Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Samouničevalna nagnjenja v človeku


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
112 komentarjev na to temo

#76 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 4. januar 2017, 19:09

Brezo, nemoj  a015.gif

 

Brez zamere, ampak mi gre zelo na k***...  a010.gif ... karkoli že, ko se nekdo gre nekakšnega učitelja, psihologa, guruja, karkoli si že dpmišlja da je, in analizira druge.

Kdo analizira tebe?

In kaj bi ta analiza pokazala če bi jo izvedel pravi strokovnjak?

 

Takim je že - mislim da je bil Gold - odgovoril: vem več o sebi kot ti o meni.

 

Zato še enkrat - nemoj  a025.gif

 

Če je bil kdo zaradi te objave užaljen, se mi jebe za to.

 

 a025.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#77 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. januar 2017, 20:06

V meni je VSE, tudi aroganca, zato pa lahko tako dobro tebe razumem. 

 

Torej se je tvoj "kar se mene tiče" nanašal na to, da je rezultat pač tak, ker si ti meril? 

 

Ko boš približno vedela koliko moja kao hipotetična trditev za tebe dejansko velja (vključno s podzavestjo), boš dobila štartno pozicijo za procesiranje teh stvari...to je pa hkrati tudi odgovor na tvoje vprašanje...tongue.png

 

Brezo, nemoj  a015.gif

 

Brez zamere, ampak mi gre zelo na k***...  a010.gif ... karkoli že, ko se nekdo gre nekakšnega učitelja, psihologa, guruja, karkoli si že dpmišlja da je, in analizira druge.

Kdo analizira tebe?

In kaj bi ta analiza pokazala če bi jo izvedel pravi strokovnjak?

 

Takim je že - mislim da je bil Gold - odgovoril: vem več o sebi kot ti o meni.

 

Zato še enkrat - nemoj  a025.gif

 

Če je bil kdo zaradi te objave užaljen, se mi jebe za to.

 

 a025.gif

 

Kakšni vzorci so pa tebi butnil ven...najprej definiraj kakšna analiza...obstajajo poklici kjer je treba že na prvi pogled oceniti določene stvari tudi stanje ali profil osebe- vzgojitelji, policaji, reševalci,trgovci, varnostno obveščevalne službe, tržni analitiki, itd...Koliko je ta kao ocena pravilna, je pa že drugo vprašanje...tongue.png

 

Ljudem, ki so doživeli amnezijo, izgubili spomin, itd...kdo ve več o njih samih...oni ali svojci...zmeraj obstajajo izjeme...tongue.png

 

Po drugi strani pa ne vem po čemu sklepaš da jaz za vsako stvar analiziram neko osebo, če sploh jo...kot imajo nekateri paranojo in povsod vidijo neko nevarnost, ti vidiš povsod da jaz analiziram...Jaz nisem nikoli rekel, da sem nek učitelj in ne vem kaj še vse. Je pa zgornji stavek s to besedo zanimiv glih zato ker se po določenih kriterijih že lahko sklepa na analizo. Torej predpostavljam, da sam sebi soliš pamet...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#78 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. januar 2017, 20:56

Brezo, nemoj  a015.gif

 

Brez zamere, ampak mi gre zelo na k***...  a010.gif ... karkoli že, ko se nekdo gre nekakšnega učitelja, psihologa, guruja, karkoli si že dpmišlja da je, in analizira druge.

Kdo analizira tebe?

In kaj bi ta analiza pokazala če bi jo izvedel pravi strokovnjak?

 

Takim je že - mislim da je bil Gold - odgovoril: vem več o sebi kot ti o meni.

 

Zato še enkrat - nemoj  a025.gif

 

Če je bil kdo zaradi te objave užaljen, se mi jebe za to.

 

 a025.gif

icon1_thumbup.gif

 

po vseh teh analizah in rangiranjih, bom skoraj začel verjet v Kristusa

ma samo zaradi enega njegovega reka;

bog, odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo laugh.pnglaugh.pnglaugh.png



#79 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 4. januar 2017, 23:41

Glas...

