Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobri jasnovidci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
84 komentarjev na to temo

#26 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. januar 2017, 13:36

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.

ne bodi črnogled/a. 


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#27 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. januar 2017, 14:21

no, toliko komentarjev, prazna slama bi lahko rekli, pa vendar ni nihče odgovoril na vprašanje, katero je light zastavil/a. kot vednoWhatever_anim.gif

Ti Sakatumi, a veš, da mogoče pa res. Nekdo nas vpraša konkretno, mi pa "pametujemo" vse drugo. Vzeto na znanje. scratchchin.gif

 

Po drugi strani pa, iz take debate se tudi kaj naučimo...tako da...ali en ali drug način ni samo slab. 

 

Kar nam ni, pač ne berimo... Evo, tudi to sem morala obnovit sama sebi kulgreen.jpg



#28 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 25. januar 2017, 11:59

Mayan, tud ti lahko od vsevednega Boga izveš glede mame in kaj ti je za narest v zvezi z njo, da boš pomirjena.



#29 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 25. januar 2017, 13:01

? Noben odgovor ni do sedaj bil nedvoumen, vse je tako relativno....prispem le do tocke, da je «sedaj» edino kar imam in pa mir zacutim le takrat ko resnicno ne zelim nicesar (vec).
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#30 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 25. januar 2017, 13:09

? Noben odgovor ni do sedaj bil nedvoumen, vse je tako relativno....prispem le do tocke, da je sedaj edino kar imam in pa mir zacutim le takrat ko resnicno ne zelim nicesar (vec).

 

Od jasnovidcev ne morš dobit ali iz svojga uma ali srca. Niti te začasna ustavitev želja ne more trajno pomirit kot si opazla. Zato sem ti predlagal, da se obrneš na vsevednega Boga. Edino On ti lahko da vse.



#31 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 26. januar 2017, 07:44

Odprlo se mi je! V snu prebujanja... Prejela odgovore! Točno vem, kaj mi je za narediti, vendar ko bo čas za to. Tudi, kaj bi že morala narediti, zato me je toliko držalo nazaj...Resnično sem bila slepa. Neverjetno, kako je vse dobilo smisel... Ne bo lahko, ker gre za denar, ki bi ga tako zelo potrebovala in odpoved, vendar bom morala biti močna. Gre za osebo, ki sem jo pozabila. Zdaj zagotovo vem, da je to edina pot, edino prav, edino kar me reši. Ker sem bila odkrita v tej svoji nemoči, čutim, da si nimam kaj veliko za odpuščati...oziroma, da mi je odpuščeno. Počutim se kot tisti, ki mu je bilo rečeno: "Pojdi zdaj, in ne greši več..." 

 

Včeraj sem se toliko izpraševala in mislila še sem zapisati - kako??? Kako naj se pogovarjam z Bogom, če niti nimam predstave o Njem, če ne verjamem zares, da je dober in vseveden... Pa nisem zapisala. Bilo je iskreno priznanje, da ne vem kako. Začutila sem toploto v trebušni votlini in na kolenu, kjer sem imela operacije, vedoč, da je neka Prisotnost.

 

Kakorkoli.......................h v a l a ! :-)

 

Se čutim kar malce ponižno in hkrati vznemirjeno, da bom lahko naredila kar je prav... Do takrat, bom nosila to s sabo in ne bom govorila o tem, razen sedaj povem, mgd, da ti priznam, verjamem in se zahvalim...:-)

 

To zdaj ne pomeni, mgd, da "imaš" enega vernika več, spreobrnjenca, le stopam na eno pot zdaj, ki po neskončno dolgem času čutim, da je prava. In jaz olajšana in spremenjena - končno! :-)


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#32 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 26. januar 2017, 10:15

Odprlo se mi je! V snu prebujanja... Prejela odgovore! Točno vem, kaj mi je za narediti, vendar ko bo čas za to. Tudi, kaj bi že morala narediti, zato me je toliko držalo nazaj...Resnično sem bila slepa. Neverjetno, kako je vse dobilo smisel... Ne bo lahko, ker gre za denar, ki bi ga tako zelo potrebovala in odpoved, vendar bom morala biti močna. Gre za osebo, ki sem jo pozabila. Zdaj zagotovo vem, da je to edina pot, edino prav, edino kar me reši. Ker sem bila odkrita v tej svoji nemoči, čutim, da si nimam kaj veliko za odpuščati...oziroma, da mi je odpuščeno. Počutim se kot tisti, ki mu je bilo rečeno: "Pojdi zdaj, in ne greši več..." 

