Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lastno POLJE, biopolje, programiranje in upravljanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#26 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 19:43

Tebe lahko učijo le čiste duše, nenasilne, sočutne, brez jeze, brez sovraštva, ki te imajo res rade, ne jaz.



#27 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:04

vsak se vedno uči od vsakega ... in učenje nikoli ne konča ...

 

---

 

zavestna stopnja bude je sicer visoka stopnja, njegovo razsvetlenje pa je v tem, ker zna videt vir, pravir, kreator, prakreator v vsem ... ta inteligentni kreativni dih (energijo) vidi v vsem, živem in v vsem navidez neživem ... ker neživo ne obstaja ...  in hkrati se zaveda, da je eno s to celoto ... torej, da je tudi on to ... skupaj z vsemi možnostmi in odgovornostjo ... 

na recimo izmišljeni  zavestni lestvici 1 do 10 ustreza stanju 10 ... hkrati pa je stopnja 10 zelo fleksibilna in not spada tisti post del, ki je zelo raztegljiv ... pogovor o tem pa presega okvir pogovorov na tem forumu ...

 

in seveda je ta zavestna lestvica le ljudem razumljiv prikaz kontinuuma nadaljevanja poti ... 

 

ampak razsvetljeno stanje bude je bistveno lažje ohranjat v samoti in osami samostana brez vsakodnevnih vplivov življenskih situacij, kot v kvazi realnem lajfu ... ker realni lajf je iluzija, maya, ki se sproti prilagaja učnemu procesu ... 

 

Zakaj pa? Saj naj bi videl inteligentni kreativni dih v vsem (se prav naj bi bil tudi v vsakodnevnih vplivih...) in tudi se zaveda, da je eno s celoto?



#28 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:12

p.s. in v religijah tudi :)



#29 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:18

gre za živi princip, ki  se ga mora prej ali slej naučit vsak ... 

 

Nisi odgovoril na vprašanje, ki je bilo zakaj če naj bi videl inteligentni kreativni dih v vsem, bi mu bilo potem težko to videnje ohranjat v vsakodevnih vplivih, če pa ga naj bi videl tudi tam (ker naj bi ga povsod) in ker je eno s celoto?



#30 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:23

nevarnost religij je v tem, ker ljudi omejujejo v razvoju ... razvoj v tej smeri enosti, enakosti, kreativnosti in kreiranja prikazujejo kot bogokleten za človeka ... ker edino tako lahko manipulirajo ljudi v svoje namene ... zato skozi nobeno religijo ne moreš dosečt  razsvetlenja ... in to je razlog zakaj je prej ali slej potrebno opustit religijo in delovat samostojno ... 

 

mogoče bo kdo rekel : buda je deloval skozi religijo in je v sebi razvil razsvetlenje ... buda je princip in izmišljen lik ...

 

namen vseh religij je odvrnit tvojo pozornost od bistva ... in v ta namen si izmislijo vse mogoče pravljične zgodbice in primerjave ... tudi ti jih rad uporabljaš ... vem, da se ti zdijo lepe, pa vseeno ...

 

Treba je ločit kaj je religija in kaj je nekaj drugega v imenu religije. Manipulacija v namen ljudi npr. ni del nobene religije, niti nesamostojnost ali odvračanje od bistva. Bistvo je delat v dobro vseh. 



#31 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:29

buda je tvoj osnovni princip ... vseeno pa ga moraš prebudit v sebi ...

 

in ko ga prebudiš in zaživiš, ga je potrebno negovat in ohranjat, da ne stagnira ... padec bogov je stagnacija božanskega principa v bitjih ...

 

in zato pravim : v izolaciji in osami je lažje ohranjat to pozornost svojega bistva, kot v zajebanem kvazi realnem lajfu ... 

 

Ne odgovarjaš na vprašanje. Če vidiš povsod, zakaj ne v kvazi realnem lajfu?



#32 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 21:41

kvazi realnih lajf je poln dogodkov in vplivov, ki motijo in ovirajo tvojo pozornost ... ne rečem, da je ni možno ohranit, je pa dosti težje ... 

 

torej, ko te nič več ne zmoti, si prekaljen zavestnež ...

