Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Problemi z magijo

• Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
192 komentarjev na to temo

#1 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 20. december 2018, 14:55

Pozdravljeni!
na mene in mojo druzino so začeli vplivati ljudje ki se ukvarjajo s tmno magijo...
imamo razne slabe sanje, vidijo se tmne pojavi razni bliski, obljubljajo mi črne scenarije preko telepatije...
v glavnem...je imel kdo tezave s tem in kako se je resil?
Prosim za kakšen kontakt kakšnega človeka  ki se spozna na to.
Hvalezna bom za vsak konstruktiven odgovor.

#2 *glas*

*glas*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 832

Objavljeno: 20. december 2018, 17:27

Pozdravljeni!
na mene in mojo druzino so začeli vplivati ljudje ki se ukvarjajo s tmno magijo...
imamo razne slabe sanje, vidijo se tmne pojavi razni bliski, obljubljajo mi črne scenarije preko telepatije...
v glavnem...je imel kdo tezave s tem in kako se je resil?
Prosim za kakšen kontakt kakšnega človeka  ki se spozna na to.
Hvalezna bom za vsak konstruktiven odgovor.

Če damo na stran ljudi, ki dejansko to počnejo.. 

Š čem pa si ti to pritegnila v svoje življenje?   Vprašaj se kaj nosiš v sebi, da si pritegnila take ljudi in take vplive v svoje življenje?

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#3 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 20. december 2018, 17:40

Če damo na stran ljudi, ki dejansko to počnejo.. 

Š čem pa si ti to pritegnila v svoje življenje?   Vprašaj se kaj nosiš v sebi, da si pritegnila take ljudi in take vplive v svoje življenje?

ja vem kdo izvaja in nisem bila previdna pri presojanju ljudi...ampak zdaj kako bi mi lahko to pomagalo? prej se tega nisem zavedala

#4 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 854

Objavljeno: 20. december 2018, 18:28

Pa, ne moreš vedno vplivati s svojo prisotnostjo na druge, ki so zaradi sebe in svojih frustriranih ciljev takšni in onakšni.

Sem ravno zadnjič, ko sem bila slučajno prisotna kot opazovalec nekega dogajanja, o tem razmišljala;

Imam eno znanko, ki dela v eni trgovini in kadar grem k njej kaj kupit, si da duška v pogledovanju nad mimoidočimi skozi izložbeno okno in proti njim sovražno pritajeno skozi zobe sika to ali ono, kar ji pač hipno na čudno pamet pride; 

Napr.; "Poglej tole ... Kaj pa si tale misli, če tist trebuh nosečniški okrog važno prenaša, ?!

" Oooo, bo že vidla, kaj jo še čaka !

ohmy.png

Iz nje proti tej neznanki sika velik gnev, zgleda, da zato, ker sama ni poročena, nima otrok in misli, da bi to že morala imeti ... pa sovraži vse tiste, ki to imajo. Odpošiljanje grdih misli nekomu je tudi že negativna energija ... pa tista mimoidoča sploh ne ve, da se kaj negativnega iz bližine zvrača nanjo... kaj šele, da bi bila noseča zato, da bi s tem privlačila vse gnevne ženske za vogali po svetu ... wink.png

Imaš pač takšne ljudi, ki to počnejo iz svoje negative ja, ki s teboj nimajo blage veze .

Na to ne moreš vplivat s vprašanjem; Vprašaj se kaj privlačiš, nekakšna karma ipd. razlage ...

Lahko samo občutiš, če si dovolj subtilen, močan odstraniš te negative sam, če pa je kaj presežnega tvojim sposobnostim ... pa ne vem ... morda prisluhneš komu, ki obvladuje te situacije.

Ewo, tule na forumu se naš Brezo neki lahko pohvali s tovrstno dejavnostjo, če se ne motim ... pa mu napiši preko OS .

https://www.lunin.ne...er/16021-brezo/

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#5 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 20. december 2018, 20:59

Pa, ne moreš vedno vplivati s svojo prisotnostjo na druge, ki so zaradi sebe in svojih frustriranih ciljev takšni in onakšni.

