Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Shujševalne izkušnje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#301 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. avgust 2004, 13:12

niti ne vem, če sodi tole v to temo, ampak recimo da so posledice hujšanja tudi spremembe na dojkah... glede na to, da sem poslovno obkrožena z raznimi zanimivostmi, trači in lažmi iz sveta glasbe, že nekaj časa poslušam Natalija Verboten - a si videla, misliš da je res... grozno, men se dekle smili, ali je res ali ni, nikakor ne bi bila rada v njeni koži in če sem poštena, niti videla nisem teh slik, ki naj bi zasenčile Severino... ne vem, včeraj sem slišala neko pripombo od človeka, katerega mnenje mi veliko pomeni, in čeprav ni bilo izrečeno meni, sem se zamislila...Aurori je bil izrečen stavek, ti a hujšaš, menda ja ne, boš takšna kot Natalija... v očeh pa odpor...zmrazilo me je, ker takšne reakcije od te osebe nisem pričakovala, a človeka cenimo sedaj samo še potem, kakšni dojki ima, pa trebušček, ali pa torej, velikost njegovega prijateljčka?halo???? po drugi strani pa sem se doma gledala v ogledalo, ma itak se teh 9 kg že pozna in žal tudi na dojkah in sedaj kaj, naj se dobro počutim v svoji koži al naj poskrbim da bodo moji prijateljici polni... seveda mi je odgovor jasen, čeprav ne bom šla v skrajnosti, ker tisto, kar sem videla v reviji Rina, me ne navdušuje ravno... torej zmernost... ampak misliti mi je pa vseeno dalo, da sem človek, ki v človeku vidi dušo, ne obline, prijaznost, ne polnost in velikost, ... po drugi strani pa,če je to kar slike prikazujejo dejansko stanje Natalije in če je to posledica nezdravega ali pa zdravega hujšanja, se mi poraja vprašanje - če bi pridobila kg, a ne bi prikazovali njenega trebušča, njene mal bolj zaobljene zadnjice, bokov in bi ljudje govorili, glej kakšna je, ti a ne bi morala mal shujšati....
ma sej samo na glas razmišljam x;)x

#302 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 28. avgust 2004, 13:30

selene... lepo rzmišljaš.
x:Xx
spet se mi je na bolš poslabšal

#303 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. avgust 2004, 14:03

hja, sej če dobro razmislim, se mi ne smili, ker nihče ne rabi tega, da se komu smili, ampak ne bi pa bila rada v njeni koži, še posebno, če jo stvar obremenjuje, če je zaradi tega nesrečna... ne zaradi fotkic, ampak zaradi svojega lastnega počutja...sicer pa se mi zdi objavljanje takšnih fotk totalno brez okusa, brez človečnosti....

#304 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. avgust 2004, 14:06

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#305 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:38

x;)x BIODIETA :eek:

ZAMENJAJ NEZDRAVO Z  
ZDRAVO SOLJO V SVOJI  
PREHRANI IN TVOJE TELO  
BO POSTALO VITKO,  
ZDRAVO IN POLNO  
ENERGIJE, MISEL PA  
JASNA IN ČISTA.  


x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x  x^x

Ce bi bilo vse samo na tem...

Michelle, pa je. Ne smeš si pa predstavljati zdrave soli le v fizičnem smislu nekega belega prahu, ampak ti mora misel takoj preskočiti na knjigo. Tam pa imaš vse, od rojstva vesolja, do rojstva človeka, raznih zdravilnih metod, ki jih tudi sam visoko cenim, do tega, da je tudi bogastvo v tvojih rokah, ne le zdravje.
Torej, ko ti rečem zdrava sol, se spomni name in na to prijetno okolje Marsinega neta, kjer tudi sama sodeluješ in bolezen, tvoja prijateljica, se bo takoj poslovila, rekoč, Michelle je v najboljših rokah. x:Xx x;)x

#306 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 11. september 2004, 13:40

jaz sm bolj za selenino varijanto...ninotova je zame prehuda...brez olja ni v redu, rabis stvari iz olivca, brez beljakjovin tudi ne...ker moras ce si vegica ful stvari kombinirat za popolne beljakovine, jem ribe 1-2x tedensko....

