Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobri jasnovidci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
84 komentarjev na to temo

#51 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 6. februar 2017, 09:13

Ko sem prebrala knjigo Posmrtno življenje Billya Fingersa sem dobila občutek, da je ljubezen res tista najpomembnejša stvar v življenju, ki šteje. Ne samo v tustranstvu, ampak tudi v onostranstvu. Sploh na koncu, ki pravi nekaj v smislu, da naj ga ima rada, da si želi ljubezni in da nikoli nikamor ne bo odšel, ampak da bo vseprisoten, četudi se ne bo oglašal iz onostranstva.
In zato me vedno stisne, ker vem, da nimam dovolj ljubezni v življenju.

 

Pa tudi druge knjige kot je npr Stopnice do nebes (avtorica vidi angele), kjer je jasno povedano, da jo ima Bog rad zato, ker je tako dobra oziroma v tem smislu. Skratka ljubezen.

In sedaj... Čutiš ljubezen do sebe? Se ceniš? Spoštuješ? love3.gif



#52 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. februar 2017, 19:07

Kateri je najvišji lvl? In kaj počneš potem, ko ga dosežeš?

praskaš si jajca, tko, kot do sedaj laugh.pnglaugh.pnglaugh.png



#53 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. februar 2017, 19:32

drugače pa,

js poznam enga dobrega jasnovidca, parapsihologa+ vse možne titule

tip je zmer vse uganu, sam ene stvari ne

to pa je, da sem ga js uganu biggrin.png

pa sem mu hotu povedat, da naj gre delat nazaj na dvigalo, da bo realno na visokem nivoju...

itak brez veze, k se boji višine laugh.png

če kdo rabi, lahk dam kontakt

sam ne mu povedat, da ste ga dobil od mene,

ker bo spet kej narobe uganu partyy.gif



#54 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 6. februar 2017, 19:47

kaj sploh je ta lvl  ??? a je to v z absolutnimi oklepaji ali kaj ???  ... vidim, da nihče nima pojma, vsi pa prepisujete  laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

prosim za razlago za telebane ... scratchchin.gif

 

 

najvišji level je level 80, seveda.

 

 

motivated-parenting-photo-9.jpg?quality=


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#55 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 6. februar 2017, 19:48

kaj sploh je ta lvl  ??? a je to v z absolutnimi oklepaji ali kaj ???  ... vidim, da nihče nima pojma, vsi pa prepisujete  laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

prosim za razlago za telebane ... scratchchin.gif

 

lvl je okrajšano level



#56 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. februar 2017, 19:55

kaj sploh je ta lvl  ??? a je to v z absolutnimi oklepaji ali kaj ???  ... vidim, da nihče nima pojma, vsi pa prepisujete  laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

prosim za razlago za telebane ... scratchchin.gif

 

Če bi malo več špilal igrice, zlasti tiste online, bi lahko opazil, da večina ljudi v chatu in tudi tisti ki ustvarjajo igrice uporabljajo pojem lvl = level. In ker je za nekatere tudi življenje neke vrste igrica...tralala...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#57 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 7. februar 2017, 14:06

Če bi malo več špilal igrice, zlasti tiste online, bi lahko opazil, da večina ljudi v chatu in tudi tisti ki ustvarjajo igrice uporabljajo pojem lvl = level. In ker je za nekatere tudi življenje neke vrste igrica...tralala...tongue.png

 

Sem lajkala, ker sem misnla, da si bil sarkastičen...pa da si napisal, da so to življenjsko (pomembne ) igrce......tongue.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#58 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 20. februar 2017, 18:03

A  mogoče kdo ve, kako se otresti ljudi, ki se ti hočejo maščevati na osebnem nivoju? Hočem reči, kako se jih otresti, da jih ne bi "čutil" na daljavo kako spletkarijo proti tebi?

Pa da ne bi kdo mislil, da se je šlo za kakšno goljufijo ali kaj podobnega. Ne, samo za en vic.



#59 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. februar 2017, 18:31

sploh ni vic, da se ti nekdo maščuje

tudi, ko se jih otreseš, na nek način podzavest začuti, da se nekaj dogaja

znanje osvobaja, zato se uči, beri, treniraj in našla boš svoj način, s katerim se jih boš otresila

metod je toliko, kot je ljudi, le najti moraš svojo wink.png



#60 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. februar 2017, 16:51

A  mogoče kdo ve, kako se otresti ljudi, ki se ti hočejo maščevati na osebnem nivoju? Hočem reči, kako se jih otresti, da jih ne bi "čutil" na daljavo kako spletkarijo proti tebi?

