Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jaz spet hujšam


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
67 komentarjev na to temo

#1 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 17. marec 2017, 13:59

Odpiram temo na podlagi mojih nenehnih prizadevanj, da bi spet shujšala. Imam čas do zadnjega vikenda v aprilu, ko bom objavila fotko v tej temi, kaj sem dosegla, v smislu before - after.

 

Before v glavnem ne pašem v nobene kavbojke, se dušim od špeha in se počutim kot marsovec v svojem telesu.

 

Ker nikoli ne obupam, si vsak dan kaj zamislim kaj bi spremenila in štartam hujšanje. Do sedaj mi še ni uspelo očitno, ker odpiram to temo.

 

Če še kdo hujša naj si lepo prosim odpre svojo temo, ta je samo MOJA. SE hecam...

 

To je res obup, ko stopiš na vago, in si kot en alien iz dosjejev X biggrin.png ostali, pa furajo svojo vitkost... in so srečni v svojih skini kavbojkah, šmrc, jim zavidam.

 

Si mislim - tudi jaz bom!

 

Zdaj pa akcija, walikiji, plavanje, zelenjava, nohti, dlake... vse zrihtat... čupa... skrbeti zase, ker sem človek. Kaj pomeni, da sem človek. Samo ena mini figurica na tem širnem svetu...ki se bori za svoj prostor pod soncem... ne bo teža vsega sveta na meni, kar bom samo frlela naprej v neznano, kmalu še bolj olajšana. ZADOVOLJNA S SABO.

 

 

tukaj sem zdaj... before... po bo after

 

Tudi s frendiči sem zmenjena, tako, da težim povsod kjer lahko.

 

lp



#2 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. marec 2017, 14:07

angel, ti si dobra mačka, ne skrbi glede kil,

najlažje se jih boš znebila, če boš naredila kak vitaminski test, ti bojo dali kak njihov izdelek in bo šlo samo dol wink.png

http://www.biostile....gorija/prebava/



#3 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 17. marec 2017, 14:19

thanx, imam že zadeve od angelice za prebavo... ps, malo mi je drago, bo že dobra moja kumara za fitamine in paradajzi....to od dodatkov vse ful stane... 

 

fitamini iz zelenjave in kakšen eksotičen sadež... 

 

v glavnem jaz res verjamem, da mi bo uspelo. kaj pa vi? :D :D

 

plus vse kar pojem in ni zelenjava ali sadje... sem živ mrtvec z zgago in depro... mogoče malo pretiravam... jaz res mislim, da sem tukaj samo frleča, vzamem kar mi paše, spregledam vse slabo... in se odfuram na drug planet... zaenkrat mi je vse kar se je pozitivnega zgodilo dalo vedeti, da kar sfuram brez obremenjevanj... tko kot vsem... po mojem se sploh ni treba kaj dosti matrati, celo fitamine mamo v stekleničkah... komi čakam, da sfrlim :D:D pri 50tih kilah in letih

 

<3



#4 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 17. marec 2017, 15:16

Joj ANgelit ,ne delaj si problemov z kilami....Več je manj:)


Darling,stand by me

#5 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 17. marec 2017, 18:30

v glavnem jaz res verjamem, da mi bo uspelo. kaj pa vi? biggrin.pngbiggrin.png

Ni pomembno.

 

Pomembno je le da TI verjameš... icon1_thumbup.gif icon1_onfire.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#6 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 18. marec 2017, 13:08

Jaz tud hujšam. Majn stvari iz cukra jem, več delam zunaj na kmetiji, pa se kile lepo počasi topijo. Do poletja bo že.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#7 pakos

pakos
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 18. marec 2017, 19:41

Drži se lune...pone in prazne samo vodo.....počasi se pozna ....po 18 manj oz. nič hrane...občasno pa vse od cukra do pice, burek.....tongue.png


P.z L.

