Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Doba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
652 komentarjev na to temo

#76 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 3. april 2016, 11:49

Še nekaj pomembnih informacij za novo dobo.

 

https://www.youtube....h?v=2lpLzVoaWLo

 



#77 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 3. april 2016, 17:47

Še nekaj pomembnih informacij za novo dobo.

 

https://www.youtube....atch?v=2lpLzVoa

 

Kdo pa je tale, ki to govori?

Nekje vmes je govori tudi da je bil trikrat na "oni strani" v prejšnjem letu, po tedne ipd..  vprašujem tudi zaradi izgleda, a je preživel kako ekstremno bolezen ali zakaj je prehajal tako izrazito tja in nazaj, od koder je dobival tudi te informacije predvidevam...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#78 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 3. april 2016, 19:17

Možakar sam po sebi niti ni toliko pomemben kot informacije, te pa so dostopne tudi drugod. On je samo učenec enega od mojstrov. Glede izgleda pa nisem siguren, nekje sem ujel, da mu je bilo življenje malo podaljšano, ker je sprejel neko delo.



#79 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 3. april 2016, 21:34

- buda, krišna .... 10  od  12

- princip jezusa .... 7

- maitreja .....         4,5

- tip ki razlaga ...... 4

- blavatska ........... 2

- saint germain ....  3,4 ... on itak spada v eno drugo kategorijo

 

Osebno se ne bi povsem strinjal s to lestvico, ampak navsezadnje gre tu za vprašanje avtentičnosti vira informacij. Mogoče bi samo omenil, da mojster, ki je bil st. Germain, ne uporablja tega imena. Karkoli je podpisano s tem imenom, prihaja iz močne miselne astralne forme. Obstaja precej kanaliziranj "st. Germaina", nivo teh informacij pa ni ravno visok. Mojster, ki je živel inkarnacijo pod tem imenom, je danes Čohan, torej relativno visoko.

 

seveda pa v nekih drugih videih meša zadeve in zavaja ... namerno ali ne ... kakorkoli že

 

Občasno prijavi kaj, s čemer se tudi jaz ne strinjam, ampak gre za malenkostna odstopanja. Bolj zanimivo se je osredotočiti na subtilne vibracije njegovih besed.



#80 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. april 2016, 22:31

Še nekaj pomembnih informacij za novo dobo.

 

https://www.youtube....h?v=2lpLzVoaWLo

 

Tasle človeček je okoli 50% Buda...skratka še polovička da bo prišel do Buda level...od oka rečeno še kakšne 2-3 life...kaj pa je to v primerjavi z vsemi do sedaj...piece of cake...tongue.png

 

Kar se pa žarkov tiče...stvari so v praksi drugačne...in to kar v veliki meri...biggrin.png

 

najprej si je dobro nekaj zadev razjasnit ...

povzpeti mojstri niso nujno tako visoko po rangu kot večina ljudi misli, manj razvite duše rabijo mojstre ki so nižje, da sploh najdejo stik z učiteljem, sicer ga učenec ne razume in ga zavrže, to ves čas dogaja ... za primerjavo bom uporabil lestvico

 

- buda, krišna .... 10  od  12

- princip jezusa .... 7

- maitreja .....         4,5

- tip ki razlaga ...... 4

- blavatska ........... 2

- saint germain ....  3,4 ... on itak spada v eno drugo kategorijo

 

kar razlaga, je res ... je "bog" in so bogovi (mojstri, učitelji, napredna bitja)

on osebno neposredno ni doživel nekaj posebnega, se pa je nekim zadevam približal skozi meditacijo ...

 

seveda pa v nekih drugih videih meša zadeve in zavaja ... namerno ali ne ... kakorkoli že

govoriti o novi dobi ... hmmm ... vedno so bili ljudje-duše, ki so vlekli naprej in tadrugi ostali ...

 

Vnebovzeti mojstri je samo drug izraz za mojstre modrosti...fora je v tem, ker se ljudem povečini sploh ne sanja kako je zemeljska hiearhija sestavljena in potem različna tolmačenja kdo je kaj....

 

Šamano...z nekim razlogom si dobil popačene informacije...al je pa kakšna druga "caka"...

 

Maitreya in Buda (njegov brat, ne Gautama Buda) sta bila med prvimi človečki, ki so šli skozi "zemeljskjo evolucijo" in dosegli Buda level...to je bilo kakšne millijon let nazaj ali še malo več, v času Atlantide...Sedaj so vsi mojstri razen tipa, ki govori in blavatske, za njo nisem siguren...To še ne pomeni, da so bili takrat mojstri, v tistem lifeu kot jih poznamo pod zgornjimi imeni. Recimo Jezus v svojem lifeu še ni bil mojster in se je še enkrat inkarniral, da je to postal. Potem je pa itak imel kakšne dva tisoč let malo "šolanja" na Siriusu, ki naj bi bil med 10. najbolj duhovnimi planeti v naši galaksiji, tako da je sedaj kar dosti visoko...za naše pojme seveda...

 

Nekaj splošnih informacij o mojstrih je bilo predano človeštvu...kdor pa hoče res kaj bolje razumeti te stvari mora pa najprej priti čez "magično" mejo...šele potem se začnejo razotkrivati stvari...Po domače povedano ko človeček postane polnopravno sprejeti učenec...in takih je danes malo...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#81 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 3. april 2016, 23:46

Tasle človeček je okoli 50% Buda...skratka še polovička da bo prišel do Buda level...

 

Kakšno pojmovanje nivoja Bude uporabljaš? Nivo, ki ga je Gautama dosegel pod figovcem, ali nivo, na katerem je Buda (Maitrejev Brat)? Sicer pa človeček ni toliko pomemben kot informacije... po možnosti podane na pravi način, s pravim tonom.

 

 

Kar se pa žarkov tiče...stvari so v praksi drugačne...in to kar v veliki meri...biggrin.png

 

Kakšen detajl za javnost?



#82 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. april 2016, 07:20

Kakšno pojmovanje nivoja Bude uporabljaš? Nivo, ki ga je Gautama dosegel pod figovcem, ali nivo, na katerem je Buda (Maitrejev Brat)? Sicer pa človeček ni toliko pomemben kot informacije... po možnosti podane na pravi način, s pravim tonom.