 

že dolgo nisem prebral toliko duhovnih slepil na enem kupu...tako da čestitke glede tega...kapca.gif

 

Ja pusti da se vsede vse to malo..  Saj se bo vsedlo, tudi če 100 procentno zavrneš sedaj vse to se bo.. (ampak se že zdaj z par procenti spogleduješ,tako da upam da ti rata  wink.png )

Včasih kdo pride do mene kdo in mi reče se spomniš ko si mi pred 10 leti to in to govoril, sedaj razumem kaj si misli ..  wink.png  jaz pa si rečem, hmmm je le dozorelo..  

Upam pa zate da ti zadeva kaj prej dozori kot v 10 letih..  so pa šle vse informacije skozi, vsaj vse kar je bilo zaenkrat potrebno..  yes.gif

 

 

Torej se je tvoj "kar se mene tiče" nanašal na to, da je rezultat pač tak, ker si ti meril? 

 

Brezo niti ne "meri" vedno..  Tu in tam sicer proba kaj izmeriti in potem "izmeri to" kar mu pač najbolj odgovarja, za protinapad..  ampak pri njegovem načinu delovanja gre bolj za en tip vrtinca s katerim vleče nato skupaj čim več čustvene odzivov (energije) kar se pač da..  tako da pri temu mehanizmu delovanja, ki ga on uporablja, on le pove to, da nato povedano povzroči čimvečji čustveni odziv..  in veseli se seveda vsakršne reakcije..  In edina "meritev" je potem to, da uporablja poznavanje (lastnega) ega, da s tem potem poskuša sprovocirati tuj ego (kjer ta še je)..

Saj ne da ga duhovnost ne bi zanimala in da ne bi imel iskrene želje po vsem tem kar je kdaj raziskoval..  Gre le za to, da če poznaš energijo reptilov, matrico, ki so jo potegnili preko Zemlje, potem jasno zaznaš ostanke te matrice delovanja tudi pri Brezotu..  Pač navada je železna srajca..  

Vsa bitja, ki niso samozadostna in ki nimajo dostopa do Vira, se hranijo na ta način, torej prečno (horizontalno)..  ampak niso pa vsa taka bitja enako požrešna edino..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#80 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 06:32

Brezo, nemoj  a015.gif

Če je bil kdo zaradi te objave užaljen, se mi jebe za to.

 

 a025.gif

Citiram sebe ker ta objava velja za vse "duhovneže" in ostale "strokovnjake" na tem področju.

Se boste že prepoznali, saj ste duhovneži(ali kakorkoli se že temu reče).

Samo ime zamenjajte, da ne ponavljam tega vsakemu posebej.

Pa vodo potegnite ko opravite... biggrin.png

 

In ukvarjajte se raje s svojimi vzorci, imate pri sebi precej za porihtat... partyy.gif

Jaz bom že s svojimi, tako kot do sedaj, ostali verjetno tudi, brez vas "učiteljev"... ylflower.gif

Mir z vami...  a060.gif 

 

Grem zdaj na  a055.gif

Brez skrbi, je samo tobak...  a025.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#81 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 08:34

vsi, ki se pogovarjate sami s seboj ali na forumu komentirate samega sebe ... oglasite se pri katerem od strokovnjakov za mentalne zadeve ... vsaj zaradi preventive ...

 

pri nekaterih prihaja do demence relativno zgodaj ... 

 

v začetni fazi lahko pomaga tudi vohanje svežega rožmarina, njegova eterična olja vzpodbujajo delovanje možganov ... biggrin.png ... probajte, nimate kaj izgubit ...

Meni je to zelišče bolj všeč... tongue.png

 

a-2.jpg

 

Tudi pomaga pri demenci.

 

Ki je, kot opažam, precej razširjena, tudi pri mlajših od mene...  a040.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#82 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 09:02

Obstaja še ena mentalna bolezen - to je ko si nekdo domišlja da je nekdo ali nekaj kar v bistvu ni.

Npr. kot če bi si jaz domišljal da sem papež ali dalai lama, pa sem v bistvu navaden penzionist.

Ker nisem strokovnjak na tem področju ne poznam strokovnega naziva.