 

namenoma ne uporabljam izraza duhovnost in duhovnik ... ker sta samo motanje folka ... 

 

Zakaj težje če pa je enost, enakost in povsod je notr dih?



#33 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 21. december 2016, 22:17

začniva znova  ... torej :

 

- od vsega začetka si bog (ali kakorkoli to imenuješ ... recimo krišna) ... ampak začasno je blokiran tvoj spomin na to kdo si

- tvoj osnovni božanski princip se lahko uči naprej le, če ni oviran sam s seboj (recimo temu, da ne švingla pri učenju ... biggrin.png )

- smisel tvojih lajfov je neovirano spoznavanje vsega od začetka in skozi nove izkušnje, ki te razvijajo in širijo naprej

 

in na tej poti se spoznavaš sam s seboj skozi nove možnost, hkrati pa ponovno ozaveščaš kdo si ... in da si eno z vsem, vse si TI ... kaj drugega ne obstaja ... vse kar dogaja v lajfu so tvoje variante ...

 

enost z vsem pomeni : jaz sem ti ... ti si jaz ... 

 

in vedi ... ljubi bog ... torej ti in jaz in vsi ostali ... je zelo osamljen, ko je sam s seboj ... laugh.png laugh.png laugh.png

yes.gif yes.gif yes.gif in ponavadi se cikla v krogihem45.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#34 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. december 2016, 22:26

začniva znova  ... torej :

 

- od vsega začetka si bog (ali kakorkoli to imenuješ ... recimo krišna) ... ampak začasno je blokiran tvoj spomin na to kdo si

- tvoj osnovni božanski princip se lahko uči naprej le, če ni oviran sam s seboj (recimo temu, da ne švingla pri učenju ... biggrin.png )

- smisel tvojih lajfov je neovirano spoznavanje vsega od začetka in skozi nove izkušnje, ki te razvijajo in širijo naprej

 

in na tej poti se spoznavaš sam s seboj skozi nove možnost, hkrati pa ponovno ozaveščaš kdo si ... in da si eno z vsem, vse si TI ... kaj drugega ne obstaja ... vse kar dogaja v lajfu so tvoje variante ...

 

enost z vsem pomeni : jaz sem ti ... ti si jaz ... 

 

in vedi ... ljubi bog ... torej ti in jaz in vsi ostali ... je zelo osamljen, ko je sam s seboj ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Isto zgodbo si povedu k *glas* . Obstaja pa še ena možnost, še ena izbira. 



#35 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 11:13

Bit sam s seboj ali se it lajf sta dve možnosti, ki se izkažeta, da te ne izpolnita. Obstaja pa še ena možnost, še ena izbira, tj. služenje Krišne, ki pa se izkaže, da te izpolni. Izbira je naša.



#36 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 11:36

p.s. služenje Boga, ki je vse znanje, pa ti tudi razodene kako si večno hkrati z vsem eno in različno. 



#37 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 14:38

Od ničesar nisi ločen, z vsem si povezan, to ja, nisi pa vse.

 

Da si vse, je intepretacija iz ne celotnega znanja/spoznanja. 



#38 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 22. december 2016, 15:23

p.s. služenje Boga, ki je vse znanje, pa ti tudi razodene kako si večno hkrati z vsem eno in različno. 

 

Se pravi, ko služiš boga v bistvu služiš sebe?


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#39 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 15:23

Od ničesar nisi ločen, z vsem si povezan, to ja, nisi pa vse.

 

Da si vse, je intepretacija iz ne celotnega znanja/spoznanja. 

 

Glede na to da jaz še nimam celotnega spoznanja/razsvetljenja, mogoče se pa jaz motim in sem vse, sam da se še ne zavedam ermm.gif  

 

shamannamo, a ti si tole spodnje sam spoznal al si to citiru po nekom? Sprašujem, ker me zanima, če lahko tud jz ta spoznanje dobim? In kako? Resno. Zakaj bi nekaj na slepo verjel, da je ali pa da ni res, a ni bolje da spoznam in vidim, če velja ali ne?

