Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dolgotrajne zamere


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#26 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Škorpijini znajo bit res zlobni,imajo pa to lastnost ba skoraj zmeri priznajo lastne napake,ne odstopajo pa od svoje ideologije.Za otroka mi je pa res žal saj so oni še občutlivejši od odraslih,bo pač kmalu spoznal kaj se dogaja na svetu
Meni se zdijo te "pravde"sosedov kot burleske še posebej ko se gre za imetje,posest res noro.
Tvoje mnenje podpiram 1000% Nekateri se pač niso naučili govorjenja, izražanja čustev..nevem mogoče imajo nizko zavest ali...

#27 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Zelo tezhko za odpraviti in lahko traja nekaj inkarnacij (che verjamemo v inkarnacije). Temu se pravi tudi 'recurring problem' in je najtezhji za diskreirati. Ljudje tudi sebi zameraju, bogu in podobno. Traja ure, dneve
in vech da bi se diskreiralo. Psihologija (neuchinkovita in zastarela)
porabi tudi 12 let pa nich. Globine noumena (mental) so neverjetne! o5

news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5
http://puck.dhs.org/...es/SKOLA-SI.TXT
http://puck.dhs.org /slovenija

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Objavljena slika

intruder:
Globine noumena (mental) so neverjetne
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika ma vas rad

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 magicman

magicman
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

živijo vila vetra.ko boš imela ti otroka mu te sosede predstavi kot prijazne sosede,ljubeče,ki nikomur nočejo nič.samo malo so prestrašeni in negotovi vase.včasih se odnosi uredijo samo s tem da misliš na nijh s toplino in božansko radostjo.on bo začutil to in v njem se bo začelo premikati nekaj stvari postal bo boljši človek in čez čaz bo mogoče on tisti,ki bo stopil do vas in vas prosil odpuščanja.

magicman

#30 kryonka

kryonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Objavljena slikaza otroke me sploh nič ni strah ne rečemo zastonj da so lila otroci , rodijo se bolj pametni kot marsikateri stari .Veliko se bi lahko mi naučili od njih.Skregajo se vendar hitro si oprostijo in niso zamerljivi .Mi pa bi morali biti njim v vzgled a žal nismo.Ne vem zakaj je tako teško reči besedo oprosti -PRVI kajti zamerljivost je negativna in zastrljuplja .Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

ja razmišljaš že prav samo, sej lahko je glasno povedat, da nekomu zameriti je ...tudi ti je +Izražanje, ne pa tiščanje v sebi..... hja, pridet je treba do tega..zamera gor al pa dol..užalili so nekogaObjavljena slika
P°k0w<


#32 kryonka

kryonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika indijski pregovor pravi samo nevednež postane jezen pametni razume .Prvo pravilo mora biti ne delaj drugemu česa ne želiš da delajo tebi .Tako je narejen že velik korak .Če k temu dodaš še to da sprejemaš ljudi takšne kot so si na dobri poti k temu da se nehaš jeziti nad ljudmi.Vedno se spomni da tisti ki se jezi škoduje najbolj sebi (zato je toliko ljudi tudi bolanih)in ko vse to ozavestiš se ti samo smilijo in takrat se ne moreš več jeziti nad njimi.Sicer pa pomisli ,ko si jezen in pride nekdo ki se ti prijazno nasmeji se ne moreš nad njim jeziti a ko pride negdo drugi ki je prav tako jezen kot ti-eksplozija .Vedno pa so ti ljudje tvoje ogledalo.To kar te moti na drugih ,mar ni to prisotno pri tebi ????Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#33 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. februar 2003, 01:00

Jaz sm pa zameru prjatlu, pred sedmimi leti, zato ker me je obtožil nečesa po nedolžnem. Frko mi je naredu. Strašno je nezaupljiv do drugih, rad se pogleda v špegu, tako da mu resnično za tiste obtožbe ne oprostim nikoli v življenju, tega filma pa ne bo videl.
Ja sam ka mali pao s lipe

#34 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

vem da je včasih težko jaz bivši punci verjetno tud ne bom no ravno včeraj sem jo vidu po 7 mescih z "novim" tipom ko sta z roko v roki hodila po cestikar reklo mi je v glavi zavij desno povozi jih(hodila sta po napačni strani ceste-desni,pol pa meditacija ljubezen;mir
živi in pusti živeti!
odpeljal sem se naprej še potrobil(zahupal)sem jima pa nato srečno dejal v mislih!