Pa da ne bi kdo mislil, da se je šlo za kakšno goljufijo ali kaj podobnega. Ne, samo za en vic.

 

Najprej je treba razločiti ali se gre dejansko za osebe za katere se misli, da kao "škodujejo" ali se gre za "koga drugega"...ki ni nujno da sploh obstaja v fizičnem svetu...V več kot 90% primerih se v bistvu sploh ne gre za tiste za katere oseba misli...

 

Vprašati se je treba tudi zakaj nekdo "čuti", ponavadi več kakor ostali in kar izstopa iz "povprečja"- ali je preveč senzibilen, ali ne zna dati določene stvari na off, ali je včasih delal ali pa še dela kaj takega da ima še zmeraj posledice tega (kanaliziranje), "nepravilno" izvajanje določenih duhovnih praks, itd....

 

Po drugi strani pa ni res, da je za te stvari malo morje metod. Obstaja zelo ozka pot...Vse se vrti okoli tega, kar nekateri pravijo da ni pomembno ali pa je bilo že preveč "burne" razprave na LNF...S tem sem povedal več kot preveč...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#61 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 21. februar 2017, 17:10

Najprej je treba razločiti ali se gre dejansko za osebe za katere se misli, da kao "škodujejo" ali se gre za "koga drugega"...ki ni nujno da sploh obstaja v fizičnem svetu...V več kot 90% primerih se v bistvu sploh ne gre za tiste za katere oseba misli...

 

Vprašati se je treba tudi zakaj nekdo "čuti", ponavadi več kakor ostali in kar izstopa iz "povprečja"- ali je preveč senzibilen, ali ne zna dati določene stvari na off, ali je včasih delal ali pa še dela kaj takega da ima še zmeraj posledice tega (kanaliziranje), "nepravilno" izvajanje določenih duhovnih praks, itd....

 

Po drugi strani pa ni res, da je za te stvari malo morje metod. Obstaja zelo ozka pot...Vse se vrti okoli tega, kar nekateri pravijo da ni pomembno ali pa je bilo že preveč "burne" razprave na LNF...S tem sem povedal več kot preveč...

 

 

Lahko bi napisala tudi ime in priimek, če ne bi bilo to kaznivo... Otresti se jih hočem, ker mi jemljejo energijo, to imajo vsi slabe, negativne eneregije, samo so na tako nizkem nivoju, da še tega ne morejo dojeti... Še vedno do sedaj je bilo tako, da je bilo neko ozadje, ko sem tako čutila,... temu pač ljudje rečejo slutnja, samo da običajen človek običajno ne "začuti" oziroma ne ve kako to deluje,...

Slovenija ima na splošno tako slabe energije, sploh po vaseh (ne vseh), da je to groza. Edino v Ljubljani so malo boljše (koritniška prašičereja je pač draga v tej državi in to se pozna tako enim, kot drugim). Vzhodnega dela pa ne poznam.



#62 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. februar 2017, 17:35

Slovenija ima na splošno tako slabe energije, sploh po vaseh (ne vseh), da je to groza. Edino v Ljubljani so malo boljše (koritniška prašičereja je pač draga v tej državi in to se pozna tako enim, kot drugim). Vzhodnega dela pa ne poznam.

 

Če vzamemo v računico vse države, ki obstajajo sedaj na svetu, je SLO med prvimi 20% z dobro energijo...Povedano drugače 80% držav ima bolj "negativno" energijo...tongue.png

 

RAZLOČEVANJE je ključ k uspehu....tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#63 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 21. februar 2017, 17:54

Če vzamemo v računico vse države, ki obstajajo sedaj na svetu, je SLO med prvimi 20% z dobro energijo...Povedano drugače 80% držav ima bolj "negativno" energijo...tongue.png

 

RAZLOČEVANJE je ključ k uspehu....tongue.png

 

To meni čisto nič ne pomaga, kaj je drugje. Res pa je, da mi določeni ljudje z juga delujejo "groteskno". Po moje, da zato, ker nimajo tiste ljubezni v sebi al ne vem kaj. Ne vsi, da se ve, ampak eni so mi pa tako groteskni, da me kar  zmrazi, ko jih vidim, ker sem tako zelo občutljiva. Pol si mislim, da so tiste ta najhujše vrste kriminalci, da drug že ne more imeti take energije. Res pa je, da vidim včasih koga (to so predvsem ženske), ki imajo zelo dobro energijo in jo tudi lahko čutiš, to toplino, četudi sploh en govoriš z osebo, ampak greš samo mimo. Če pa gledam kakšni turški film padem pa skorajda v depresijo.  Škoda, k prinašajo eni tako zelo slabo energijo v EU.