Sem ravno zadnjič, ko sem bila slučajno prisotna kot opazovalec nekega dogajanja, o tem razmišljala;

Imam eno znanko, ki dela v eni trgovini in kadar grem k njej kaj kupit, si da duška v pogledovanju nad mimoidočimi skozi izložbeno okno in proti njim sovražno pritajeno skozi zobe sika to ali ono, kar ji pač hipno na čudno pamet pride; 

Napr.; "Poglej tole ... Kaj pa si tale misli, če tist trebuh nosečniški okrog važno prenaša, ?!

" Oooo, bo že vidla, kaj jo še čaka !

ohmy.png

Iz nje proti tej neznanki sika velik gnev, zgleda, da zato, ker sama ni poročena, nima otrok in misli, da bi to že morala imeti ... pa sovraži vse tiste, ki to imajo. Odpošiljanje grdih misli nekomu je tudi že negativna energija ... pa tista mimoidoča sploh ne ve, da se kaj negativnega iz bližine zvrača nanjo... kaj šele, da bi bila noseča zato, da bi s tem privlačila vse gnevne ženske za vogali po svetu ... wink.png

Imaš pač takšne ljudi, ki to počnejo iz svoje negative ja, ki s teboj nimajo blage veze .

Na to ne moreš vplivat s vprašanjem; Vprašaj se kaj privlačiš, nekakšna karma ipd. razlage ...

Lahko samo občutiš, če si dovolj subtilen, močan odstraniš te negative sam, če pa je kaj presežnega tvojim sposobnostim ... pa ne vem ... morda prisluhneš komu, ki obvladuje te situacije.

Ewo, tule na forumu se naš Brezo neki lahko pohvali s tovrstno dejavnostjo, če se ne motim ... pa mu napiši preko OS .

https://www.lunin.ne...er/16021-brezo/

ja moč misli je velika in tudi navaden človek lahko čara že samo s tem, da nekomu nekaj lepega/slabega zaželi...
nekateri usmerjajo energijo v druge ljudi iz negativnih razlogov, se ne zavedajo, da tako dajo sami sebi negativo v bistvu...
pomoje imam preveč odprte kanale trenutno in se zato vse lepi name...kako to zapreti pa jaz nimam nekega znanja kako bi se to dalo...sem preveč bila neozaveščena o teh stvareh pa nisem niti neke pozornosti namenila...
ok hvala, mu bom pisala! :)

#6 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 602

Objavljeno: 21. december 2018, 11:40

Vsmeri misli drugam ,ne prodiraj v misli drugih. Izogibaj se direktnim pogledom v oči.

Ne hodi po istih stopinjah oziroma smeri ,kjer hodi zlonamerno bitje.

Ko vstopiš v svoj prostor z mislimi izreči komando ,da v ta prostor ne sme nihče drug kot samo ti in tvoji.

#7 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 21. december 2018, 13:30

Vsmeri misli drugam ,ne prodiraj v misli drugih. Izogibaj se direktnim pogledom v oči.

Ne hodi po istih stopinjah oziroma smeri ,kjer hodi zlonamerno bitje.

Ko vstopiš v svoj prostor z mislimi izreči komando ,da v ta prostor ne sme nihče drug kot samo ti in tvoji.

ok hvala za nasvet :) 

#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 141

Objavljeno: 21. december 2018, 13:33

Če se vzame v računico samo en life- ta zdaj, sploh ni nujno da nekdo dobi ČM zaradi karmičnega dolga, zaradi vzorcev ali kar ima v sebi. Tako kot če gre nekdo ven, ko zelo sneži, je mraz, mu spodrsne, pade in si zlomi kost, zvije gleženj ali kaj hujšega. Včasih ni nobenih "mističnih" vzrokov, ampak samo "splet nesrečnih okoliščin". Včasih je pa mešanica obojega. Zato pa je govora o aktivni in pasivni karmi...

