Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
419 komentarjev na to temo

#401 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:18

Ja itaq x:Dx :palec: samo eni so tolk nesamokriticni da si tega niti priznat nocjo x:Dx
v glavnem da, vsak ima svojo zgodbo. definitivno x;)x

Zanimivo branje tule xDDx

Sploh tile zadnji kometarji. Vsi govorijo o isti stvari, vendar ne vejo, da govrijo o isti stvari.
In to je individuum v realnosti (marsikdo bi to povedal drugače, seveda)

Medtem se Free smeji, da Xyz napisanega ne zna prenesti v prakso... jah, a ti pa lahko?
Npr.: ti imaš svoj pogled na resnico GOH podforuma, Marsa pa svojo in v realnosti imata oba prav.
Tudi jaz se zdaj delam pametno in vem, da marsikaj kar imam v glavi ne prenesem prakso. Drugim se raje ne bom smejala.

Bodite fajn!



#402 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:20

ola

sej smo pisal. kaj naj ti zdej napisem, kako sem bil zadet in se smejal x:Dx al pa tudi travmiral in zakaj pa ne vedel, pa zdej vem. al pa kaj so bile zame pozitivne in kaj negativne okoliscine.
pa da mi je jasno da recimo marihuana "dela" svoje, ce znamo uporabit, ampak vzame velik davek zato. lahko.
pa si mnogi tega ne priznajo in se raj prepuscajo. pa ceprav, ej, mogoce je pa to zanje in druge dobro!?
tako ostanemo zgolj pri mnenju. ki pa ni nepomembno. recimo ce se bo kdaj izpostavil ali spreminjal zakon o drogah, bo lahko tudi nase mnenje stelo. ampak to je se najmanj v cemer bi lahko bilo nase mnenje pomembno. ali celo samopombmeno. x:o)x

k sem se glih spomnu... eni ljudje k zacnejo travo kadit ratajo malo manj samopomembni. vsaj v lupini.
videl sem, kako je prisla bejba domov iz sluzbe cist odbita od dela, skadial joint, in se skulirala, prizemljila. prav tako pa tudi obratno.
ni vse za vsakega in tudi vedno ne. je pa odvisno kam kdo gre in kaksni so njegovi nameni. v tem ap, al ise bo prepuscal ali s tem kaj konkretnega storil, ce zna oz.si dopusti.

tisti ki se redno zedevajo itaq tule verjetno ne bodo pisali x;)x
pac pa kdo k bi se rad kao mal hvalu, ces kolk obvlada, se spozna, podzavestno z nemenom pa isce sex. x:o)x
in ko ze tega omenjam... kar nekaj mladih sem videl, ki kadijo zato, da so kul, dejansko pa so si najbolj zeleli ljubezni in blizine tistih ki so jim vsec. Pri nekaterih odraslih ni nic drugace. samo malo bolj je v "celofan" zavito.

mislm, kaj bi rad slisal sploh? kako je bil en zakajen, en na tripu, kako je enmu blo fajn, drugemu ne, en bi ponavljal, ker mu je super, drugi ne?
a bi rad tvoje izkusnje nam podal?
ne stekam pravzaprou? itaq da mamo neke izkusnje sicer ne bi pisal kar smo.
Pa cetudi jih ne bi imeli, jih imamo v tem, ko gledamo cloveka ki je "zadet". Kako to sprejemamo, dozivljamo in kako se to odraza v nasem laifu.
Konc koncev je naslov teme Droge. kar ne uokvirja da ne bi o tem govorili tudi tisti, ki nimajo osebnih izkusenj v smislu uzivati dolocene droge.
je pa seveda ocitno zazeljeno s strani obcinstva x:Dx slisat cim vec zadetih zgodb al kaj!?

jst poznam zgolj nekatere mehke droge. drugih niti nocem probat iz meni znanih razlogov. x:Dx razen, ce bi ob meni bila primerna oseba s katero bi imel dolocen primeren odnos. Tko da ja, o trdih drogah osebno pojma nimam, ce te je to zanimal?

Me res zanima, koliko vas, ki tukaj tako zelo pametujete, ima dejansko konkretne izkušnje z drogami.. x:o)x



#403 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:29

ja sej, ravno o tem je tudi govorila.


ne, ni.

ni videt, da se v praksi tega drzis; recimo tule x:Dx


aha ?