 



#64 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. februar 2017, 19:27

folk je povsod skoraj isti, pa naj bo iz juge ali "naš"

psihopati so povsod, le da se znajo skriti z svojim problemom

to so jludje z dvojnim obrazom

podobno, kot narkomani- izvrstni igralci in še boljši lažnivci, z razliko, da narkomani niso vsi zlobni

znajo se topit kod med, vse dokler ne dosežejo svoje

 

če jim slučajno poveš v faco, kdo so v resnici, pa  bojo hitro pokazali svoje prave zobe

 

dokler se ti ljudje, ki hodijo poleg tvoje poti, ne bojo večkrat izkazali z dobrimi dejanji, jih raje imej na preizkusu

in ne zaupaj se jim preveč, ker znajo vsak tvoj podatek lepo izkoristiti v tvojo škodo

bolje distanca, kot bit jeban wink.png

 

upam, da ti vsaj tole kaj pomaga wink.pngwink.png



#65 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 21. februar 2017, 20:57

A  mogoče kdo ve, kako se otresti ljudi, ki se ti hočejo maščevati na osebnem nivoju? Hočem reči, kako se jih otresti, da jih ne bi "čutil" na daljavo kako spletkarijo proti tebi?

Pa da ne bi kdo mislil, da se je šlo za kakšno goljufijo ali kaj podobnega. Ne, samo za en vic.

 

Ko spoznaš kaj je etika in morala, potem se ne ukvarjaš več z "slabimi" ljudmi..  

Obstaja sicer malo morje bolj ali manj dobrih energetskih in drugih zaščit, pa nasploh še kakšnih močnejših magijskih orodij..  Ampak zaščita deluje na način, da sebe zapreš v škatlo in s tem se omejiš za marsikaj ne le pred "slabo energijo"..  Pa še deluje vse to, ponavadi glih toliko, kolikor verjameš v to zaščito..

Magijski procesi pa bi bili zate, če bi se tako pristransko s tem ukvarjala; kot če bi te recimo motili pogledi ljudi iz okolice, potem pa bi ti nekdo dal brzostrelko v roke, da se obvaruješ pred njimi..  In itak, da si nakoplješ še kaj mnogo hujšega kot le slabe poglede nato nase..   Ne razumem pa zakaj se nekdo ne zna soočiti z slabimi pogledi in se z njimi sprijazniti..  Problem je v tebi, ne v njih.

Malo si ojačaj svoje polje, pa te nebo vsaka misel od drugega premetavala.

 

Glede slabih in dobrih mnenj pa je tako; če te pol ljudi hvali, pol ljudi pa slabo govori o tebi, si tako v najbolj zdravem ravnovesju!


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#66 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2017, 08:54

To meni čisto nič ne pomaga, kaj je drugje. Res pa je, da mi določeni ljudje z juga delujejo "groteskno". Po moje, da zato, ker nimajo tiste ljubezni v sebi al ne vem kaj. Ne vsi, da se ve, ampak eni so mi pa tako groteskni, da me kar  zmrazi, ko jih vidim, ker sem tako zelo občutljiva. Pol si mislim, da so tiste ta najhujše vrste kriminalci, da drug že ne more imeti take energije. Res pa je, da vidim včasih koga (to so predvsem ženske), ki imajo zelo dobro energijo in jo tudi lahko čutiš, to toplino, četudi sploh en govoriš z osebo, ampak greš samo mimo. Če pa gledam kakšni turški film padem pa skorajda v depresijo.  Škoda, k prinašajo eni tako zelo slabo energijo v EU.

 

 

Iz kje je nekdo sploh ne igra vlogo...igra pa vlogo kakšno svoje in družinsko breme nosi na energijskih ravneh, koliko ima razpucan sam pri sebi, itd...