 

Včeraj sem se toliko izpraševala in mislila še sem zapisati - kako??? Kako naj se pogovarjam z Bogom, če niti nimam predstave o Njem, če ne verjamem zares, da je dober in vseveden... Pa nisem zapisala. Bilo je iskreno priznanje, da ne vem kako. Začutila sem toploto v trebušni votlini in na kolenu, kjer sem imela operacije, vedoč, da je neka Prisotnost.

 

Kakorkoli.......................h v a l a ! :-)

 

Se čutim kar malce ponižno in hkrati vznemirjeno, da bom lahko naredila kar je prav... Do takrat, bom nosila to s sabo in ne bom govorila o tem, razen sedaj povem, mgd, da ti priznam, verjamem in se zahvalim...:-)

 

To zdaj ne pomeni, mgd, da "imaš" enega vernika več, spreobrnjenca, le stopam na eno pot zdaj, ki po neskončno dolgem času čutim, da je prava. In jaz olajšana in spremenjena - končno! :-)

 

Me veseli da ti je pomagal. To je bil tudi moj cilj, ne "imeti enega vernika, spreobrnjenca več". 



#33 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. januar 2017, 14:50

Če ti Bog ni hotu povedat, pol je en dober razlog za tem. Si ga vprašala tudi kaj je zdej zate najboljš da nardiš? Ker od tega je odvisna tvoja prihodnost. 

 

Ne, imela sem le neke čudne nočne more (nekaj dni po viziji), odgovora pa ni bilo nobenega. Vem le to, da se me drži nekaj pokvarjenega, celo zlobnega in da  zato ne morem napredovati v življenju.  To je pa tudi vse, kar vem. Kako naj pa to "pokvarjenost" presežem, tega pa ne znam.  Kot bi bila ujetnica v lastnem mentalu.

Dejansko pa mislim, da ravno zato, ker se me drži nekaj pokvarjenega, da zaradi tega ne dobim nobenega odgovora. Rešitve pa tudi ne.



#34 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 30. januar 2017, 18:31

Ne, imela sem le neke čudne nočne more (nekaj dni po viziji), odgovora pa ni bilo nobenega. Vem le to, da se me drži nekaj pokvarjenega, celo zlobnega in da  zato ne morem napredovati v življenju.  To je pa tudi vse, kar vem. Kako naj pa to "pokvarjenost" presežem, tega pa ne znam.  Kot bi bila ujetnica v lastnem mentalu.

Dejansko pa mislim, da ravno zato, ker se me drži nekaj pokvarjenega, da zaradi tega ne dobim nobenega odgovora. Rešitve pa tudi ne.

 

Aha, razumem.

No, najbrž si spregledala, da sem ti po tistem poslal še en odgovor. Ponovim še enkrat na kratko: glede na to kaj si počela prej, sedaj žanješ ustrezne, a zate najboljše rezultate, nekaj njih pa te čaka še v prihodnosti. To prihodnost lahko vidi jasnovidec, če je dober. Ampak to prihodnost, ne glede na to kakšna je, slaba ali dobra, pa lahko tudi spremeniš s specifično akcijo sedaj, tj. tudi to fiksno "karmo" lahko spremeniš. In ravno zato ker to prihodnost lahko tudi spremeniš, tj. je še odprta, ti Bog ni želel povedat kakšna je, da ne bi postala apatična do te specifične akcije in to je bil tist dober razlog zakaj ti ni povedal. Da se da fiksno karmo tudi spremenit in kako jo, ti noben jasnovidec ne more povedat, samo Bog. Nisi ga pa še vprašala po tem, zato tudi še nisi dobila odgovora. Samo Bog ti lahko pokaže kako lahko presežeš "pokvarjenost" oz. ujetost v lastni mental, tj. rešitev. Najboljš je da ga po tem vprašaš. Rešitev je. 