#404 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:35

Free, ko nekdo napiše, da je bil zadet in se je smejal, mi to pove veliko x;)x "Tebe" težko komentiram, ker vedno znova popravljaš in spreminjaš svoje poste x:o)x Dvomim, da so moje izkušnje primerne za ta forum. Povedal sem pač svoje mnenje, da me zanima, ker se mi iz objav rahlo dozdeva, da večina piše "na pamet". That's all xcivx


prav zato je opis tvojih izkušenj eno figo vreden.

#405 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:43

x:Dx :palec:

Držat kilo koke v rokah je vsekakor podvig, dvomim pa, da je to konkretna izkušnja učinkov drog. Razen, če te uhvati policija x:Dx



#406 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:47

ja pove ja. ampak take je verjetno pretezno 80% populacije zadetih ane x:Dx ugibam. sproscanje v smejanju juhuhu x:Dx nic slabega pomoje.
ja res, rabim neki casa da napisem in potem sep opravim za seboj in kaj dopolnim . :8): x:Ix
no sej. x;)x tvoje izkusnje so predvsem tvoje in so zate!
no, jaz za druge nocem sodit kolk na pamet pisejo, pisejo kar pac pisejo. konc koncev kolk je pomembno sploh x;)x

Free, ko nekdo napiše, da je bil zadet in se je smejal, mi to pove veliko x;)x "Tebe" težko komentiram, ker vedno znova popravljaš in spreminjaš svoje poste x:o)x Dvomim, da so moje izkušnje primerne za ta forum. Povedal sem pač svoje mnenje, da me zanima, ker se mi iz objav rahlo dozdeva, da večina piše "na pamet". That's all xcivx



#407 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 10:50

mogoce. si pac oz. ostajas "junak" sam zase. x:Dx :palec:

True. Redkokdo bi razumel, o čem pišem..Objavljena slika



#408 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 31. avgust 2010, 12:40

Me res zanima, koliko vas, ki tukaj tako zelo pametujete, ima dejansko konkretne izkušnje z drogami.. Objavljena slika


Objavljena slika

Jst jih mam, z obeh strani /hvala Bogu samo z mehkimi, no, vsaj verjamem tko/, in če že kadarkol kej napišem, napišem samo iz svojih izkušenj.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#409 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 31. avgust 2010, 18:34

In kje je moj fokus, če ni tu in zdaj? Glede na to, da je vse tu in zdaj. Potem ni časa ne prostora in torej nismo omejeni na zaznave in fokuse. Pri takih pogovorih se da iti v neskončnost.... in ravno to je jasni pokazatelj, da ni ne receptov ne resnic. Samo sprotno ustvarjanje.

*******

Okoli droge, da ne bo preveč izven teme, bedeti po 50 ur, več ali manj, to so zelo zanimive izkušnje. Kot da bi se na novo rodil. xDDx


a ste jih prekuhaval pa je blo treba non stop mešat?
al si dežurala in kozlanje pucala, k je kdo mušnice jedu :sori:
ps.s.
a ko se na novo rodiš... a je pol kej drgač, kukr je blo, kar si prej pustu? ker če ni... pol jebeš na novo se rojewat :o|o:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#410 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 31. avgust 2010, 19:00

In kje je moj fokus, če ni tu in zdaj? Glede na to, da je vse tu in zdaj. Potem ni časa ne prostora in torej nismo omejeni na zaznave in fokuse. Pri takih pogovorih se da iti v neskončnost.... in ravno to je jasni pokazatelj, da ni ne receptov ne resnic. Samo sprotno ustvarjanje.

*******

Okoli droge, da ne bo preveč izven teme, bedeti po 50 ur, več ali manj, to so zelo zanimive izkušnje. Kot da bi se na novo rodil. xDDx


ja, jasno da je fokus tu in zdaj (česa drugega niti nisem trdil), ampak tvoj sklep je napačen.
ne, da smo omejeni na fokus, temveč smo fokus mi sami, kar potrjuje dejstvo, da se dojemamo kot posameznike.
to, da ti drevesa za tvojim hrbtom ne vidiš, ne pomeni, da to drevo ne obstaja,
temveč, da ti nisi v zavestni relaciji glede na to drevo, oz. ga ne zaobsegaš v tvojem zavedanju.
ne glede na to, je drevo tu in zdaj ;-)

pa še za pogumne praktike:

http://azarius.net/smartshop/?lang=7

eno par reči se pošilja tudi v slovenijo.