#8 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 18. marec 2017, 23:48

Nekdo ki je skoz na shujševalnih, je podoben recimo kadilcu, ki vsak drugi dan neha kadit..  teoretično taka oseba zveni zelo odločno da bo pa zares nehal kadit..  praktično pa skadi ravno toliko kot vsak drug strasten kadilec, ki niti ne razmišlja da bi nehal..   smile.png    je pa res da strastno hujšanje in nato zopet strastno papcanje nudi zanimiv tobogan izkušenj, gooor in doool, zelo privlačen za vse andrenalinske odvisnike..   edoom16.gif


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#9 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 19. marec 2017, 14:28

Hvala vsem za komentarje. Glas jaz se absolutno zadevam, jaz obožujem vse pozitivne filinge ki jih lahko dobim... spet nazaj iz vorteksa :D ker je vse ušlo, in sem ena mumija brez vseh občutkov... samo furam nekje iz telesa, brez da bi se vezala na kozmično energijo... zdaj sem čekirala facebook od kakšnih bilderjev do nosoroga in ugotovila, koliko mi manjka vtisov in drajva v življenju.

 

To bilderstvo, pa nič špeha, to me ful mika... včasih vselih dobim nek vtis in nekaj začutim in sem pol vsa vesela, čeprav ga ne morem zadržat... kako lepo bi bilo, če bi bilo vse super. :D 

 

špeh je samo zaloga bolečine, ki nas omejuje pri občutenju lajfa, duša pa določa kaj bomo občutili, glede na našo karmično sliko... hehe, šmrc... bluzim in skušam najti besede,... da prikažem, kako je včasih fajn.

 

si misliš poletje, kopalke, sonce morje, biti vitek, ne biti lačen, ker te izpolnjuje nekaj drugega - ne pa filanje z občutki skozi hrano... pač VIDIŠ svet, čutiš SVET , nisi zavaljen zabuhel trotelj, ki komaj čaka, da bo šel pol na pivo ali pizzo, se otopeti, ker je lajf tako grozen in ti tako mičken v njem in brez moči. I hate that.

 

kar lahko opazim pri sebi in na čemer sem delala je to, da sem se ful spremenila, zdaj sem malo bolj oštra :D in to da se začneš boriti, pripelje v tvoj lajf tudi strah tisti ki reže v drobovju... si namreč divja mačka in se boriš za svoj plen. to je malo anti duhovno... ne sprejemaš zadev več kar tako, da ti serjejo po glavi eni folki...

 

samo še nisem tam, ker imam helex in pivo in hrano, ne maram nič od tega... sem že precej spucala mojo sceno, ni nobenga več brez hrbtenice v mojem lajfu... 

 

skoraj polovica folka naj bi imela duševne motnje, tko da lahko rečem, da imam vedno manj norcev v lajfu in sem vedno bolj naduvana :D kot žaba

 

namreč sem imela obdobje, ko nisem imela ČISTO NIČ v sebi in svoji okolici, ljubezni ne vem, česarkoli za se oprijeti... in sem furala samo na moji osebni noti moči... ker ni blo čisto nič pozitivnega nikjer. samo praznina... nič za se zadeti... samo jaz

 

v tem momentu mam ta faks in hujšanje, nimam nič v sebi kar se tiče pohval, da mi je karkoli uspelo, ker mi ni. nisem zadovoljna . bom tudi jaz sfurala zadevščino... 

 

mam malo prevč iquja da b se matrala za karkoli, ker je vse minljivo in lahko umremo. ali imam samo premalo energije volje... 

 

 

puhhh, skočit na naslednjo stopnico, ki vodi navzdol... ker se borim z odvisnostjo te vrste, prehranske že leta... in se mi ne da učit se naprej o biti presnovič, biti obseden od česarkoli... 

 

to maso stran, to nesrečo v kanto in se opreti malo naokoli tu pa tam, začutiti kaj...

 

ne vem če bi mela svoj presnovič kotiček enkrat, za svojo dušo.. pol bi maybe folk prišel k meni za kak nasvetek, obenem naredimo kako masažico, malo se začutimo... da lažje shujšamo , jaz bom pa itak obvladovala svoj apetit...

 

YEAH... ne brati ker sem se izpucala kot da bi odprla vodo na VCju... skratka, ja glas.  to je to.

 

samo tud en npr bodibuilderček iz naše srenje, fura to zadevo v fitnessu kot biznis. vem, da nakladam o tem že leta. 



