundnem "svetlobnem" šusu, ki je bil namensko poslan. In to se je zgodilo ta vikend...Skratka ta vikend je bil zelo pester od "črno humorskih dogodkov", pretepa v MB lokalu kjer je bila neka pjevačica, za katerega so še policaji in marsikateri drug rekel, da tega še niso videli do totalno otkačenih stvari na južnem delu SLO...Da sem se že jaz vprašal whats the catch...ker lune ni bilo na vidiku...

 

-A si opazil da so se ti spržila določena prepričanja, ki so se ti izoblikovala na T. forumu...in katera so prav izstopala v nekem postu zgoraj...

 

Oj Brezo kaj pa če bi ti še naprej meditiral v tej smeri, kamor že meditiraš, jaz pa bi tudi naprej v svoji..   smile.png

Pa ne pišem zdaj tega, kot da zavraćam kaj ali da ne želim česa sprejeti..  Ampak gre za to, da ko sem na neki poti, se ne bom ukvarjal z nečim, kar trenutno ni del moje sedanje poti..   Vbistvu mi ni toliko pomembno vse to glede Turoffa, saj kot sem že rekel, da nekaj let nisem bil v stiku z informacijami glede njega, pa ne bom sedaj se v to poglabljal sedaj zaradi teh debat tukaj, saj sem ravno sredi drugih procesov..

 

Drugače, če so tvoje izvenčutne zaznave in trditve o Turoffu pravilne, bi mi itak bilo še najbolj všeč..   Saj svet rabi taka bitja, čimveč kaj se da,..  tako da naj se tvoje zaznave pozlatijo..  ampak res ni moj stil, da bi zdaj to preverjal,..   tudi pa ne morem pisati o nečem kar nisem jaz, tako da opisal sem svojo izkušnjo, pa če se kako še spomnim jo še napišem..

 

To kar je mene "zmotilo" pri obredu, ni pomembno, jaz sem si pri rani mladosti (delno v naivnosti in nevednosti) odstranil bariero podzavest/zavest, tako da moji vzorci mi ne morejo delovati nezavedno, brez da jih nebi hkrati zelo živo in dejavno opazoval pred očmi ..  

Tako da jaz hkrati ko opazujem mojo zaznavo drugega opazujem tudi svoja razna prepričanja, lahko tudi mnenja, pričakovanja itd..  In to ne teče pri meni ločeno..  Tako da ko se "odločim", se ne odločim, zaradi ene stvari, "odločim se" ko vstopi nek namen in se nato premaknem, do takrat pa le opazujem in se ne odločam..  

(Če razumeš kar sem opisal potem razumeš, da se ne "odločam" več, ampak se le sledim lastnemu namenu..)

Tako da pozabi, da "me je karkoli zmotilo", to sem pač uporabil besede, ki jih ljudje uporabljajo v vsakodnevnem besednjaku, če bi jaz pisal moj umski tok svojega razumevanja, ne bi vedeli kateri jezik je zdaj to..

Epilog vsega tega je;  takrat sem enostavno začutil nek namen, da grem pač naprej ali pač vstran od Turoffa..  Pa zaradi mene je lahko trikrat razsvetljen..  (in mu privoščim če je)   ..ampak ni to edino merilo zame, da se bi jaz zaradi tega zadrževal nekje dalje kot je moj namen..

 

O izkušnji razsvetljenja raje ne začenjajmo, saj z verbalnim izražanjem se ne da vstopati v vsako izkušnjo.. Srečati samega sebe v polnosti je najbolj grozna in čudovita izkušnja hkrati - to je dobro se zavedati preden greš po določene izkušnje..

 

Ko praviš: "Whats the catch?  Saj lune ni na vidiku.."

Ti povem samo, da smo v obdobju med dvema mrkoma, sončni je bil 8.3, lunin pa bo 23.3. ...  tako da obdobje med mrkoma je praviloma živa ludnica, potencira se marsikaj,..

 

Meni se prepričanja "ne pržijo", saj dajem v določenem trenutku ven zmesi takih energij, katere čutim, da so potrebne za namen, ki ga imam ali ga želim uzraziti..

To kar ti imenuješ "prepričanja" to je za mene le nek izrazni tip v katerega pač vstopim, če začutim da je to potrebno.. več izraznih tipov poznaš širše opcije delovanja imaš (na tem polju delovanja)..  Me pa to polje delovanja ne zanima ravno tako močno, da bi želel tukaj se truditi ne vem kako dolgo, saj če zadeva ne pelje zelo hitro naprej, grema sam naprej ali drugam..  

Tako da jaz bi zate lahko rekel isto, kar si ti naštel meni, ampak ne bom, ker vem da ne gre za to tukaj pri nama..

 

Saj sem bil v taki situaciji že večkrat (z večimi posamezniki) in če se zadeve sinhrono tako spreminjajo, to pomeni le blokade med dvema dušama, ki so nastale enkrat mnogo prej in sedaj delujejo kot dva isto nabita magneta, ki jih ne moreš približati skupaj in nastajajo odboji, ki so nepremostljivi, da se ne moreš zopet nazaj povezati v direkten stik (brez vsega tega balasta), če nisi temu zares dozorel..   In če nisi, potem vmes skačejo "prepričanja", ego, osebnost, ali katerekoli druge konfliktne zadeve, ki preprečujejo čisti stik med dvema osebama..

In vsakič ko se odstrani "prepričanje pri drugemu", to pomeni da je bila odstranjena ta ena bariera, na poti do direktne komunikacije, kjer ni več teh polj, ki pa zdaj še vedno tu in tam skačejo vmes..

 

Sanje pa so bile jasne takoj, saj je bila zelo čista izkušnja, tako izkušnja njega, kot tudi ljudi, ki organizirajo dogodke z njim tukaj v SLO..

bom drugič o tem..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#52 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2016, 19:55

To kar je mene "zmotilo" pri obredu, ni pomembno, jaz sem si pri rani mladosti (delno v naivnosti in nevednosti) odstranil bariero podzavest/zavest, tako da moji vzorci mi ne morejo delovati nezavedno, brez da jih nebi hkrati zelo živo in dejavno opazoval pred očmi ..  

Tako da jaz hkrati ko opazujem mojo zaznavo drugega opazujem tudi svoja razna prepričanja, lahko tudi mnenja, pričakovanja itd..  In to ne teče pri meni ločeno..  Tako da ko se "odločim", se ne odločim, zaradi ene stvari, "odločim se" ko vstopi nek namen in se nato premaknem, do takrat pa le opazujem in se ne odločam..  

(Če razumeš kar sem opisal potem razumeš, da se ne "odločam" več, ampak se le sledim lastnemu namenu..)

Tako da pozabi, da "me je karkoli zmotilo", to sem pač uporabil besede, ki jih ljudje uporabljajo v vsakodnevnem besednjaku, če bi jaz pisal moj umski tok svojega razumevanja, ne bi vedeli kateri jezik je zdaj to..

Epilog vsega tega je;  takrat sem enostavno začutil nek namen, da grem pač naprej ali pač vstran od Turoffa..  Pa zaradi mene je lahko trikrat razsvetljen..  (in mu privoščim če je)   ..ampak ni to edino merilo zame, da se bi jaz zaradi tega zadrževal nekje dalje kot je moj namen..

 

V redu razmisli o temu delu...zlasti tisto kar je z rdečo...toliko slepil na enem kupu...zgleda da boš moral še v redu delati na sebi... biggrin.png

 

Z Turoffom ali brez...who cares...zgornje alineje se sploh niso kaj dosti nanašala na njega...Pa malo v redu razmisli o pojmu aktivna in pasivna karma...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#53 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 22. marec 2016, 07:12

V redu razmisli o temu delu...zlasti tisto kar je z rdečo...toliko slepil na enem kupu...zgleda da boš moral še v redu delati na sebi... biggrin.png

 

Z Turoffom ali brez...who cares...zgornje alineje se sploh niso kaj dosti nanašala na njega...Pa malo v redu razmisli o pojmu aktivna in pasivna karma...biggrin.png

 

A si kdaj že poskusil, da bi komuniciral z osebo le zaradi komunikacije in ne zaradi tega, da poskušaš vsak mm te osebe tiščati v svoje okvire ocenjevanja in primerjanja..  Nimajo vsi čisto take poti kot ti..  Zakaj si tako obseden da vse le presojaš, namesto da raje sodeluješ z energijo ki je pred tabo..   V lestvice, ki si si jih ustaril zase, ne moreš spraviti vse in vsakega, saj obstajajo še poti in načini, ki jih še nisi spoznal..  In načini presojanja in ocenjevanja, ki jih uporabljaš veljajo sicer za en del poznanega odseka realnosti, ki ti je pač najbolj blizu, ne velja pa za preostali del..  Tega pa lahko spoznaš le če ga le puščaš da je tak kot je in sodeluješ z njim..  Ne moreš pa ga spoznati, če boš raje ostajal tam kjer si, presojal in sodil iz do sedaj poznanega in ne boš upal prestopiti v nekaj kaj ti nekdo drug kaže..

Verjamem da boš videl to kar pišem le kot nadaljevanje mojih iluzij,..  Obstaja en udobni prostor iz katerega  lahko rečeš; ma kaj ta bluzi in spet na brzino vzameš ven svoj meter, "me premeriš" in zopet butneš ven tvojo vsevedno analizo..  Obstaja pa še nekaj druga, ko rečeš, ok bom poskusil nekaj novega in tokrat samo za foro poskusil vse to vzeti kot, da je res, pa bom videl kam me bo pripeljalo..   Vsevednost sicer ljudem, ki že veliko vedo lahko nudi en tak fini občutek in tudi stabilnost (varno zavetje), ampak te bolj in bolj zapira pred nadaljnimi novimi izkušnjami.. 