 

Po drugi strani pa zakaj se omejevat samo na ljudi...Pri takih stvareh je "človeški" delež v povprečju samo 1/3...Namig, ki pove zelo veliko...tongue.png

 

 

Ko spoznaš kaj je etika in morala, potem se ne ukvarjaš več z "slabimi" ljudmi..  

Obstaja sicer malo morje bolj ali manj dobrih energetskih in drugih zaščit, pa nasploh še kakšnih močnejših magijskih orodij..  Ampak zaščita deluje na način, da sebe zapreš v škatlo in s tem se omejiš za marsikaj ne le pred "slabo energijo"..  Pa še deluje vse to, ponavadi glih toliko, kolikor verjameš v to zaščito..

Magijski procesi pa bi bili zate, če bi se tako pristransko s tem ukvarjala; kot če bi te recimo motili pogledi ljudi iz okolice, potem pa bi ti nekdo dal brzostrelko v roke, da se obvaruješ pred njimi..  In itak, da si nakoplješ še kaj mnogo hujšega kot le slabe poglede nato nase..   Ne razumem pa zakaj se nekdo ne zna soočiti z slabimi pogledi in se z njimi sprijazniti..  Problem je v tebi, ne v njih.

Malo si ojačaj svoje polje, pa te nebo vsaka misel od drugega premetavala.

 

Glede slabih in dobrih mnenj pa je tako; če te pol ljudi hvali, pol ljudi pa slabo govori o tebi, si tako v najbolj zdravem ravnovesju!

 

Zgornji citat bom vzel kot osnovo za stvari, ki jih veliko duhovnjakov, new agerjev, ipd. ne razumejo...za malo bolj globinski uvid...

 

Etika in morala...kaj naj bi to sploh pomenilo.,..in kako se to dejansko sploh izraža...In koliko dejansko sploh ima vlogo pri teh stvari...Kdor bo malo razmišljal v tej smeri, zna biti presenečen nad odgovori...

Po drugi strani se pa tudi etičen in moralen človek na nek način še zmeraj ukvarja s slabimi ljudmi...ker če se giba med ljudmi potem vsak dan prihaja v stik z njimi...samo njegov odziv je drugačen...

 

Pri takih stvareh dobrih zaščit ni...razen tistih, ki jih za določen čas naredijo bitjeca vsaj na nivoju Buda lvl...glih zaradi stvari, ki imajo največjo težo...Po drugi strani pa kar na prvi izgled izgleda kot dobra zaščita, lahko dolgoročno celo bolj škoduje kot če oseba sploh ne bi imela zaščite (če jo dela oseba pod Buda lvl)...Skratka energijske, magične ali bilokakšne druge zaščite so lahko dvorezen meč...

 

Problem je v tebi...izjava ki se lahko tolmači na dva načina...ovako (kot jo razlaga večina duhovnjakov) ili onako...če ima nekdo pripopano "jebeno" bitjeco, ki mu vsiljuje svoje misli, stopa na živce- iz globine vleče na površino vzorce povezane s strahovi, agresijo, itd...V komu je potem problem...

 

Močnejše aurično polje lahko pripomore k razrešitvi...je pa za to potrebno razrešiti glih zgornje stvari+ tisto kar je bil namig v postu zgoraj...Seveda če je govora o jačanju aure za vedno in ne le občasnem- za par ur, dni....tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#67 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2017, 10:14

Evo primer kjer bi odpovedale vse zgornje "duhovnjaške" zgodbice...malo v zvezi s "čutenjem"...sem bil včeraj zvečer tam na kavici...spet...kao neki znanci od best frienda...

 

Hčerka okoli 25-30 let rodila drugo bebico, postala živčna, depresija, panični napadi...uradna diagnoza kao poporodna depresija...dobila tablete, ki jih predpisujejo psihiatri...Z očetom je imela neko čudno vez...če je očeta nekaj bolelo, imel probleme, je to čutila tudi ona...in obratno...kakor sem jaz razbral iz pogovora je znala včasih čutiti ali pa dobiti "občutek" (kot neke vrste šesti čut) še o marsikaj drugemu...živeli so eden poleg drugega, eden stanovanje poleg drugega...z duhovnostjo se ni nikoli ukvarjala...