 

začniva znova  ... torej :

 

- od vsega začetka si bog (ali kakorkoli to imenuješ ... recimo krišna) ... ampak začasno je blokiran tvoj spomin na to kdo si

- tvoj osnovni božanski princip se lahko uči naprej le, če ni oviran sam s seboj (recimo temu, da ne švingla pri učenju ... biggrin.png )

- smisel tvojih lajfov je neovirano spoznavanje vsega od začetka in skozi nove izkušnje, ki te razvijajo in širijo naprej

 

in na tej poti se spoznavaš sam s seboj skozi nove možnost, hkrati pa ponovno ozaveščaš kdo si ... in da si eno z vsem, vse si TI ... kaj drugega ne obstaja ... vse kar dogaja v lajfu so tvoje variante ...

 

enost z vsem pomeni : jaz sem ti ... ti si jaz ... 

 

in vedi ... ljubi bog ... torej ti in jaz in vsi ostali ... je zelo osamljen, ko je sam s seboj ... laugh.png laugh.png laugh.png



#40 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 22. december 2016, 19:08

Glede na to da jaz še nimam celotnega spoznanja/razsvetljenja, mogoče se pa jaz motim in sem vse, sam da se še ne zavedam ermm.gif  

 

shamannamo, a ti si tole spodnje sam spoznal al si to citiru po nekom? Sprašujem, ker me zanima, če lahko tud jz ta spoznanje dobim? In kako? Resno. Zakaj bi nekaj na slepo verjel, da je ali pa da ni res, a ni bolje da spoznam in vidim, če velja ali ne?

 

Jaz sem to spoznal že izkustveno!  (že pred tem pa se mi je pojavljajo tudi skozi prebliske, majhne koščke, ki sem jih tu in tam ulovil..)  In ja ti si Krišna, ti si kreacija, ti si vse padle duše, ti si naredil "izvorni greh", ti si vse večno čiste duše in ti si življenje in vsi vidiki, vse to pač kar sam govoriš..  Tudi to kar sedaj bereš, si vbistvu sam sebi sporočaš, tudi preko "druge" osebe..  In tudi vse ovire na svojo pot si si postavil sam..  da jih prestopiš, ko bo tak namen..

 

Tako da, ko vstopiš v Sebe (v svojo pravo poziciji), si ti tisti ki služiš in ti si tisti Služeni.. 

Zato ko to dojameš, lahko le služiš življenju.  Kako služiti življenju, pa je najbolje sam pri sebi izumiti..  Najbolje služiš življenju na način, fda uporabljaš vse talente, ki so ti dani.  Saj če delaš karkoli druga, deluješ proti toku..  Nikjer ni zapisano kako služiti, če pa je pa bolj ali manj zmotno opisano..  Služiš lahko le ko se v dobro poznaš in veš v čem si najboljši in kaj skozi svoj inštrument lahko najbolje daješ..

 

Zato jaz zavračam vse religije, ker imajo notri tik pred koncem močan destruktivni program, ki ti onemogoča stopiti to zadnjo stopničko.. In ta program je narejen tako mojstersko in pretkano, da skozi 99% informacij, ki so lahko resnične, je nato vprogramiran ta virus, ki te skoz in skoz vrača nazaj, da le delaš kroge in se vrtiš ves čas v ločenosti in to lahko počneš tudi v neskončnost..  in ta destruktivni program te nevede ves čas postavlja v pozicijo, da se lučuješ od Boga in imaš svojega Boga vedno tam nekje in ga nikdar ne moreš izkusiti ali doseči..  Torej religija in vsi ti različni spisi, te prikrajšajo za ultimativno izkušnjo, ki jo imam sam za smisel vseh smislov ali za namen vseh namenov!  In šele za tem se začne življenje.  In če si prikrajšan za to izkušnjo, si seveda dober služilec, si slepo poslušen za vsako ideologijo, ki ti je prodana, saj pač če nimaš izkušnje Boga, je treba najti nadomestek..  ker vsak nezavedno že ve, da je del boga in to izkušnjo išče (nevede)..  in dokler je ne najde, so dobri tudi nadomestki..  nadomestke pa ponujajo "ideologije teme" obljubljajo nekaj v prihodnosti ali po smrti ali izven 3D ali ... ... ...  kar je spet le kroženje v prazno, saj se vedno vračaš sem v isto, dokler enostavno ne dojameš !