 

A si se kdaj vprašal kako bi bilo če bi lahko deloval iz čiste radosti, navdiha in se prepuščal da le deluješ iz tega in se tokrat ne bi zgodilo več nič hudega (kot se je poprej), torej ne bi nikamor več zabredel, ker si ne postavljaš več strogih meril, nebi zapadel na pot pretiravanja, niti ne bi šel po poti da bi škodil svojemu telesu zaradi tega, ne sebi ne drugim..  Ne rabiš se spraševati če je to možno!  Vprašaj se če bi to obstajalo, če si to sploh želel?  A pojem biti brez karme za tebe sploh obstaja?  Zakaj misliš, da ljudje imajo karmo?  Zakaj jim je potrebna in kaj misliš da bi bilo drugače, če je ne bi imeli..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#54 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:37

A si kdaj že poskusil, da bi komuniciral z osebo le zaradi komunikacije in ne zaradi tega, da poskušaš vsak mm te osebe tiščati v svoje okvire ocenjevanja in primerjanja..  Nimajo vsi čisto take poti kot ti..  Zakaj si tako obseden da vse le presojaš, namesto da raje sodeluješ z energijo ki je pred tabo..   V lestvice, ki si si jih ustaril zase, ne moreš spraviti vse in vsakega, saj obstajajo še poti in načini, ki jih še nisi spoznal..  In načini presojanja in ocenjevanja, ki jih uporabljaš veljajo sicer za en del poznanega odseka realnosti, ki ti je pač najbolj blizu, ne velja pa za preostali del..  Tega pa lahko spoznaš le če ga le puščaš da je tak kot je in sodeluješ z njim..  Ne moreš pa ga spoznati, če boš raje ostajal tam kjer si, presojal in sodil iz do sedaj poznanega in ne boš upal prestopiti v nekaj kaj ti nekdo drug kaže..

Verjamem da boš videl to kar pišem le kot nadaljevanje mojih iluzij,..  Obstaja en udobni prostor iz katerega  lahko rečeš; ma kaj ta bluzi in spet na brzino vzameš ven svoj meter, "me premeriš" in zopet butneš ven tvojo vsevedno analizo..  Obstaja pa še nekaj druga, ko rečeš, ok bom poskusil nekaj novega in tokrat samo za foro poskusil vse to vzeti kot, da je res, pa bom videl kam me bo pripeljalo..   Vsevednost sicer ljudem, ki že veliko vedo lahko nudi en tak fini občutek in tudi stabilnost (varno zavetje), ampak te bolj in bolj zapira pred nadaljnimi novimi izkušnjami.. 

 

A si se kdaj vprašal kako bi bilo če bi lahko deloval iz čiste radosti, navdiha in se prepuščal da le deluješ iz tega in se tokrat ne bi zgodilo več nič hudega (kot se je poprej), torej ne bi nikamor več zabredel, ker si ne postavljaš več strogih meril, nebi zapadel na pot pretiravanja, niti ne bi šel po poti da bi škodil svojemu telesu zaradi tega, ne sebi ne drugim..  Ne rabiš se spraševati če je to možno!  Vprašaj se če bi to obstajalo, če si to sploh želel?  A pojem biti brez karme za tebe sploh obstaja?  Zakaj misliš, da ljudje imajo karmo?  Zakaj jim je potrebna in kaj misliš da bi bilo drugače, če je ne bi imeli..

 

Nova doba pomeni tudi doba "razblinjanja" slepil...kar lahko povzroča točno take reakcije kot si jih ti pokazal v parih postih...Torej lahko poveš kaj o temu, če veš...tongue.png

 

Govoriš iste stvari kot že par osebkov pred tabo...Kaj ko bi si še enkrat prebral poste za nazaj..."Moja merila" so podobna merila kot jih uporabljajo Buda level bitjeca...torej se meni z njimi...

 

Po drugi strani pa kako lahko govoriš o neki "svetlobi celic", če ne poznaš kriterijev in kar je v bistvu "merilo"...

 

Obstaja malo morje poti...In če ti misliš, da jaz propagiram edino in kao pravilno pot, potem v redu razmisli o temu...

 

V zgornjih citatih si omenil take neumnosti, da se človek resno vpraša pa komu ego več buta...Skratka precenjuješ samega sebe, svoje sposobnosti in še marsikaj...Če primerjam tebe in mgd-ja si vsaj za kakšne 1/3 lifea (če vzamem life kot 100 let) pod njim, če boš nadaljeval v takem tempu, da prideš do točke kjer je on sedaj...Pa kdo koga slepi tukaj...

 

A poznaš tisti feeling, ko človek nekaj bere in mu nek del dobesedno izstopa iz besedila...to je bil točno ta citat...in v ozadju je bila črnina...in jaz sem najprej preveril a je to moje al ni...In to je tisto kar v redu razmisli...Ker ima veze tako s tvojim odzivom, z mojim pristopom kot tvojimi sanjami s Turoffom...In če grem še bolj v detajle "uredi" karmične vezi med sabo in mano...In razmisli kolikšen delež je imelo to, da ti je tako butnil ven zgoraj...skratka aktivacija "uspavane" karme nad katero nimaš kaj dosti vpliva...In mogoče me boš potem lažje prenašal...biggrin.png

 

 

 

 

 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#55 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:41

Kako se povezujejo spremembe na Zemlji z vplivom "fotonskega pasu" :

 

"..Fotonski pas je tok fotonov, svetlobnih delcev, ki prihajajo iz galaktičnega centra proti zvezdi stalnici Alkione. Leta 1961 so fotonski pas odkrili sateliti, prvi pa je o njem poročal Paul Otto Hesse. Prvi kontakt z našim sončnim sistemom beleži leto 1972, ko se je planet Pluton na kratko pojavil v njem. Ko se je Zemlja marca 1987 za en teden dotaknila roba fotonskega pasu, se je zanimanje zanj zelo povečalo, toda ker se pričakovani “trije dnevi teme” niso zgodili, se je zanimanje znatno poleglo.

 

10646956_818503401527172_121821399373224

 

Celotni sončni sistem se počasi iz strani premika v fotonski pas. Ko planeti krožijo okoli Sonca, prihajajo v ta pas in odhajajo iz njega. Zemlja se v fotonskem pasu pojavlja že od leta 1987, vsako leto v času pred in po spomladanskem enakonočju, bivanje v njem pa se vsakokrat podaljša za približno dva tedna. Tako je bila recimo v letu 1997 Zemlja v fotonskem pasu od 29.12.97 do 8.6.98, naslednje leto pa je bila v njem od 22.12.98 do 15.6.99. To je bilo po zelo dolgem času tudi prvič, da je bil naš planet v pasu več kot pol leta. Zemlja bo v fotonski pas popolnoma prišla predvidoma decembra 2012 in bo v njem ostala približno 2000 let. Nazadnje se je naš celotni sončni sistem nahajal v fotonskem pasu v dobi Leva oziroma v času med 10800 pr.n.š. in 8640 pr.n.š."

- Ruski geofizik Dr. Alexei Dimitriew je že v 90-tih letih izhajal iz predpostavke, da je naš sončev sistem vstopil v ”s plazmo bogato področje vesolja”, kar vodi do občutnih sprememb nam poznanih energijskih stanj v vesolju. Govorimo o ”galaktičnem super valu”, kateremu je izpostavljena Zemlja in vsi ostali planeti v našem sončevem sistemu.

 

povzeto iz: https://marjankogeln...=news.publishes

 

 

 

Vpliv fotonskega pasu prinaša zelo osebne spremembe v naše življenje. Te spremembe se bodo ali pa so se že izrazile skozi naše telo, um in duha. Na splošno je od leta 1987 moč opaziti povečan splošni interes za duhovnost. Razen legendarnih virov pisana zgodovina že dolgo časa ni beležila tolikšnega svetovnega zanimanja za duhovnost. Srečanje s fotonskim pasom v vsakomur od nas dviguje nivo vibracij, zato bolj občutljive, duhovno napredne duše in tisti, ki so prodorni opazovalci, prvi opazijo ta fenomen tudi v svojih zgodnjih fazah pojavljanja, preostali pa so jim ali jim še bodo sledili.

Čeprav naj bi srečanje s fotonskim pasom v svojem bistvu predstavljalo pozitivno izkušnjo, pa tega vsi ne bodo tako občutili. Duhovna izkušnja je v resnici odvisna od posameznika. Korist tega pojava je povezana s tako imenovano konvergenco ali usmerjenostjo k isti točki. Le-ta je za vsem tem tudi mehanizem, ki dejansko povzroči fotone oziroma duhovne delce. Če smo v tem času dovolj razviti in pretočni, se v našem zavedanju pojavi veliko napredovanje, saj se uglasimo z višjimi frekvencami. Če smo negativni, kar pomeni, da posedujemo preveč nižjih frekvenc zaradi egoističnih dejanj, ne smemo pričakovati, da bi preživeli nezdružljivost frekvenc, ki bodo neposredno vplivale tudi na naš DNK. V tem času bo na površje priplaval ves skrit, skrivnosten in zadržan material (blokade), da bi se prečistil. To bo velika priložnost za napredek, toda kjer bo preveč nakopičene negativnosti, se bodo pojavile bolezni, depresije in celo smrt. Da se bo pričakovana "Zlata doba" pojavila, lahko torej pričakuje le posameznik z dovolj samodiscipline, da izboljša in dvigne svojo zavest ter prečisti vse blokade. To bo obdobje preroda planeta Zemlje.

 

Astronom in majevski astrolog Hunbatz Men je dekodiral večino od 17 majevskih koledarjev.  Eden od teh koledarjev, "Calendario edel Tzek'eb o Pleyades", opisuje čas poti in pomen orbite našega Sonca okrog osrednje zvezde Plejad, Alkione. Glede na ta koledar je 26.000 letni cikel našega Sonca okrog Alkione enak enemu sončnemu letu azteškega koledarja. Glede na ta koledar se bo ta 26.000 letni cikel zaključil decembra 2012. Poleg tega pa bomo tedaj zaključili tudi večji, 104.000 letni cikel in začeli "El Quinto Sol". V tem ciklu bodo tisti, ki ostanejo, postali kozmično človeštvo. Takrat bodo možni tudi kontakti z ostalimi svetovi.

 

Ti »Veliki vodniki« niso svetlobne krogle ali angeli s krili. To so ljudje, ki so dovolj razviti, tako da lahko vidijo vnaprej, vidijo čez iluzijo, za zastor. Ti ljudje so tukaj in še več jih prihaja, da bodo ostale ljudi vodili v holistične avenije in jih poučujejo na naraven način, z močjo pozitivizma ter večje vizije in modrosti. Takšni ljudje so se odločili pomešati se z okolico, tako da so zavarovani s svojo anonimnostjo. Izgledajo kot ostali in živijo preprosto življenje. Toda niso enaki, saj lahko vidijo tisto, česar drugi še zaenkrat niso sposobni. Če imate stike s temi ljudmi, si lahko štejete to za blagoslov. Na žalost večina ljudi ne prepozna teh edinstvenih duš. V bistvu jih ljudje ponavadi obsojajo, zavračajo, kritizirajo in prezirajo, saj njihova Svetloba sveti na našo lastno “temo” in ignoranco; vsi vemo, kako boli, če vidimo svoje slabosti in šibkosti! Jezus, Buda, Krišna, Mohamed, Lao Zi, Mo Zi, Konfucij, Chuang Zi, vse so bili posebej napredne duše in le spomnimo se, kako so bili obravnavani.