 

Ko je ona "razčistila" svoj delež, je lahko takoj začutila negativno vibro, ko je prišel oče na obisk...in to so čutili tudi nekateri drugi, nekdo celo ko je prišel samo do vhoda....kar se je itak dogajal parkrat na dan...pri njej se je to po porodu (prej ne) izražalo kot napad panike, živčnost, itd...Seveda se je po nekaj dni malo normaliziralo, ko je poštimala svoj del, še več pa ko se je poštimal tudi del ki leti na njih kot celoto (družina). Povedano drugače starša sta zaradi hčerke hotela tudi "razčistiti" s temi zadevcami, zato se je lahko ta "družinski" del tudi sprostil...

Po drugi strani je pa oče imel podobne probleme več kot 20 let...samo jih je na nek način znal v večji ali manjši meri hendlat...tudi s pomočjo tablet...Iskal pomoč pri raznih doktorjih, popih, hodžah in ne vem kaj še vse. Tablete, zaščite, amalije niso pomagale kaj dosti. Nekako se je sprijaznil s tem...do trenutka ko mu je hčerka rodila...Potem je spet začel malo bolj razmišljati o temu...

 

Skratka iz tega sledi, da je treba upoštevati tako osebni, družinski del, kot sevanje iz okolice+ zgoraj omenjene stvari...Čeprav v tem primeru je bila v igri tudi bebica, ki po razvojni stopnji prekaša skoraj vse tukaj prisotne. In take bebice znajo določene stvari pospešiti tudi do 100x če ne celo več...Pri energijski vezi z očetom je bilo treba razreševati tudi določene stvari iz preteklih lifeov...

 

Poanta je da ne znajo vsi ljudje, ki imajo probleme sami iti čez določene procese...ali naj bo to zaradi neznanja, premalo kilometrine ali zato ker nimajo določenih sposobnosti, moči, volje....Po drugi strani pa če bi se že danes začeli ukvarjati z duhovnostjo, vprašanje kdaj bi tudi dejansko bili sposobni soočiti s temi stvarmi oz. jih razrešiti...Ampak to še ne pomeni, da morajo taki ljudje še naprej trpeti, vsaj ne v taki meri...Lahko se najprej razrešijo določene stvari (kar sami ne zmorejo) in se jih šele kasneje malo na brzino pouči kako se soočati z določenimi stvarmi v prihodnosti...In tukaj pridejo v igro nekatere stvari o katerih se večini duhovnjakov sploh ne sanja...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#68 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 25. februar 2017, 10:03

 
Ko spoznaš kaj je etika in morala, potem se ne ukvarjaš več z "slabimi" ljudmi.

Lahko kaj vec poves o tem, kako si to mislil?
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#69 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 1. marec 2017, 23:33

Lahko kaj vec poves o tem, kako si to mislil?

 

Vse ima svoje mesto, tudi ljudje, za katere se govori, da so slabi..  sodi se pa ljudi večinoma po njihovih dejanjih..  Če se v mislih ukvarjaš z nečim, kaj je zate slabo, to "slabo" tudi počasi vlečeš na sebe, saj sodeluješ z to energijo, pa čeprav z obsojanjem..  Dalje in boolj vstrajno to počneš, bolj to tudi postajaš..  Lahko pa je tudi še en drug pogled na to; nekdo ima pač neznansko potrebo, da govori o slabih dejanjih drugih, da išče tudi potrditve od "dobrih" ljudi, da skupaj z njim vzklikajo kako slabi so tisti itd..  in potreba po takšnem početju nakazuje večinoma na to, da imaš te iste lastnosti v samem sebi, le da jih še nisi ozavestil, zato pa te tudi tako močno motijo pri drugih..  ali zato jih tudi privlačiš preko raznih situacij v svoje življenje!

 

Kako izstopiti iz tega?; pravilno razumevanje, pravilni vpogled vase in v druge in pravilno delovanje reagiranje na to kar ti okolica sporoča..  Vse kar se ti dogaja je dar.  V karkoli že verjameš, tudi take izkušnje so dar od tega, kar imenuješ najvišje bitje..   In če te darove zavrneš na način, da del življenja obsojaš in ga zavračaš, ker je "slabo", to nakazuje, da še nisi pripravljen se soočiti z vsebinami v sebi..  Etika in morala bi bila, da sprejmeš svoje vsebine in jih začneš ustrezno obravnavati..  In tudi ko ti to uspe, še to ne pomeni, da zato odobravaš ta dejanja, ki jih nekdo počne in lahko vsekakor veljajo za neetična in slaba..  glede etičnega pristopa zate pa to še vedno pomeni, da sprejemaš druge, kot to kar pač so in tega ne moreš spremeniti, niti ni treba se vznemirjati zaradi tega, še manj se boriti proti "njim" z nekimi ultra orodji, zaščitami ipd,  saj boriš/ščitiš se le proti samemu sebi..