#35 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 1. februar 2017, 11:21

Ne zadržuje (omejuje) nas to, kar mislimo, da smo…
temveč to, kar mislimo da nismo.

 

 


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#36 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 1. februar 2017, 12:00

Ne zadržuje (omejuje) nas to, kar mislimo, da smo…
temveč to, kar mislimo da nismo.

 

Odvisn kaj misliš da si in kaj nisi :)

 

Če tako kot shamannamo misliš, da si Bog pol te to omejuje. In če tako kot on misliš, da nisi večni služabnik Boga te to tud omejuje ja.

 

Če misliš, da nisi materialna energija, ampak večna duša, ki je večni služabnik Boga, tj. sprejmeš resnico kakršna je, pol si neomejen, svoboden, zadovoljen.



#37 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. februar 2017, 23:43

Aha, razumem.

No, najbrž si spregledala, da sem ti po tistem poslal še en odgovor. Ponovim še enkrat na kratko: glede na to kaj si počela prej, sedaj žanješ ustrezne, a zate najboljše rezultate, nekaj njih pa te čaka še v prihodnosti. To prihodnost lahko vidi jasnovidec, če je dober. Ampak to prihodnost, ne glede na to kakšna je, slaba ali dobra, pa lahko tudi spremeniš s specifično akcijo sedaj, tj. tudi to fiksno "karmo" lahko spremeniš. In ravno zato ker to prihodnost lahko tudi spremeniš, tj. je še odprta, ti Bog ni želel povedat kakšna je, da ne bi postala apatična do te specifične akcije in to je bil tist dober razlog zakaj ti ni povedal. Da se da fiksno karmo tudi spremenit in kako jo, ti noben jasnovidec ne more povedat, samo Bog. Nisi ga pa še vprašala po tem, zato tudi še nisi dobila odgovora. Samo Bog ti lahko pokaže kako lahko presežeš "pokvarjenost" oz. ujetost v lastni mental, tj. rešitev. Najboljš je da ga po tem vprašaš. Rešitev je. 

Ne razumem čisto točno kaj mi hočeš povedati. V bistvu me  zanima samo, če bom kdaj v življenju imela dom, da mu bom lahko rekla "dom" in se tako tudi počutila.



#38 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. februar 2017, 11:21

 V bistvu me  zanima samo, če bom kdaj v življenju imela dom, da mu bom lahko rekla "dom" in se tako tudi počutila.

 

Ne. Pa ne samo ti, noben drug. Kot lahko vidiš slej ko prej mora vsak zapustit svoje telo (smrt) in s tem tudi dom, če ga ima ali če ga nima. Tuki je vse začasno. Nekateri imajo dom in ga izgubijo še za časa svojega življenja. Nič ni našega. Zakaj si zatiskat oči pred tem. Domu iz katerega si slej ko prej "izgnan" ne moreš rečt dom, ker ti ne daje varnosti, prijetnosti, sprejetosti. Tuki smo vsi začasni obiskovalci, tuki si noben ne more ustvart doma. Naš pravi dom je pri Bogu, v večnem svetu. Ker nismo hotl bit tam, smo prišli sem in mamo te nadloge. Ko se zavemo te napake in jo popravmo, tj. se predamo Bogu, smo takoj rešeni vseh nadlog, tudi ko smo še v tem svetu. Npr. nekdo se vozi z vlakom v kupeju in se udobno nastani in kaj ščisti in je in vse... ampak ko pride njegova postaja gre brez problema ven in dol iz vlaka, ker se zaveda, da je bilo to le začasno. Če pa je nekdo navezan pa bo mogu trpet ob neizogibni izgubi. Tako npr. se nekdo naveže na svoj dom v tem svetu in družinske člane itd. in bolj ko je navezan bolj bo mogu trpet ob neizogibni izgubi. Če pa se nekdo zaveda resnice, pa ne bo imel nobenega problema in tudi odnose z drugimi živimi bitji ima resnične, izpolnjujoče, ne nezavestne in polne trpljenja. Ko bo po želji Boga odšel iz tega sveta, bo prišel k Njemu nazaj domov, kjer je pravi dom, kjer je popolna varnost, nobenih problemov, bolezni, smrti, rojstva, ostarelosti, nadlog, izgub, ampak le večni izpolnjujoči, ker so res ljubeči odnosi. Ta dom potrebujemo in iščemo, a v tem svetu ga je nemogoče najt, zato takoj nehat iskat in se takoj predat Bogu in boš mela vse, tako v tem svetu, dokler še in tud pol. Ostalo se bo vse končalo v frustraciji. Ki pa je dobra v tem smislu, da nam pokaže da to ni to in da nekaj narobe delujemo ker nekaj narobe gledamo. Ne skrb, Bog je vsemilosten, on je edini ki te bo rešu takoj ko ga boš iz srca poklicala, drgač je nemogoče. Vsaj poskusi in sama vidi če je res ali ni.     