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#41 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 22:18

Se pravi, ko služiš boga v bistvu služiš sebe?

 

S služenjem Boga služiš sebe na tak način kot se npr. roka če da hrano v želodec. Na ta način bo na pravilen način nahranjena, ne bi pa bila če bi sama seb dala hrano.



#42 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. december 2016, 22:38

Jaz sem to spoznal že izkustveno!  (že pred tem pa se mi je pojavljajo tudi skozi prebliske, majhne koščke, ki sem jih tu in tam ulovil..)  In ja ti si Krišna, ti si kreacija, ti si vse padle duše, ti si naredil "izvorni greh", ti si vse večno čiste duše in ti si življenje in vsi vidiki, vse to pač kar sam govoriš..  Tudi to kar sedaj bereš, si vbistvu sam sebi sporočaš, tudi preko "druge" osebe..  In tudi vse ovire na svojo pot si si postavil sam..  da jih prestopiš, ko bo tak namen..

 

Tako da, ko vstopiš v Sebe (v svojo pravo poziciji), si ti tisti ki služiš in ti si tisti Služeni.. 

Zato ko to dojameš, lahko le služiš življenju.

 

Aha, super. Sem vprašal še če lahko tudi jaz dobim to spoznanje? In če ja, kako?

 

Zanima me še to, da glede na to da si ti jaz in jaz ti in ti/jaz si vse, kako to, da ko si ti to izkustveno spoznal, da nisem tudi jaz?

 

 

Zato jaz zavračam vse religije, ker imajo notri tik pred koncem močan destruktivni program, ki ti onemogoča stopiti to zadnjo stopničko.. In ta program je narejen tako mojstersko in pretkano, da skozi 99% informacij, ki so lahko resnične, je nato vprogramiran ta virus, ki te skoz in skoz vrača nazaj, da le delaš kroge in se vrtiš ves čas v ločenosti in to lahko počneš tudi v neskončnost..  in ta destruktivni program te nevede ves čas postavlja v pozicijo, da se lučuješ od Boga in imaš svojega Boga vedno tam nekje in ga nikdar ne moreš izkusiti ali doseči..  Torej religija in vsi ti različni spisi, te prikrajšajo za ultimativno izkušnjo, ki jo imam sam za smisel vseh smislov ali za namen vseh namenov!  In šele za tem se začne življenje.  In če si prikrajšan za to izkušnjo, si seveda dober služilec, si slepo poslušen za vsako ideologijo, ki ti je prodana, saj pač če nimaš izkušnje Boga, je treba najti nadomestek..  ker vsak nezavedno že ve, da je del boga in to izkušnjo išče (nevede)..  in dokler je ne najde, so dobri tudi nadomestki..  nadomestke pa ponujajo "ideologije teme" obljubljajo nekaj v prihodnosti ali po smrti ali izven 3D ali ... ... ...  kar je spet le kroženje v prazno, saj se vedno vračaš sem v isto, dokler enostavno ne dojameš !

 

Hm, zanimivo, ker jaz pa še nisem videl religije, ki bi rekla, da Boga nikdar ne moreš izkusiti ali doseči. Saj smisel religije je ravno v tem, da ga izkusiš, dosežeš, tako kot so ga tudi svetniki. Če nekdo pravi da ga ne moreš ali ti to onemogoča, potem to zame ne more biti religija, niti v nobenem svetem spisu tega ne piše ali da bi kater svetnik to rekel, saj vsi dajejo vzpodbudo in navodila ravno za izkusit, dosežt Boga. Očitno si bil ti potem v stiku z nečem kar ni religija. In če ga nekdo ni izkusil, dosegel, potem je očitno neka napaka v njegovem sledenju navodil religije, tako kot npr. nekdo ne more okusit medu, če namesto medu liže kozarec v katerem je med.    



#43 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2016, 23:06

...shamannamo, a ti si tole spodnje sam spoznal al si to citiru po nekom? Sprašujem, ker me zanima, če lahko tud jz ta spoznanje dobim? In kako? Resno. Zakaj bi nekaj na slepo verjel, da je ali pa da ni res, a ni bolje da spoznam in vidim, če velja ali ne?

