Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

NOHTI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:22

Ma, kakšno sol, čudežne kristalčke x:Dx

#27 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:26

Sara, Bobnar ti je le malo grobo svetoval, da obiščeš mojo spletno stran   :8): x;)x

Tole temo sem šel pogledat le zato, ker sem videl podpisanega tebe in me je zanimalo, na kakšen način boš vpletel sol tokrat.

lalala :wOOt: :wOOt: :wOOt:

ja, tole vpletanje pa obvlada naš sstane do fula x:Dx x:Dx x:Dx

svaka čast. tudi to je dar (verjetno x^x ) x;)x


:vragec: :vragec: :vragec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:28

Ni, to se prodaja :wOOt: :wOOt: :wOOt:

#29 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:41

pismo, sstane, ravno gledam: pa ti si uspel naštepal tisočpestopašenekaj postov od decembra lani do zdaj :huh: :o :( :unsure: :wacko: :blink: :wOOt: :OoO: :madpro:

zdaj razumem x:Dx .......če se človek tako :switz: :switz: :switz: .......potrebuje veliko slanih kristalčkov x:Dx x:Dx x:Dx

x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:45

Evropska produktivnost :wub:

#31 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 17. februar 2004, 21:43

Meni pri tem problemu pomaga mazilo Bepanthen, ki sem ga začela kupovati zaradi otročičkov, potem pa smo ugotovili, da je vsestransko uporabno. Je pa res, da problem odpravi le začasno. Če ne mažeš, spet vse cveti.
L.
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2004, 22:39

Meni pa pomaga olivno, ali se bolje, sentjanzevkino olje...
Je pa res to, kar pravi LeilaniA tudi za Bepanthen - namrec ce ne vztrajas, spet koza zacne cveteti, kar samo pomeni, da se je treba lotiti bolj temeljito, globinsko, ne samo povrsinsko... (prehrana..)

Pa se podobna tema - Lomljivi nohti
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 21. junij 2004, 22:39

že ful doug časa si puščam dolge nohte pa se mi kr naprej cepijo in lomijo...a slučajno kdo ve kaj pomaga oz. zakaj se mi to sploh dela...??? x;)x :sori: xrolleyesx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. junij 2004, 23:35

Morda so še premladi x;)x

#35 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 13:15

Nohti se radi cepijo in lomijo če jih napadejo našemu očesu nevidne glivice. Tudi obnohtnica se cefra.

S časoma se ta zalega prenese malo povsod. Če se pri mešani koži na primer lušči nos, so za to gotovo krive gljivice.

Kaj pomaga? Mega krema Oronazol od Krke, dobite v lekarni brez recepta, stane menda jurja in se nekaj kovancev x;)x

Zakaj moti vsakodnevna nega rok? Saj je normalno. V dobro kremo za roke, ki jo imate pri postelji in si pred spanjem namažete roke in stopala :palec: , nakapljajte par kaplic čajčevčega eteričnega olja, pa par kapljic limoninega pa boste lahko uporabljali nohte kot smrtonosno orožje x:Dx x:px :vragec:

#36 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 2. april 2007, 17:28

Ok, mene pa zanima, kako izpod nohta spravit štiklček lesa. Večji del je šel ven, najbolj globoko pa ga je pikica ostala (kakšen mm ali 2 globoko v meso) in boli kot satan.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0