Za "izničenje" škodljivih" misli, če ne obstaja nobenih priklicev kakšnih čudnih stvari ali bitjec iz strani drugega, je dovolj že "presvetlitev" v malo bolj intenzivni meditaciji. Za ČM in "prijateljčke", to je pa druga priča. To so pa preveč "jeba" stvari za marsikoga. Tudi za tiste, ki kao oglašujejo, da pomagajo pri teh stvareh. Zato o teh stvareh nima smisla govorit ali karkoli razlagat...

Za te stvari sploh ni nujno da nekdo kaj "nabaci". Lahko se "skasira" na kakšnih duhovnih delavnicah, skupinskih meditacijah, ipd. če tisti ki vodi nima dovolj znanja ali pa se ujame v pasti, ki obstajajo na duhovni poti. Kanaliziranje brez da se sploh preveri s kom se ima kontakt, je recimo zelo lep primer tega.

Life is like a game...play it...

myst1c.gif

#9 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 21. december 2018, 13:48

Če se vzame v računico samo en life- ta zdaj, sploh ni nujno da nekdo dobi ČM zaradi karmičnega dolga, zaradi vzorcev ali kar ima v sebi. Tako kot če gre nekdo ven, ko zelo sneži, je mraz, mu spodrsne, pade in si zlomi kost, zvije gleženj ali kaj hujšega. Včasih ni nobenih "mističnih" vzrokov, ampak samo "splet nesrečnih okoliščin". Včasih je pa mešanica obojega. Zato pa je govora o aktivni in pasivni karmi...

Za "izničenje" škodljivih" misli, če ne obstaja nobenih priklicev kakšnih čudnih stvari ali bitjec iz strani drugega, je dovolj že "presvetlitev" v malo bolj intenzivni meditaciji. Za ČM in "prijateljčke", to je pa druga priča. To so pa preveč "jeba" stvari za marsikoga. Tudi za tiste, ki kao oglašujejo, da pomagajo pri teh stvareh. Zato o teh stvareh nima smisla govorit ali karkoli razlagat...

Za te stvari sploh ni nujno da nekdo kaj "nabaci". Lahko se "skasira" na kakšnih duhovnih delavnicah, skupinskih meditacijah, ipd. če tisti ki vodi nima dovolj znanja ali pa se ujame v pasti, ki obstajajo na duhovni poti. Kanaliziranje brez da se sploh preveri s kom se ima kontakt, je recimo zelo lep primer tega.

ja včasih se gre za nesrečo, slučajno pobereš iz nekje...

aha...bom pozitivno razmišljala to sigurno :) 
pomagalo bo, in odprlo vrata novim možnostim upam.

#10 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 21. december 2018, 15:43

misliti "kao" pozitivno je past

živimo dualnost, zato koliko skušaš biti pozitiven, si hkrati tudi negativen ...

deluj nevtralno ... vse ima svoj smisel ...

nevtralno misliš nenavezano?nevem če je mogoče biti resnično ravnodušen do vsega, imaš vedno neko mnenje... mogoče pa deluje pri komu tak pristop
meni pomaga če si dam eno vizijo kaj si želim in v skladu s tem razmišljam 

#11 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 602

Objavljeno: 22. december 2018, 18:20

1.Črna magija ,definitivno obstaja. Toda ni vsaka magija - magija,še posebno ne ,če se jo nekdo hoče naučiti. - Imaš moč ali pa jo nimaš ,tega v knjigah ne moreš dobiti.

2.Da na nekoga uplivaš pozitivno ali negativno ne rabiš orožja ali peresa.

3.Včasih se najde nekdo, ki zavestno ,kot pivnik posrka vso raznovrstno negativno energijo in se potem čudi ,ko gre vse narobe.