 

Kakšen detajl za javnost?

 

 

Uporabljam "nižji" kriterij...recimo da je bolj podobno temu kar je Gautama Buda dosegel na neki točki v svojem življenju...ima veze s posvečenji...Že takrat je bila razlika med Budo in Gautamo taka kot primerjava med človekom in kakšnim kužkom, tako po moči kot zavesti...Šele ko se razume in doseže ta level, se lahko počasi razume "nadgradnje"...ali Buda (Gautama) level plus...

 

Višje ko je človeček boljše in bolj poglobljene informacije lahko predaja oz. posreduje...tako da na nek način je tudi človeček pomemben...kot posrednik...Če seveda predaja nove informacije, ki ljudem še niso "razotkrite"...Če pa predaja samo stvari, ki so že kao poznane (vsaj določenim krogom) pa ne igra toliko vloge...

 

Žarki so preveč zakomplicirani...too much za moje pojme...se nikoli nisem posvečal temu...Drugače pa obstaja celo knjigica ali dve na to temo...samo okoli 700 ali celo malo več strani...pa še to je bolj tako posplošeno vse skupaj...da je ljudem kao razumljivo...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#83 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 4. april 2016, 09:11

naslednja zadeva so pričakovanja folka ... da se bo vrnil recimo jezus, maitreja in še kdo od teh ... 

nee, ne bo se vrnil z istim imenom in isto faco ... to bi ga samo oviralo ... 

 

Torej praviš, da se bo vrnil... z drugo faco in pod drugim imenom?

 

 

Višje ko je človeček boljše in bolj poglobljene informacije lahko predaja oz. posreduje...tako da na nek način je tudi človeček pomemben...kot posrednik...Če seveda predaja nove informacije, ki ljudem še niso "razotkrite"...Če pa predaja samo stvari, ki so že kao poznane (vsaj določenim krogom) pa ne igra toliko vloge...

 

Žarki so preveč zakomplicirani...too much za moje pojme...se nikoli nisem posvečal temu...Drugače pa obstaja celo knjigica ali dve na to temo...samo okoli 700 ali celo malo več strani...pa še to je bolj tako posplošeno vse skupaj...da je ljudem kao razumljivo...biggrin.png

 

Tko bom rekel, važno, da je čez "magično mejo", da ne vnaša preveč nečistoč. Ta tipček je nekje tam-tam. Sicer, pa ne pove nič takega kar ni drugje dostopno. Dodana vrednost je v samem podajanju, iskrenosti. Nekdo na intelektualnem nivoju mogoče sploh ne šteka kaj govori, ker nima dovolj znanja, se mu pa nekaj vsede na drugem nivoju. Aspirativno takšen video deluje popolnoma drugače, kot kakšen tipičen youtube new age dokumentarec z najetimi govorci, kjer se kar čuti tista praznina.

 

Glede žarkov pa se mi zdi, da ni tako zelo kiksnil, samo zelo poenostavljeno je povedal. So ga pa v Summit Lighthouse nekaj srali z njihovimi barvami. Informacijam od tam ne zaupam kaj preveč. Plus še nekaj detailov glede trenutne ureditve Hierarhije.



#84 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. april 2016, 10:40

kar zadeva našo galaksijo ... biggrin.png ... ne obstajajo galaksije na način kot si jih predstavljamo ... preveč ameriških filmov škoduje ... tongue.png ... je res bolje se poglobit v krišnovo literaturo, pod pogojem da se jo trudiš razumet še drugače ... na zemljo se prihaja in odhaja skozi portale ... ecetera ... v bhagavatanu se da najt tudi kak uporaben detail ... 

 

Na telem videu so zbrane informacije različnih astronomskih pogledov, grki, srednji vek, Bhagavatam, budisti, moderni... tudi glede ravne ali okrogle zemlje (glede na gledišče ali ponazoritev), glede kroženja sonca in/ali kroženja zemlje (spet glede na gledišče) .... glede paralelnih svetov, glede svetov znotraj zemlje (in časovni premiki)... glede onkraj časa.... glede mističnih potovanj znotraj svetov, področij, dimenzij, mističnih moči... 

 

https://www.youtube....h?v=MjszN9iwAyo



#85 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. april 2016, 15:20

maa jaaa ... predstavljaj si, da bi vatikan izvedel, da se bo rodil jezus ... še predno bi se rodil, bi vatikan dal ubit njegovo mater ...

če bi pa po kakem čudežu preživel, bi ga folk celi lajf mučil in hotel videt čudeže ... biggrin.png ... v vrstah bi hodili za njim, dokler jih nebi nagnal u p.m.

To pa ne. Ker Jezusa niti Terminator ne bi mogel ubit tongue.png



#86 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. april 2016, 21:43

Še nekaj pomembnih informacij za novo dobo.

 

https://www.youtube....h?v=2lpLzVoaWLo

če pa tale ne liči na vraga, sem pa js potem bog scratchchin.gif



#87 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 4. april 2016, 23:36

Hmmm vsega živega je najti tu gori..   dobro še kar zanimivi videi..       smile.png

Bog seveda deluje od zgoraj navzdol..  Vseeno preko bitij pod in ta bitja zopet skozi bitja pod in tako naprej do nižjh ravni..  Vsekakor se pa ta bitja (pod) ne bi rabila predstavljati, na način "jaz sem bog"..  ampak sem že večkrat srečal tudi sam, da se ta bitja lahko tako predstavijo..  in če nimaš malo filinga razločevanja jim pač slepo verjameš..  

Glede Kristusovega drugega prihoda..   (Jezus je tako med nami..   wink.png ) ,  Kristusov drugi prihod, pa ni treba pričakovati od zunaj in čakati, kdaj bo zvonilo po cerkvah..  

Kristusov drugi prihod je prihod v naša srca, ko Kristusa prepoznavaš, prepoznavaš in slej ko prej ga prepoznaš v Sebi..

Vbistvu je to ta Nova Doba v nastajanju..  vse požegnano z Vodnarjevim principom, ko guruja prepoznamo v Sebi in to je ta Kristusov Princip, ki se prebuja v nas..  In Božanska Sila, ki se bi rada začela bolj in bolj izražati skozi nas..  