#411 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 22:07

ok, zdej ze smo ze dosadni ane s tem jaz sem ti nisi itn... x:Dx ocitno vas ma kr neki izkusnje z drogami, zato me zanima kaj v splosnem mislite o drogah?
se vam zdi da bi nekatere morali legalizirati? prepovedati? dopustiti, bolj preucevati? uporabljati v razlicne namene samospoznavanja in raziskovanja?
menite da so droge zgolj za dolocen ljudi, ki so prerasli prepuscanja in neke custvene probleme?
v koliko gre droge enaciti med seboj in koliko ne?
ali menite da je amsterdam v legaliziranju droge profitiral v smeri manjse uporabe ali obratno?
ali je po vase redno uzivaje maririhuane ali kaksne druge droge primerno, ali zgolj beg pred realnostjo oz. kaj drugega?
ali bi morali tudi pri nas odobriti heroin na recept za odvisnike kot v svici?
kaj menite o sinteticnih drogah in ali prinasajo drugacno zavest (ce jo sploh) kot nesinteticne?
ali droge prinasajo cloveku zavest ali pa ga bolj od nje odmikajo?
...

#412 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 31. avgust 2010, 23:33

ja, ne gre posploševati, ker so že motivacije posameznikov tako različne.
zappa je npr dejal "The problem comes in when people who take drugs treat them like a license to behave like an asshole." x:Dx

ampak sicer sem za to, da se o posameznik substancah ljudi poučuje, predvsem otroke
in to ne s podtonom, s katerim se skuša predvsem vsaditi strah,
temveč na način, ki človeku da vedeti, da je potrebna določena mera spoštovanja, zrelosti,
ob soočanju z "drogami".


#413 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 1. september 2010, 13:54

se vam zdi da bi nekatere morali legalizirati?

Legaliziral bi vse po vrsti, kot so hiše v Trsti.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#414 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 1. september 2010, 15:50

sej legaliziranih je pa drgač že kr velik. npr. kamilice, glog, melisa... ...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#415 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. september 2010, 21:56

x:Dx hecn

#416 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 2. september 2010, 12:06

sej legaliziranih je pa drgač že kr velik. npr. kamilice, glog, melisa... ...

Če te preberjo farmacevti, bodo legalne samo v njihovih tabletah, nabiranje pa prepovedano.
Naj nekdo pove, zakaj je dobro, da so droge nelegalne.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#417 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 2. september 2010, 12:28

Če te preberjo farmacevti, bodo legalne samo v njihovih tabletah, nabiranje pa prepovedano.
Naj nekdo pove, zakaj je dobro, da so droge nelegalne.


da lahko nekateri lovijo kriminalce - dilerje in imajo sami monopol nad tem kdo komu kaj prodaja? :inocent:
po moje it's all about biznis ... če bi jih tolk skrbel na naše zdravje, bi prepovedal vse, kar mal diši na droge, če jih ne bi, bi dovolil vse in naj se vsak posameznik odloči a se bo zastrupljal al ne ... kar se itak tud zdaj .. sam da je v ozadju verjetno ene par ta velikih dilerjev, ki lahko fajn drago prodajajo prepovedano robo, če bi bilo pa dovoljeno, bi jo pa vsaka lekarna lahko in bi eni ostali brez kupov dolarčkov ...

lahko pa tud ne ... lahko pa dejansko prijazno skrbijo za ovčke, ki ne znajo same poskrbet zase in ki ne vedo kaj je zanje dobro in zdravo :inocent:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#418 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 2. september 2010, 12:30

Naj nekdo pove, zakaj je dobro, da so droge nelegalne.


pojma nimam...
vem pa, da je akcija u stilu:
danes vozim, ne pijem... zelo učinkovita reklama za alkohol :o|o:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#419 minatt

minatt
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. november 2012, 21:01

"A lot of drugs will make you any person you want to be; but no drug can make you be the person you used to be."

#420 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. november 2012, 23:32

Vse droge SO Škodljive, ker preko telesa vplivajo tudi na naše Duše Objavljena slika xcivx Objavljena slika

Saj, če bi samo na telo vplivale, to bi še šlo, ker še nebi bilo tolk' hudo .:8):

Namreč, v tem primeru bi se Duše , še dalo rešiti .:sori:

Tako pa je uničenje daljnosežno tudi na Duhovno Področje, ker je naša Duša Prek Duha Živčevja povezana z Telesom, in zato prav tako utrpi Škodo .Objavljena slika

Velikokrat Nepopravljivo ali celo Smrtonosno , z Duhovno Smrtjo . :eek: :C: :V:

Žal .

Lp + #




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0