Pa saj je na tem forumu dovolj "strokovnjakov" ki ta naziv zagotovo poznajo... partyy.gif

 

jaaa, saj v bistvu je precej vseeno zaradi česa si odsoten ... laugh.png ,,, ali od demence ali od trave ... ali oboje

icon1_thumbup.gif

 

Bi pa nekatere osebke v tej in sorodnih temah rad vprašal kaj kadijo, pijejo ali kako drugače vnašajo v organizem... ylflower.gif

Jaz bi tudi... tongue.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#83 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 5. januar 2017, 09:32

Obstaja še ena mentalna bolezen - to je ko si nekdo domišlja da je nekdo ali nekaj kar v bistvu ni.

Npr. kot če bi si jaz domišljal da sem papež ali dalai lama, pa sem v bistvu navaden penzionist.

Ker nisem strokovnjak na tem področju ne poznam strokovnega naziva.

Pa saj je na tem forumu dovolj "strokovnjakov" ki ta naziv zagotovo poznajo... partyy.gif

 

icon1_thumbup.gif

 

Bi pa nekatere osebke v tej in sorodnih temah rad vprašal kaj kadijo, pijejo ali kako drugače vnašajo v organizem... ylflower.gif

Jaz bi tudi... tongue.png

 

Zadeti smo od ljubavi air_kiss.gifheat.gif

 

All I need is lov(a).


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#84 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. januar 2017, 11:36

ja, če že hočeš vedt, kaj se kadi..

Obstaja še ena mentalna bolezen - to je ko si nekdo domišlja da je nekdo ali nekaj kar v bistvu ni.

Npr. kot če bi si jaz domišljal da sem papež ali dalai lama, pa sem v bistvu navaden penzionist.

Ker nisem strokovnjak na tem področju ne poznam strokovnega naziva.

Pa saj je na tem forumu dovolj "strokovnjakov" ki ta naziv zagotovo poznajo... partyy.gif

 

icon1_thumbup.gif

 

Bi pa nekatere osebke v tej in sorodnih temah rad vprašal kaj kadijo, pijejo ali kako drugače vnašajo v organizem... ylflower.gif

Jaz bi tudi... tongue.png

js kadim cigarete, moja pa  puši cigarolaugh.png

no, sej ni čudn, da pol take ven pokam biggrin.png

 

mislim, da nekateri trpijo zaradi pomankanja kajenja,

pol pa jim ne preostane druzga, kot da filajo zofe biggrin.png



#85 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. januar 2017, 11:52

zdaj pa me zanima : a bi alef vlekel tudi to drogo ??? scratchchin.gif biggrin.png

no, to sem napisal nalašč, ma samo zaradi različnih pogledov

sicer pa,

vsak naj si misli svoje laugh.pnglaugh.png



#86 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 12:02

yeahhh ... I need lova too ...  euro-bankovci-4-250.png

Jaz tudi... tongue.png tongue.png love3.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#87 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 12:07

ja, če že hočeš vedt, kaj se kadi..

js kadim cigarete, moja pa mi puši cigarolaugh.png

no, sej ni čudn, da pol take ven pokam biggrin.png

 

mislim, da nekateri trpijo zaradi pomankanja kajenja,

pol pa jim ne preostane druzga, kot da filajo zofe biggrin.png

Pri filanju zof se lahko tudi precej kadi... biggrin.png

Odvisno od tega s čim filaš... sing.gif ylflower.gif

In kako... laugh.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#88 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 12:14

zdaj pa me zanima : a bi alef vlekel tudi to drogo ??? scratchchin.gif biggrin.png

Saj ni napisal kakšno cigaro... biggrin.png

In čigavo... wink.png

 

Kar se pa alefa in drog tiče, ostajam pri tobaku in nekje nazaj omenjeni rastlini.

Tisto drugo samo poredko, zdravstveni razlog, pa ne demenca... tongue.png partyy.gif

Sicer pa moji bližnji pravijo da sem že brez tega dovolj ubrisan... ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#89 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. januar 2017, 13:02

...Saj ne da ga duhovnost ne bi zanimala in da ne bi imel iskrene želje po vsem tem kar je kdaj raziskoval..  Gre le za to, da če poznaš energijo reptilov, matrico, ki so jo potegnili preko Zemlje, potem jasno zaznaš ostanke te matrice delovanja tudi pri Brezotu..  Pač navada je železna srajca..  