ampak itak...mi ni cilj bit okostnjak, samo vec migat in manj slabih stvari na kupu jest ...veckrat po malem vse, to mi pase x;)x

drugace pa mi je vsec imet malo misic, ne samo kosti...jaz svojih bedrc ne dam!!!  :vtz:

x!x Sicer sem malce pozno vskocil v razpravo...toda moram na nekaj opozorit (namenjeno je lakto-vegetarijancem) x!x

:flower: MLEKO vsebuje VSEH osem ESENCIALNIH aminokislin (Triptofan, Lizin, Metionin, Fenilalain, Treonin, Valin Levcin in Isolevcin) in zaradi tega ni potrebno jesti mesnih zivalskih beljakovin.

:flower: Zelo pomembne so tudi ESENCIALNE MASCOBNE KISLINE, linolna in alfalinolenska kislina (torej kislini iz omega 6 in omega 3 skupin)
Linolna kislina je v večjem deležu zastopana v sončničnem in koruznem olju (imata malo alfalinolenske kisline), olju bombažnih semen pa tudi sojinem olju)
Alfalinolenska kislina je v nekoliko večjih količinah v lanenem semenu in olju, orehih, sojinem olju najdemo jo tudi v zeleni listnati zelenjavi, ki vsebuje še naravne antioksidante. Jejte tudi margarino Becel, ki ima zelo dobra razmerja obeh MK.
meditation liberation

#307 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 11. september 2004, 14:02

x;)x x^x Hoj, nisem vegetarianka, a vem, da bom prej ali slej nehala jesti. kako, zakaj, nam bo vsem jasno v kratkem xDDx . Naše telo je tako popolno, da si tud vi, ki ste medicinsko podkovani - profesionalci x;)x :palec: , ne morete niti predstavljati. Popoln mikrokozmos je vsaka celica posebej.

Kdaj pa kdaj poglejte v sonce, skozi krošnjo listavca, vdihnite in občutite. Odločite se kakšen dan, da boste videli vse lepo, pa karkoliže boste pogledali. občutite lepoto.
To je hrana, ko začnemo ljubiti vse, je telo vedno bolj čisto in lepota in svetloba je hrana- to je čista brezpogojna ljubezen.

Hrana bo kmalu samo še tista snov, ki jo bo fizično telo potrebovalo za čiščenje, da bo nanj vezala nesrečne energije !!!!

Funkcioniramo po NAŠIH PREPRIČANJIH - TO VELJA ZA VSE kar se z nami dogaja !!!


lep vikend !!!!
peace and love
clean

:flower: :switz: xpolzx xokkx xideax xsrcbumx xrainbowx xrosex xchatx xhypnox :detelca: xvrtcx xflowx
peace and love
Klinar

#308 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 12. september 2004, 08:33

... en teden z JUHO IZ ZELJA IN SESTAVIN, KI SO PREDPISANE ter uživalje tudi predpisana hrane po dnevih..... Predpisane sestavine in pripravo , bi naj predpisali zdravniki... nekateri imenujeno tudi JUHA ZA TALJENJE MAŠČOBE...

Na ta način sem prvič shujšala 6 kg....pa ne da sem bila lažju, tudi počutila sem se veliko bolje....saj imam težave z prebavo..
od takrat pa se podavadi enkrat letno odločim za ta teden...no letos še ga ni bilo.. x;)x x:)x

#309 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. september 2004, 10:31

Saj te bo pobralo, če boš vsako leto shujšala za 6 kg :eek:

#310 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 12. september 2004, 18:44

.. stane, ni tako x:Dx x:Dx .. x:Dx :eek:

V tem času - enem letu dobim kakšen kilogramček zraven...sedeaj ne shujšam več 6 kg, sj nimam niti toloiko maščobe, ampak od 2,3, mogoče 4 kg...najbolj pomembno pa je ,d a se nekako boljše počutiš ...neke vrste čiščenje telesa....

x:)x x;)x x:)x x;)x xDDx xDDx x:Dx :palec: :palec:

#311 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. september 2004, 22:09