4.Ponavadi je tudi tako ,da kdor nekaj išče tudi najde - ali obratno

5.Torej , strah ,da si v primežu črne magije je morda zaenkrat samo strah ; morala bi malo več razkriti in opisati !

#12 Mateja89

Mateja89
  • NeČistZačetnik
  • PipPip

Objavljeno: 22. december 2018, 18:35

1.Črna magija ,definitivno obstaja. Toda ni vsaka magija - magija,še posebno ne ,če se jo nekdo hoče naučiti. - Imaš moč ali pa jo nimaš ,tega v knjigah ne moreš dobiti.

2.Da na nekoga uplivaš pozitivno ali negativno ne rabiš orožja ali peresa.

3.Včasih se najde nekdo, ki zavestno ,kot pivnik posrka vso raznovrstno negativno energijo in se potem čudi ,ko gre vse narobe.

4.Ponavadi je tudi tako ,da kdor nekaj išče tudi najde - ali obratno

5.Torej , strah ,da si v primežu črne magije je morda zaenkrat samo strah ; morala bi malo več razkriti in opisati !

razmišljam da bi šla h kakemu šamanu ali zdravilcu...
ja ne bom neki opisovala stvari, ki se dogajajo, mam občutek, da bo potem samo še slabše...

#13 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 364

Objavljeno: 22. december 2018, 19:54

en antipsihotik ali par njih si rešen, si vesel, da si sploh še živ. sooori. ni ničesar močnejšega kot tvoja lastna zdrava pamet, ostalo odpišeš kot paralelo, drugače ti je mogoče dalo malo mislit. ne trpi, ce si prišla v stik s paralelo ti bo vsak prehod lažji, bomo stari in bomo umrli. ni hudega.

mene bolj skrbijo živali. dragi moji, kaj smo jim storili. človek, ti imaš še nekoliko moči odločanja. samo spusti ga s ketne, ... jaz in moja lolica in tijica smo na toplem. jaz moja lolica in tijica smo nekoc prelaufale slovenske gozdove. pol te spravijo na ketno. zdaj sta na povodcu. jaz pa v pizdi. pa lepo se imejte illuminati direkt from the center where all the roads go. jebite se.

čin, se bomo jebali še kak drug dan. lp

#14 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 22. december 2018, 20:15

moja lola , ki je na sprehodih na povodcu. namesto slike 

gSqLsDhcHUUMmsU-800x450-noPad.jpg?152655

Priponke (datoteke)

#15 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 22. december 2018, 20:22

IN TO ŠE NI TAKO HUDO, SO NPR SESTRSDSNI. LJUDJE KAJ VAM JE. MSLO SRCA, ONI VAS LAHKO LJUBIJO TUDI CE STE ZA NAS GRDI :D ONI VIDIJO SKOZI SRCE

MOJ RAJ ena bajtka kr neki, in dvorišče in gozd malo, pa moji kuzki en dva... muce ... in job da jih hranim. bi mela tudi kokoške :D

moja frendica ma konje, pujso, koze.... samo jaz hocem da so moj center sveta. bo še lajfov se bojim. :))))

#16 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 22. december 2018, 20:25

prosim. stopite do tega cloveka, naj se uci in dobili boste jezusovo ljubezen

#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 22. december 2018, 23:41

Da vam malo "razširim" obzorja zakaj določene zgoraj omenjene stvari ne palijo pri določeih primerih...tongue.png

Bosanska familija...otrok star okoli 5 let...paraliza po levi strani telesa podobno kot se pojavi po kapi, kči v spanju, nočne more, slabost, občasno bruhanje pa še par drugih stvari...zdravniški izvidi v mejah normale...Glavni vzrok za te stvari black magic+ stvari ki grejo zraven+ črni prijateljčki...Starši ga vozili okoli k hodžam, zaščite, rukije (molitev)...tralala...zelo zelo malo izboljšanje...

Zdaj se pa vprašajte

-kako naj se otrok pri taki starosti sploh vpraša zakaj je to kao pritegnil v svoj life...