 

ps.:  nadebudni decimalkarji, če se dogovorite med sabo in objavljate vsaj iste vrednosti, boste vsaj na prvi pogled delovali malo bolj verodostojno, kot pa sedaj ko se že med sabo kregate kateri od vas je tisti, ki pa reees u nulo pozna duh.stopnje vseh ostalih..  tongue.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#88 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. april 2016, 07:17

Hmmm vsega živega je najti tu gori..   dobro še kar zanimivi videi..       smile.png

Bog seveda deluje od zgoraj navzdol..  Vseeno preko bitij pod in ta bitja zopet skozi bitja pod in tako naprej do nižjh ravni..  Vsekakor se pa ta bitja (pod) ne bi rabila predstavljati, na način "jaz sem bog"..  ampak sem že večkrat srečal tudi sam, da se ta bitja lahko tako predstavijo..  in če nimaš malo filinga razločevanja jim pač slepo verjameš..  

Glede Kristusovega drugega prihoda..   (Jezus je tako med nami..   wink.png ) ,  Kristusov drugi prihod, pa ni treba pričakovati od zunaj in čakati, kdaj bo zvonilo po cerkvah..  

Kristusov drugi prihod je prihod v naša srca, ko Kristusa prepoznavaš, prepoznavaš in slej ko prej ga prepoznaš v Sebi..

Vbistvu je to ta Nova Doba v nastajanju..  vse požegnano z Vodnarjevim principom, ko guruja prepoznamo v Sebi in to je ta Kristusov Princip, ki se prebuja v nas..  In Božanska Sila, ki se bi rada začela bolj in bolj izražati skozi nas..  

 

ps.:  nadebudni decimalkarji, če se dogovorite med sabo in objavljate vsaj iste vrednosti, boste vsaj na prvi pogled delovali malo bolj verodostojno, kot pa sedaj ko se že med sabo kregate kateri od vas je tisti, ki pa reees u nulo pozna duh.stopnje vseh ostalih..  tongue.png

 

Se pravi, da je to dobro za tvojo "duhovno rast" in razbijanje slepil...in v tem se LNF malo razlikuje od ostalih ovakvih ili onakvih forumov...zlasti duhovnih kjer ponavadi prevladuje samo ena struja...tongue.png

 

Jezus, Kristus, Kristusov princip so trije različni pojmi in se nanašajo na različne stvari...Prva dva kot bitjeca sta itak že med nami...Kristusov princip je pa izražanje določenih lastnosti...in do tega pride šele ko človeček malo osebnostno zraste...tongue.png

 

Decimalke...a si se kdaj vprašal, če vsi uporabljamo ista merila...al se recimo izraža v stopinjah celzija,  kelvinih ali fahrenheite...Kaj če nekdo uporablja dvojiški sistem, drugi pa desetiški...In ko se to malo pretvori so lahko rezultati isti, podobni ali pa se razlikujejo za pitaj Boga koliko...odvisno pač od "inštrumenta" in načina preverjanja...tongue.png

 

Zakaj pa ti ne podajaš nobenih ugotovitev pa tudi če je v petiškem sistemu...zdaj pa lahko malo odmeditiraš kaj te je zmotilo in kaj imaš za sprocesirat...potem pa lahko spet malo "pametuješ" dalje...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#89 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. april 2016, 09:12

jaz sem pa eden redkih srečnežev, kateri se ne najde na decimalkah in stopnjah

sem samo človek  icon1_onfire.gif



#90 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. april 2016, 19:42

kak si ti skromen ... tongue.png

decimalke pa imajo drugi pomen : recimo v številkah izražen krvni cuker, holesterol ... policaj ti izmeri tudi alkohol v krvi, na decimalko točno ... tongue.png

je pa zanimiv pristop, to s človekom ... ko recimo policaju rečeš : sem samo človek, ne dam nič na decimalke, zaokroži navzgor ... laugh.png laugh.png laugh.png

ja, ko napihaš 0,99 in policaju rečeš da naj zaokroži na 0,1 biggrin.pngbiggrin.png



#91 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 6. april 2016, 10:09

 ... sicer pa kristus ne pomeni drugega kot maziljen (vidim da mešaš pojme) ... raje uporabljaj besedo jezus ali še raje originalno ISA ... in seveda ni pomembno ali je jezu realna ali fiktivna oseba ... deluj skozi sebe ...

- in če boš začel delovat v tem slogu, bojo tudi tvoje decimalke v porastu ... malo se mi zdi, da zameriš, ker se nisi našel na lestvici ... biggrin.png ... torej ... danes je nov dan, začni drugače, da ne boš samo bluzil o novi dobi ... naredi kaj, da bo nova doba res nova ... laugh.png  

 

Dobro če se dotaknem le "mešanja pojmov", če in ko jih mešam, "jih mešam namenoma"..  Karkoli druga bi napisal od tu dalje, bo brezveze, saj to je vse kar imam za povedati, pa ker tudi že vnaprej vem, da nisi pripravljen niti tega prvega sprejeti, ne vidim potem smisla, da grem še v neke obširne obrazlaga, zakaj je to dobro in potrebno in kateri mehanizmi so negovani, ko pristopam na ta način.. itd

 

Vse kar pa pišeš naprej od "mešanja pojmov" pa je itak tvoj osebni problem..  ki ti ga prepuščam da ga predeluješ sam, kot si si ga tudi ustvaril sam..

 

Se pravi, da je to dobro za tvojo "duhovno rast" in razbijanje slepil...in v tem se LNF malo razlikuje od ostalih ovakvih ili onakvih forumov...zlasti duhovnih kjer ponavadi prevladuje samo ena struja...tongue.png

 

Jezus, Kristus, Kristusov princip so trije različni pojmi in se nanašajo na različne stvari...Prva dva kot bitjeca sta itak že med nami...Kristusov princip je pa izražanje določenih lastnosti...in do tega pride šele ko človeček malo osebnostno zraste...tongue.png

 

Decimalke...a si se kdaj vprašal, če vsi uporabljamo ista merila...al se recimo izraža v stopinjah celzija,  kelvinih ali fahrenheite...Kaj če nekdo uporablja dvojiški sistem, drugi pa desetiški...In ko se to malo pretvori so lahko rezultati isti, podobni ali pa se razlikujejo za pitaj Boga koliko...odvisno pač od "inštrumenta" in načina preverjanja...tongue.png

 

Zakaj pa ti ne podajaš nobenih ugotovitev pa tudi če je v petiškem sistemu...zdaj pa lahko malo odmeditiraš kaj te je zmotilo in kaj imaš za sprocesirat...potem pa lahko spet malo "pametuješ" dalje...biggrin.png

 

- da Brezo dobro je, tudi to je dobro, pa itak je nasploh vse (za nekaj) dobro, tako da..  Verjetno pa saj si opazil, da pod p.s. sem malo pač tako zbadljivo napisal, delno tudi kot hec..  No shamanu se je skadilo iz uh, ti pa počasi že nenavezano deluješ na moje izjave..  vsaj do te mere z distanco, da se ne trudiš več me demantirati pod vso silo..