 

Ko greš še globje v resnico lahko tudi vidiš, da to kar je kdorkoli v njegovem Bistvu samega sebe, ni nikdar dotaknjeno in okuženo z dejanji, ki jih je počel..  čeprav ga ravno ta dejanja potem vseeno oddaljujejo od tega, da bi to Bistvo lahko spoznal in živel v samem sebi..

 

In najbolj koristno je tudi ljudem, ki še počnejo slabo, pokazati pot izven tega, ali jim povedati, da so sveti, ter jim pokazati pot kako priti v stik z tem..

 

In to je mnogo bolje kot jih še dodatno soditi, jim ogovarjati, se boriti proti nijim, se ograjevati pred njimi ipd..

 

Če že pride do kratkega stika z njimi, to seveda ni prijetno in je to lahko zelo naporna izkušnja..  ampak ko se to zgodi je koristno vprašati, zakaj to sedaj rabi, s čem sem to pritegnil/a, kaj se želim naučiti iz te izkušnje, katere šibkosti želim ojačati ipd..

 

Nekaj v tej smeri pač...  

Ker univerzalnega odgovora vseeno ni, saj je vsaka taka izkušnja tako zelo unikatna, da se bo razodela lahko šele skozi izkušnjo samo..  ampak da boš izkušnjo lahko sploh dobil, pa je potrebno razumevanje tega procesa in razumevanja najprej svoje vloge, zakaj imaš ta dogodek sedaj v tvojem življenju in da je šele drugotni pomen, zakaj ta, ki ti dela nekaj slabega, zakaj pa on to počne..  

Etika in morala pomeni ravno to, da veš da ta, ki to ustvari si TI SAM, soigralci, ki pa to fizično izvedejo v življenju pa so šele drugotnega pomena.. 

...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#70 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 2. marec 2017, 10:14


 

 

.

.

.

In najbolj koristno je tudi ljudem, ki še počnejo slabo, pokazati pot izven tega, ali jim povedati, da so sveti, ter jim pokazati pot kako priti v stik z tem..

.

.

.

 

Drži.

Človk je v biti dober /razen, če mu tega niso ubil...kar je tud še kako možn/, dejanja pa so kakršna so.

In drži tud, da je treba izluščit svojo lekcijo. Ampak drži tud, da je lahko moja lekcija naučit se rečt ne in se postavt zase.

Tud fentat unga,  če ne zastop, kva pomen ne.

 

Tole, kar sem citiral, tole velja /mrbit/ sam za unga, ki te je vprašal, včasih /ampak res včasih/ clo tud za tistga, ki te ni vprašal, mu pa velik pomeniš.

Za ostale /beri skor vse/, ma pa edin efekt samo meja. Včasih. Včasih pa še to ne drži.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#71 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 2. marec 2017, 13:37

Drži.

Človk je v biti dober /razen, če mu tega niso ubil...kar je tud še kako možn/, dejanja pa so kakršna so.

In drži tud, da je treba izluščit svojo lekcijo. Ampak drži tud, da je lahko moja lekcija naučit se rečt ne in se postavt zase.

Tud fentat unga,  če ne zastop, kva pomen ne.

 

Tole, kar sem citiral, tole velja /mrbit/ sam za unga, ki te je vprašal, včasih /ampak res včasih/ clo tud za tistga, ki te ni vprašal, mu pa velik pomeniš.

Za ostale /beri skor vse/, ma pa edin efekt samo meja. Včasih. Včasih pa še to ne drži.

 

icon25.gif

 

Ahahah Butl....si me pa v mislih čisto dopolnil ....sploh v tistem poboldanem delu...biggrin.png

Zdaj koliko človek kaj sam privleče ne vem in se mi ne da več s tem ukvarjat ..ker tolk enih čustvenih vampirjev, da pa res nimam enga večjega vpliva na to ....kot da se zase postavim s tistim odločnim stop - meja ....pasport in žig federacije najvišjih ....če ne pa kidaj ....partyy.gif

 

Porka duš...evo lih včeraj...scratchchin.gif

Ob devetih zvečer, ko sem bla sredi globokih planov in izračunav ....že tako vedla, da bom zato reskirala dobršen del spanca....kliče mene en znanec  češ neki, pa je v bližini pa bi na kratko .....

