Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
4361 komentarjev na to temo

#4301 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 6. marec 2006, 14:41

Hejla,

jst sem te dni imela kar nekaj sanj, samo je bil kar mal mix vsega...Se pa spomnim enega izseka iz današnjih: vem, da sem šla peš po neki poti ob vodi in da sem morala pridet na drugo stran, kar pa sem lahko preko mostu, ki sem ga že videla v daljavi. Bil je tak lep, mogočen most v loku z visoko ograjo...in do tja sem morala, da pridem potem na drugo stran. Vem, da nas je bilo več in jst sem bila bolj spredaj, ostali so šli za mano. Pa nekak tako je bilo, da če bi imela avto, bi lahko prišla prej pa z manj težavami, ampak sem si v sanjah rekla, da če nimam avta, bom pa pač šla peš, da vem, da lahko. Potem pa je naša pot kar naenkrat šla po desni do vode in bi morali plavat do mostu. Mal se mi je najprej zdelo hecno, pa mogoče sem bila mal prestrašena, ker je bila taka globoka, vendar lepa modra voda, ampak potem pa je šel en fantek pred mano in je kar zaplaval in jst se spomnim, da sem mu potem kar sledila...potem sem se pa kar znašla že na drugi strani mostu... in se ne spomnim več...

x?x x:Ix

Pozdravček

kjara, gre za prehod...ne vem sicer točno kakšen. glede na to, da si sanjala reko, gre najbrž za zadeve čustvene narave ali pa boš nekaj v svoji reki življenja precej spremenila...zamenjala breg.....vendar bo pred tem vsekakor potrebno mal v v"vodo skočit"....kljub začetnemu nelagodju, ti bo potem ok in bodo stvari potekale gladko....in nekdo ti bo pri tem pomagal....mogoče z besedami, dejanji ali kakšnim prebliskom.... x:)x

hvala xsrcx
ja lahko bi bila manj zahtevna do sebe, manj trda...

bi bilo zelo dobrodošlo ... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4302 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 6. marec 2006, 15:30

zerkalo in alan new...vidva sta se že vse zmenla :palec: ...domnevam, da sta oba bolj mlada...zato imata še ful odprt "kanal" in povezanost z ostalimi dimenzijami.

Jaz bom itak večno mlad. x:Dx

Sicer pa ni fizična mladost/starost odločilna za obisk teh bitij (ali takšnih sanj) in povezanost z drugimi dimenzijami. Odprto srce, odprte oči, prižgani vsi registri, s katerimi nas je obdarila narava, Bog, kdorkoli že, in to je to. x;)x
Possible—but highly unlikely.

#4303 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 6. marec 2006, 15:42

[quote name='Amis' date='6. Mar 2006 ob 14:42' post='649404']
kjara, gre za prehod...ne vem sicer točno kakšen. glede na to, da si sanjala reko, gre najbrž za zadeve čustvene narave ali pa boš nekaj v svoji reki življenja precej spremenila...zamenjala breg.....vendar bo pred tem vsekakor potrebno mal v v"vodo skočit"....kljub začetnemu nelagodju, ti bo potem ok in bodo stvari potekale gladko....in nekdo ti bo pri tem pomagal....mogoče z besedami, dejanji ali kakšnim prebliskom.... x:)x

:palec: Ja, bo verjetno kar držalo...gre za prehod...prav čutim da se nekaj končuje in začenja nekaj novega... kako in kaj se bo odvijalo, se pa prepuščam x:Ix bom samo sledila srčku x:)x Hvala, Amis...

#4304 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 6. marec 2006, 20:50

sam tvoj konj je drugačen, pjotra. ti ga jezdiš...in to zelo svobodno, saj si celo brez sedla....ne vem sicer, kakšno lastnost bi ti sama pripisala konjem....malo razmisli o tem....boš pa veliko bolj to kar si.... :palec:

hvala, amis... bom razmislila.... vsekakor jih občudujem...ampak imam kar "rešpekt" pred njimi, ker so velike živali, jaz pa pravzaprav nimam veliko stika z njimi in z njimi ....

pa sladke sanje xDDx
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4305 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 6. marec 2006, 22:19

QUOTE(Amis @ 6. Mar 2006 ob 10:05) *

zerkalo in alan new...vidva sta se že vse zmenla icon1_thumbup.gif ...domnevam, da sta oba bolj mlada...zato imata še ful odprt "kanal" in povezanost z ostalimi dimenzijami.