#10 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 19. marec 2017, 14:39

Angelit's presnovič kotiček s.p.

 

- knjige o presnojedstvu

- knjige o duhovnosti ( se prvo spet vpisat v knjižnico)

- narediti stanovanje, kjer bom mela biznis

- dokazati ta starim, da sem odločna in samostojna

- spucat ta špeh in spustiti dušo da šiba svobodno skozi kronsko čakro ven, me ne bo konc, če se odpovem svojemu nižjemu jazu, ki se boji kaj bo kdo naredu

- fino furat vsak dan presnovič

- narediti nato pakt sama s sabo

- se učiti naprej naprej naprej in zmeri manj te depre furat pred tvjem , oputiti čipse... vse spucat

--------------

nehat pisat na LNF, ker si delam sramoto 

---

predvsem pa konkretne zadeve speljati naprej...kot tisti bodybuilderček, ki mu je uspelo. 

 

lp



#11 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 19. marec 2017, 14:51

Angelit's presnovič kotiček s.p.

 

- knjige o presnojedstvu

- knjige o duhovnosti ( se prvo spet vpisat v knjižnico)

- narediti stanovanje, kjer bom mela biznis

- dokazati ta starim, da sem odločna in samostojna

- spucat ta špeh in spustiti dušo da šiba svobodno skozi kronsko čakro ven, me ne bo konc, če se odpovem svojemu nižjemu jazu, ki se boji kaj bo kdo naredu

- fino furat vsak dan presnovič

- narediti nato pakt sama s sabo

- se učiti naprej naprej naprej in zmeri manj te depre furat pred tvjem , oputiti čipse... vse spucat

--------------

nehat pisat na LNF, ker si delam sramoto 

---

predvsem pa konkretne zadeve speljati naprej...kot tisti bodybuilderček, ki mu je uspelo. 

 

lp

 

Haha, zakaj se začet nazaj držat..  biggrin.png   potem nebo več zabavno..

Vsi dobri filmi prikazujejo tudi neko polomijo (od neznanih) ljudi in to je potem najbolj smešno..   Zakaj nam neha postati smešno ko gre za nas.

Ali pa film imajo zaplet, nato propad ali nesrečo in nato na koncu nek ponoven vzpon..   (če si izbral taki film.. lahko pa da ga niti na koncu ni)

wink.png

 

Še dobro da smo v realnosti, ko lahko film zamenjaš..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#12 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 19. marec 2017, 17:05

 (jaz še za to nimam energije).

 

No no, kaj pa tako potiho..   cool.png

 

Ena bolj na hece kot druga..   biggrin.png

 

 

... 

puhhh, skočit na naslednjo stopnico, ki vodi navzdol... ker se borim z odvisnostjo te vrste, prehranske že leta... in se mi ne da učit se naprej o biti presnovič, biti obseden od česarkoli... 

 

to maso stran, to nesrečo v kanto in se opreti malo naokoli tu pa tam, začutiti kaj...

 

ne vem če bi mela svoj presnovič kotiček enkrat, za svojo dušo.. pol bi maybe folk prišel k meni za kak nasvetek, obenem naredimo kako masažico, malo se začutimo... da lažje shujšamo , jaz bom pa itak obvladovala svoj apetit...

 

YEAH... ne brati ker sem se izpucala kot da bi odprla vodo na VCju... skratka, ja glas.  to je to.

 

samo tud en npr bodibuilderček iz naše srenje, fura to zadevo v fitnessu kot biznis. vem, da nakladam o tem že leta. 

 

Če se probam zresnit, po vsem temule in poskusim odgovorit na teh 20% resnosti je tudi skrit nekje vmes.. biggrin.png

 

Ja idi na to pot in postani "trenirani presnovič", saj čez kako desetletje in boš postala to 100% in buhteljn osebnost bo poražena..  Ampak če imaš to nebrzdano požrešnost, jo boš imela tudi potem, le da boš jo uravnotežala s strogostjo in porabljala balast v brutalnimh treningih..

 

Če hočeš trn iz pete potegnit, bo to še težje naredit kot zgleda in take poti (trenirani presnovič) so lahko del poti izven tega, čeprav pa niso nikdar končna rešitev izvorne težave..