 

Veliki vodniki prinašajo dodatno energijo za Zemljino vnebovzetje. Ta bitja so iz oddaljenih galaksij in so se razvila v drugih realnostih, ki presegajo našo. Vezani so na ne-vmešavanje in morajo biti povabljeni, preden lahko delijo energijo ali modrost. Vedno pa se odzovejo na posameznikovo lastno iskrenost in vrlinska dejanja.

 

»ne obstaja božanska narava, ki je nad človeško naravo. Najbolj uravnotežena človeška narava se ne razlikuje od božanske narave. Božanska narava je naša samonarava, nerazvajena z nepomembnimi željami in fantazijami.«

 

 

vir: http://home.amis.net...otonski pas.htm

 

 

Obstajajo sicer še malo bolj resne in obširne kozmološke raziskave, kot sta ta dva zapisa tu zgoraj..  

Tako da podajam kot zanimivost.. 

 

 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#56 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 22. marec 2016, 08:50

...skratka aktivacija "uspavane" karme nad katero nimaš kaj dosti vpliva...In mogoče me boš potem lažje prenašal...biggrin.png

 

Aja, pa saj si mi kar znosen, na trenutke celo zanimiv..  To mislim tiste redke trenutke, ko dejansko zmoreš celo komunicirati..  wink.png

Saj veš komunikacija; to je tisto ko med dvema osebama teče tok informacij v obe smeri (ne le v eno)..  tongue.png

 

Se pa mi zdi, da počasi tudi tebi ne bo le postalo neznansko slabo ob vsaki moji objavi in ne boš rabil bruhniti name vsega kar imaš naloženega v sebi že zelo dolgo in ne veš kaj bi si s tem sploh počel..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#57 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. marec 2016, 09:02

Aja, pa saj si mi kar znosen, na trenutke celo zanimiv..  To mislim tiste redke trenutke, ko dejansko zmoreš celo komunicirati..  wink.png

Saj veš komunikacija; to je tisto ko med dvema osebama teče tok informacij v obe smeri (ne le v eno)..  tongue.png

 

Se pa mi zdi, da počasi tudi tebi ne bo le postalo neznansko slabo ob vsaki moji objavi in ne boš rabil bruhniti name vsega kar imaš naloženega v sebi že zelo dolgo in ne veš kaj bi si s tem sploh počel..  

 

Raje v redu razmisli in odmeditiraj kot da govoriš nekaj na pamet...tongue.png

Če bi pogledal prvo stran bi videl, da si ti prvi mene citiral v tej temi...in sledil je moj odziv na zavedne ali nezavedne provokacije iz tvoje strani...

 

Kar se nove dobe tiče nisi povedal še nič konkretnega...kar si pa omenil, so pa večinoma bila slepila...kako potem lahko pričakuješ neko debato (komunikacijo)...Mogoče bi bilo bolje, če bi izbral temo "vrtičkarjenje"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#58 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 22. marec 2016, 11:56

Brezo s tvojimi "preverjenimi" informacijami, s katerimi se pač želiš nekako braniti pred mano, si nimam kaj dosti početi..  Niti ne vidim smisla ti jih spodbijati, saj ima vsak pravico do svoje resnice..

 

 

Nadaljevanje lahko bere vsak, ki se hakla in bori za lastno "pravo prepričanje", za ceno katerega želi poraziti druge:

 

Se pa vseeno čudim ljudem, ki od jutra do večera le nekaj "preverjajo", da bi lahko nato pred drugimi se delali za bolj pametne, učene in s tem vzdrževali nek nadstatus...  Čudim pa predvsem za to, saj je že samoumevno, da vsak ki tako sistematično in na silo preverja, dobi vedno le rezultate, ki so znotraj njegovih lastnih prepričanj.. In te informacije bodo vedno potrdile njegove "slutnje" in se bodo skladale z njegovimi sodbami, znanji, ki so jih prebrali in vzeli za svoje, traj s prepričanji.  Tako da zakaj bi sploh preverjal, če že itak naprej veš kaj si o čemu misliš in kaj je tvoje mnenje o nekomu, zakaj bi nato še sploh preverjal z neko "merilno metodo", če to že tako veš..

A nebi bilo bolj koristno, če bi le delal na bolj čistem pogledu, na vse kar je pred tabo, saj ni treba ničesar preverjati, ampak le gledati in biti pozoren na vse kar teče pred tabo.. Nato ne dvomiti v sebe, niti se ne navezovati preveč na posamezne slike v tem toku, ki ti gredo skozi ekran..  

Medtem ko ves čas nekaj preverjaš se namreč umikaš iz lastne sinhrone naravnanosti na svoj tok informacij, ki se ti sam prikazuje in ki ti kaže točno to kar ti je kdaj potrebno videti/vedeti, ves ostali balast pa se ne pojavlja..   Če se odvežeš potrebe po dokazovanju, boš vedel/videl več!  

Tudi dostop do globljih spoznanj dobiš..

Lahko rečeš tudi da prestopiš eno celo dimenzijo bivanja.. 

Saj kaj kmalu prizemljiš stanje, ko gledaš ta celotni film, če imaš zaprte oči ali odprte..  Film, ki pa seveda ne more teči, če preverjaš sliko za sliko in jo tehtaš, ter ocenjuješ in "meriš" skozi metode,ki izhajajo iz preteklih izkušenj..

Ja to je pač ta strogo moški/vojaški način brskanja v nekaj ali nekoga, ampak če se odpreš hkrati še za ženski pol v sebi (da se dovolj prepuščaš), si tako v večjem ravnovesju s samim sabo, tudi v večjem ravnovesju z informacijami, ki jih dobivaš in tudi z vsemi dogodki, ki ti nato sledijo..  Ne dobivaš pa potem več informacij, ki niso potrebne in malo težje se drugim kažeš kot da si nekaj več kot oni in tako delaš na svoji vzvišenosti..  te vzgibe ima moški princip, ki je ločen od svojega drugega pola sebe..

 

Kot praviš je moč "duhovnosti" zate tudi to, da se postaviš zase, da se braniš, če te kdo napade itd..

Ampak kot vemo, še najboljša obramba je pa napad, ali ne?  In je verjetno priročno, če imaš osebne strukture tako usmerjene, da hodijo na daleč pred tabo in se trudijo da se ti vse vnaprej podredi, preden lahko karkoli pridej do tebe ali preden ti prideš do njih..  In te strukture jasno projiciraš v prostor..   Če pa jih kdo zavrne, pa jih potem itak obsodiš, saj so zate "napad"..  pred katerim se nato seveda braniš..   No vidiš tudi ženski princip ti ni tuj..   Ampak le v teh negativnih vidikih delovanja..

Ampak ker nisi ravno tako omejen, da sam ne bi vedel kako pokroviteljsko želiš delovati do drugih, je potem samoumevno, da to počneš zavestno, ker ti je pač všeč biti pokroviteljski in ker je itak dovolj ljudi naokrog, ki se želijo podrediti in predajati svojo moč drugemu, če pa kdo ne želi, pa potem itak lahko uživaš v borbi, ki nato nastane in v obeh primerih "zmagaš", saj edino ti dve varianti sta ti sprejemljivi, vse ostalo pa odvratno..

 

Če se želiš odplesti iz neznosnosti komunikacije z mano (in z drugimi), potem se ne ukvarjaj več z informacijami, ki ti jih kdo piše..  Vsaj ne na način, da se trudiš demantirati stavek za stavkom..  

Jaz ne izhajam iz teh informacij, nite te z temi informacijami ne želim definirati..  Saj ljudje smo mnogo več kot te informacije..  Ko se odvežeš navezanosti na informacije ali "posamezne slike", lahko spustiš in tako stečejo..  tako te slike na ekranu postanejo ta film (gibljive slike) in tukaj to kar vidiš lahko izkusiš, izkušaš in to lahko tudi živiš nato tukaj v telesu, saj se ta film začne izražati tudi skozi vsakdan...

 

Treba pa je fiksno stopiti v svoj Center, tako da te nobena infromacija več ne potegne izven, vsaj ne na ta način, da bi se obvezno moral za njo boriti, saj potem stopiš izven sebe in greš za nečim drugim (izven lastnega Centra)..  In tako si bolj in bolj pod vplivi lastnih infromacij na katere si navezan in tudi tuje informacije ki jih oddajajo drugi so dojete zelo zelo osebno. Tisti informacije, ki potrujejo tvoja prepričanja imaš za dobre, tiste ki so nasprotne jih dojemaš kot napad in nato se zopet vklopi "obramba", ki ja vbistvu tvoj napad na nasprotnomislečega, ter začne se dokazovanje za svoj prav, izgrajuje se tudi novo boljše vedenje, s katerim se nato zopet poskuša dokazati, da si nad itd..  pač zgodba dokazovanja, borbe za prevlado, borba za moč, borba za svojo željeno top pozicijo, ipd...

Vse to pa je izven tvojega centra..  Tvoj Center in tvoja lastna neomejena moč je ko greš globje, kjer vse to že itak veš, vse ti je jasno, vse lahko pogledaš, vidiš, ampak nisi več navezan ali otroško nestrpen, da bi si vsako sliko tako močno želel posedovati, da bi jo želel iztrgati iz tega filma, ki želi le steči na tem tvojem notranjem ekranu..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#59 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. marec 2016, 13:25

Glas, približno štekam, kaj želiš povedat glede Brezota. Itak pa naša prepričanja izhajajo iz notranjih dojemanj in individualne "pobarvanke oz. risanke". Brezotu smo (so) nekaj podobnega že napisali, samo, zgleda, da smo na različnih bregovih. Tako da, sama vzamem na znanje, grem naprej... 

 

Pojem Nova doba. Sem prebrala, vendar imam še premalo podlage, da bi naložila kaj bolj podrobnega. Pa kaj vem, ali ne vsak posameznik gre po svoji poti osebnega napredka? Postopoma. Ali pa kdaj do temeljev strese. Ali je to doba ali naravna katastrofa, bolezen ali pa kombinacija več faktorjev. Karkoli je, skušam živet in napredovat.



#60 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. marec 2016, 15:30

Brezo s tvojimi "preverjenimi" informacijami, s katerimi se pač želiš nekako braniti pred mano, si nimam kaj dosti početi..  Niti ne vidim smisla ti jih spodbijati, saj ima vsak pravico do svoje resnice..