 

- Za bitjeca hvala da me poučuješ otem kar že vem, ne ljubi se mi pa razlagati zakaj tako napišem, kot kdaj kaj napišem, (beri odgovor šamanu)..  kdo je pripravljen itak razume in mu podnapisi potem niso potrebni..  niti ga ne zavede do te mere, da me mora potem še popravljati, saj presodi iz napisanega, da pisec očitno "ne ve" dovolj precizno detajlev in zato ga je treba takoj poučiti o njih..    Imaš pa sedaj možnost, da vpogledaš naprej od teh "detaljev" in glede kar sem napisal že zgoraj, poiskusi raje razumeti pravi namen v ozadju, ki bi lahko vodil neko osebo, da kljub temu,da pozna te detalje, vseeno gre in tako napišeš, kot sem se odločil zgoraj..  In kaj moraš biti pripravljen dati na stran, da je to sploh možno tako pisati/razmišljati/se premikati,..

 

- pri decimalkah je dokaj jasno kdaj razliko povzroča drugačna preddoločena skala, kdaj pa dejanski drugače dobljeni rezultat..  in sem opazil že v prvem postu da ima šaman drugo skalo kot ti..  Ampak potem v naslednji postih pa se jasno vidijo, kjer pa tudi če upoštevaš to drugo izhodišče, vseeno dobivata izključujoče si rezultate med sabo..  no potem pa seveda pride na vrsto dokazovanje, kdo ima prav..

 

In ker večina to skalo uporablja, le za dokazovanje, bi bilo mnogo bolj iskreno, če bi si merili raje svoje spolne ude..  Tam vsaj ni možno toliko manipulrati in operirati z meglo..  In koliko imaš imaš, ko si dovoliš zmeriti, si zaznamovan za vedno, popravkov ni več..   Verjamem, da če bi obstajal neizpodbiten način izmeriti vsakemu duhovno stopnjo (tudi samemu sebi), brez možnosti naknadnega ugovora, veliko večino ljudi, duhovne stopnje naenkrat ne bi več zanimale, saj vedno so ljudje ki so še nad..  in to nekatere lahko boli.. sploh če bi tam nad se našel "kak nepravi", ki si ga pa tam reeeees ne bi želel..   smile.png    koga pa to zaboli:  to so tisti, ki merijo skoz le druge, o sebi pa venomer modro molčijo..  

 

- Sam pri podajanju decimalk ne želim sodelovati, saj imam vodilo, da podajam le tiste informacije, ki so v skladu z skupnim dobrim, torej da so koristne za celoto.. Pa me je to urjenje razločevanja vibracije duš vleklo destletja in sem se venomer zelo strastno uril v prepoznavanju tega..  A pri podajanje teh informacij javno ni koristno, saj koristi tu in tam le kakemu ozkemu krogu ljudi, nekaterih to recimo niti ne zanima, vsem ostalim pa škodi..  Podobno lahko pogledaš eno osebo in je razmerje podobno, da če se pretirano le s tem ukvarjaš, potem koristiš le enemu specifičnemu delu sebe, enemu delu tebe dol visi za te decimalke, enemu dokaj velikemu delu tebe, pa to zelo godi (škodi), škoda pa nastaja zaradi mnogih korakov, ki so narejeni le za dosego občutkov godenja..  a potem izgubljaš cele palete sebe, ki jih ob tem zanemarjaš in jih ne moreš razvijati naprej..

 

Drugače se pri prvih korakih duhovnega odpiranja že takoj izoblikuje zaznavanje kdo ali kaj je višje - nižje (ampak z obilico vpletenih iluzij)..  Nato ko potuješ naprej pa lahko bolj in bolj jasno zaznavaš vibro, ne samo duše, ampak tudi posameznih "teles duše"..  Nekaterim določeni deli vibrirajo dokaj lahko (z višjo vibro) drugi deli pa jih držijo nazaj..  Recimo mene zanima tudi to, saj večina ljudi, bi pri sebi rada razvijala la to, kar imajo itak že najbolje razvito..  to kar pa zadržuje njihov nadaljni napredek, tega pa se bi še naprej izogibali..  večina se ne zaveda vseh mehanizmov, niti ne poznajo pomembnosti vseh polj..  težko pa je poznati pomembnost raznih nians sebe, če jih recimo še ne zaznavaš.. zato pa se mi zdi koristno tudi to, da vsak izraža in razvija to za kar je v osnovi poklican..  in to najlažje narediš tako, da se ne ukvarjaš z balastom..  in večina ki obvisi na teh stopnjah, se potem preobremenjuje le s tem in zamuja celosten vpogled, ki ga posledično ne more kvalitetno doseči..  pa potem itak nastaja le to tekmovanje kdo bolje izmeri duhovne stopnje, kdo je višje, kdo je nižje..  ko se meri druge, obstaja še kaka možnost kdaj priti dokaj blizu točnosti, ko se gre za sebe pa itak ni niti iskrenega namena biti iskren (vsaj pri deljenju informacije drugim ne)..  