#35 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

HITRO ZAMERIM (spadam pač med občutljivo množico), POTEM SE DRŽIM, KUHAM MULO, PREMLEVAM, POL PREVEČ RAZMIŠLJAM, POTEM SE ZAČENJAM OHLAJATI, PREDALČKAM ZADEVE, nato sledi FAZA ODMERJANJA. Kmalu začutim, da nisem več jezna, da je za vso stvar resnično škoda energije in ODMERIM. Sam potem je problem, kako vpletenemu povedati, da je itak že vse O.K., ker se vedno manj ljudi zna opravičiti...

Vsa ta faza pri meni traja zelo kratek čas (relativno).

Po drugi strani, če pa se jaz komu zamerim, me grozno peče vest in včasih se še prehitro opravičim. VEDNO PA SE, OPRAVIČIM!

NE RAZUMEM PA LJUDI, KI SO SKREGANI NA SMRT!

Mir in ljubezen vsem, ki gazijo tla zemlje!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#36 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

quote:
kryonka pravi:

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika indijski pregovor pravi samo nevednež postane jezen pametni razume .Prvo pravilo mora biti ne delaj drugemu česa ne želiš da delajo tebi .Tako je narejen že velik korak .Če k temu dodaš še to da sprejemaš ljudi takšne kot so si na dobri poti k temu da se nehaš jeziti nad ljudmi.Vedno se spomni da tisti ki se jezi škoduje najbolj sebi (zato je toliko ljudi tudi bolanih)in ko vse to ozavestiš se ti samo smilijo in takrat se ne moreš več jeziti nad njimi.Sicer pa pomisli ,ko si jezen in pride nekdo ki se ti prijazno nasmeji se ne moreš nad njim jeziti a ko pride negdo drugi ki je prav tako jezen kot ti-eksplozija .Vedno pa so ti ljudje tvoje ogledalo.To kar te moti na drugih ,mar ni to prisotno pri tebi ????Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Popolnoma se strinjam in z veseljem opažam, da mi že v precejšnji meri uspeva tako odreagirati. In počutim se osvobojeno, lahko... Saj nisem bila nikoli tip zamer, pa vendar, odkar skušam razumeti ljudi zakaj so takšni kot so, me skorajda ne morejo več prizadeti. Vključno z mojimi najbližjimi.. Če pa že, si sklušam to priznati in odvreči... Prenevarno se je valjati v zamerah, negativi in prizadetosti. Predvsem s slednjim imam vse preveč slabe izkušnje!

Daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

..hjo, pr men,ko pride do kej tazga, bi se tk rad pogovoru,zakaj,pa kako in tko...pa se nobedn takrat noče...pol pa zadeva avtomatsko zastara..nočejo o tem govort..izgibajo se, zato pa izgubljajoObjavljena slika
P°k0w<


#38 kryonka

kryonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 16. februar 2003, 01:00

kako lahko nekomu odpuščamo in tudi to kako lahko druge prosimo odpuščanja zelo lepo uči HUNA.Ko se bomo ljudje zavedli kako veliko moč imajo naše misli in kaj vse povzročajo mislim da ne bomo več jezni na nikogar.Ni potrbno da letamo za nekom in ga prosimo naj nam odpusti,dovol je da to storimo v svojih mislih vendar biti mora od srca.Enako naredimo kadar nas negdo prizadene odpustimo mu v svojih mislih vendar zopet zares iz srca.Tako bo naše življenje lažje pa tudi lepše.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#39 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

Tudi moja starša sta se vsake toliko časa sprla s kakšnim sosedom. V glavnem okrog mej:. No, midve s sestro sva vedno komunicirali z vsemi..
Jaz pa znam vsake toliko kraljevsko popenit. Opletam z jezikom, da je kar hudo. Grdo gledam, delujem vzvišenoObjavljena slika.To je sicer kratkotrajna, ampak bučna jeza. Potem pa hitro pride na plan strelčeva dobrodušnost. Če se mi zdi, da sem kriva, se opravičim(če se mi zdi!:)), sicer pa itak povem, kar si mislim. In s tem je, kar se mene tiče zadeva končana. Za dolgotrajno tiho kuhanje zamere sem očitno preveč raztresena, ker bi čez pol ure pozabila, zakaj se sploh jezimObjavljena slika

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#40 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

kraljevsko popenitObjavljena slika
..jest pa pravm, da če se človek hitro spremeni na bolje iz slabega stanja jeze, potem je to neka vrsta naravne genialnosti spreobračanja

P°k0w<


#41 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 17. februar 2003, 01:00

