Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Taoizem, qi gong, tai chi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
52 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. avgust 2008, 10:56

sem se spomnila na tole temo (ker nekaj urejam) in jo osvezujem. x:)x

Ze dolgo nisem nic napisala, medtem sem (poleg M. Chie) brala in spoznavala tudi druge, dodatne metode in mojstre, in moram spet potrdit, kako res super fantasticne so tele vaje in kako totalno so ucinkovite! xokx
Prakticno takoj zacutis vse in 'zazenes' tele programe, res mega, ga skorajda ni pristopa, ki bi bil ucinkovitejsi (v kratkorocnem smislu).

Tko da menim, da bi se lohk vec ljudi mal bolj poucil o tem, glede na to, da je zdaj tudi toliko novih avtorjev (prevedenih - tedaj, 16 let nazaj al kaj tacga, je bil nam na dosegu samo mojster Chia) in vse vec ljudi to pozna in prakticira.

~~

Pa se ena sorodna tema: Taoisticne vaje (za katero sem sklenila, da jo pustim posebej, ker je bolj precizno postavljena oz. je tale doticna tema zastavljena splosneje). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 11. avgust 2008, 13:44

sem se spomnila na tole temo (ker nekaj urejam) in jo osvezujem. x:)x

Ze dolgo nisem nic napisala, medtem sem (poleg M. Chie) brala in spoznavala tudi druge, dodatne metode in mojstre, in moram spet potrdit, kako res super fantasticne so tele vaje in kako totalno so ucinkovite! xokx
Prakticno takoj zacutis vse in 'zazenes' tele programe, res mega, ga skorajda ni pristopa, ki bi bil ucinkovitejsi (v kratkorocnem smislu).

Tko da menim, da bi se lohk vec ljudi mal bolj poucil o tem, glede na to, da je zdaj tudi toliko novih avtorjev (prevedenih - tedaj, 16 let nazaj al kaj tacga, je bil nam na dosegu samo mojster Chia) in vse vec ljudi to pozna in prakticira.

~~

Pa se ena sorodna tema: Taoisticne vaje (za katero sem sklenila, da jo pustim posebej, ker je bolj precizno postavljena oz. je tale doticna tema zastavljena splosneje). :palec:


Super Marsa. Daoizem ni zelo popularen, sicer pa v Dao De Jingu piše, da če bi bil Dao popularen, potem ne bi bil Dao. :) Različne vaje, vključno s Chi gongom in Tai-chijem delam že več let. O rezultatih težko govorim (ker so večplastni), je pa res, da že več let nisem zbolel in se počutim super. Zdravilni zvoki, notranji smehljaj, fuzija, kan&li,.. x:)x

#53 Jox

Jox
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 8. julij 2010, 11:11

Me znima če je tukaj na forumu, kdo ki ga zanima vadba taoistične joge?



www.taojoga.si

Lp, Jox




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0