 

 

Nadaljevanje lahko bere vsak, ki se hakla in bori za lastno "pravo prepričanje", za ceno katerega želi poraziti druge:

 

Se pa vseeno čudim ljudem, ki od jutra do večera le nekaj "preverjajo", da bi lahko nato pred drugimi se delali za bolj pametne, učene in s tem vzdrževali nek nadstatus...  Čudim pa predvsem za to, saj je že samoumevno, da vsak ki tako sistematično in na silo preverja, dobi vedno le rezultate, ki so znotraj njegovih lastnih prepričanj.. In te informacije bodo vedno potrdile njegove "slutnje" in se bodo skladale z njegovimi sodbami, znanji, ki so jih prebrali in vzeli za svoje, traj s prepričanji.  Tako da zakaj bi sploh preverjal, če že itak naprej veš kaj si o čemu misliš in kaj je tvoje mnenje o nekomu, zakaj bi nato še sploh preverjal z neko "merilno metodo", če to že tako veš..

A nebi bilo bolj koristno, če bi le delal na bolj čistem pogledu, na vse kar je pred tabo, saj ni treba ničesar preverjati, ampak le gledati in biti pozoren na vse kar teče pred tabo.. Nato ne dvomiti v sebe, niti se ne navezovati preveč na posamezne slike v tem toku, ki ti gredo skozi ekran..  

Medtem ko ves čas nekaj preverjaš se namreč umikaš iz lastne sinhrone naravnanosti na svoj tok informacij, ki se ti sam prikazuje in ki ti kaže točno to kar ti je kdaj potrebno videti/vedeti, ves ostali balast pa se ne pojavlja..   Če se odvežeš potrebe po dokazovanju, boš vedel/videl več!  

Tudi dostop do globljih spoznanj dobiš..

Lahko rečeš tudi da prestopiš eno celo dimenzijo bivanja.. 

Saj kaj kmalu prizemljiš stanje, ko gledaš ta celotni film, če imaš zaprte oči ali odprte..  Film, ki pa seveda ne more teči, če preverjaš sliko za sliko in jo tehtaš, ter ocenjuješ in "meriš" skozi metode,ki izhajajo iz preteklih izkušenj..

Ja to je pač ta strogo moški/vojaški način brskanja v nekaj ali nekoga, ampak če se odpreš hkrati še za ženski pol v sebi (da se dovolj prepuščaš), si tako v večjem ravnovesju s samim sabo, tudi v večjem ravnovesju z informacijami, ki jih dobivaš in tudi z vsemi dogodki, ki ti nato sledijo..  Ne dobivaš pa potem več informacij, ki niso potrebne in malo težje se drugim kažeš kot da si nekaj več kot oni in tako delaš na svoji vzvišenosti..  te vzgibe ima moški princip, ki je ločen od svojega drugega pola sebe..

 

Kot praviš je moč "duhovnosti" zate tudi to, da se postaviš zase, da se braniš, če te kdo napade itd..

Ampak kot vemo, še najboljša obramba je pa napad, ali ne?  In je verjetno priročno, če imaš osebne strukture tako usmerjene, da hodijo na daleč pred tabo in se trudijo da se ti vse vnaprej podredi, preden lahko karkoli pridej do tebe ali preden ti prideš do njih..  In te strukture jasno projiciraš v prostor..   Če pa jih kdo zavrne, pa jih potem itak obsodiš, saj so zate "napad"..  pred katerim se nato seveda braniš..   No vidiš tudi ženski princip ti ni tuj..   Ampak le v teh negativnih vidikih delovanja..

Ampak ker nisi ravno tako omejen, da sam ne bi vedel kako pokroviteljsko želiš delovati do drugih, je potem samoumevno, da to počneš zavestno, ker ti je pač všeč biti pokroviteljski in ker je itak dovolj ljudi naokrog, ki se želijo podrediti in predajati svojo moč drugemu, če pa kdo ne želi, pa potem itak lahko uživaš v borbi, ki nato nastane in v obeh primerih "zmagaš", saj edino ti dve varianti sta ti sprejemljivi, vse ostalo pa odvratno..

 

Če se želiš odplesti iz neznosnosti komunikacije z mano (in z drugimi), potem se ne ukvarjaj več z informacijami, ki ti jih kdo piše..  Vsaj ne na način, da se trudiš demantirati stavek za stavkom..  

Jaz ne izhajam iz teh informacij, nite te z temi informacijami ne želim definirati..  Saj ljudje smo mnogo več kot te informacije..  Ko se odvežeš navezanosti na informacije ali "posamezne slike", lahko spustiš in tako stečejo..  tako te slike na ekranu postanejo ta film (gibljive slike) in tukaj to kar vidiš lahko izkusiš, izkušaš in to lahko tudi živiš nato tukaj v telesu, saj se ta film začne izražati tudi skozi vsakdan...

 

Treba pa je fiksno stopiti v svoj Center, tako da te nobena infromacija več ne potegne izven, vsaj ne na ta način, da bi se obvezno moral za njo boriti, saj potem stopiš izven sebe in greš za nečim drugim (izven lastnega Centra)..  In tako si bolj in bolj pod vplivi lastnih infromacij na katere si navezan in tudi tuje informacije ki jih oddajajo drugi so dojete zelo zelo osebno. Tisti informacije, ki potrujejo tvoja prepričanja imaš za dobre, tiste ki so nasprotne jih dojemaš kot napad in nato se zopet vklopi "obramba", ki ja vbistvu tvoj napad na nasprotnomislečega, ter začne se dokazovanje za svoj prav, izgrajuje se tudi novo boljše vedenje, s katerim se nato zopet poskuša dokazati, da si nad itd..  pač zgodba dokazovanja, borbe za prevlado, borba za moč, borba za svojo željeno top pozicijo, ipd...

Vse to pa je izven tvojega centra..  Tvoj Center in tvoja lastna neomejena moč je ko greš globje, kjer vse to že itak veš, vse ti je jasno, vse lahko pogledaš, vidiš, ampak nisi več navezan ali otroško nestrpen, da bi si vsako sliko tako močno želel posedovati, da bi jo želel iztrgati iz tega filma, ki želi le steči na tem tvojem notranjem ekranu..

 

Zdaj si pa toliko zafilozofiral, da kar res ni...

 

Na kratko povedano...brez dlake na jeziku...

 

-Razlika jaz pet let nazaj in sedaj je 10.000x večja svetloba celic...Iz tega sledi da mi ne more toliko delovati ego kot mi nekateri vključno s tabo očitajo...Medvedek zgleda da je to na nek način zaznal...

 

-Pri tebi se trenutno dogaja proces "prepucavanja" pa če si hočeš to priznati ali ne...to se je dogajalo marsikomu na tem forumu in tudi jaz nisem bil nobena izjema...

 

-Da bi jaz nonstop nekaj preverjal je totalna neumnost...ponavadi preverjam samo kar se tiče mene in še to bolj poredkoma in še to bolj zadnje dve, tri leta ko se je događalo svašta...če pa flashi kar padejo sa neba in se kasneje izkaže da je res je pa po vsej verjetnosti kriv Bog, a ne...čeprav bi to po ezoteričnemu tolmačenju bolj bilo intuicija ali kontak s svojo lastno dušo...

 

-Si pod vplivom razmišljanja kot je bil na Tadejevem forumu...in to je bilo v enem izmed zgornjih postov zelo očitno...tam je bilo itak veliko slepil...in iste "neumnosti"  (slepila, iluzije) iz tam ponavljaš tukaj...ampak tam je Tadej in še nekdo brisal poste kar se ni skladalo z njihovimi prepričanji, tukaj pa ne gre kar tako...Iz tega sledi, da če si tam bil kao car, se tukaj sprijazni z drugačno vlogo in odzivi kar se "duhovnosti" tiče...

 

-Izjavljaš take stvari, da sem se res začel spraševat v čemu se ti sploh razlikuješ od "otroških new agerjev"...ego ovo ego ono, kot da je za vse stvari kriv ego...Kaj pa če gremo malo v krščanske vode in za vse okrivimo Luciferja...

 

Če gremo v tehnične podrobnosti...Kar ti smatraš pod "ego" je po ezoteriki "osebnost", ki je sestavljena iz fizičnega, eteričnega, astralnega in mentalnega telesa ki vsebuje nižji ali konkretni um. Iz tega sledi, da je "ego" samo neka celota različnih delov in na vsak posamezni del lahko vplivajo različni vzorci, prepričanja, itd...Torej ego ne more biti glavni krivec, ker samo izpoljnjuje ukaze (je pod vplivom) vzorcev in vsega kar se veže na njih...

 

-Vsi Guruji (z veliko začetnico) učijo da je treba razločevat, preverjat, ne slepo verjet...In kaj delaš ti...očitaš drugim o egotu in preverjanju, ker sam ne znaš, se bojiš ali pa je v igri kaj drugega...

 

-Gautama Buda, Krišna, Rama in še marsikateri drugi človeček ala Buda level je uporabljal tako psihične kolt fizične moči...zgleda da ti uporaba moči v duhovnosti sploh ni jasna...in primerjava z "zemeljskimi" merili je prav "butasta"...Skratka če ne veš kaj mislim pod tem, potem bolje, da ne komentiraš ali pa raje vprašaj kot pisati čisto zgrešena tolmačenja...In kakor se jaz spomnim o temu delu nisem kaj dosti govoril po LNF-ju in tudi ne mislim...

 

Napaka, ki jo povečini delajo duhovnjaki je ali se osredotočajo samo na srce ali pa samo na pleksus...za tapravo moč je treba imeti oba centra uravnotežena, ker sta itak povezana med samo...šele potem se zna človek soočati s svojimi notranjimi demončki, vzorci, postati "stabilna" oseba, pržiti vzorce na drugemu, moč presvetljevanja, itd...s tem sem nakazal bistvo...Čeprav so človečki Bude uporabljali moč še za marsikaj drugega, ampak to trenutno sploh ni pomembno...

 

-Kaj smatraš pod pojem "pokroviteljstvo"...icon1_question.gif

Kaj pa če ne razumeš pristopov k razbijanju slepil...To mi je že ena rekla pred ne vem koliko leti. In danes, ko je malo bolj "razpucala" pri sebi, to dojema čisto drugače...Skratka samo ponavljaš zgodbice katere sem že poslušal in katerim sploh ne dajem več pomena, ker so brezpredmetne...Zgleda da se boš moral še naučiti te lekcije...

 

-Če je to citirano letelo na mene potem je pa že skrajni čas da se resno zamisliš. če pa je to letelo bolj na splošno in na tebe potem je pa druga pesem...Vse kar je citirano velja za neko osebo v tolikšni meri kakor je njena razvojna stopnja. Nižje ko je več bo veljalo, višje ko je manj bo veljalo...

 

Skratka jaz se temu citatu lahko upravičeno smejim...