In če daš na eno stran tehtnice svojo željo etičnega delovanja - na drugo pa lastne ego težnje,..  lahko zelo dobro opaziš, kdaj deluješ na način, ko želiš drugega z nekimi vrednostmi poniževati napram ostalih, ko pa gre za tebe, pa seveda modro zadržuješ to isto informacijo, ki jo pa od ostalih instantno deliš..  toraj tukaj ni glih notri mehanizma, ne počni drugim tega, kar ne želiš početi sebi..   saj sebi na ta način postavljaš izrazito drugačna merila..  motiv pa je sevada izgrajevanje čim močnejšega duhovnega ega..   (se trudim čimbolj uporabljati izraz ego, ker vem da ti je všeč..  wink.png

Če že sma sedaj glih midva na liniji, te tudi sam zaznavam in vidim, kdaj me jasno zaznavaš in hkrati tudi vidim, kdaj in koliko teh jasnih zaznav si pripravljen potem tudi še dejansko napisati tukaj javno za vse..  Dobro res je da čisto jasno me zaznavaš le 5-10 procentov časa, pa še to le v obliki slutnje ali trenutnih prebliskov..  In v trenutku ko greš te prebliske preiskovati in meriti, jih seveda izgubiš,..   zato ker se prava vibra (ki se je nahajala v preblisku) nato uide, ker mehanizmi preverjanja so grobi,vibra pa subtilna..  In nato se seveda zadovoljiš le z zunanjim konstruktom mene, saj globlje ne uspeš priti..  in to je ena od slabosti, ki jih vidim pri tvojem načinu "merjenja"..  čeprav na splošno te lahko pohvalim, da v splošnem pristopu, lahko zelo dobro oceniš določene stvari..  

 

Ampak veliko več in veliko hitreje bi lahko dosegel v določenih specifičnih smereh na način, če uspel vsaj za trenutke pozabiti tudi na vse lastne odlične konstrukte, ki ti večinoma tudi zelo dobro služijo in funkcionirajo..  in bi si tako podaril možnost, da lahko bolj trajno stopiš za tistimi določenimi prebliski, ki se ti tu in tam pojavijo, a se ti žal nato instantno vklopijo ti mehanizmi preverjanja, ocenjevanja, mentalni konstrukti presojanja, kam to sodi, vglavnem ocenjevanja z to obsežno knjižnico sprejetih visokih znanj, ki si jih vzel za svoja.  toraj znanje seveda zelo pomaga, a nato v samem Bistvu Bistva, žal zelo omejuje..

 

Tukaj sem naredil sedaj en korak dalje od tistega zadjič, ko sem lahko naredil le polprispodobo, kako se lahko doseže en prestop, ko se spusti konstrukte, kar sem opisal skozi slike na ekranu, ko se ti prikaže "gibljiva slika"..   in posledičen vpogled v drugo dimezijo..  

Vem da delček tega kar sem ti želel predati tu skozi, si zadnjič vseeno ujel, kljub temu da si se potem norčeval iz napisanega..  to je pri tebi pač treba vzeti v zakup..  

 

No mogoče pa kdaj v prihodnje zaradi zanimivosti debate tudi ti umakneš ta svoj sarkazem (in ostale neprebojne zidove) in greš še sam na ta način odprto noter v tematiko in razkriješ svoje pravo bistvo in kako ga ti uporabljaš v teh sferah,..  cool.png   In tukaj ni potem nobenega ocenjevanja, da si slabši, nižji/višji ipd..  saj ko deluješ z svojo lastno Esenco najdeš le svojo unikatnost in nato se jo učiš bolj in bolj jasno izražati, brez, da bi se bal sodb drugih..  

 

In to je zame bistvo življenja, ta bolj direktna komunikacija brez strahov se pokazati kdo resnično si,..   ne pa ves čas le tisti varnostni oklep izza katerega se skriva večina:  "jaz sem najboljši, jaz edini znam to najbolje, a si upaš primerjati z mano, moja duhovna stopnja je uhh in ahh, ne drzni si blizu mene, saj potem te takoj zbombardiram z vsem kar vidim o tebi (varno tu od daleč) na način da to napišem čimbolj slabšalno o tebi, itd itd.."


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#92 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. april 2016, 11:59

- da Brezo dobro je, tudi to je dobro, pa itak je nasploh vse (za nekaj) dobro, tako da..  Verjetno pa saj si opazil, da pod p.s. sem malo pač tako zbadljivo napisal, delno tudi kot hec..  No shamanu se je skadilo iz uh, ti pa počasi že nenavezano deluješ na moje izjave..  vsaj do te mere z distanco, da se ne trudiš več me demantirati pod vso silo..

 

- Za bitjeca hvala da me poučuješ otem kar že vem, ne ljubi se mi pa razlagati zakaj tako napišem, kot kdaj kaj napišem, (beri odgovor šamanu)..  kdo je pripravljen itak razume in mu podnapisi potem niso potrebni..  niti ga ne zavede do te mere, da me mora potem še popravljati, saj presodi iz napisanega, da pisec očitno "ne ve" dovolj precizno detajlev in zato ga je treba takoj poučiti o njih..    Imaš pa sedaj možnost, da vpogledaš naprej od teh "detaljev" in glede kar sem napisal že zgoraj, poiskusi raje razumeti pravi namen v ozadju, ki bi lahko vodil neko osebo, da kljub temu,da pozna te detalje, vseeno gre in tako napišeš, kot sem se odločil zgoraj..  In kaj moraš biti pripravljen dati na stran, da je to sploh možno tako pisati/razmišljati/se premikati,..

 

- pri decimalkah je dokaj jasno kdaj razliko povzroča drugačna preddoločena skala, kdaj pa dejanski drugače dobljeni rezultat..  in sem opazil že v prvem postu da ima šaman drugo skalo kot ti..  Ampak potem v naslednji postih pa se jasno vidijo, kjer pa tudi če upoštevaš to drugo izhodišče, vseeno dobivata izključujoče si rezultate med sabo..  no potem pa seveda pride na vrsto dokazovanje, kdo ima prav..

 

In ker večina to skalo uporablja, le za dokazovanje, bi bilo mnogo bolj iskreno, če bi si merili raje svoje spolne ude..  Tam vsaj ni možno toliko manipulrati in operirati z meglo..  In koliko imaš imaš, ko si dovoliš zmeriti, si zaznamovan za vedno, popravkov ni več..   Verjamem, da če bi obstajal neizpodbiten način izmeriti vsakemu duhovno stopnjo (tudi samemu sebi), brez možnosti naknadnega ugovora, veliko večino ljudi, duhovne stopnje naenkrat ne bi več zanimale, saj vedno so ljudje ki so še nad..  in to nekatere lahko boli.. sploh če bi tam nad se našel "kak nepravi", ki si ga pa tam reeeees ne bi želel..   smile.png    koga pa to zaboli:  to so tisti, ki merijo skoz le druge, o sebi pa venomer modro molčijo..  