Vsa bitja, ki niso samozadostna in ki nimajo dostopa do Vira, se hranijo na ta način, torej prečno (horizontalno)..  ampak niso pa vsa taka bitja enako požrešna edino..

 

Če te že zanimajo reptilčki...ko boš pri sebi poštimal stvari povezane z njimi, boš tudi drugače gledal na vse skupaj...A ti resno misliš da si bil vedno zemljanček in to angelček po karakterju...Obstajajo bitjeca, ki so še hujša kot reptilčki, mogoče pa lahko potem sprocesiraš še ta del...če ga imaš in če si sploh sposoben sprocesirat vsaj kaj od naštetrega...tongue.png

 

Še ena velika greška, ki si jo naredil...nisi upošteval določenih stvari...v nekaterih lifeih sem reptile tudi pobijal na veliko in to ne kot pripadnik iste rase (reptili), ampak kot "enemy"...Zato mi je prav smešno poslušati tebe, ki omenjaš samo ta del kao da prevladuje pri meni...Marsikdo, ki je danes napredni duhovnjak, je bil v preteklih lifeih tudi na drugih planetih- tako pozitivnih kot darkerskih...Zato mi je še bolj smešno poudarjati samo en del...tongue.png

 

Za konec pa to kar ne vidiš ali pa se nočeš sprijazniti...nisi tukaj zato da učiš mene ali mi kao svetuješ kaj moram poštimati pri sebi...ampak da se ti nekaj naučiš, ozavestiš, sprocesiraš...pa ne mislim samo na sebe...jaz v bistvu sploh nisem pomemben...In po temu se LNF razlikuje od ostalih forumov zlasti duhovnih...

 

Veliko koristnih informacij je bilo nakazano po celerm LNF, če človek sploh ve kaj delati z njimi...samo razločiti je treba "zrno" od "plevela". In od tega je tudi odvisno kako bo procesiranje sploh potekalo, če sploh bo... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#90 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. januar 2017, 13:29

mater, js sem pa v preteklih lajfih ubijal uši

jih je bilo taktar ajooj, boljš, da ne mislim na tiste cajte ohmy.png

pa bolh, picajzlov k hudiča

no v tem lajfu so izumli toplo vodo, pa moram počakat poletje, da se morje zopet ogreje biggrin.png

ja v prejšnjih lajfih sem kadil travo, ma sam zaradi tega, da se nisem sekiral

bolj zaradi parazitov laugh.png



#91 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 5. januar 2017, 14:36

Pri filanju zof se lahko tudi precej kadi... biggrin.png

Odvisno od tega s čim filaš... sing.gif ylflower.gif

In kako... laugh.png

 

Še ena modra filozofska pa pravi, da je tudi razlika če filaš zofo ali pa Zofo.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#92 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 17:02

Še ena modra filozofska pa pravi, da je tudi razlika če filaš zofo ali pa Zofo.

Ja, jaz sem tudi včasih raje filal Zofe kot pa zofe... tongue.png

Zdaj pa bolj poležavam na zofi in sanjam o Zofah... biggrin.png

Pa da nisem kdaj kakšno preveč nafilal...  a030.gif  a015.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#93 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 5. januar 2017, 18:55

jutri pa lahko nafilaš še kako papriko ... ali pa Papriko laugh.png

S filanjem tistih z veliko začetnico, pa naj bodo to Zofe, Paprike, Micke... itd, je zadnje čase bolj tako-tako(beri - nikako).

Filane paprike so pa ena od mojih najbolj priljubljenih jedi... tongue.png tongue.png ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#94 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 5. januar 2017, 20:03

mmmmm filana paprika...


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#95 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 6. januar 2017, 11:38

vsi veliko bluzijo o duhu, a nihče nima pojma kaj bi naj to bilo ...

 

a sploh obstaja duh na način kot si ga folk predstavlja ... prej bi rekel, da gre za baubau neznanja ... 