-kako naj otrok pri taki starosti sam razrešuje take stvari...

-ali so karmični dejavniki pri tako majhnih otrocih sploh v igri...

-ali se takemu otroku lahko pomaga ali ne...

In za konec...če se malo izrazim v ameriškem vojaškem žargonu...otrok v tem konkretnem primeru sploh ni bil "glavna tarča", ampak samo "kolateralna škoda"...

myst1c.gif

#18 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 375

Objavljeno: 16. januar 2019, 23:41

Obstaja ena tehnika pri kateri se postavi ogledalo, ki vso negativo vrača pošiljatelju. Ti priporočam, da raziščeš to možnost.

Hkrati pa lahko delaš na tem, da lepo pri sebi razčistiš morebitne vzroke ki so pripeljali do te situacije.

Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg

#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 17. januar 2019, 10:59

Obstaja ena tehnika pri kateri se postavi ogledalo, ki vso negativo vrača pošiljatelju. Ti priporočam, da raziščeš to možnost.

Hkrati pa lahko delaš na tem, da lepo pri sebi razčistiš morebitne vzroke ki so pripeljali do te situacije.

Vsaka tehnika ali metoda pri kateri se vrača "negativo" pošiljatelju je najslabša stvar, ki jo lahko naredi posameznik. Ali povedano drugače, to je ena izmed najhujših napak...

myst1c.gif

#20 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 17. januar 2019, 12:17

Vsaka tehnika ali metoda pri kateri se vrača "negativo" pošiljatelju je najslabša stvar, ki jo lahko naredi posameznik. Ali povedano drugače, to je ena izmed najhujših napak...

Dodatna obrazložitev:

Ogledalo je orodje, kot recimo nujno zdravilo, da se človek stabilizira, da je lahko sploh sposoben nadalje reševati svojo situacijo. Zakaj bi bilo neustrezno? Pošiljateljeva energija se samo odbije nazaj vanj, kar da to dobi: tako kot da bi ti nekdo poslal po pošti bombo, ti je ne bi prevzel in bi mu jo poštar nazaj prinesel.

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 17. januar 2019, 15:24

Dodatna obrazložitev:

Ogledalo je orodje, kot recimo nujno zdravilo, da se človek stabilizira, da je lahko sploh sposoben nadalje reševati svojo situacijo. Zakaj bi bilo neustrezno? Pošiljateljeva energija se samo odbije nazaj vanj, kar da to dobi: tako kot da bi ti nekdo poslal po pošti bombo, ti je ne bi prevzel in bi mu jo poštar nazaj prinesel.

"Odbiti se" ali "poslati nazaj" sta dva različna pojma...kot nebesa in pekel...Če se nekaj odbija, to še ne pomeni da gre nazaj tja od koder je prišlo...

Tako kot nekateri upravniki stanovanjskih objektov, račune za obratovalne stroške vržejo v nabiralnik brez posrednikov ala pošta. Tudi ni isto navadna pošiljka ali priporočena. Kar pomeni da človek v določenih primerih ne more izbirati ali bo prevzel ali ne...tongue.png

Po drugi strani kaj pa če bomba ne pride po pošti in se raketira kar cel objekt...Kar v praksi pomeni, da se ne cilja posameznika direkt ampak indirekt (okolica). Če bomba na ravnem pade v bližini 15 m, šrapneli še zmeraj  lahko zadanejo človeka, če ta nima kritja...tongue.png

Ali lahko ogledalo odstrani nekaj kar je že na človeku...?

Ali ogledalo samo odbija (lahko gre kamorkoli) ali se da prav namera kam naj se odbija...?

Ali je govora v pretekliku- kar je že na osebi, kam naj se odbije ali prihodnjiku- kar bo prišlo, kam naj gre...?

Kdo je pošiljatelj...človeško bitje ali "nečloveško"...master ali služabnik...tisti ki plačuje ali plačanec...naročnik ali tisti ki pošilja...?