Ja če se boš kar sedaj že sprijaznila, da se napredek pri tej zadevi meri v desetletjih ti bo lažje..   smile.png

 

Drugače pa se da skozi priti, ampak ko si skozi, si izmojstril vse ravni svojega življenja, to je darilo a, izziv ki redko kdo uresniči..  žal

 

No če ti bi pa jaz zdaj rekel, ko to zadevico do konca razrešiš, potem ne boš rabila več na Zemlji bit, boš pa rekla, huhhh pol pa bom kar zmerno to odpravljala, kam se te zaganjam..  da še te malo ostanem, če sem že tu..  smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#13 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 20. marec 2017, 18:05

hvala, glas, ker se trudiš zame in za ceres. ful cenim! danes sem na jobčiju brala o veganstvu (za začetnike) kupila enkrat v qlandiji... ful omenja trpljenje živali, sem imela kar fajn zadevo na plečih.. in se spraševala pismo, kaj sem bog, da moram odrešit s trpljenjem vse to trpljenje...

 

pol sem šla k frendici, sva rihtali čarovniški vrt njen in sem božala pikico in moja duša se je nahranila ... vse to skupaj, pa pikica me je ljubčkala.. pa ta starega ni blo, mama pa da mir.

 

sem sprejela odločitev že včeraj, da dobim job in kupim stanovanjce, odplačujem in enkrat bo moje. zdaj sem v frendičinem stanovanju, ona ima še neke opravke... kaJ čmo ni moje, ni posesano, ni zaves, ni pentagrama na steni, ni roza putpurija.. whatever, čem rečt... to ni moje zavetje... npr si kupiš odejo in jo imaš na postelji in je tvoja, veš da si nekje sam svoj... to je trenutno najbližje temu idealu, vsaj ni ta starih... in v mojem idealu, pride tudi kakšna strankica na shujševalni pogovor... imam ananas bom pol narezala, in jabolka... strana bi dobila regratov čajček in lep razgled :D torej bi imela nekaj, za hobi, samo zase, da mi izpolni dušo.

 

zaenkrat v petih dneh šla dol tri in pol kile, danes imam ananas in jabolka, nič skomin.. samo srečna sem... in se zelo sprašujem... KAJ je TO? kar bi morala vedeti, čutiti, zaznavati... pa ne. nisem niti mleka danes... zdaj vsaj vem, da je ena krava manj trpela danes, kot ponavadi.

 

res ljubim živali. dala bi dušo za njhovo srečo in svobodo. v tem lajfu na tem svet pa lahko storim le malo, da bi vsaj lahko govorila pred folkom... to bi težila, hujš kot vsi skupaj, povsod bi me bilo polno in nobena žival več ne bi trpela in moja karma bi bla očiščena.

 

navadno gledam na tvju oddaje o hujšanju, tudi tistih s 300 kg ki jim naredijo želodčni obvod... mi smo že na nivoju nekako bomo prišli do cilja.

 

lp



#14 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 20. marec 2017, 18:21

ylflower.gif totalka happipsilon.. je malo predpotopni računalnik... ko poješ brez vesti tisto čudovito jabolko, si ves srečen od vse fruktoze v žilah. ne rabiš ne tort ne sladkarij... sem brskala par sekund na netu in najdla spletno stran od ene tjaše, prenojedke... punca se prav sveti ... veliko ve in tudi zelo neinvazivno nudi podporo pa še nekaj ji plačaš... hmm... ima knjigo presnih receptov.. je lepa. punca... mlada... ful ... poje 500 g solate za večerjo, maščobe priporoča pest oreškov ali pol avokada na dan... nismo sami... tukaj SMO in nam bo uspelo ylflower.gif ribe pa so itak vse zastrupljene, plus umrejo, plus bolečina... kaj šele vse ostalo... če čmo bit zdravi in lepi, bomo enkrat prilezli do te frekvence