#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. februar 2017, 11:53

Dober jasnovidec bi rekel- dom je tam kjer je srce...kako bi kdo to interpretiral, je pa že druga štorija...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 5. februar 2017, 11:58

Ne. Pa ne samo ti, noben drug. Kot lahko vidiš slej ko prej mora vsak zapustit svoje telo (smrt) in s tem tudi dom, če ga ima ali če ga nima. Tuki je vse začasno. Nekateri imajo dom in ga izgubijo še za časa svojega življenja. Nič ni našega. Zakaj si zatiskat oči pred tem. Domu iz katerega si slej ko prej "izgnan" ne moreš rečt dom, ker ti ne daje varnosti, prijetnosti, sprejetosti. Tuki smo vsi začasni obiskovalci, tuki si noben ne more ustvart doma. Naš pravi dom je pri Bogu, v večnem svetu. Ker nismo hotl bit tam, smo prišli sem in mamo te nadloge. Ko se zavemo te napake in jo popravmo, tj. se predamo Bogu, smo takoj rešeni vseh nadlog, tudi ko smo še v tem svetu. Npr. nekdo se vozi z vlakom v kupeju in se udobno nastani in kaj ščisti in je in vse... ampak ko pride njegova postaja gre brez problema ven in dol iz vlaka, ker se zaveda, da je bilo to le začasno. Če pa je nekdo navezan pa bo mogu trpet ob neizogibni izgubi. Tako npr. se nekdo naveže na svoj dom v tem svetu in družinske člane itd. in bolj ko je navezan bolj bo mogu trpet ob neizogibni izgubi. Če pa se nekdo zaveda resnice, pa ne bo imel nobenega problema in tudi odnose z drugimi živimi bitji ima resnične, izpolnjujoče, ne nezavestne in polne trpljenja. Ko bo po želji Boga odšel iz tega sveta, bo prišel k Njemu nazaj domov, kjer je pravi dom, kjer je popolna varnost, nobenih problemov, bolezni, smrti, rojstva, ostarelosti, nadlog, izgub, ampak le večni izpolnjujoči, ker so res ljubeči odnosi. Ta dom potrebujemo in iščemo, a v tem svetu ga je nemogoče najt, zato takoj nehat iskat in se takoj predat Bogu in boš mela vse, tako v tem svetu, dokler še in tud pol. Ostalo se bo vse končalo v frustraciji. Ki pa je dobra v tem smislu, da nam pokaže da to ni to in da nekaj narobe delujemo ker nekaj narobe gledamo. Ne skrb, Bog je vsemilosten, on je edini ki te bo rešu takoj ko ga boš iz srca poklicala, drgač je nemogoče. Vsaj poskusi in sama vidi če je res ali ni.     