 

A verjetje v Krišna zgodbice brez določenih izkušenj ali preverjanja pa ni slepo verjetje...tongue.png

 

S služenjem Boga služiš sebe na tak način kot se npr. roka če da hrano v želodec. Na ta način bo na pravilen način nahranjena, ne bi pa bila če bi sama seb dala hrano.

 

Če bi si roka sama vbrizgala določene hranljive sebi v žilo (infuzija), bi bila tudi nahranjena...tongue.png

 

Zanima me še to, da glede na to da si ti jaz in jaz ti in ti/jaz si vse, kako to, da ko si ti to izkustveno spoznal, da nisem tudi jaz?

 

Ko boš ti razložil zakaj jaz ali kdo drug od tvojega čaščenja krišne nima skoraj nič...boš razumel tudi ta del...Ko boš naslednjič ponujal krišni denar ali zlato povej pa da vidim če se bo v moji denarnici slučajno kaj pojavil...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#44 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 22. december 2016, 23:23

Aha, super. Sem vprašal še če lahko tudi jaz dobim to spoznanje? In če ja, kako?

 

Zanima me še to, da glede na to da si ti jaz in jaz ti in ti/jaz si vse, kako to, da ko si ti to izkustveno spoznal, da nisem tudi jaz?

 

Spoznanje lahko dobiš, ko si ga enkrat najprej iskreno zaželiš, no in če se ti ta želja nato tudi zasidra, to nat ustvari tok (naključnih) dogodkov v tvojo matrico realnosti, ki zrealizirajo dejanski niz dogodkov, ki povzročijo izpolnitev tega, kar si si zaželel..    Kar pomeni, da če si zadevo resnično začutil, da se lahko hkrati tudi pomiriš, saj ti izkušnja več ne uide in je na poti..  

 

Zato ker čeprav si vse in vsi hkrati, si zaenkrat le to kar si in tam kjer to si..  In dokler si večino časa fiksiran le v tej mgd točki, se lahko le spogleduješ z drugimi izhodišči in moraš počakati, da jih enkrat tudi sam doživiš..   Da pa presežeš to kar sprašuješ, moraš iti mnogo dalje, saj lažje je iti čisto do konca, kot pa le do polovice, ...   

Tako da naredi nekaj;

Naj ti ne bo več samoumevno sklepati, da jaz sploh obstajam!  ali kdorkoli drug z nickom v tej virtualni resničnosti..

In tudi če upoštevaš gola dejstva, vbistvu obstajaš le ti !  Dokaz za obstoj imaš le za sebe, ki sedaj sediš pred tipkovnico in tipkaš po njej svoje misli, koncepte, predstave, prepričanja..  nato pa iz te kozmične mašinerije, glede na to kar pošlješ, dobiš nazaj svoj odsev (ali odgovor).  Včasih se strinjaš, včasih ne, včasih imaš potrebo "nekoga" spremeniti, spet drugič ti je lahko zanimivo to kar ima "drugi"..  A realnost je taka, da obstajaš le ti kot Bitje, ki se povezuje z različnimi idejami ali vidiki samega sebe..  in da lahko to narediš izkustveno, si si začasno ustvaril idejo, da obstajajo bitja izven tebe, da obstaja pot, ki ima začetek in konec, da obstaja nekaj kar si že izkusil in nekaj kar še boš..   kar pa je možno le, če si svojo vibracijo znižaš tako močno, da tvoja energija ni več fluidna (ampak se ustavi in strdi - v materijo) in da si svoje izkušnje razdeliš po premici (časa)..  In tako dobiš neskončne vidike samega sebe, ki si jih postavil na neskončno točk na premici dogodkov in tako nastane točno to kar sprašuješ - neskončno bitij pred in za tabo, z doživetji ki jih imaš in doživetji ki jih še nimaš..  ampak le kot mgd, ki se enoti z kronologijo svojih dogodkov vpetih v dokumetirano premikanje materije skozi čas..