Kar se tiče dolgotrajnih zamer.. razmišljam če res kdaj tako dolgotrajno zamerim, ker to včasih tud storim, če me kdo razočara da enostavno neham kontaktirat z njim.. Pa sem si zdej razpucala da ni res... da nimam tistga sovraštva v sebi, ki bi me razjedalo, niti volje neka negativna čustva gojit v sebi do določenih ljudi.
Imam pa navado ljudi enostavno zbrisat iz svojega življenja, tiste, ki mi res kaj grdega naredijo, me okol prnesejo, al obrekujejo... to je ena vrsta zaščita, tko kot blokiramo junk e-mail pošto, da nas ne nadleguje.. Torej ne zarad zamere - dolgotrajne, temveč sprotne, in zaradi prihodnosti, se pravi da se izognim nadaljnim težavam, ker so ljudje, ki mojstrsko izkoriščajo prilike da slabo delajo, želijo drugim ljudem. Kadar pa so taki dogodki sveži si res v mislih svašta slikam, me pali in jezi.. Ampak pol zbledi vse, se oddalji od mene in pol imam to še le v spominu, feed back-a pa več ni.. tisti se uresniči kar al pa verjetno nikoli.
mushi
Mushi

#42 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 5. marec 2003, 01:00

ravno sem priča nastajanju dolgotrajne zamere in povem vam, dragi moji, da prekinitev dialoga, vseh stikov in držanje in kuhanje mule ne prinese nič dobrega, raje naredimo vse, da se dobri odnosi nadaljujejo in vse slabo pustimo ob strani!!
res se lahko zamere razvijejo v bolezni
dajmo mislit pozitivno, življenje je tako kratko!
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#43 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. marec 2003, 01:00

Objavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika

P°kObjavljena slikaw<


#44 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

prepiri res nimajo smisla, raje grem ven regrat nabirat in ko pridem domov se je tista brezvezna jeza že skadila!
pa še super zdrava večerja vse zgliha
Zakaj bi si kvarli tako lepo pomlad z zamerami
kodrlajsa

#45 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 4. maj 2003, 11:34

Ja, jaz se tudi rada pobotam z ljudmi, s katerimi pride do nesoglasja.

Problem pride, kadar zamerim sami sebi. Preveč se namreč obtožujem, če ga kje polomim.Včasih ne vem, kako bi to pri sebi spremenila.

LP, Yoko

#46 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 13. maj 2003, 21:47

Aja pa zamerim bivši punci izpred mnogo, mnogo let, to je bilo davnega leta 19.., da mi je navila rogove. Je šla sosedu čez plot nabirat jagode x:Dx x:Dx x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#47 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 16. maj 2003, 15:57

Jaz pa sem take narave, da nikoli nič ne zamerim. Lahko se užalim, ampak kaj hitro pozabim in se pol še smejem. Ne da se mi kregat za brezvezne stvari. Takoj pomislim na to, da če bi npr. kuhala zamero do nekoga in da bi npr. kar naenkrat umrl, da bi mi bilo žal, da se mu nisem opravičila. Tudi s sestro sva se večkrat kregali, ko sva bili majhni, ampak sva se hitro pobotali. Pa tudi nekako se raje umaknem, kot da bi razpravljala.

#48 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 16. maj 2003, 18:27

Moja natura, ceprav skorpijonska, ni glih zamerljiva.

Vcasih(vecinoma) jezo zakopljem vase, ko mi zadeva ekplodira, je pa ze hudo.
Ljudi, ki so se izkazali za nevredne zaupanje, do neke mere skenslam iz zivljenja, pa ceprav moram z njimi se sodelovat. Vem, pa da se na njih ne morem zanesti. :xx!:

Dolgotrajne zamere, NE, pac pa se mi doloceni ljudje dolgotrajno smilijo, ker so ostali pac na nizji stopnji razumevanja bitja in zitja. kako ze, aja, blagor ubogim na dusi,
OK, naj jim bo...


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#49 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 16. maj 2003, 18:31

Najlepše je oproščat!!! x^x

#50 mmaxx

mmaxx
  • D član
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 17. maj 2003, 21:02

Sem bik(po horoskopu), tudi trmast, :\: zelo nerad se spuščam v prepire, če pa že pride do njega, zelo zamerljiv, :\: pa nebi rad, ampak ne morem iz svoje kože, :\: da stvar pride v normalne okvirje traja tudi nekaj dni, :\: še dobro, da je žena pravo nasprotje mene, kar se zamer tiče. xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0