 

 

 

Nova doba na kratko po ezoteriki pomeni prehod iz dobe rib v dobo vodnarja...to pa za sabo potegne še pa još stvari, ki so v povezavi s temi silami...Zdaj se pa vprašajte kakšne sile, kakšne stvari...

 

Tej novi dobi se reče tudi "doba svetlobe"...lahko zajema tudi daljše časovno obdobje, ne samo dobo vodnarja...zakaj, kako, kaj to pomeni...to sprašujte bolj pametne od mene...

 

Ljudje bodo spoznali in doumeli pretanjene zakone, ki vladajo njihovim življenjem: osnovni zakon življenja, zakon karme, vzroka in posledice, ki uravnava usodo vseh; s tem zakonom povezani zakon ponovnega rojstva, ki duši omogoča potovanje v materijo; zakon neškodljivosti, ki vlada pravilnim odnosom, in veliki zakon žrtvovanja, po katerem poteka ves razvoj. Z razumevanjem teh zakonov bodo ljudje postali podobni svojim svetovalcem, svojim starejšim bratom, in izkazali bodo božanskost, ki si jo vsi delimo. Prisluhnili bodo nauku modrih in korak za korakom sprejeli svojo dediščino. Ljudje se rodijo, da bi postali bogovi, in te njihove usode ne more nič spremeniti; le to, kdaj se bo to zgodilo, je v njihovih rokah.biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#61 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 22. marec 2016, 15:37

smile.png mogoče nisem na tapravem forumu... me bo ego kar pojedel... samo tu ni fore.. mi nazadujemo... s tem tudi teroristični napadi, svet se čisti še zadnih svinjarij... s tem, da pujsi prav luškani.

 

samo ne me jebat da ma kdo tuki toliko sovdov ko donald trump, pa soli pamet vsem, saj ni vendar thuroff...

 

pokaži mi licenco, da mam kam pljuvat. ker vedoč ozadje, mi ni nič več sladko. konec je, folk... ne em mogoče, bo elena seničar še predvidela resnično žensko predsednico in bom jaz odplačala svoje dolgove. kdo ve, glavno da smo na tekočem.

 

samo ne me jebat s tem nosom... malo too much, ej... estetska kirurgija zmore vse, če ne pa lahko meditiraš kje v jami, pa bo vse kul

 

lp, icon1_sneaky1.gif icon1_xmas.gif



#62 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. marec 2016, 15:48

Treba pa je fiksno stopiti v svoj Center, tako da te nobena infromacija več ne potegne izven, vsaj ne na ta način, da bi se obvezno moral za njo boriti, saj potem stopiš izven sebe in greš za nečim drugim (izven lastnega Centra)..  In tako si bolj in bolj pod vplivi lastnih infromacij na katere si navezan in tudi tuje informacije ki jih oddajajo drugi so dojete zelo zelo osebno. Tisti informacije, ki potrujejo tvoja prepričanja imaš za dobre, tiste ki so nasprotne jih dojemaš kot napad in nato se zopet vklopi "obramba", ki ja vbistvu tvoj napad na nasprotnomislečega, ter začne se dokazovanje za svoj prav, izgrajuje se tudi novo boljše vedenje, s katerim se nato zopet poskuša dokazati, da si nad itd..  pač zgodba dokazovanja, borbe za prevlado, borba za moč, borba za svojo željeno top pozicijo, ipd...Vse to pa je izven tvojega centra..

 

Tvoj Center in tvoja lastna neomejena moč je ko greš globje, kjer vse to že itak veš, vse ti je jasno, vse lahko pogledaš, vidiš, ampak nisi več navezan ali otroško nestrpen, da bi si vsako sliko tako močno želel posedovati, da bi jo želel iztrgati iz tega filma, ki želi le steči na tem tvojem notranjem ekranu..

 

Zakaj ti, kljub temu v rdečem, še vedno delaš to v modrem? Je tvoja lastna neomejena moč potemtakem res neomejena?



#63 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. marec 2016, 15:59

Da bi jaz nonstop nekaj preverjal je totalna neumnost...ponavadi preverjam samo kar se tiče mene in še to bolj poredkoma in še to bolj zadnje dve, tri leta ko se je događalo svašta...če pa flashi kar padejo sa neba in se kasneje izkaže da je res je pa po vsej verjetnosti kriv Bog, a ne...čeprav bi to po ezoteričnemu tolmačenju bolj bilo intuicija ali kontak s svojo lastno dušo...

 

Tvoja lastna duša ni Bog. Tvoja lastna duša je večni služabnik Boga smile.png Bog je vseveden in lahko vse pokaže, ti ne, neodvisno od Njega. 

 

Gautama Buda, Krišna, Rama in še marsikateri drugi človeček ala Buda level je uporabljal tako psihične kolt fizične moči

 

Gautam Buda je človek ja, navadna individualna večna duša. Krišna oz. Ram je Bog, Najvišje bitje, Vir, večni gospodar vseh večnih individualnih duš, nas. Mi lahko uporabljamo psihične in fizične moči le če/ko nam Bog to omogoč, ne neodvisno od Njega. Če/ko nam odvzame, ne mormo nič narest. Bog ne uporablja psihičnih in fizičnih moči, On ma svojo, duhovno, vsemogočno, ki je čista ljubezen, tj. vsedobra. 

 

Ljudje bodo spoznali in doumeli pretanjene zakone, ki vladajo njihovim življenjem: osnovni zakon življenja, zakon karme, vzroka in posledice, ki uravnava usodo vseh; s tem zakonom povezani zakon ponovnega rojstva, ki duši omogoča potovanje v materijo; zakon neškodljivosti, ki vlada pravilnim odnosom, in veliki zakon žrtvovanja, po katerem poteka ves razvoj. Z razumevanjem teh zakonov bodo ljudje postali podobni svojim svetovalcem, svojim starejšim bratom, in izkazali bodo božanskost, ki si jo vsi delimo. Prisluhnili bodo nauku modrih in korak za korakom sprejeli svojo dediščino. Ljudje se rodijo, da bi postali bogovi, in te njihove usode ne more nič spremeniti; le to, kdaj se bo to zgodilo, je v njihovih rokah.biggrin.png 

 

Taki bogovi pol tud padejo na glavo, če ne sprejmejo svojega večnega odnosa z Bogom in s tem pravega, tj. natančnega znanja o zakonu karme itd.



#64 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 22. marec 2016, 21:11

tale tema je bla na vrhu seznama zadnjih objav.

pa še naslov je absolutno primeren... nova doba...

sej seweda teme nisem bral, gledam pa tole ta moment in sem dobil filing, da prilepim:

 

https://www.youtube....eature=youtu.be


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#65 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 22. marec 2016, 22:33

Glas, približno štekam, kaj želiš povedat glede Brezota. Itak pa naša prepričanja izhajajo iz notranjih dojemanj in individualne "pobarvanke oz. risanke". Brezotu smo (so) nekaj podobnega že napisali, samo, zgleda, da smo na različnih bregovih. Tako da, sama vzamem na znanje, grem naprej... 

 

Pojem Nova doba. Sem prebrala, vendar imam še premalo podlage, da bi naložila kaj bolj podrobnega. Pa kaj vem, ali ne vsak posameznik gre po svoji poti osebnega napredka? Postopoma. Ali pa kdaj do temeljev strese. Ali je to doba ali naravna katastrofa, bolezen ali pa kombinacija več faktorjev. Karkoli je, skušam živet in napredovat.

Silvija če komentiram le del o pobarvanki..  smile.png

Ja to je vbistvu eden glavnih smislov tudi..  Saj če si ezoterična puščoba, to še ne pomeni da delaš kaj dobrega..  Glaven predznak človekovim dejanjem daje tudi občutek za Enost, da se ne deluje v smeri razdora, da se potencira tekmovanje, povzdigovanje itd, sa tudi če si med "duhovnimi", ni nujno da počneš za dobro vseh in vsega..  Če se pa zavedaš vsaj tega in želiš dobro in če s tem vedenjem le počneš stvari, najbolje na svojem področju delovanja, ki je tebi lastno in tja noter resnično vnašaš sebe, svoje talente, svoj edinstven pečat duše, potem že najbolje živiš svoje poslanstvo na Zemlji..

In tudi v tvojem zadnjem stavku smo si vsi podobni..   Na vsaki duhovni stopnički imaš en korak za sabo in enega pred sabo..  In izzivi so vedno primerni temu koliko si trenutno zmožen obvladovati..  Tako da lahko rečemo da intenziteto čutimo vsi podobno (a vsak sebi lastno)..  In pri svojem napredku se vsi isto pomučimo..

 

Zakaj ti, kljub temu v rdečem, še vedno delaš to v modrem? Je tvoja lastna neomejena moč potemtakem res neomejena?

Ne gre da bi to delal, se pa premikam, kamor sem poklican..  Gre bolj za simulacijo, da lahko kdaj nudim izkušnjo, če je taka potreba..  Zelo redko pa sem pa v takih simulacijah dolgo, saj moje ogledalo deluje tudi ko iz tega izstopim..  Tako da je to bolj izjema, da se grem to zadevo tudi še na tak način..  

Govoril sem pa tudi o lastnem centru, ki je kot izhodišče za to, da se odpiraš tudi tej moči ki je neomejena, ne moreš pa si tega potem lastiti na ravni osebnosti, za namene osebne moči, ki bi jo uporabljal potem za neko doseganje ciljev, ali za dokazovanje, nadvladovanja ali premoč..  Če bi jo poskusil, ti je dokaj hitro lahko pokazano iz katere ravni kaj izhaja in do tega se lahko le odpreš in tako postaneš del tega..  Če pa kdaj čez dan preklapljaš med ravnmi, ker čutiš, da je to potrebno, ni nujno da potem ves čas zavestno čutiš ta neomejeni Vir, ker tudi zavestno mogoče nisi skozi tam,..  ampak ko so ti ta prehajanja domača, lahko kadarkoli stopiš kamorkoli in rabiš nekaj minut da se naravnaš nazaj in nato takoj začutiš prisotnost..   

 

Nova doba na kratko po ezoteriki pomeni prehod iz dobe rib v dobo vodnarja...to pa za sabo potegne še pa još stvari, ki so v povezavi s temi silami...Zdaj se pa vprašajte kakšne sile, kakšne stvari...

Tej novi dobi se reče tudi "doba svetlobe"...lahko zajema tudi daljše časovno obdobje, ne samo dobo vodnarja...zakaj, kako, kaj to pomeni...to sprašujte bolj pametne od mene...

