Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Vojna

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
56 komentarjev na to temo

#51 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 488

Objavljeno: 7. september 2017, 09:31

OK, mgd, jaz imam na vse to drugačen pogledwink.png  veseli me, da si našel Krišno vendar kot rečeno, meni je Krišna odbijajoč. 

Vse dobrosmesko.gif

To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)

#52 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 650

Objavljeno: 7. september 2017, 21:40

OK, mgd, jaz imam na vse to drugačen pogledwink.png  veseli me, da si našel Krišno vendar kot rečeno, meni je Krišna odbijajoč. 

Vse dobrosmesko.gif

To je v bistvu nemogoče, ker že ime Krišna pomen da je vseprivlačen :) Drugo je če nimamo dejanskega kontakta s Krišno ampak z nečem drugem v "imenu Krišne", svojo ali od drugih napačno umsko predstavo ali druge sebične želje. Npr. ko odstraniš rjo na železu, takrat vidiš, da ga magnet naravno privlači. Dokler pa je rja, pa tega naravnega odnosa med železom in magnetom ne opaziš, čeprav vedno obstaja. Tako je Krišna vseprivlačen, ampak dokler imamo v srcu "rjo" raznoraznih oblik, se nam lahko zdi, da nas "odbija". Takoj ko to odstraniš, lahko začutiš svojo naravno, večno, ekstatično privlačnost do Krišne, Vseprivlačnega. Vseprivlačen je, ker ima vse dobre kvalitete.

#53 *glas*

*glas*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 904

Objavljeno: 8. september 2017, 22:36

Krišna pomen da je vseprivlačen.  ...

Vseprivlačen je, ker ima vse dobre kvalitete.

Gotovo jih ima toliko, da lahko porazi vse slabe kvalitete in tako te niso nikdar del njega.. !?

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#54 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 650

Objavljeno: 9. september 2017, 09:52

Gotovo jih ima toliko, da lahko porazi vse slabe kvalitete in tako te niso nikdar del njega.. !?

Ne da jih ma "toliko" (neko omejeno število), ampak neomejeno, nešteto, neskončno in hkrati se še stalno povečujejo, brez konca, brez omejitev. Nima nobenih slabih kvalitet, zato ni vprašanja o njihovih poražanjih sploh. Ker ima vse (vse vrste) dobre kvalitete, ki jih je neomejeno in še stalno se povečujejo in nima nobenih slabih kvalitet, je vseprivlačen, tj. vse privlači, vsa živa bitja. Se pa to ne opazi pri tistih, ki imajo še tako ali drugačno "rjo" na sebi, kot sem opisoval zgoraj, kar pa ne pomeni da ta večna narava ne obstaja. Kdorkoli pride v dejanski stik s Krišno, ne more, da ga ne bi privlačil, take so njegove kvalitete.

#55 *glas*

*glas*
  • Vseprisotni

Objavljeno: 9. september 2017, 12:39

počil bom od smeha ... biggrin.png

dobro sta polarizirana ... ne približujta se drug drugemu na manj kot 3 metre ... izenačitev vajinih potencialov vaju lahko ubije ... laugh.png

Dokaj maničen in neuravnovešen odziv.. Deluješ mi osamljeno kot nek ujetnik na zapuščenem otoku.. in ko čez mnogo let prijadra tja še kako drugo bitje, seveda eksplodiraš s svojo reakcijo..
Poskusi se bolj izražati in živeti življenje še drugje kot le na forumih in boš nato počasi začel pridobivati nazaj uravnovešenost..

Saj me ne motiš, če si le sebi znosen v tem stanju.. Vem le da če bi se jaz nahajal v takem stanju, bi kaj ukrenil glede tega..
Vsaj na dolgi rok razmisli o vsem tem, da zadeva ne gre v še večjo patologijo..

#56 *glas*

*glas*
  • Vseprisotni

Objavljeno: 9. september 2017, 13:06

hmmm ... scratchchin.gifbiggrin.png

naša mala psihiatrija ...

Bolj preventivna pozitivna spodbuda.. da kdaj psihiatrija res ne bi bila potrebna ;)

#57 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. november 2017, 13:42

Zahvaljujem se vam za ta članek, s katerim sem odkril vašo spletno stran zelo zanimivo. Veselim se, da vas ponovno preberem.

tirage carte gratuit

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0