Jaz bom itak večno mlad. x:Dx

Sicer pa ni fizična mladost/starost odločilna za obisk teh bitij (ali takšnih sanj) in povezanost z drugimi dimenzijami. Odprto srce, odprte oči, prižgani vsi registri, s katerimi nas je obdarila narava, Bog, kdorkoli že, in to je to. x;)x



jaz sem bil pa ze ob rojstvu star :vragec: x8Dx
ampak res x:Dx
No, ce pa se srce, oci in ostali registri ne pomagajo se vedno ostanejo gobe xrosex
Norost je vcasih najvecja modrost…

#4306 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. marec 2006, 01:15

:2src: Hvala Amis,
ko berem tvoje "odgovore "na moje sanje,mi na lice kar prileti nasmeh in misel-kako dobro ,kako lepo mi razloži.Počasi začenjam razumevati,kaj mi sanje govorijo.Še enkrat hvala.

Naj nadaljujem z včerajšnjimi sanjami.
Sedimo v kuhinji za mizo,prijateljica,znanka,njen sinek in jaz.Jedilnica,kuhinja in pogled v dnevni prostor je lep,urejen,pod čist ,verjetno parket ,pod mizo pa preproga.Lepo se pogovarjamo,vendar me nekaj bega.Pogledam pod mizo in vidim,da so vsi sezuti,le jaz imam obute čevlje.Ob pogledu na vse lepo čisto razmišljam kako naj odidem ven in se sezujem .Pred tem se mi pogled ustavi v kuhinji.Tam vidim na tleh speče svetlo rjave kokoši in bele goske-te gledajo.Razumem,da jih ima znanka kot domače hišne živali.
Vstanem in po prstih odidem v drugo sobo.Tam pa je vse kontra kot v prejšnih prostorih.Sobo je natrpana s pohištvom in otrok nima drugega svojega prostora kot posteljo .Z njim greva tja in se pogovarjava,mama pa mi govori,da bo zaenkrat tako,dokler ne najdejo večjega stanovanja.
Nato se znajdem v veliki,ogromni,visoki sobi,prej je to kot neka avla.In zopet je razdeljeno,tukaj kjer sem zdaj ni lepo,je mračno,temno...pomikam se h koncu sobe kjer pa je vse lepo,lepe barve,preproge ,ploščice,pohištvo.Pa vendar tam ob zidu na postelji ležita dva in se mečkata.Ko ju vidim ne začutim nelagodja,le motiti ju nočem in želim oditi.
Pot pa gre čez ta mračen prostor.Vidim nasproti mi nekdo prihaja.Dva moška.Eden se spravi name in me hoče odvleči nazaj v sobo,jaz pa hočem k vratom,ki so tako blizu,pa vendar tako daleč.Nekako mi uspe priti do vrat,seveda me on še kar vleče nazaj .Ko se nekako prerivama do ven,ga tam nekje nekaj napade in on me spusti,jaz zbežim stran,ven na travnato dvorišče.Kaj ga je napadlo nisem videla,ampak vem,čutim,da je bila mačka.On "rjove" in ljudje se zgražajo in se jim smili,ker je verjetno popraskan,jaz pa kričim,kaj pa jaz ,to pa nihče ne vidi,kaj mi je človek hotel narediti.Takrat pa vsi začno gledati čudno in z drugimi očmi.On se obrne proti meni,me pogleda(takrat vidim,da tega človeka poznam,vendar ne vem kdo je) in odide.