Ljudje bodo spoznali in doumeli pretanjene zakone, ki vladajo njihovim življenjem: osnovni zakon življenja, zakon karme, vzroka in posledice, ki uravnava usodo vseh; s tem zakonom povezani zakon ponovnega rojstva, ki duši omogoča potovanje v materijo; zakon neškodljivosti, ki vlada pravilnim odnosom, in veliki zakon žrtvovanja, po katerem poteka ves razvoj. Z razumevanjem teh zakonov bodo ljudje postali podobni svojim svetovalcem, svojim starejšim bratom, in izkazali bodo božanskost, ki si jo vsi delimo. Prisluhnili bodo nauku modrih in korak za korakom sprejeli svojo dediščino. Ljudje se rodijo, da bi postali bogovi, in te njihove usode ne more nič spremeniti; le to, kdaj se bo to zgodilo, je v njihovih rokah.biggrin.png 

 

Mi je všeč, da si vsaj četrt posta uspel namenit temi..  Upam da boš kmalu uspel še bolj izstopiti iz teh hakeljcov, ki te držijo v tem prijemu mene.. ali z vsem kar je pač povezano z mano..

Tako da hvala ti, da si napisal nekaj tudi o Novi Dobi, ker se res čuti, da si napisano dal iz sebe, da to kar si izrazil resnično tudi misliš in to daje temu tudi neko vrednost in je tudi uporabno za vse..  Pa še ene 90% se sam strinjam z napisanim, tako da,  salute.   smile.png

 

 

smile.png mogoče nisem na tapravem forumu... me bo ego kar pojedel... samo tu ni fore.. mi nazadujemo... s tem tudi teroristični napadi, svet se čisti še zadnih svinjarij... s tem, da pujsi prav luškani.

 

samo ne me jebat da ma kdo tuki toliko sovdov ko donald trump, pa soli pamet vsem, saj ni vendar thuroff...

 

pokaži mi licenco, da mam kam pljuvat. ker vedoč ozadje, mi ni nič več sladko. konec je, folk... ne em mogoče, bo elena seničar še predvidela resnično žensko predsednico in bom jaz odplačala svoje dolgove. kdo ve, glavno da smo na tekočem.

... .. ...

 

Kot je Brezo že prej omenil, obstajajo določena astrološka gibala, in smo sredi velike intenzivnosti odhajanja starega in prihajanja novega, toraj v menjavi dob, Vodnar zelo lepo prehaja v energetski otip..  Ni več herojev, ki bi bili vodili cele narode, ki bi dajali smisel občim masam, ni pravih Gurujev, ki bi jim lahko sledili, sedaj nastopa čas, ko tega Guruja vsak lahko prepozna sam v sebi..  In ja bogovi smo v nastajanju..  

Je pa mnogo sočasnih kozmoloških gibal, ki še doprispevajo k fizikalnim pospeškom, da sprememba poteka tako na družbeni ravni, kot družinski in osebni..  Gre za energtiko ki aktivno deluje da se sooča in ozavešča vsebine, ki so poprej bile neprepoznavne..  Delujejo pa ti fizikalni vplivi tudi na naše fizične celice, na sam DNK, pa tudi na samo zavest in še kaj..

Poznam pa vsej 5 med sabo sicer nepovezanih kozmoloških vplivov, ki delajo sočasno in v sinergiji na vsa ta naša polja in ljudje se različno na to odzivajo..

V prejšnjih postih sem objavil že "fotonski pas" v katerega smo lepo in jasno zajadrali, smo pa recimo tudi že v objemu "Galaktične nevihte", ki nekateri menijo da se dogaja le na kake 26.000let in je kot dani impulz, ki tudi fizično povzroči genetske in druge spremembe, ki so potrebne ob menjavi dob in tudi pri prehodih iz "galaktične noči" v "galaktični dan"..   Lahko le na hitro prilepim kak link ali dva, ki mogoče opiše kaj to je Galaktična nevihta;  za kake bolj strokovne opise pa še sami malo raziščite..  

 

https://www.youtube....h?v=gRZ07r8SmGQ

 

 

Ali pa znani “SunWatch”, (v sodelovanju z stotinami neodvisnih opazovalcev Sonca po vsej obli), ki niso iz duhovnih vod, ampak strogo iz astronomskih in je že mesece nazaj poročal o opaženi eksploziji sredi mlečne ceste, čigar energetski val prehaja čez vso Mlečno Cesto, ja tudi čez nas, ki smo čisto na obrobju galaksije..

po 1:20 se začne o tej temi:

https://www.youtube....h?v=UUQlSToVZkQ

 

Tako da malo obširno sem poskusil ti opisati kaj vse deluje trenutno na posameznika in ja pestro je in bo še bolj in bolj, tako da ta gibala ki so, ne bodo ljudi puščala na točki, da bi ždeli v zapečku še naprej..  gibala te bodo silila da se boš premaknil..  kam?  No saj že vidiš; eni so premikani po poti (lastnega) razsvetljenja, drugi po poti (lastnega) razstreljevanja,..  kar nosiš v sebi v tem obdobju, to ti bolj in bolj sili ven in to bolj in bolj jasno postajaš..   

Tako da je dobro biti zavesten svojih vsebin in zavestno izbirati svojo pot..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#66 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. marec 2016, 02:58

Govoril sem pa tudi o lastnem centru, ki je kot izhodišče za to, da se odpiraš tudi tej moči ki je neomejena, ne moreš pa si tega potem lastiti na ravni osebnosti, za namene osebne moči, ki bi jo uporabljal potem za neko doseganje ciljev, ali za dokazovanje, nadvladovanja ali premoč..  Če bi jo poskusil, ti je dokaj hitro lahko pokazano iz katere ravni kaj izhaja in do tega se lahko le odpreš in tako postaneš del tega..  Če pa kdaj čez dan preklapljaš med ravnmi, ker čutiš, da je to potrebno, ni nujno da potem ves čas zavestno čutiš ta neomejeni Vir, ker tudi zavestno mogoče nisi skozi tam,..  ampak ko so ti ta prehajanja domača, lahko kadarkoli stopiš kamorkoli in rabiš nekaj minut da se naravnaš nazaj in nato takoj začutiš prisotnost..

 

No, pol neomejena moč ni tvoja lastna kot si pisu. 



#67 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. marec 2016, 08:21

Mi je všeč, da si vsaj četrt posta uspel namenit temi..  Upam da boš kmalu uspel še bolj izstopiti iz teh hakeljcov, ki te držijo v tem prijemu mene.. ali z vsem kar je pač povezano z mano..

Tako da hvala ti, da si napisal nekaj tudi o Novi Dobi, ker se res čuti, da si napisano dal iz sebe, da to kar si izrazil resnično tudi misliš in to daje temu tudi neko vrednost in je tudi uporabno za vse..  Pa še ene 90% se sam strinjam z napisanim, tako da,  salute.   smile.png

 

A ti resno misliš, da sem toliko pod prijemom hakeljcov do tebe kot to misliš...še veliko se boš moral naučiti...tongue.png

 

Kar se pa teme tiče...malo sem počakal odziv, tvoj pogled...potem sem pa nakal bistvo in to v zelo zgoščeni obliki...v tapravo ezoteriko glede tega se pa ne bom spuščal, ker se je do sedaj še vedno pokazalo, da ljudje brez podlage določenih stvari ne morejo razumeti...

 

Mogoče bi omenil samo še to da "doba svetlobe" pomeni tudi uporabo "UFO technology"- tehnologija kot jo uporabljajo vesoljčki in ki temelji na "svetlobi", podobno kot sončna energija, skratka naravi prijazna...

 

Skratka na netu se lahko prebere svega i svašta o novi dobi...tudi new agerji govorijo svašta...zato je dobro da se najprej malo razloži kako si kdo predstavlja pojme, ki sem jih izpostavil na začetku...ker drugače se lahko vse skupaj tolmači na tako čudne načine, ki s tistim kar prihaja sploh nima kaj dosti skupnega...Kot recimo zgodbice o Antikristu. Antikrist po učenju ezoterike sploh ni oseba. Torej odpade večina "nebuloz", ki jih ljudje govorijo o temu. Isto je pa pri novi dobi. Zato je treba tudi tukaj uporabiti "zmožnost razločevanja" in ne verjeti vsemu...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#68 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. marec 2016, 08:31

Zelo dobro nakazano bistvo...iz ezoteričnega stališča...icon_smesko.gif 

 

Na začetku nove dobe, ki se svita na obzorju, si mnogi ljudje težko predstavljajo, kakšna vrsta civilizacije in kulture bosta krasili naslednja stoletja. Večina poskusov v tej smeri ostaja ujetih v materialistični viziji; le redko pa nekdo opazi trud, ki je vložen v uresničenje hrepenenja človeštva po življenju, ki bi imelo duhovni pomen in izraz.

 

Poskusimo si predstavljati prihodnost v smislu nove civilizacije in kulture.

 

Kmalu bodo storjeni prvi koraki v smeri novega družbenega reda. Kmalu bodo postavljeni novi kažipoti, ki bodo človeštvu kazali pot naprej. Sprva bodo spremembe postopne, sčasoma pa se bo v pospešenem zagonu vse preoblikovalo.

 

Razmislimo o naravi prvin, ki bodo ustvarjale novo civilizacijo. Pomemben pristop novega časa bo v poskusu ustvariti pravilne odnose, izražati dobrohotnost. Množičen premik poudarka od posameznika k skupini bo človeštvo preusmeril na bolj plodna pota in se bo odražal v ustvarjanju struktur, ki bodo bolj na liniji božjega načrta. Nadaljnja značilnost prihodnosti bo želja po boljšem poznavanju narave boga in po tem, da bi prišli v tesnejši odnos s tem božanstvom. Od tega, da je to danes obrobno v življenjih ljudi, bo ta cilj postal najpomembnejši v življenju milijonov ljudi. Nov pristop do boga bo spremljalo novo spoštovanje vseh manifestacij življenja in to bo ljudi pripeljalo do večje usklajenosti z nižjimi kraljestvi. Nov občutek odgovornosti do nižjih kraljestev bo pospešil njihovo evolucijo in tako služil načrtu.

 

V doglednem času bo nov pristop do znanosti odprl pot za popolno preureditev človekovega odnosa do resničnosti, v kateri živimo. Nova znanost bo človeštvu pokazala, da je vse eno, da je vsak oddaljen del, ki se ga zavedamo, intimno povezan z vsemi ostalimi, da temu odnosu vladajo določeni zakoni, ki so matematično določeni, in da je v vsakem delcu potencial celote. To novo znanje bo preobrazilo izkušnjo, ki jo imajo ljudje s svetom in drug z drugim, in jim potrdilo resnico, da sta bog in človek eno. Tako bo nova znanost dokazala človekovo božanskost in vodila v vzpostavljanje nove svetovne religije. Starodavni razkol med religijo in znanostjo se bo zgladil, človekova duhovna rast pa bo dobila novo spodbudo. 