 

Ker se je ta matrica, ki jo opisujem lep čas nazaj spremenila, so nam sedaj omoočeni dostopi do delov sebe kjerkoli na tej premici..   mnogo bolj dostopni kot včasih in se lahko zelo aktivno povežemo z preteklimi in prihodnjimi deli sebe in začnemo vedno več izkušati tukaj in sedaj že kot izkušnjo in ne le kot idejo..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#45 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 22. december 2016, 23:44

Hm, zanimivo, ker jaz pa še nisem videl religije, ki bi rekla, da Boga nikdar ne moreš izkusiti ali doseči. Saj smisel religije je ravno v tem, da ga izkusiš, dosežeš, tako kot so ga tudi svetniki. Če nekdo pravi da ga ne moreš ali ti to onemogoča, potem to zame ne more biti religija, niti v nobenem svetem spisu tega ne piše ali da bi kater svetnik to rekel, saj vsi dajejo vzpodbudo in navodila ravno za izkusit, dosežt Boga. Očitno si bil ti potem v stiku z nečem kar ni religija. In če ga nekdo ni izkusil, dosegel, potem je očitno neka napaka v njegovem sledenju navodil religije, tako kot npr. nekdo ne more okusit medu, če namesto medu liže kozarec v katerem je med.    

 

Religije to nosijo na ustnicah ja..  Važno pa je le kar se dejansko dogaja in ne to kar se govori, da se bo zgodilo, če boš počel to in , če boš "dober", če boš "služil", na tak in tak način, temu in temu božanstvu..

Že ideja "svetništva" te zaklepa le na religiozno idejo boga in le na religiozne izkušnje, ki iz tega sledijo...

 

Svetništvo kot tako, je le določena raven duh. razvoja..  In za vstopanje v prostor, ki ga jaz opisujem, je treba tega svetnika prerasti..  Tako da če se ustaviš le na točki svetnika, ker misliš, da je to itak največ kar ti je kot človeku možno postati, se potem ne boš mogel nikamor naprej več premakniti in ti je vse to (kar sva se zgoraj začela že pogovarjati) nedostopno..  In ravno religije projicirajo vso to iluzijo kaj je svetništvo, kaj je bog in kako se kaj doseže..  rezultati pa so vse ostalo kot to, kar se oblublja..  žal

 

Delno krnjena resnica je mogo bolj nevarna kot popolna neinformiranost..  Podobno kot šolski sitem, ki podaja obilje informacij, ki otroke le omejijo, če otroci odraščajo brez tega planskega plasiranja informacij in se razvijajo sponatano (kar jih pač na kateri fazi razvoja najbolj privlači) v 97%-ih odrastejo v genije..   Pravtako, če boš sam izumil pot do Boga, bo ta pot hitrejša in efektivnejša, kot če boš zaupal, da so utečene poti bolj sigurne..

Delno tudi zato, ker Bog je samoustvarjeno Bitje in ne moreš se samoustvariti če slediš, komurkoli in čemurkoli ali če gledaš kako je to naredil nekdo drug.. Napotkov za idelavo še ni, saj to bo tvoj izum..  Izum ki ga lahko le izumiš, ne moreš se ga naučiti..  In umetnost je sedaj pozabiti vse kar si se naučil o temu kako bi naj bilo in narediš kot je..   


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#46 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. december 2016, 10:47

Spoznanje lahko dobiš, ko si ga enkrat najprej iskreno zaželiš, no in če se ti ta želja nato tudi zasidra, to nat ustvari tok (naključnih) dogodkov v tvojo matrico realnosti, ki zrealizirajo dejanski niz dogodkov, ki povzročijo izpolnitev tega, kar si si zaželel..    Kar pomeni, da če si zadevo resnično začutil, da se lahko hkrati tudi pomiriš, saj ti izkušnja več ne uide in je na poti..

 

Ok, hvala. 

 

Zato ker čeprav si vse in vsi hkrati, si zaenkrat le to kar si in tam kjer to si..  In dokler si večino časa fiksiran le v tej mgd točki, se lahko le spogleduješ z drugimi izhodišči in moraš počakati, da jih enkrat tudi sam doživiš..   Da pa presežeš to kar sprašuješ, moraš iti mnogo dalje, saj lažje je iti čisto do konca, kot pa le do polovice, ...   

 

Jaz sem spraševal, da glede na to da si ti jaz in ti si izkustveno spoznal, da si vse, kako to da tudi jaz takrat nisem tega spoznal, če pa si ti jaz in vse?