#15 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 21. marec 2017, 00:34

Drugače pa ideja dobrega soočanja s temi požrešnimi vzgibi v nas je lahko tudi post.  Ker to kar si mi želimo, je itak to, da smo mi mojstri svojim vzgibom in ne oni nam..  In najlažje je te vzgibe dodobra spoznati in si jih predočati, ko ti delujejo na polno, da ni več nobenega dvoma kaj je kaj..  In pri postu vse živo ven skače, od teh vzgibov, do ozaveščanja zakaj sploh jemo, kaj se dejansko hrani ob hranjenju ipd..  Največja fora hrane je pa itak včinoma tudi to, ker drugače itak ne vemo kaj bi lahko počeli sami s sabo tukaj in če jedli (in spali) ne bi, bi to postalo še mnogo bolj očitno, kot že je..  Tako se pa se s hrano kar fajn zamotimo čez cel dan, tudi z čakanjem na obroke, z razmišljanjem kaj bi tokrat mljacknil, z pripravo obrokov, z jedenjem obrokov, nato prebavljanjem in kontepliranjem o pojedenem itd..  Dobro pa prebava si še izbori svoj del pozornosti in zabave, tako da tudi to nam še malo popestri dan..  smile.png

Tako da en dan brez hrane je kar zanimiv.. Pa ta en dan brez hrane ne bo povzročil niti začenjanja glikogenskih zalog, če se pač ta dan ne lomiš na pol z fizičnimi treningi.. (da builderje pomirim)   Vseeno pa bo zato energetsko pa bo toliko bolj pestro, ker biološko en dan brez hrane, telo glih toliko da opazi...

 

Najbolj zanimiv pri postu je tudi fenomen, da najprej se ti zdi da bi rad bil lačen, nato ugotoviš, da vbistvu niti nisi lačen, le dolgčas ti je, nato si misliš, da bo pa manjko energije za karkoli, ampak čez čas vidiš da se zgodi ravno kontra, da se ti odpre/odpira toliko neke energije, da ne veš sploh kam bi z njo, ali kako jo porabiti..  in lahko kaj hitro pokapiraš, da ravno hrana ti to energijo dnevno pomaga dol tlačiti in ti jo delati bolj zaspano itd..  

 

Malo v razmislek pač..  Vbistvu je treba le zdržat ta dan..  Trije dnevi so potem že malo druga zgodba..  Tistih zgodb 20 ali celo 40 dni brez pa sem le od drugiš kaj slišal, kako je to..  Me pa malo tudi mika tisti vision quest, 4 dni brez vode in hrane v divjini, medtem ko pleme zate vibrira tvojo vibro, ti pa se povezuješ z novimi vizijami zase..  smile.png   ampak to so že druge tematike..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#16 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. marec 2017, 16:08

jamr, jamr... mi gre, ... skoraj post... glas točno to, vse pride ven... ne veš kaj ti je... ko pa jem sem komaj živa, in vem, da je neobvladovanje teh vzgibov pri hrani krivo, da je še hujši jamer... ne vem kam se dat, ne vem kaj bi prej...  sem vsa prekrita s to maso odvečno... ki ni jaz, obenem se mi ne da nič, razen da mi uspe! da se dokažem! da se premagam in zmagam... bodibilderji ... pa ne vem, jaz mam svojo lolo in tijico ... in njico in mamico... tipi so na marsu...kaj ne bi ko jim binglja tisto tičevje in ne vejo da so živi:DDDD se heeeecam... in umik na celi črti. nema više... edino še osho training, dihi dihi z mano:) karneki:D svoboda.. brez pričakovanj, samo samouresničen folk brez pričakovanj... da jih lahko gledam gor in popravljam svoje frekvence, taki te vsaj ne bodo spravljali dol, če pa tme pa byebye forever... je že zadosti težko še samo hujšanje...

 

ne bom nič žurala, čez en mesec pa žur sto na uro... in pol za vikend mam nekaj v ljubljani... hočem tu in zdaj razturat. eh ta predmet ki ga zdaj delam bo devetka, še en pa diploma VSŠ nekaj je... ne vem kaj bi se še spomnila v tedm momentu da bi naredila... zase... jutri baje dež... jutri bo že manj kil... še zmeraaj ogromno... moj problem je ker je občasno žur in tudi žrem pol , zdaj pa na tej našpičeni frekvenci, mam občutek da mi bo razneslo možgan :D

 

ker sem tako uprdila in se zapičila v to, kot da je trenutno vse na svetu kar šteje:)

 

lp !!!!