Kako človek ve ali mu kdo pošilja ali pa zaradi svojih "gluposti" dobiva stvari nazaj...?

Kako ve kdo mu pošilja...Kako loči naročnika od pošiljatelja...ali je to sploh pomembno...?

In še največja fora...kaj če negativna energija sploh ne igra toliko vloge, ampak bitjece, ki oddaja tako energijo...??? In kar je najbolj pogosto v praksi...

Poslati samo negativno energijo brez bitja nekam,...???

Poslati bitje, kam...? 

Pošiljatelju, ki ga ni oz. je prilepljen na osebi...???

Ali ogledalo sploh lahko odbija bitja...???

Od vsega tega in še kaj zraven je namreč odvisno ali si bo človeček naredil nebesa ali pekel...pa naj bo to z ogledali ali brez...tongue.png biggrin.png

myst1c.gif

#22 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 17. januar 2019, 20:12

"Odbiti se" ali "poslati nazaj" sta dva različna pojma...kot nebesa in pekel...Če se nekaj odbija, to še ne pomeni da gre nazaj tja od koder je prišlo...

Tako kot nekateri upravniki stanovanjskih objektov, račune za obratovalne stroške vržejo v nabiralnik brez posrednikov ala pošta. Tudi ni isto navadna pošiljka ali priporočena. Kar pomeni da človek v določenih primerih ne more izbirati ali bo prevzel ali ne...tongue.png

Po drugi strani kaj pa če bomba ne pride po pošti in se raketira kar cel objekt...Kar v praksi pomeni, da se ne cilja posameznika direkt ampak indirekt (okolica). Če bomba na ravnem pade v bližini 15 m, šrapneli še zmeraj  lahko zadanejo človeka, če ta nima kritja...tongue.png

Ali lahko ogledalo odstrani nekaj kar je že na človeku...?

Ali ogledalo samo odbija (lahko gre kamorkoli) ali se da prav namera kam naj se odbija...?

Ali je govora v pretekliku- kar je že na osebi, kam naj se odbije ali prihodnjiku- kar bo prišlo, kam naj gre...?

Kdo je pošiljatelj...človeško bitje ali "nečloveško"...master ali služabnik...tisti ki plačuje ali plačanec...naročnik ali tisti ki pošilja...?

Kako človek ve ali mu kdo pošilja ali pa zaradi svojih "gluposti" dobiva stvari nazaj...?

Kako ve kdo mu pošilja...Kako loči naročnika od pošiljatelja...ali je to sploh pomembno...?

In še največja fora...kaj če negativna energija sploh ne igra toliko vloge, ampak bitjece, ki oddaja tako energijo...??? In kar je najbolj pogosto v praksi...

Poslati samo negativno energijo brez bitja nekam,...???

Poslati bitje, kam...? 

Pošiljatelju, ki ga ni oz. je prilepljen na osebi...???

Ali ogledalo sploh lahko odbija bitja...???

Od vsega tega in še kaj zraven je namreč odvisno ali si bo človeček naredil nebesa ali pekel...pa naj bo to z ogledali ali brez...tongue.png biggrin.png

Ja, v prvem postu se mi je zdelo samoumevno da ogledalo odbija nazaj, in se strinjam da zavestno pošiljanje nazaj bi lahko bilo zelo neugodno.

Lepo da sva to razčistila. Če pa nekdo negativne bombe usmerja v nacijo (in ne direktno v osebek) bi pa po mojem mnenju ogledalo tudi čisto v redu delovalo. Celo če bi takšen pošiljatelj deloval preko "puppet" osebkov.

Tule si mi dal za razmišljati glede odbijanja: usmerjeno ali neusmerjeno. Usmerjeno odbijanje bi se lahko smatralo kot pošiljanje nazaj, kar bi bilo, kot že rečeno, neugodno. Teoretično v smislu: "Evo te bom pa zdaj jaz lekcijo naučil in ti odbil tvojo negativo naravnost nazaj vate!" Ja, tu se čuti moja lastna energetska informacija prisotna v tem poslanem "žarku". Kot bi sulico vrgel nazaj.

