Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Gostilne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
12 komentarjev na to temo

#1 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Zlo me zanima kaj vas moti pri vstopu v ta prostor ; kaj je tisto kar vas privlači; njihov design, still..prijaznost oblečenih natakarc..
Vas motijo zakajeni prostori, ki niso pravilno zračeni?

#2 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Motijo nas zakajeni prostori, sitne kelnerce, pa draga pijača.

Privlačijo nas lepe natikarice pa udobje.


Pa dobra muzka



Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#3 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Jaz praviloma ne grem v gostilno, kjer ima reklamo za UNION :xx!: x:Dx x;)x

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

ja to ja, zakajeni prostori, pa še to bi povedu; da vse tiste finte s klimami,ki so lažno naštelane tut je za prijavit; nevem al šparajo z w al pa vedno k pridem tam nekje pravjo, da čakajo na servis :xx!: ja tut zlo zamorjene kelnarce obstajajo tk, da ti še dan uničjo lahko; vse se že ne smejejo; tudi prjazne ne morjo bit vselej; pol pa ti še nehote ponudijo počen kozarc :C:

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

obchasni smradki iz sekreta... :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

Mene tudi wc-ji najbolj iritirajo. :|||
Lahko prenasam se tako shtalo (zakajeno etc.)... ce pa je wc svinjski - me ne vidijo vec tam...
To se mi najbolj frzmaga.
Ja - pa smrad iz wc-ja k mizi, ce dobis lahko samo tako - na tem nezalezelem in nehvaleznem placu.

Motijo me tudi tecni ksihti in pocasnost kelnaric/jev... Predvsem pa neprijaznost in SITA sem navelicanosti! Pejt domov, ce ti kaj ne pase! Ful jih je zeljnih in potrebnih sluzbe - a dobil pa si jo ti, ki si (ocitno) najbolj nakladal, kaj vse bos! Potem pa se tule vleces z navelicanim obrazom! :xx!:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. februar 2003, 01:00

ja, ja vse to.....lahko poveste sanitarnim oglednikom x:Dx
wcji so pa res zbirališče amonijaka x:px :xx!:

P°k0w<

#8 Kira

Kira
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 19. februar 2003, 01:00

neverjetno, da nam vsem gredo v nos in to posteno, zakajene gostilne. Kot vem pred casom smo se vsi kadili in pili, bili vazici in se na misel nam ni prislo, da bi nas dim motil. Vidim, da se mocno spreminjamo in, da so kadilci na temni listi nezazelenci in, ce se ne bodo odvadili cigarete med prsti in med ustnicami, jih bo pogoltnila trema pred nami nekadilci.. x?x :xx!:

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. februar 2003, 01:00

hehe
danashnja (pravzaprav vcherajshnja) izkushnja
ne morsh verjet.... :xx!:
slavna in preslavna gostilna NAROBE
vino?........za en moshki spolni organ
predjed?.........za pol moshkega spolnega organa
shnicl?.........takisto
solata?........za pol zhenskega spolnega organa (zato k jo sploh ni prnesu)
lastnik?......nich vech oni
novi lastnik?.........hehe.....shipac (ceu moshki spolni organ, pa she zhenski zram)

skratka,
che bi se zhe na prvem zmenku radi znebil fanta al pa punce
PRIPOROCHAM
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. februar 2003, 01:00

težko razumljiva ponudba menija

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. oktober 2005, 22:51

mamo sicer tud temo Gostilne, kje se lohk dobr je, pa naj bo tole posebej, se vcas prav skor 'razjezim' ob kaksni cvetki, slampariji, svinjariji in podobnem...

pa naj bo to tle. :palec:

*
ker se na tem podrocju zadeve lahko hitro zamenjajo, spremenijo, poslabsajo in izboljsajo, bodite pozorni na datume (*kdaj smo kako gostilno hvalili ali kritizirali), zazeleno pa je 'osvezevanje' mnenj, tako pozitivnih kot negativnih, bodisi da jih tud zdaj potrjujemo, bodisi da jih morda negiramo (morda se je zamenjal lastnik, kuhar in podobno)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 22:53

smrad po postanem, ne prenesem tudi tega, da mi vse smrdi, ko grem ven iz gostilne, od las do plašča :xx!: :o|o: , od WC-jih sploh nima smisla kakšno reči, pa lenost me moti in neizkoriščen plac. beznice :xx!:

#13 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 22. oktober 2005, 23:19

U gostiln mora bt dobra zizasta kelnarca, pa pijače tolk, da tud nmav z mize teče. :vragec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0