 

 

V tem plodnem ozračju se bodo skrite psihične moči človeka naravno razvijale in ogromen potencial človeškega uma bo zavzel prostor in čas ter nadziral energije vesolja samega. Viri človeškega duha so neomejeni. Ob naraščanju razodetij se bo človekovemu osuplemu pogledu razkrilo veličastje nevidenih svetov in uresničena bo celotna razsežnost božanskega stvarstva. 

 

Vse to čaka človeka, ki stoji na pragu izkušnje Vodnarja. Vodnarjeve vode življenja, ki jih v človeka usmerja Kristus, bodo v njem prebudile njegovo spečo božansko zavest in mu pokazale, da je bog, kar tudi je. Pod modrim vodstvom Kristusa in njegovih bratov bo človek pridobil vso veličino razodete božanskosti, ki je – če bi le to vedel – njegova dediščina.

 

Človek bo korak za korakom, stoletje za stoletjem gradil civilizacijo, ki bo izkazovala njegovo naraščajočo manifestacijo božanskosti; kulturo, v kateri bo lepota božanske kreacije izražena v vseh njenih vidikih, ogledalo, v katerem se bo zrcalila božanska ideja v vsem svojem veličastju.

 

Tako bo človek zavzel svoje pravo mesto v shemi stvari po božanskem načrtu.

 

Tako se bo po Kristusovem navdihu preobrazil ta svet – ki ga ločujejo strah, dogme in sovraštvo – v svet, v katerem bo vladal zakon ljubezni, v katerem bodo vsi ljudje bratje, v katerem bo vse, kar pripada božanski naravi, zaposlovalo človekovo pozornost in nadziralo njegovo življenje. Tako bodo človekove sanje o božanskosti uresničene, njegov potencial dosežen, njegova usoda pa izpolnjena.


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#69 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 23. marec 2016, 09:16

Skratka na netu se lahko prebere svega i svašta o novi dobi...tudi new agerji govorijo svašta...zato je dobro da se najprej malo razloži kako si kdo predstavlja pojme, ki sem jih izpostavil na začetku...ker drugače se lahko vse skupaj tolmači na tako čudne načine, ki s tistim kar prihaja sploh nima kaj dosti skupnega...Kot recimo zgodbice o Antikristu. Antikrist po učenju ezoterike sploh ni oseba. Torej odpade večina "nebuloz", ki jih ljudje govorijo o temu. Isto je pa pri novi dobi. Zato je treba tudi tukaj uporabiti "zmožnost razločevanja" in ne verjeti vsemu...

 

Antikrista je vbistvu ustvarila (in ga še ustvarja Cerkev), predvsem ta personifikacija v neko demonsko bitje in podobne fore..  In če zapadeš v te njihove zgodbice, se lahko na neki točki tudi srečaš s tem bitjem in vsekakor ne bo lepo, resničen pa je lahko kot ti in jaz..  Drugače osnovni kozmični princip, ki sem ga jaz sam prepoznal je ta, da je "antikrist" princip ki pride in počisti. Počisti to, kar je potrebno počistiti..  Podobno kot če bi po partiju, ki je trajal dan in noč, prišla naslednji dan pač komunala in bi s svojimi strojnimi pometalci počistili in pometli vso območje, spraznili koše, umili bruhece itd itd.. Nato bi prišli monterji in pospravili tende, mize-stole, nadstrešek, točilnico itd..  Nič kaj slabega, le dobre stvari, če razumeš in če nisi pretiraval in sam ne ležiš kje v kupu teh smeti, ker potem si lahko počiščen skupaj s smetmi..  smile.png     Ali pa če bi rad da se ta party nikdar ne konča in si se kar naselil tam v tem šotorju, že kampiraš tam..  Ja potem ti ta princip odnese streho nad glavo, ti izmakne stol na katerem sediš..  Če si trmast lahko dobiš celo kako montažno cev po glavi, če se ne umakneš ob podiranju konstrukcije..
In ponavadi je tako, da ljudje ki niso dovolj v stiku, da bi pravočasno sledili impulzum svoje duše in z svojo lastno transformacijo vedno zamujajo, jim je nato bolj in bolj na silo kaj odvzemano, rušijo se jim določena polja, pač ta energija, ki želi odnesti staro bolj in bolj dreza v njih in v "njihovo" življenje..
Podobno se dogaja tudi sedaj na prehodu dob..  Ljudje samo bemtijo ker se finančni (ekonomski, politični) sistemi sesuvajo, ne vedo če bo služba, če bo penzija, če bo..  Sistem jih ne čuva več, jim ne daje vel občutka varnosti, kot jim ga he poprej.. Večina ljudi misli, da če bodo dobro zavarovani, da so na varni strani, dobri zdravniki, dobra služba, dober avto, čim večja hiša,..  Pač navidezne zunanje ideje, ki bi nas naj obvarovale vsega hudega, "ki preži za vsakim vogalom"..  Ampak za vsakim vogalom prežijo le naši neozaveščeni strahovi, "vse hudo" pa je le ta kozmični princip, ki odnaša iz življenja vse kar sem več ne sodi..  V novi dobi sodi v naše življenje le še to, kar bomo našli v Sebi..   In šele ko bomo to našli v sebi se bo to lahko izražalo tudi izven nas, ampak ne kot točka varnosti, ampak bolj kot fizična manifestacija teh naših znotraj najdenih vrednot/vrednosti..  

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#70 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. marec 2016, 11:13

Antikrista je vbistvu ustvarila (in ga še ustvarja Cerkev), predvsem ta personifikacija v neko demonsko bitje in podobne fore..  In če zapadeš v te njihove zgodbice, se lahko na neki točki tudi srečaš s tem bitjem in vsekakor ne bo lepo, resničen pa je lahko kot ti in jaz..  Drugače osnovni kozmični princip, ki sem ga jaz sam prepoznal je ta, da je "antikrist" princip ki pride in počisti. Počisti to, kar je potrebno počistiti..  Podobno kot če bi po partiju, ki je trajal dan in noč, prišla naslednji dan pač komunala in bi s svojimi strojnimi pometalci počistili in pometli vso območje, spraznili koše, umili bruhece itd itd.. Nato bi prišli monterji in pospravili tende, mize-stole, nadstrešek, točilnico itd..  Nič kaj slabega, le dobre stvari, če razumeš in če nisi pretiraval in sam ne ležiš kje v kupu teh smeti, ker potem si lahko počiščen skupaj s smetmi..  smile.png     Ali pa če bi rad da se ta party nikdar ne konča in si se kar naselil tam v tem šotorju, že kampiraš tam..  Ja potem ti ta princip odnese streho nad glavo, ti izmakne stol na katerem sediš..  Če si trmast lahko dobiš celo kako montažno cev po glavi, če se ne umakneš ob podiranju konstrukcije..
In ponavadi je tako, da ljudje ki niso dovolj v stiku, da bi pravočasno sledili impulzum svoje duše in z svojo lastno transformacijo vedno zamujajo, jim je nato bolj in bolj na silo kaj odvzemano, rušijo se jim določena polja, pač ta energija, ki želi odnesti staro bolj in bolj dreza v njih in v "njihovo" življenje..
Podobno se dogaja tudi sedaj na prehodu dob..  Ljudje samo bemtijo ker se finančni (ekonomski, politični) sistemi sesuvajo, ne vedo če bo služba, če bo penzija, če bo..  Sistem jih ne čuva več, jim ne daje vel občutka varnosti, kot jim ga he poprej.. Večina ljudi misli, da če bodo dobro zavarovani, da so na varni strani, dobri zdravniki, dobra služba, dober avto, čim večja hiša,..  Pač navidezne zunanje ideje, ki bi nas naj obvarovale vsega hudega, "ki preži za vsakim vogalom"..  Ampak za vsakim vogalom prežijo le naši neozaveščeni strahovi, "vse hudo" pa je le ta kozmični princip, ki odnaša iz življenja vse kar sem več ne sodi..  V novi dobi sodi v naše življenje le še to, kar bomo našli v Sebi..   In šele ko bomo to našli v sebi se bo to lahko izražalo tudi izven nas, ampak ne kot točka varnosti, ampak bolj kot fizična manifestacija teh naših znotraj najdenih vrednot/vrednosti..  

 

"Antikrista" poznajo vse glavne religije, ki danes obstajajo na našem planetku...v krščanstvu ga imenujejo Antikrist, v ostalih religijah pa drugače...recimo muslimani mu pravijo "Dajjal"...

 

Po učenju ezoterike...

Antikrist ni oseba, ampak energija, uničujoča energija, ki je namenoma sproščena, da bi zlomila staro ureditev, staro civilizacijo. V Janezovih časih je bila sproščena skozi cesarja Nerona, da bi uničila rimsko ureditev in pripravila pot krščanstvu. Ponovno je bila sproščena v prejšnjem stoletju skozi Hitlerja in skupino enako zlobnih nacistov okoli njega, skupino militaristov na Japonskem in skupino okoli Musolinija v Italiji. Te tri skupine, ki so v vojni med letoma 1939 in 1945 predstavljale sile osi, so utelešale energijo, ki jo imenujemo antikrist. S porazom sil osi v drugi svetovni vojni, je energija antikrista svojo nalogo v tej dobi opravila in se v naslednjih 3000 letih ne bo več izrazila....

 

Tako da iz tega vidika si kar zadel bistvo...biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#71 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 25. marec 2016, 12:46

Brezo s tvojimi "preverjenimi" informacijami, s katerimi se pač želiš nekako braniti pred mano, si nimam kaj dosti početi..  Niti ne vidim smisla ti jih spodbijati, saj ima vsak pravico do svoje resnice..

 

 

Nadaljevanje lahko bere vsak, ki se hakla in bori za lastno "pravo prepričanje", za ceno katerega želi poraziti druge:

 

Se pa vseeno čudim ljudem, ki od jutra do večera le nekaj "preverjajo", da bi lahko nato pred drugimi se delali za bolj pametne, učene in s tem vzdrževali nek nadstatus...  Čudim pa predvsem za to, saj je že samoumevno, da vsak ki tako sistematično in na silo preverja, dobi vedno le rezultate, ki so znotraj njegovih lastnih prepričanj.. In te informacije bodo vedno potrdile njegove "slutnje" in se bodo skladale z njegovimi sodbami, znanji, ki so jih prebrali in vzeli za svoje, traj s prepričanji.  Tako da zakaj bi sploh preverjal, če že itak naprej veš kaj si o čemu misliš in kaj je tvoje mnenje o nekomu, zakaj bi nato še sploh preverjal z neko "merilno metodo", če to že tako veš..