.. stane, ni tako x:Dx  x:Dx .. x:Dx  :eek:

V tem času - enem letu dobim kakšen kilogramček zraven...sedeaj ne shujšam več 6 kg, sj nimam niti toloiko maščobe, ampak od 2,3, mogoče 4 kg...najbolj pomembno pa je ,d a se nekako boljše počutiš ...neke vrste čiščenje telesa....

x:)x  x;)x  x:)x  x;)x  xDDx  xDDx  x:Dx  :palec:  :palec:

x;)x x:Dx :palec:

#312 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. september 2004, 22:40

Shujsala 1,5kile x^x..v 9 dnevih...sej je kul, glavn, da ne gre gor.. x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#313 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 13. september 2004, 07:15

mislim, da je pri meni glavni vzrok, da tehtnica pokaže "več" v tem, da obstaja čokolada....... :eek: :eek:

...no ne mogoče, zato ker obstaja,,, apmak zato , ker se je jaz težko obranim..... x:Dx x:Dx

#314 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 15. september 2004, 11:19

Poznam samo eno supešno varianto hujšanja - in to je manj hrane oz. normalno kosilo, ostali obroki sadje in morda kosmiči, jogurt, skuta.... ter ogromno gibanja. Garantirano uspešno. V mesecu ali dveh do 7,8 kg manj. Še bolje pa se je navaditi na polovične porcije in brez odrekanja... x;)x
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#315 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 5. oktober 2004, 18:14

Ne vem, ce je kdo omenil, ampak ful fajn stran je tudi
Moj trener
Sem se spomnila na marso, ki je rekla, da ima rada tabelce...in ce bo slucajno tole brala:
Kalkulator pa se polno teh izracunov je...

Stran se mi fajn zdi, za tiste, ki hujsate, ker je ogromno dobrih vaj. Za trebuh se posebaj priporocam. RESNICNO FAJN! sam delat je treba :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#316 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. oktober 2004, 18:24

Ne vem, ce je kdo omenil, ampak ful fajn stran je tudi...

Kliknem na link, pa mi pade v oci "Izračun idealnih...."


Oni bodo meni o idealnih merah...kot da nimam ogledala doma x:Dx


Zdaj pa se resno o tem: resnicno me motijo taksne 'idealne' stvari...a sem Barbika (Ken) ali kaj ?

#317 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 5. oktober 2004, 18:27

Neee...poglej si stran, kot stran..celotno..
Tisto je cisto tko...za marso x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#318 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. oktober 2004, 18:28

Brez zamere...na tej strani sem celo registriran ze ohohoo casa x;)x

Saj, hvala za link (no, za druge,jaz tako poznam) samo sem pac povedal, kar me moti...je pa tudi dobrega dosti, jasno :palec:

#319 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 5. oktober 2004, 18:31

ne zamerim x:Dx :palec:
no pa za druge! x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#320 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:12

Sem enkrat v manj kot pol leta shujšal iz čez 100 na 80 kg... nenamerno! Metode pa raje ne izdam... :palec: x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#321 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:13

Si imel trakuljo ?

Bom vprasal drugace: je trakulja imela tebe ? x:Dx x:Dx x:Dx

#322 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:45

Bolj blizu ne bi mogel biti sploh... :palec: x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#323 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:46

Blizje ne grem (se lahko se cesa nalezem :eek: :eek: :eek: x:Dx )

Samo da si uredil :palec:

#324 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:48

Eh, Nimbus, jaz sem enkrat shujšala v 14 dneh 12kg...me je imela ena afriška salmonela v pesti... xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#325 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. oktober 2004, 19:55

Ja... jeba... shiraš...
Mah, jaz sem to nenamerno... meni so kile čisto mimo, ali jih imam ali jih pa nimam... Glede na to, da ne morem čisto brez športa, pa naj prekle padajo iz neba menim, da s kilami res nikoli ne bom imel problemov... pa tudi v familiji so bili vsi visoki in vitki (razni dediti in to... po slikah)... Če bi pa že imel kilo več... potem bi jo pa imel, a ne?!
Videz ja vara... :palec: x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0