 

Če se bojiš navezat, to še ne pomeni da si nenavezan..  smile.png   In beg pred tem da bi se česarkoli navezal tukaj v materialni realnosti nakazuje na nerazrešeno izvorno rano..  Kdor je resnično nenavezan, se lahko naravno naveže in ko je čas tudi odveže in gre naprej..  Ker to je osnova življenja in tudi evolucije..  In če misliš da si z umikom v nematerialno premagal mayo, je ravno maya ukanila tebe, da te drži v mrtvi točki, ko le upaš da te nekje čaka nekaj ekstatičnega in da ta nekje ni tukaj..  Pač maya vedno drži le oslu korenček pred nosom, da ta hodi in kroži in poganja mlinski kamen..  Korenčka seveda nikdar ne doseže.. 

Nahajaš se v točki, kjer le statično čakaš (ali ponavljaš en in isti krog) in misliš da bo vse to slej ko prej minilo in se boš nato združil z Bogom (korenčkom)..  Ker vbistvu ne živiš življenja, ki je pred tabo, lahko "živiš" le, če svoj korenček ponujaš drugim, da ga sprejmejo kot najboljšo nagrado, za katero se splača "ne živeti" in se odpovedati temu tukaj, za nekaj kar je tam..  Prava resnica pa je, da nimaš nikamor za iti in te nikjer nič več ne čaka, kar nimaš že tukaj in sedaj..  

In maya te drži v iluziji, da je nekje drugje bog ti si pa zdaj tukaj..  In dokler tega ne boš našel v sebi, tako dolgo boš vpet v reinakrancijo in na planet, ki ga zavračaš..  Kjer boš lahko zopet na novo dobil isti korenček pred nos in neumorno čakal kraj in prostor, ki ga ni nikjer! Nikjer drugje, dokler ga ne najdeš v sebi..  Ko ga najdeš v sebi, pa ga imaš nato, če si v telesu, na Zemlji ali v kakšni drugi realnosti kje drugje..  In edino maya slika iluzijo, da te nekje drugje nekaj čaka, nekaj več kot imaš lahko že tukaj, recimo da te po smrti lahko čaka nekaj več, kar tukaj še nimaš..  

Iluzija!

Če tega tukaj nimaš, tudi tam ne boš imel..  Niti ti noben krišna ne bo pomagal, da bi ti to lahko dajal v nedogled, kar sam še nimaš..  Malo te lahko potolaži in te nato pošlje nazaj v Zemeljsko šolo, dokler ne osvojiš lekcije, to je vse..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#41 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. februar 2017, 12:05

Če se bojiš navezat, to še ne pomeni da si nenavezan..  smile.png   In beg pred tem da bi se česarkoli navezal tukaj v materialni realnosti nakazuje na nerazrešeno izvorno rano..  Kdor je resnično nenavezan, se lahko naravno naveže in ko je čas tudi odveže in gre naprej..  Ker to je osnova življenja in tudi evolucije..  In če misliš da si z umikom v nematerialno premagal mayo, je ravno maya ukanila tebe, da te drži v mrtvi točki, ko le upaš da te nekje čaka nekaj ekstatičnega, ampak ta nekje žal ni tukaj..  Pač maya vedno drži le oslu korenček pred nosom, da ta hodi in kroži in poganja mlinski kamen..  

Nahajaš se v točki, kjer le statično čakaš, da bo vse to minili in se boš združil z Bogom..  Ker ne živiš, lahko le "živiš" če to idejo predstavljaš drugim, da jo sprejmejo..  Prava resnica pa je, da nimaš kam iti in te nikjer nič več ne čaka kar nimaš že tukaj..  

In maya te drži v iluziji da je nekje drugje bog ti si pa zdaj tukaj..  In dokler tega ne boš našel v sebi, tako dolgo boš vpet v reinakrancijo, ki jo ne boš razumel in neumorno čakal kraj in prostor, ki ga ni nikjer!  Nikjer drugje, razen ko ga najdeš v sebi..  Tam pa imaš potem lahko vse, tudi če si v telesu, na Zemlji ali v kakšni drugi realnosti kje drugje..  In edino maya slika iluzijo, da te nekje nekaj čaka, nekaj več kot imaš lahko tukaj, recimo da te po smrti lahko čaka nekaj več, kar tukaj še nimaš..  

Iluzija!