A nebi bilo bolj koristno, če bi le delal na bolj čistem pogledu, na vse kar je pred tabo, saj ni treba ničesar preverjati, ampak le gledati in biti pozoren na vse kar teče pred tabo.. Nato ne dvomiti v sebe, niti se ne navezovati preveč na posamezne slike v tem toku, ki ti gredo skozi ekran..  

Medtem ko ves čas nekaj preverjaš se namreč umikaš iz lastne sinhrone naravnanosti na svoj tok informacij, ki se ti sam prikazuje in ki ti kaže točno to kar ti je kdaj potrebno videti/vedeti, ves ostali balast pa se ne pojavlja..   Če se odvežeš potrebe po dokazovanju, boš vedel/videl več!  

Tudi dostop do globljih spoznanj dobiš..

Lahko rečeš tudi da prestopiš eno celo dimenzijo bivanja.. 

Saj kaj kmalu prizemljiš stanje, ko gledaš ta celotni film, če imaš zaprte oči ali odprte..  Film, ki pa seveda ne more teči, če preverjaš sliko za sliko in jo tehtaš, ter ocenjuješ in "meriš" skozi metode,ki izhajajo iz preteklih izkušenj..

Ja to je pač ta strogo moški/vojaški način brskanja v nekaj ali nekoga, ampak če se odpreš hkrati še za ženski pol v sebi (da se dovolj prepuščaš), si tako v večjem ravnovesju s samim sabo, tudi v večjem ravnovesju z informacijami, ki jih dobivaš in tudi z vsemi dogodki, ki ti nato sledijo..  Ne dobivaš pa potem več informacij, ki niso potrebne in malo težje se drugim kažeš kot da si nekaj več kot oni in tako delaš na svoji vzvišenosti..  te vzgibe ima moški princip, ki je ločen od svojega drugega pola sebe..

 

Kot praviš je moč "duhovnosti" zate tudi to, da se postaviš zase, da se braniš, če te kdo napade itd..

Ampak kot vemo, še najboljša obramba je pa napad, ali ne?  In je verjetno priročno, če imaš osebne strukture tako usmerjene, da hodijo na daleč pred tabo in se trudijo da se ti vse vnaprej podredi, preden lahko karkoli pridej do tebe ali preden ti prideš do njih..  In te strukture jasno projiciraš v prostor..   Če pa jih kdo zavrne, pa jih potem itak obsodiš, saj so zate "napad"..  pred katerim se nato seveda braniš..   No vidiš tudi ženski princip ti ni tuj..   Ampak le v teh negativnih vidikih delovanja..

Ampak ker nisi ravno tako omejen, da sam ne bi vedel kako pokroviteljsko želiš delovati do drugih, je potem samoumevno, da to počneš zavestno, ker ti je pač všeč biti pokroviteljski in ker je itak dovolj ljudi naokrog, ki se želijo podrediti in predajati svojo moč drugemu, če pa kdo ne želi, pa potem itak lahko uživaš v borbi, ki nato nastane in v obeh primerih "zmagaš", saj edino ti dve varianti sta ti sprejemljivi, vse ostalo pa odvratno..

 

Če se želiš odplesti iz neznosnosti komunikacije z mano (in z drugimi), potem se ne ukvarjaj več z informacijami, ki ti jih kdo piše..  Vsaj ne na način, da se trudiš demantirati stavek za stavkom..  

Jaz ne izhajam iz teh informacij, nite te z temi informacijami ne želim definirati..  Saj ljudje smo mnogo več kot te informacije..  Ko se odvežeš navezanosti na informacije ali "posamezne slike", lahko spustiš in tako stečejo..  tako te slike na ekranu postanejo ta film (gibljive slike) in tukaj to kar vidiš lahko izkusiš, izkušaš in to lahko tudi živiš nato tukaj v telesu, saj se ta film začne izražati tudi skozi vsakdan...

 

Treba pa je fiksno stopiti v svoj Center, tako da te nobena infromacija več ne potegne izven, vsaj ne na ta način, da bi se obvezno moral za njo boriti, saj potem stopiš izven sebe in greš za nečim drugim (izven lastnega Centra)..  In tako si bolj in bolj pod vplivi lastnih infromacij na katere si navezan in tudi tuje informacije ki jih oddajajo drugi so dojete zelo zelo osebno. Tisti informacije, ki potrujejo tvoja prepričanja imaš za dobre, tiste ki so nasprotne jih dojemaš kot napad in nato se zopet vklopi "obramba", ki ja vbistvu tvoj napad na nasprotnomislečega, ter začne se dokazovanje za svoj prav, izgrajuje se tudi novo boljše vedenje, s katerim se nato zopet poskuša dokazati, da si nad itd..  pač zgodba dokazovanja, borbe za prevlado, borba za moč, borba za svojo željeno top pozicijo, ipd...

 

Vse to pa je izven tvojega centra..  Tvoj Center in tvoja lastna neomejena moč je ko greš globje, kjer vse to že itak veš, vse ti je jasno, vse lahko pogledaš, vidiš, ampak nisi več navezan ali otroško nestrpen, da bi si vsako sliko tako močno želel posedovati, da bi jo želel iztrgati iz tega filma, ki želi le steči na tem tvojem notranjem ekranu..

 

 ...Zelo modro razloženo....icon1_thumbup.gif

 

V bistvu Glas zanimivo temo si odprl...

Preberem še kaj več med vikendom, ko bo več časa za videa in branje prispevkov...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#72 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 25. marec 2016, 16:43

 ...Zelo modro razloženo....icon1_thumbup.gif

 

V bistvu Glas zanimivo temo si odprl...

Preberem še kaj več med vikendom, ko bo več časa za videa in branje prispevkov...

 

Hvala Domoljubka,  ta tema se mi zdi dokaj pomembna, saj če se le ukvarjamo z vsem starim, toraj s tem kar je slabo, česar si ne želimo in pozabimo hkrati ozaveščati to novo in lepo, ki nastaja, ter ga tudi dovolj zavestno zraven še kreiramo, lahko kaj hitro sami zapademo v negativo in pesimizem..

In mnogo ljudi, ki se imajo za duhovne so vbistvu ves čas v negativi..  Ali pa vsaj v borbi za premoč tipa, kdo ve več, kdo je bolj podkovan, kdo izpade bolj učeno..  In po forumih je to res v ospredju..  le kako naj bo v svetu potem mir, če je toliko potrebe za nadvlado še v ljudeh, ki se imajo že za nekaj več..

Zato pa tudi je skoraj izgubljeno dejanje sodelovanja, podpore, priznanje dobrega, kaj šele pohvale..  smile.png

Ja za pohvalo moraš biti že velik človek..   Pohvalo lahko da tisti, ki ima sam dovolj, da lahko tega deli še drugim..  Vsak, ki se mu zdi da ima pa sam mnogo premalo napram drugemu, se na vsakem koraku namreč trudi le še kaj odvzeti drugemu..   


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#73 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 27. marec 2016, 17:25

Spreminjamo sebe,spreminjamo svet, Marjan Ogorevc

Opus šestih predavanj v Cankarjevem domu je namenjen tistim, ki želijo spremeniti svoje življenje. Še posebej vsem tistim, ki nimajo časa in priložnosti, da bi obiskovali delavnice za osebno rast.

Čas, v katerem živimo, je zelo naporen in od nas zahteva veliko prilagajanja in vlaganja naporov v ohranjanje kakovostnega življenja. Da bi bili življenju kos, je nujno, da spoznamo, kako delujemo.

Prvo, kar je potrebno sprejeti, je celosten pogled na življenje, kar pomeni razumevanje, da smo telesna, energijska in duhovna bitja. Nujno je razumeti, od kod prihajamo, ohranjati smisel življenja in razumeti odnose med telesom, umom in duhom.

Nadaljevanje na:  http://marjanogorevc.si/

 

https://www.youtube....h?v=2NzDZERWopg

 

 

https://www.youtube....h?v=NX5csKCGf0c


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#74 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 1. april 2016, 17:03

Če smo debatirali že o "fotonskem pasu" in izbruhu v središču Mlečne Ceste, bi se morali vsaj dotakniti še Sonca in solarnih neviht..

Še bolje bi bilo tukaj začeti, saj Zemlja in zemljani smo vbistvu pod direktnem vplivu Sonca, in vsi kozmični dejavniki, so najprej sprejeti skozi Sonce in šele nato oddani z Solarno aktivnostjo do nas na Zemlji..

Tukaj je en dokaj star video, kjer je tako nekako enostavno opisano na kak način naj bi potekal prenos vibracij preko solarnih izbruhov na naša telesa in kako ti direktno preko na ogljika, celičnih spremembe, gre tudi do spremembe zavesti in preobrazbo dojemanja življenja kot ga poznamo..

ogljik ki je seveda osnova vsega organskega življenja na Zemlji..

 

https://www.youtube....h?v=RxL9amDaG9k

 

 

ali

Povezava Sonce/Zemlja in potresi.

Pred potresom se nad tem področjem vedno zazna elektromagnetne anomalije.. In v raziskovanjih kako na to točno vpliva Sonce, se je pozornost vedno usmerjala, na geomagnetno aktivnost, na solarne izbruhe, na Sončeve pege,.. ni pa se dovolj razmišljalo o medplanetarnem magnetnem polju...

https://www.youtube....h?v=pEyflcAlqZc

Solarno aktivnost lahko spremljate tudi sproti, saj se to spremlja na različnih predelih Zemlje..  Višina KP-ja je kar dober indikator tudi kako učinkovita bo vaša usmerjena energija..  Če greste v zelo visoka stanja zavesti lahko začnete spreminjati grobe strukture, če se greste to v podpori ko je KP zelo visok, je ta učinek milo rečeno drastičen..  wink.png

KP graf:

http://www.solarham.net/planetk.htm

Ko je KP visok vsaj 4 ali višje pa nastajajo tako lepe avreole na Zemlji ipd..

10532541_894113223941045_869788811325456

 

B61XVKUCMAEK8n8.jpg

 

ps1GHycFhw0.jpg


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#75 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 3. april 2016, 10:17

En dokumentarec z zelo dobro zbranimi informacijami..  

 

https://www.youtube....h?v=aXuTt7c3Jkg

 

 

Obstaja mreža prepdena skozi vso Vesolje, ki je kot naš živčni sistem v telesu..  

Ta mreža (izza) povezuje vse in vsakogar..  

V en vibracijski izvor..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0