 

- Sam pri podajanju decimalk ne želim sodelovati, saj imam vodilo, da podajam le tiste informacije, ki so v skladu z skupnim dobrim, torej da so koristne za celoto.. Pa me je to urjenje razločevanja vibracije duš vleklo destletja in sem se venomer zelo strastno uril v prepoznavanju tega..  A pri podajanje teh informacij javno ni koristno, saj koristi tu in tam le kakemu ozkemu krogu ljudi, nekaterih to recimo niti ne zanima, vsem ostalim pa škodi..  Podobno lahko pogledaš eno osebo in je razmerje podobno, da če se pretirano le s tem ukvarjaš, potem koristiš le enemu specifičnemu delu sebe, enemu delu tebe dol visi za te decimalke, enemu dokaj velikemu delu tebe, pa to zelo godi (škodi), škoda pa nastaja zaradi mnogih korakov, ki so narejeni le za dosego občutkov godenja..  a potem izgubljaš cele palete sebe, ki jih ob tem zanemarjaš in jih ne moreš razvijati naprej..

 

Drugače se pri prvih korakih duhovnega odpiranja že takoj izoblikuje zaznavanje kdo ali kaj je višje - nižje (ampak z obilico vpletenih iluzij)..  Nato ko potuješ naprej pa lahko bolj in bolj jasno zaznavaš vibro, ne samo duše, ampak tudi posameznih "teles duše"..  Nekaterim določeni deli vibrirajo dokaj lahko (z višjo vibro) drugi deli pa jih držijo nazaj..  Recimo mene zanima tudi to, saj večina ljudi, bi pri sebi rada razvijala la to, kar imajo itak že najbolje razvito..  to kar pa zadržuje njihov nadaljni napredek, tega pa se bi še naprej izogibali..  večina se ne zaveda vseh mehanizmov, niti ne poznajo pomembnosti vseh polj..  težko pa je poznati pomembnost raznih nians sebe, če jih recimo še ne zaznavaš.. zato pa se mi zdi koristno tudi to, da vsak izraža in razvija to za kar je v osnovi poklican..  in to najlažje narediš tako, da se ne ukvarjaš z balastom..  in večina ki obvisi na teh stopnjah, se potem preobremenjuje le s tem in zamuja celosten vpogled, ki ga posledično ne more kvalitetno doseči..  pa potem itak nastaja le to tekmovanje kdo bolje izmeri duhovne stopnje, kdo je višje, kdo je nižje..  ko se meri druge, obstaja še kaka možnost kdaj priti dokaj blizu točnosti, ko se gre za sebe pa itak ni niti iskrenega namena biti iskren (vsaj pri deljenju informacije drugim ne)..  

In če daš na eno stran tehtnice svojo željo etičnega delovanja - na drugo pa lastne ego težnje,..  lahko zelo dobro opaziš, kdaj deluješ na način, ko želiš drugega z nekimi vrednostmi poniževati napram ostalih, ko pa gre za tebe, pa seveda modro zadržuješ to isto informacijo, ki jo pa od ostalih instantno deliš..  toraj tukaj ni glih notri mehanizma, ne počni drugim tega, kar ne želiš početi sebi..   saj sebi na ta način postavljaš izrazito drugačna merila..  motiv pa je sevada izgrajevanje čim močnejšega duhovnega ega..   (se trudim čimbolj uporabljati izraz ego, ker vem da ti je všeč..  wink.png

Če že sma sedaj glih midva na liniji, te tudi sam zaznavam in vidim, kdaj me jasno zaznavaš in hkrati tudi vidim, kdaj in koliko teh jasnih zaznav si pripravljen potem tudi še dejansko napisati tukaj javno za vse..  Dobro res je da čisto jasno me zaznavaš le 5-10 procentov časa, pa še to le v obliki slutnje ali trenutnih prebliskov..  In v trenutku ko greš te prebliske preiskovati in meriti, jih seveda izgubiš,..   zato ker se prava vibra (ki se je nahajala v preblisku) nato uide, ker mehanizmi preverjanja so grobi,vibra pa subtilna..  In nato se seveda zadovoljiš le z zunanjim konstruktom mene, saj globlje ne uspeš priti..  in to je ena od slabosti, ki jih vidim pri tvojem načinu "merjenja"..  čeprav na splošno te lahko pohvalim, da v splošnem pristopu, lahko zelo dobro oceniš določene stvari..  

 

Ampak veliko več in veliko hitreje bi lahko dosegel v določenih specifičnih smereh na način, če uspel vsaj za trenutke pozabiti tudi na vse lastne odlične konstrukte, ki ti večinoma tudi zelo dobro služijo in funkcionirajo..  in bi si tako podaril možnost, da lahko bolj trajno stopiš za tistimi določenimi prebliski, ki se ti tu in tam pojavijo, a se ti žal nato instantno vklopijo ti mehanizmi preverjanja, ocenjevanja, mentalni konstrukti presojanja, kam to sodi, vglavnem ocenjevanja z to obsežno knjižnico sprejetih visokih znanj, ki si jih vzel za svoja.  toraj znanje seveda zelo pomaga, a nato v samem Bistvu Bistva, žal zelo omejuje..

 

Tukaj sem naredil sedaj en korak dalje od tistega zadjič, ko sem lahko naredil le polprispodobo, kako se lahko doseže en prestop, ko se spusti konstrukte, kar sem opisal skozi slike na ekranu, ko se ti prikaže "gibljiva slika"..   in posledičen vpogled v drugo dimezijo..  

Vem da delček tega kar sem ti želel predati tu skozi, si zadnjič vseeno ujel, kljub temu da si se potem norčeval iz napisanega..  to je pri tebi pač treba vzeti v zakup..  