 

 

                                                                                     shamannamo

 

Vključno s tabo..   wink.png    se mi zdi da si se nehote izpustil  :)  

 

Kar obstaja onkraj materialnega, pa je dobro vedeti, kdorkoli to izkusi/izkuša, ko bo to prevajal v materialne izrazne vidike, bo to njegova bolj ali manj uspešna verzija opisa..  No potem pa se zaplete za materialni ravni dokazovanja tujih iluzij, borbe kdo je bolj čisti kanal, kdo doživlja na bolj "duhovne" ravni, kdo pa na astralni in podobne kolobocije..   

 

Če pa že opisujemo izražanje duhovnega, pa je to vbistvu "ta izraznost" tudi naše telo/telesa, naš obstoj, naže življenje, naša zgodba, vse kar smo..  Vsaj v duhovnih debatah, kjer je skupni konsenz, da materija izhaja iz duha in ne obratno..   V ateističnih debatah, pa je tistih nekaj duhovnežev pač za na psihiatrijo pa je problem rešen..   :)  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#96 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 6. januar 2017, 11:56

prijatelj ... vem da še ne razumeš ... in kaj si misliš o tem kar ne razumeš tudi ni pomembno, je samo ena tvoja prehodna faza ... tudi kaj si misliš o meni ni pomemno drugemu kot tebi, tvojemu kao egu ...

 

vem, da bi rad bil napreden um, hkrati pa se bremzaš ... daj odpusti že to tvojo ročno zavoro in globoko vdihni ...

 

nehaj že kopirat in citirat druge "ume" ... naj že nekaj zraste na tvojem zelniku ... a je tako težko ??? ... a si upaš samostojno in svobodno mislit ???

 

Bom vzel za pozitivno, da te ne nerviram preveč, da me lahko čutiš vsaj delno prijateljsko..   :) 

 

Drugače pa bom poskusil poiskati, kje sem jaz sploh kaj citiral druge ume..   Kar pišem je iz mene, odvisno tudi katera pisanja te zdaj trenutno žulijo..   ;) 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#97 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 6. januar 2017, 12:10

torej ... pokazal boš kaj že zmoreš wink.png

 

Odvisno od tega kaj si želiš da "pokažem"..  spet pa ni zanemarljivo kaj hkrati želim pokazati še jaz..  tako dobima že mix, ki je lahko tudi ekploziven odvisno od sestavin, ki jih zmešava skupaj  smile.png

pa ker nisva sama, lahko kake začimbe še ostalih primaknejo..

 

Pa tudi če vse nas odstraniš, ima tudi eter že sam po sebi zelo explozivno naravo..  

 

da nebomo vse mi krivi   wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#98 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. januar 2017, 12:15

vsi veliko bluzijo o duhu, a nihče nima pojma kaj bi naj to bilo ...

 

a sploh obstaja duh na način kot si ga folk predstavlja ... prej bi rekel, da gre za baubau neznanja ... 

 

dejstvo je, da je pojmovanje duhovnega en sam konstrukt ... tisočletno zavajanje ... 

 

to ne pomeni, da ne obstaja nekaj onkraj materialnega, temveč je sporno ali nerazumljeno tisto kao materialno ...

 

 

                                                                                     shamannamo

 

Materialno je specifičen del duha, a ni? 



#99 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. januar 2017, 12:37

oba principa sta zmotna ... narava ni ne materialna in ne duhovna ... vse je kreativno zavestno informacijsko polje ...

 

to kar imenuješ materialno, je še vedno kreativno zavestno polje, ki pa ima zaradi procesa izkušanja omejene možnosti in zato se iluzorno zdi togo in trdno ...zakaj pa ima omejene možnosti, o tem smo pa tudi že debatirali in tam nekje sem podal in razložil moj pogled, ki pa v polju omejenih možnosti seveda ne more biti celosten, lahko pa se mu precej približa, ker ko razvijaš zavest se odpirajo tudi nove možnosti in pogledi ... in ravno zato je zelo pomembno, da se znebiš in osvobodiš zavajajočih klišejev in vzorcev iz okolice, ki je kombinacija različnih zavestnih ravni ...

 

Kako pa ti veš kdaj je za koga koristna faza rdečega in kdaj faza črnega?



#100 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. januar 2017, 12:43

bistveno je, da izkusiš obe fazi ... spoznaš nasprotja in privlačnosti ... ecetera ...

 

A je to vse kar je možno?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0