 

 

Tako da naredi nekaj;

Naj ti ne bo več samoumevno sklepati, da jaz sploh obstajam!  ali kdorkoli drug z nickom v tej virtualni resničnosti..

In tudi če upoštevaš gola dejstva, vbistvu obstajaš le ti !  Dokaz za obstoj imaš le za sebe, ki sedaj sediš pred tipkovnico in tipkaš po njej svoje misli, koncepte, predstave, prepričanja..  nato pa iz te kozmične mašinerije, glede na to kar pošlješ, dobiš nazaj svoj odsev (ali odgovor).  Včasih se strinjaš, včasih ne, včasih imaš potrebo "nekoga" spremeniti, spet drugič ti je lahko zanimivo to kar ima "drugi"..  A realnost je taka, da obstajaš le ti kot Bitje, ki se povezuje z različnimi idejami ali vidiki samega sebe..  in da lahko to narediš izkustveno, si si začasno ustvaril idejo, da obstajajo bitja izven tebe, da obstaja pot, ki ima začetek in konec, da obstaja nekaj kar si že izkusil in nekaj kar še boš..   kar pa je možno le, če si svojo vibracijo znižaš tako močno, da tvoja energija ni več fluidna (ampak se ustavi in strdi - v materijo) in da si svoje izkušnje razdeliš po premici (časa)..  In tako dobiš neskončne vidike samega sebe, ki si jih postavil na neskončno točk na premici dogodkov in tako nastane točno to kar sprašuješ - neskončno bitij pred in za tabo, z doživetji ki jih imaš in doživetji ki jih še nimaš..  ampak le kot mgd, ki se enoti z kronologijo svojih dogodkov vpetih v dokumetirano premikanje materije skozi čas..

 

Kako obstajam le jaz, če pa ste rekli, da sem jaz ti in ti jaz in očitno ti imaš izkustveno spoznanje, da si vse, jaz pa ne? 

 

Ker se je ta matrica, ki jo opisujem lep čas nazaj spremenila, so nam sedaj omoočeni dostopi do delov sebe kjerkoli na tej premici..   mnogo bolj dostopni kot včasih in se lahko zelo aktivno povežemo z preteklimi in prihodnjimi deli sebe in začnemo vedno več izkušati tukaj in sedaj že kot izkušnjo in ne le kot idejo..  

 

A lahko potem dostopiš do te izkušnje in mi razložiš zakaj ti imaš spoznanje, jaz pa ne, glede na to, da si ti jaz in jaz ti in vse?



#47 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. december 2016, 11:08

Religije to nosijo na ustnicah ja..  Važno pa je le kar se dejansko dogaja in ne to kar se govori, da se bo zgodilo, če boš počel to in , če boš "dober", če boš "služil", na tak in tak način, temu in temu božanstvu..

Že ideja "svetništva" te zaklepa le na religiozno idejo boga in le na religiozne izkušnje, ki iz tega sledijo...

 

Svetništvo kot tako, je le določena raven duh. razvoja..  In za vstopanje v prostor, ki ga jaz opisujem, je treba tega svetnika prerasti..  Tako da če se ustaviš le na točki svetnika, ker misliš, da je to itak največ kar ti je kot človeku možno postati, se potem ne boš mogel nikamor naprej več premakniti in ti je vse to (kar sva se zgoraj začela že pogovarjati) nedostopno..  In ravno religije projicirajo vso to iluzijo kaj je svetništvo, kaj je bog in kako se kaj doseže..  rezultati pa so vse ostalo kot to, kar se oblublja..  žal

 

Kaj pa naj bi se obljubljalo, rezultati pa so vse ostalo kot to? A spoznanje in ljubezen npr. Jezusa in Mohameda ni dober rezultat?

Mimogrede, zakaj si ti pol ustvaril religije, svetnike? 

 

In kakšen rezultat, oz. kaj bi imel človek od tega, če vstopi v prostor, ki ga ti opisuješ?