Če tega tukaj nimaš, tudi tam ne boš imel..  Niti ti noben krišna ne bo pomagal, da bi ti to lahko dajal v nedogled, kar sam še nimaš..  Malo te lahko potolaži in te nato pošlje nazaj v Zemeljsko šolo, dokler ne osvojiš lekcije, to je vse..

 

Bog je v meni tukaj in zdaj in ravno on ti osvetli kaj je začasno in kaj večno in kako uporabljat začasno zavoljo večnega. 



#42 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. februar 2017, 12:11

Fora zgoraj je, da se gre v obeh primerih za sugestije...tako odgovor ja kot ne veže osebo B na to kar s tem povzroči oseba A...ali povedano po domače B dobi del karme od tega kar oseba A, kateri je bil odgovor namenjen, povzroči tako v mislih ali dejanjih...razen če...

 

Iz zgornjih postov ni videti, da bi se nekateri naučili lekcijo "razen če"...tako da ponovni izpiti sledijo...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#43 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. februar 2017, 13:21

Pa naj Light pove, kaj si predstavlja pod dom oz. opise obcutje ki mu pravi dom...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#44 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. februar 2017, 17:41

Kot, sicer res da samooklicani, saman, bi pa ze lahko vedel, da zavedanje in obcutenje obcutij, ki jih zelimo, prinese prav te po hitrem postopku in dom je pravzaprav obcutek, ne prostor...nobeno kompliciranje ni to...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#45 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 5. februar 2017, 17:51

Ti Sakatumi, a veš, da mogoče pa res. Nekdo nas vpraša konkretno, mi pa "pametujemo" vse drugo. Vzeto na znanje. scratchchin.gif

 

Po drugi strani pa, iz take debate se tudi kaj naučimo...tako da...ali en ali drug način ni samo slab. 

 

Kar nam ni, pač ne berimo... Evo, tudi to sem morala obnovit sama sebi kulgreen.jpg

se počutiš bolje sedaj?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#46 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. februar 2017, 17:57

Nobeno stanovanje ne bo pomagalo, nic eksternega ne bo pomagalo, ce ne najdemo zatocisca - doma pri/v samem sebi...Mgd prav tako ni kompliciral, razumem kaj pravi o nenavezanosti na materialno, prav tako pa ima *glas* point, ko pravi, da verjame v navezanost z zavedanjem o minljivosti, kar je pravzaprav ljubezen...
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#47 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 5. februar 2017, 18:05

prav tako pa ima *glas* point, ko pravi, da verjame v navezanost z zavedanjem o minljivosti, kar je pravzaprav ljubezen...

 

V teoriji se mogoče nekaterim lepo sliši, ampak v praksi pa velja, da če se nekdo praktično zaveda minljivosti, je nemogoče, da bi se na tisto navezal. Tako kot odrasel človek ko je žejen pije kozarec vode in ne mivke, ker ve. Dokler je navezanost na minljivo ne more bit prave ljubezni. Ljubezen je naravna, prostovoljna navezanost na večno, iz neustavljive privlačnosti.  



#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. februar 2017, 19:51

Koliko od vas vas ve, da je človek 100% nenavezan šele pri Buda+ lvl...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. februar 2017, 20:04

Kateri je najvišji lvl? In kaj počneš potem, ko ga dosežeš?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#50 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 5. februar 2017, 23:36

Ko sem prebrala knjigo Posmrtno življenje Billya Fingersa sem dobila občutek, da je ljubezen res tista najpomembnejša stvar v življenju, ki šteje. Ne samo v tustranstvu, ampak tudi v onostranstvu. Sploh na koncu, ki pravi nekaj v smislu, da naj ga ima rada, da si želi ljubezni in da nikoli nikamor ne bo odšel, ampak da bo vseprisoten, četudi se ne bo oglašal iz onostranstva.
In zato me vedno stisne, ker vem, da nimam dovolj ljubezni v življenju.

 

Pa tudi druge knjige kot je npr Stopnice do nebes (avtorica vidi angele), kjer je jasno povedano, da jo ima Bog rad zato, ker je tako dobra oziroma v tem smislu. Skratka ljubezen.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0