#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik

Objavljeno: 17. januar 2019, 22:01

Ja, v prvem postu se mi je zdelo samoumevno da ogledalo odbija nazaj, in se strinjam da zavestno pošiljanje nazaj bi lahko bilo zelo neugodno.

Lepo da sva to razčistila. Če pa nekdo negativne bombe usmerja v nacijo (in ne direktno v osebek) bi pa po mojem mnenju ogledalo tudi čisto v redu delovalo. Celo če bi takšen pošiljatelj deloval preko "puppet" osebkov.

Tule si mi dal za razmišljati glede odbijanja: usmerjeno ali neusmerjeno. Usmerjeno odbijanje bi se lahko smatralo kot pošiljanje nazaj, kar bi bilo, kot že rečeno, neugodno. Teoretično v smislu: "Evo te bom pa zdaj jaz lekcijo naučil in ti odbil tvojo negativo naravnost nazaj vate!" Ja, tu se čuti moja lastna energetska informacija prisotna v tem poslanem "žarku". Kot bi sulico vrgel nazaj.

Nacija, ni važno katera, je prevelik zalogaj za te stvari, razen če se upošteva še kakšna pretekla karma nacije pa še kakšne druge "nevsakdanje, mistične" stvari. Bolj so te stvari v igri pri posameznikih al pa pri družini- mož, žena, otroci...

Usmerjeno pošiljanje "negative" nazaj lahko vodi do točke kjer napadeni postane isto kot napadalec...in potem se vsi začnejo vrteti v krogu...problemi se pa samo potencirajo...Vse dokler eden ne izstopi ven iz začaranega kroga (ne pošilja nazaj) in ko razčisti pri sebi s tistim kar je kao od napada...Potem pa pridejo v igro karmični dejavniki, ki lahko po svoje obračunajo z napadalcem in napadenim...Enemu malo "nagrade", drugemu pa malo tup tup po glavci...biggrin.png

myst1c.gif

#24 *glas*

*glas*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 832

Objavljeno: 29. januar 2019, 17:11

Z to popularno težavo "nekdo vpliva name z magijo" je podobno kot z odnosi..

Nekdo brez težav z magijo, bi recimo lahko vprašal: "Pa kaj naj naredim s tem folkom, vsi so obupni..  V službi so vsi egoisti, šef me izkorišča, sodelavci so zahrbtni..  moja familija je itak obup že od nekdaj, srečam se z njimi enkrat letno, pa še takrat obžalujem, da sem šel/šla tja..  Moja žena (oziroma mož), huh, te teme boljše da ne začenjam sploh, ker to je bila napaka mojega življenja..   otroci pa itak delajo vse kontra kot jim rečem in mi samo skačejo po glavi, me izkoriščajo itd..  A mi lahko nekdo pomaga vse te ljudi v red spravit?!   Ker to je obup!   Zakaj je tako obupen folk na svetu?  Kaj se lahko da narediti, da se spremenijo?!

Vglavnem ta prošnja zgoraj je enaka, kot prošnja, kaj naj naredim z nekom, ki mi črno magijo dela!

Dokler ne pokapiraš da se "vse to" začenja/izvira pri tebi, tako dolgo sploh ne moreš začeti razreševati teh zadev..   In tudi ko to pokapiraš, še ne pomeni da si blizu rešitve, ker napornih korakov do razrešitve je lahko tako veliko, da se nekomu niti sanja ne, kaj vse še ga čaka na tej poti..

Nastavljanje ogledala drugim pa;

Bolj konstruktivno se je ukvarjati z vprašanjem:  Kaj meni sporoče odsev mojega ogledala?  Toraj odsev, ki se mi kaže čez te odnose s temi ljudmi, čez situacije, ki se mi dogajajo, čez ljudi, ki jih imam trenutno v svojem življenju, čez magijo ki mi jo nekdo pošilja..   Ker to je namreč moje ogledalo, moj lasten odsev!?   Hmmm, le kje kako in s čem povzročam jaz to, da preko odseva dobivam to nazaj??????!  