 

Delno krnjena resnica je mogo bolj nevarna kot popolna neinformiranost..  Podobno kot šolski sitem, ki podaja obilje informacij, ki otroke le omejijo, če otroci odraščajo brez tega planskega plasiranja informacij in se razvijajo sponatano (kar jih pač na kateri fazi razvoja najbolj privlači) v 97%-ih odrastejo v genije..   Pravtako, če boš sam izumil pot do Boga, bo ta pot hitrejša in efektivnejša, kot če boš zaupal, da so utečene poti bolj sigurne..

Delno tudi zato, ker Bog je samoustvarjeno Bitje in ne moreš se samoustvariti če slediš, komurkoli in čemurkoli ali če gledaš kako je to naredil nekdo drug.. Napotkov za idelavo še ni, saj to bo tvoj izum..  Izum ki ga lahko le izumiš, ne moreš se ga naučiti..  In umetnost je sedaj pozabiti vse kar si se naučil o temu kako bi naj bilo in narediš kot je..   

 

Se prav jaz ustvarim/izdelam/izumim Boga, tj. sebe naredim za Boga? A nisem s tem potem prej ločen od Boga? In a pol ni da Bog že obstaja, mi pa ga izkusimo, dosežemo kot si pisal prej?



#48 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. december 2016, 11:31

A verjetje v Krišna zgodbice brez določenih izkušenj ali preverjanja pa ni slepo verjetje...tongue.png

 

Je. 

 

Če bi si roka sama vbrizgala določene hranljive sebi v žilo (infuzija), bi bila tudi nahranjena...tongue.png

 

To je pol drug primer, jaz sem ilustriral s primerom hrane. Beri naprej spodaj...

 

Ko boš ti razložil zakaj jaz ali kdo drug od tvojega čaščenja krišne nima skoraj nič...boš razumel tudi ta del...Ko boš naslednjič ponujal krišni denar ali zlato povej pa da vidim če se bo v moji denarnici slučajno kaj pojavil...tongue.png biggrin.png

 

To sem ti pred kratkim že odgovoril v drugi temi, pa bom tu še enkrat, s pomočjo te ilustracije. 

 

Ni služenje želodca če bi roka vanj dala železo in s tem tudi ona ne bi bila nahranjena. Le če da hrano bo želodec zadovoljen in ko želodec to predela in to pošlje v roko je roka nahranjena. Na podoben način, služenje Krišne pomeni delati tisto kar On hoče, ne nekaj drugega in kar On pol predela in distributira naprej je najboljše za vse, ne nekaj drugega. In če nekdo to odkloni, npr. "roka se odseka in ne dobi predelane hrane", to ne pomeni, da Krišna ni najboljšega dal.  



#49 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 23. december 2016, 13:43

da ne boste bluzili samo eno in isto, sem vam pripravil naslednjo vročo informacijo ...

 

vsi tisti, ki ste bili pri eriku ali njegovih agentih na ponovni povezavi in ste se uglasili s tem ... ste zablokirani in ne morete nadaljevati svoje božanske poti ...

ne samo, da ste blokirani ... nazadovali ste ...

 

na vas je ali se boste še naprej blokirali ali pa se boste osvobodili te nesnage ... 

 

Pa sej to ni on nič novega pogruntal, ta njegova tehnika je zdravljenje s skalarnimi valovi - staro kot vesolje.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#50 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. december 2016, 14:10

da ne boste bluzili samo eno in isto, sem vam pripravil naslednjo vročo informacijo ...

 

vsi tisti, ki ste bili pri eriku ali njegovih agentih na ponovni povezavi in ste se uglasili s tem ... ste zablokirani in ne morete nadaljevati svoje božanske poti ...

ne samo, da ste blokirani ... nazadovali ste ...

 

na vas je ali se boste še naprej blokirali ali pa se boste osvobodili te nesnage ... 

 

Uh, to je pa napet k štrumpantelj... kot pri Agatha Cristie...

 

Le kdo bi to lahko bil?? *glas*? Brezo? jaz? butler? Ceres? vrtnar? domoljubka? hm... 

 

Ampak... saj mi smo vsi eno... ti si jaz, jaz sem on in on je ti! 

 

Jah nič, očistit se bo treba. Čeprav smo vsi eno, je shaman najcenejši, ampak jaz dam še 10% popusta na njegovo ceno, tko da izbira je vaša, ampak pamet v roke!






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0