 

No mogoče pa kdaj v prihodnje zaradi zanimivosti debate tudi ti umakneš ta svoj sarkazem (in ostale neprebojne zidove) in greš še sam na ta način odprto noter v tematiko in razkriješ svoje pravo bistvo in kako ga ti uporabljaš v teh sferah,..  cool.png   In tukaj ni potem nobenega ocenjevanja, da si slabši, nižji/višji ipd..  saj ko deluješ z svojo lastno Esenco najdeš le svojo unikatnost in nato se jo učiš bolj in bolj jasno izražati, brez, da bi se bal sodb drugih..  

 

In to je zame bistvo življenja, ta bolj direktna komunikacija brez strahov se pokazati kdo resnično si,..   ne pa ves čas le tisti varnostni oklep izza katerega se skriva večina:  "jaz sem najboljši, jaz edini znam to najbolje, a si upaš primerjati z mano, moja duhovna stopnja je uhh in ahh, ne drzni si blizu mene, saj potem te takoj zbombardiram z vsem kar vidim o tebi (varno tu od daleč) na način da to napišem čimbolj slabšalno o tebi, itd itd.."

 

Kaj si pa zdaj zafilozofiral...se vidi da sploh ne razumeš poante o razvojnih stopnjah...najprej se malo bolj pozanimaj o temu...tongue.png

 

Recimo kako so lahko Tito, Stalin, Hitler bili na večji razvojni stopnji kot je večina današnjih new agerjev...al pa kako so lahko znani slikarji, glasbeniki, filozofi, politiki bili daleč pred današnjimi "duhovnjaki" in tako opevanimi guruji pa mogoče o duhovnosti še slišal niso kaj šele prakticirali... tongue.png

 

Če ti decimalke niso všeč jih pa pomnoži z 10x ali 100x, da se znebiš vejice...tongue.png

 

Evo dogodek iz prejšnjega meseca...ena ženska je bila pri Tadeju v šoli ko je nekaj govoril o entitetah, čiščenju, vorteksih, brisanju in ne vem kaj še vse...Med tistim kar so tam izvajali je skasirala 3-4 temačna bitja in zaradi tega je bila skoraj en cel mesec bolana, brez energije, preležala je večino dni, enostavno ni mogla nič...In potem me je med "kavico" vprašala kao za mnenje...Valjda mi ni bilo na začetku nič jasno dokler ni omenila šole, kaj so delal...in šele ko sem se res skoncentriral, so se puzli začeli malo sestavljat...Najbolj me je recimo zanimalo kako je lahko skasirala tri temačneže, ki presegajo razvojno stopnjo tako nje kot človečka T. za en cel life, dva ali celo več lifeov in do katerih v bistvu ni imela nič karmičnih dolgov...govora je bilo o temačnežih, ki so bili čez "magično" mejo...In še to sem čekiral šele potem, ko sem zaznal, da so v igri res "močne" temne sile, ker take stvari kot jih je ona opisovala se ne dogajajo kar tako...Na koncu se je izkazalo, da so določene tehnike, ki jih je izvajala lahko dobesedno "strup"...z vsemi duhovnimi tehnikami, ki jih je poznala, se jih naučila, jim ni bila kos, kaj šele da bi imelo kakšen efekt na taka bitjeca...In kaj ima to z razvojno stopnjo...veliko, če razumeš bistvo...

 

Človečka T. sem omenil z razlogom...ker si bil tako pameten tudi na njegovem forumu....ker delaš iste napake kot on...padaš na iste cake...podobna filozofija in slepila...Če ti nekaj še ne razumeš ali ne veš kakšen pomen ima, ni treba trditi, da je to "brez veze"...za vse ostalo pa lahko rečem samo "baš si me nasmijao"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#93 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. april 2016, 15:13

Jezus je mel univerzalno ljubezen. On se ne bo več vračal sem, jih je bilo pa veliko že takih kot on po njemu tukaj in tud zdaj so, sam zelo zelo redki.



#94 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 6. april 2016, 15:53

Jaz pa vidim novo dobo zase v tem, da se počutim kot v dobrem začetku, da se mi razvijajo in razkrivajo zadeve. Veliko novega in zanimivega.

Kot novo dobo za vse pa si predstavljam s strani ljudi aktivno energijsko delovanje v vseh dejavnostih. Molitev in odprtost/pretočnost: za delo,

za hrano in pijačo, za okolje, za vreme, za predmete ki nas obkrožajo, za bitja ki z nami sodelujejo, za srečanja, za čustva, za zdravljenje, ... v bistvu

za vsako področje delovanja človeka.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#95 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 6. april 2016, 23:28

... lahko rečem samo "baš si me nasmijao"...biggrin.png

 

icon1_thumbup.gif 

Če sem te res, potem je bilo vredno..   wink.png

 

Jaz pa vidim novo dobo zase v tem, da se počutim kot v dobrem začetku, da se mi razvijajo in razkrivajo zadeve. Veliko novega in zanimivega.

Kot novo dobo za vse pa si predstavljam s strani ljudi aktivno energijsko delovanje v vseh dejavnostih. Molitev in odprtost/pretočnost: za delo,

za hrano in pijačo, za okolje, za vreme, za predmete ki nas obkrožajo, za bitja ki z nami sodelujejo, za srečanja, za čustva, za zdravljenje, ... v bistvu

za vsako področje delovanja človeka.

 

Vauuu in še enkrat vauuu..

Večina ljudi ve žal le česa si ne želi, eni spet najlažje povedo le kaj o komu..  večina debat so le replike na drugega..  kot neka izgubljena največja pristnost, ki smo je zmožni, da si preprosto v samem sebi in ko spregovoriš le poveš nekaj iz sebe,..

In to kar spregovoriš, to si si ustvaril in to je tvoja realnost..

In ta trenutek je naš prvi trenutek vseha našega življenja pred nami..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#96 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 7. april 2016, 16:49

 
No če nadaljujem le pri zadnji tematiki psihična kirurgija;
Psihična kirurgija je do današnjih dni dokaj izzvenela..  Turof recimo v tisti njegovi knjigi niza čudež za čudežem..  Zdaj ali je v knjigi pač pretiravanje ali pa so v začetku njegove kariere, njegovi kirurški posegi bili mnogo bolj efektivni (podobni tem opisom v knjigi)..  Poznam sicer primere, ko jim je njegova terapija sicer pomagala, ampak po moje 95% ljudi le hodi in hodi k njemu znova in znova, napredek pa?  hmm, če sploh je ali pa je zelo majhen..
Ena taka psihilna operacija pri njemu pride okrog 80€, samo da on potem skozi predlaga še neke svetlobne kroge, kar je še ena vsota..
Pa nazadnje, ko je to vodila Breda z Bleda, je kot mantro ponavljala, k njemu je treba kar hoditi, hoditi, redno,..    Pač to potem zelo spominja, kot da nekdo hodi k nekemu bioenergetiku enkrat na mesec, da te polni z energijo..
 