To je konstruktiven pristop k lastnim težavam.  Če se trudiš le da bi nekako nastavil ogledalo nazaj..  To pomeni da ne razumeš da je to kar se ti dogaja tvoj lasten odsev in ga želiš le odbiti nakam drugam, da se ne bi rabil soočiti z lastnim sranjem..  Kar tudi pomeni, da še nisi pripravljen za razrešitev, saj še ne dojemaš, da se vse te zadeve začenjajo pri tebi in vzrok še vedno iščeš v drugih in ne pri sebi.

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#25 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 506

Objavljeno: 29. januar 2019, 21:25

Z to popularno težavo "nekdo vpliva name z magijo" je podobno kot z odnosi..

Nekdo brez težav z magijo, bi recimo lahko vprašal: "Pa kaj naj naredim s tem folkom, vsi so obupni..  V službi so vsi egoisti, šef me izkorišča, sodelavci so zahrbtni..  moja familija je itak obup že od nekdaj, srečam se z njimi enkrat letno, pa še takrat obžalujem, da sem šel/šla tja..  Moja žena (oziroma mož), huh, te teme boljše da ne začenjam sploh, ker to je bila napaka mojega življenja..   otroci pa itak delajo vse kontra kot jim rečem in mi samo skačejo po glavi, me izkoriščajo itd..  A mi lahko nekdo pomaga vse te ljudi v red spravit?!   Ker to je obup!   Zakaj je tako obupen folk na svetu?  Kaj se lahko da narediti, da se spremenijo?!

Vglavnem ta prošnja zgoraj je enaka, kot prošnja, kaj naj naredim z nekom, ki mi črno magijo dela!

Dokler ne pokapiraš da se "vse to" začenja/izvira pri tebi, tako dolgo sploh ne moreš začeti razreševati teh zadev..   In tudi ko to pokapiraš, še ne pomeni da si blizu rešitve, ker napornih korakov do razrešitve je lahko tako veliko, da se nekomu niti sanja ne, kaj vse še ga čaka na tej poti..

Nastavljanje ogledala drugim pa;

Bolj konstruktivno se je ukvarjati z vprašanjem:  Kaj meni sporoče odsev mojega ogledala?  Toraj odsev, ki se mi kaže čez te odnose s temi ljudmi, čez situacije, ki se mi dogajajo, čez ljudi, ki jih imam trenutno v svojem življenju, čez magijo ki mi jo nekdo pošilja..   Ker to je namreč moje ogledalo, moj lasten odsev!?   Hmmm, le kje kako in s čem povzročam jaz to, da preko odseva dobivam to nazaj??????!  

To je konstruktiven pristop k lastnim težavam.  Če se trudiš le da bi nekako nastavil ogledalo nazaj..  To pomeni da ne razumeš da je to kar se ti dogaja tvoj lasten odsev in ga želiš le odbiti nakam drugam, da se ne bi rabil soočiti z lastnim sranjem..  Kar tudi pomeni, da še nisi pripravljen za razrešitev, saj še ne dojemaš, da se vse te zadeve začenjajo pri tebi in vzrok še vedno iščeš v drugih in ne pri sebi.

glas... 14 plusov za tole.

krasen "še en svojevrsten uvod" v vse, kar govorije vse tradicije (meni znane), filozofije, tudi pravljice, legende, mitologija, heavy metal, prešern in floydi.

mislim, da samo vmes manjka en zelo ključen detajl, najpomemnbejši, od katereag je odvisno, če se bo lahko nekdo "odvrnil od magije, odnosov, .... skratka. vseh bremen) in začutil, spoznal, razumel...   sebe.

sam zdej se mi ne lub.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0