Lepo povedala, da ne gre, ker imam delo ....pa melje melje on svoje, kot da ni slišal.....

Valda, da sem morala čez nekaj časa, ko sem videla, da nikakor ne vklopi ne tako ne drugače ubrat čist drug ton, da je zatopil....Halo kaj ni jasno ?....

In reakcija od njega ;

Danes zjutraj užaljen sms ...in energija v mojo smer, ki ni bila na mestu...azzangel.gif

 

Analiziram zdaj to jest.

Zmenjena nisva bila. Skoncentrirana sem bila na posel - nč mislila o nobenemu  (torej kva sem zdej jst pri tem privlačla - nč , ker sem imela fokus in cilj čist drugje ...pa še šlo mi je čist fajn do tega klica )

Tudi takoj sem dala za vedet, da ker ne gre za nujni primer - da ni pač tajm in da se to lahko drugače reši....

Povedala kako...

Pa je vztrajal v svojem - dokler nisem pač drugačne vibre ubrala, da je zastopil tist - ne  in predlog kako ..

 

In kaj imam zdaj jaz s tem, da se je on odločil zamero kuhat, bit fokusiran name ipd...?

Kaj imam jaz z njegovimi idejami in kaj imam jst z njegovo nekulturo ?

(Pa rada priskočim in razložim ljudem - sam razumevanje in dojemanje tega pa res ne more bit v vsakem moj problem, moj privlak , situacija, ki mi je dana )

Ah ja ...pač lahko na nekoga vpliva mrk, pa prazna luna, reptilni program... pa še kaj ....sam a je to res povezano nujno z menoj in ali se moram z vsakim, ki ima svojih pet rekšonskih minut ukvarjat ?

In zdaj tudi, če me bo obrekoval in mi pošiljal negativo, a imam zares kaj s tem kar počne ?

Doživela pa bom mogoče lih tole .

In ne bo nič odvisno od mene ...wink.png

 

Res je da bi se mu lahko še bolj posvetila in se angažirala mu pokazat pot v razumevanje njegovega pretiravanja....sam nisem imela časa, nisem imela energije ...torej,  vse kar bi kontra kar sem naredila - bi bilo nekakšno posilstvo zoper sebe ...

eeee.

Torej ta ne - naj bi bila njegova lekcija ....posledice, če ne bo zastopil pa vseeno moje ...tongue.png

Matr je kdaj  težko živet ....al šta se mora nije težko...partyy.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#72 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 3. marec 2017, 07:38

Mooji bi rekel: "Ja, ampak samo, če gledaš z mesta osebe..." "Find the watcher...Who is watching the watcher...Find out what can not leave you...?" Po ogledu nekaj videjev njegovih satsangov sem malce (pozitivno) zmedena, neke moje bariere so dejansko padle in resnično mi ni jasno več najbolj, kaj je sploh morala (včasih bi imela veliko za povedati o tem wink.png). Če že, mi je trenutno najbolj resničen quote od Oscarja Wilda: "Morality is simply the attitude we adopt towards people whom we personally dislike."
 
Domoljubka, ta dogodek z znancem, ki si ga opisala in potem zaključek oz. tvoje predvidevanje, kaj bi naj bila njegova lekcija... To predvidevanje za druge in tudi za nas same, mislim, da nas v največje zagate pelje... :-)
 
(*glas*, hvala...)
 
Aja, kako to, da sem šele zdaj odkrila Mooji-ja, se čudim...hvaležna! :-)
(Brezo, kar uleti in razkrij kateri lvl Budhe je oz. še ni Mooji ;-))
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#73 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 3. marec 2017, 09:31

Ugani, Shammanamo, kateremu si podoben...tongue.png

 

 

Priponke (datoteke)


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#74 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 3. marec 2017, 09:38

Jao....

 

Itaq...

 

Adijo...


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#75 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 3. marec 2017, 10:11

Ugani, Shammanamo, kateremu si podoben...tongue.png

Po moje te spominja na unga, na tleh wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0