Poznam tudi ljudi, ki so šli k temu John of Godu-u iz J.Amerike..  Tudi čudežnih ozdravetij ni bilo..  So pa mnogi nabavili naknadno od njega neke drage terapevtske mize za obsevanje..  vrednosti par tisoč evrov..   pa še kaj je treba ob tisti terapiji nabaviti..  
 
Jaz v osnovi vidim en problem, da bitja ki delujejo pri psihičnih operacijah skozi nek izbrani medij, da ta bitja imajo mogoče dobre namene, ampak ta bitja ne prihajajo ravno iz zavidljivih ravni, saj če bi bile na teh ravneh, bi to zdravljenje bilo duhovno zdravljenje in ne energetsko..
 
Drugače pri Turofu je zanimivo tudi to, da mu ne rabiš povedati kje imaš problem, pa vseeno avtomatsko gre to delat..  Toraj vpogled bitij na te ravni vseeno je..  Je bila kolegica v zadnjem letu dvakrat in obojekrat je delal točno problem, ki ga ima, brez da bi mu povedala kaj to je..
Samo kaj ko pa nekega zaznavnega efekta, pri izboljšanju težave vseeno ni..

Lol Turof je se ziv? Me veseli. Kakih deset let nazaj sem bila parkrat na Bledu, versus Breda z Bleda.. No kolegom je kr pomagal, pr men je pa prov cudno izpadlo, tko da sem iskala dalje. In nekaj let nazaj le nasla tako da zdaj koncno uzivam v raziskovanju globin in carov zivljenja ;)
Kolker se spomnem je blo takrat razlozeno da cez njega deluje pokojni ruski kirurg, zato naj bi imel ruski naglas medtem ko dela in ne britanskega..

#97 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 7. april 2016, 17:12

No, mužik je po vsej verjetnosti itak Rus (Turov), tako da ruski naglas mu najbrž ni tako tuj ...biggrin.png

 

Pa še tole me zanima: Fantje, le kam izginejo vaše duhovne stopnje, ko se vaši egoti začnejo prepirat o lestvicah? wink.png biggrin.png  



#98 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. april 2016, 20:20

No, mužik je po vsej verjetnosti itak Rus (Turov), tako da ruski naglas mu najbrž ni tako tuj ...biggrin.png

 

Pa še tole me zanima: Fantje, le kam izginejo vaše duhovne stopnje, ko se vaši egoti začnejo prepirat o lestvicah? wink.png biggrin.png  

js sem plezal po lestvi, pa se en klin zlomu, zdej sem pa na riti laugh.pnglaugh.png



#99 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. april 2016, 22:39

No, mužik je po vsej verjetnosti itak Rus (Turov), tako da ruski naglas mu najbrž ni tako tuj ...biggrin.png

 

Pa še tole me zanima: Fantje, le kam izginejo vaše duhovne stopnje, ko se vaši egoti začnejo prepirat o lestvicah? wink.png biggrin.png  

 

Kot da bi ti bila bolana, šla doktorju specialistu neke smeri in dobila mnenje...potem bi pa izvide pokazala še drugim specialistom iz iste stroke...in bi dobila različna mnenja...Ali se gre v tem primeru tza kreganje...icon1_question.gif

 

Podobno je pa z lestvicami...tongue.png

 

 

Lol Turof je se ziv? Me veseli. Kakih deset let nazaj sem bila parkrat na Bledu, versus Breda z Bleda.. No kolegom je kr pomagal, pr men je pa prov cudno izpadlo, tko da sem iskala dalje. In nekaj let nazaj le nasla tako da zdaj koncno uzivam v raziskovanju globin in carov zivljenja wink.png
Kolker se spomnem je blo takrat razlozeno da cez njega deluje pokojni ruski kirurg, zato naj bi imel ruski naglas medtem ko dela in ne britanskega..

 

Kaj pa če je pomagal na drugačen način...način katerega ljudje ponavadi ne razumejo...Ljudje imajo ponavadi za "merilo" samo, če fizični simptomi (problemi, bolezni) izginejo...Kaj pa dogajanje v "zakulisju"...

 

To da je čez njega delal kao ruski kirurg je veljalo za "starega" Turoffa...kaj pa če je med tem časom naredil že take premike naprej, da se vam še sanja ne...bo treba malo update-at informacije...tongue.png

 

Skratka če ponovim lekcijo katere se nekateri zgleda še niste naučili... pozabite na neko ustvarjeno mnenje ali sliko starega Turoffa...trenutno je v igri "novi" T...ta je pa prevelik zalogaj za razumevanje...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#100 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. april 2016, 07:15

Kot da bi ti bila bolana, šla doktorju specialistu neke smeri in dobila mnenje...potem bi pa izvide pokazala še drugim specialistom iz iste stroke...in bi dobila različna mnenja...Ali se gre v tem primeru tza kreganje...icon1_question.gif

 

Podobno je pa z lestvicami...tongue.png

 

 

 

Kaj pa če je pomagal na drugačen način...način katerega ljudje ponavadi ne razumejo...Ljudje imajo ponavadi za "merilo" samo, če fizični simptomi (problemi, bolezni) izginejo...Kaj pa dogajanje v "zakulisju"...

 

To da je čez njega delal kao ruski kirurg je veljalo za "starega" Turoffa...kaj pa če je med tem časom naredil že take premike naprej, da se vam še sanja ne...bo treba malo update-at informacije...tongue.png

 

Skratka če ponovim lekcijo katere se nekateri zgleda še niste naučili... pozabite na neko ustvarjeno mnenje ali sliko starega Turoffa...trenutno je v igri "novi" T...ta je pa prevelik zalogaj za razumevanje...biggrin.png

se strinjam laugh.pnglaugh.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0