#17 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 29. marec 2017, 18:11

mellow.png

 

upam, da ti tokart uspe wink.png

 

najpomembnješa sta red in vztrajnost ... ni icon_smile_evil.gif da v vseh teh letih nisi osvojila kaj pozitnega wink.png 



#18 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. marec 2017, 18:23

Hojla Angelit

 

Mene pa zanima, zakva hočeš shujšat? Kva bo pol drgač /razen par kil seveda/ zate?

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#19 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 31. marec 2017, 11:00

dober tek ...

 

https://www.facebook...54490566119862/

Če nekoga že ne podpiraš, ga vsaj zajebavat ni treba.

In lahko bi bila vsaj ena tema kjer ti ne bi svinjal s svojimi linki.

 

Mislim da je objava tega posnetka v tej temi povsem neumestna.

 

d015.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#20 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. marec 2017, 14:48

čaw, vmes sem šla šmrc k frendici in bla pojedila pol dva tri dni, ampak spet na pravi poti... tokrat res brez žuranja, tudi če me ne vem kako hudobno povabi, in si ne upam reči ne... čisti sreči tega lajfa... biti totalno out.  §§§§@@@¤¤× nisem ponosna nase... ampak mam toliko za se pozabavat sproti, da včasih paše totalen odklop. ne bom več, in mi bo uspelo - ta predmet že pod kapo, da bi vse šlo brez prehudega napora in v izi, pa ni tko, in vedno znova padem in se pobiram. zdaj pa ja, tud če bom

 

z glavo na soncu in me bojo vsi buljili in bo groza,  in trupom v oblakih , noge pa v peklu... :] se heeccam ker tako prešibam skozi plasti, in se napsihiram in vse... tako, da se nisem še nič naučila, jeti... samo to, butl, da si res želim - zakaj- nimam pojma. da bi bla svobodna, enaka drugim, da ne bi nič grdo zgledalo v tem ali onem svetu


vi se kar nakregajte v moji temi. ful paaaše...hehe ee:X


čaw, zdaj se ne bom več javljala, dokler VAM ne DOKAŽEM, da pri meni ni nič v besedah in SAMO v DEJANJIH IN RESNICI.

 

thanx BYE



#21 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 31. marec 2017, 17:26

kdo pa si ti, da zopet sodiš o primernosti ... ???

a nisi malo preobseden in preobremenjen z naslovi tem ... scratchchin.gif ... ???

a imaš doma vse zloženo po abecednem redu in temah uporabe ... ???

 

a te že ruka demenca ... scratchchin.gifbiggrin.png  ???

Ja, pa na mobiju imam alarm nastavljen kdaj moram na sekret... biggrin.png

 

Glede demence pri sebi pa jaz res ne morem sodit... sing.gif ylflower.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#22 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 31. marec 2017, 22:13

samo to, butl, da si res želim - zakaj- nimam pojma. da bi bla svobodna, enaka drugim, da ne bi nič grdo zgledalo v tem ali onem svetu

 

Noben ni enak drugim. Vsak je enkraten. Vsak je.

 

In prou zato, ker je, je vreden. Nč več ni treba. Ker je to dost.

 

K sprejmeš, da si enkraten, si lep, si svoboden. Kjerkol si.

 

heartpump.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#23 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 1. april 2017, 10:07

a te že ruka demenca ... scratchchin.gifbiggrin.png  ???

Kaj pa ti ni bilo všeč v prejšnji objavi da si jo "korigiral"... icon14.gif sing.gif wink.png

Meni se je zdela povsem primerna in umestna... partyy.gif icon1_onfire.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#24 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 1. april 2017, 15:27

K sprejmeš, da si enkraten, si lep, si svoboden. Kjerkol si.
 

 

Kako pa to nardiš? bucktooth1.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#25 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 1. april 2017, 15:58

poenostavil sem jo ... laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

biggrin.png icon1_thumbup.gif

 

Pomembno je da bistvo ostane... ylflower.gif

Sicer je pa original "shranjen" v mojem citatu...  a025.gif  e030.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0