#4307 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2006, 07:11

Jaz bom itak večno mlad. x:Dx

Sicer pa ni fizična mladost/starost odločilna za obisk teh bitij (ali takšnih sanj) in povezanost z drugimi dimenzijami. Odprto srce, odprte oči, prižgani vsi registri, s katerimi nas je obdarila narava, Bog, kdorkoli že, in to je to. x;)x

alan new...se popolnoma strinjam s tabo....tisto z mladostjo po letih sem pa napisala zato, ker so te sposobnosti pri mlajših večinoma bolj izrazite (vsaj po mojih opažanjih, pa tudi številčnejše)...kar pa jasno ne pomeni, da je to odvisno od let. najbrž je (tudi) od tega, da se vsakak generacija rodi v bistvu že nekoliko drugačna od prejšnje....jp, z enimi stvarmi se rodimo...in kot tečejo zadeve zadnjih nekaj let, se darovi, sposobnosti al kar že je vse skupaj, z veliko hitrostjo še bolj razvijajo, odpirajo....prav zanimiv pojav..... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4308 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2006, 08:15

kjara...vso srečo...in naj ti uspe kar hočeš! xcrossfingx

mantis...prvi del je zate fajn...v drugem bi pa bilo dobro rešit zadeve ...ker zmerjanje je res nepotrebna nadloga. zraven vsega si več kot dovolj stara, da bi mati lahko s tem prenehala. bi bil skrajni čas. upam, da najdeš ustrezen način xwitchx

zerkalo...ja, včasih je res tako, da se na nek način rodimo stari. sam kaj je z gobami....:inocent: ...?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4309 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. marec 2006, 08:25

QUOTE(Amis @ 6. Mar 2006 ob 10:05) *

zerkalo in alan new...vidva sta se že vse zmenla icon1_thumbup.gif ...domnevam, da sta oba bolj mlada...zato imata še ful odprt "kanal" in povezanost z ostalimi dimenzijami.
jaz sem bil pa ze ob rojstvu star :vragec: x8Dx
ampak res x:Dx

Star kot Zemlja in mlad kot rosa. x;)x

No, ce pa se srce, oci in ostali registri ne pomagajo se vedno ostanejo gobe xrosex

x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#4310 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2006, 08:52

irenica, hvala tudi tebi.

te sanje so prav zanimive. kažejo na neke nove vidike. pa tudi na to, da imaš po svoji naravi rada urejene reči, pa najsi gre za okolje ali odnose. vendar se v tebi nekaj spreminja, mogoče odpira nekaj novega ali pa vidiki tebe, ki še niso imeli možnosti, da bi se udejanjili, razvili, pokazali. ob tem se ne počutiš najbolj varno in bi trenutno rada bila "kot ostali". vendar bo slej ko prej treba poseči tudi v tiste dele sebe, ki so bili do sedaj nekoliko v ozadju, saj bo njihov pritisk postal premočan in bo zahteval razrešitev.
na začetku prihajajoče spremembe ne bo ravno prijetno. lahko te zagrabi občutek nesmiselnosti, malodušja, strah, skrb....tema na nek način. vendar ne skrbi, ker ne bo prav dolgo trajalo. počasi se bo začelo "jasniti"....bo pa marsikaj začasno potisnjeno na "stranski tir" in bo zato ljudem v tvoji bližini vse skupaj nenavadno...in nekdo se bo celo intenzivno upiral. vendar moraš naprej in to boš tudi storila. deležna boš obsojanja...vendar boš ljudem hitro dala vedeti, da ni vse tako, kot izgleda na prvi pogled. to, da se znaš postaviti zase, bo zelo dobrodošlo. temu sledijo lepi časi...nov občutek večje svobode in energije. še vedno pa boš na "svojem dvorišču". ohranjaj zaupanje vase x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4311 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. marec 2006, 11:19

irenica, hvala tudi tebi.

te sanje so prav zanimive. kažejo na neke nove vidike. pa tudi na to, da imaš po svoji naravi rada urejene reči, pa najsi gre za okolje ali odnose. vendar se v tebi nekaj spreminja, mogoče odpira nekaj novega ali pa vidiki tebe, ki še niso imeli možnosti, da bi se udejanjili, razvili, pokazali. ob tem se ne počutiš najbolj varno in bi trenutno rada bila "kot ostali". vendar bo slej ko prej treba poseči tudi v tiste dele sebe, ki so bili do sedaj nekoliko v ozadju, saj bo njihov pritisk postal premočan in bo zahteval razrešitev.
na začetku prihajajoče spremembe ne bo ravno prijetno. lahko te zagrabi občutek nesmiselnosti, malodušja, strah, skrb....tema na nek način. vendar ne skrbi, ker ne bo prav dolgo trajalo. počasi se bo začelo "jasniti"....bo pa marsikaj začasno potisnjeno na "stranski tir" in bo zato ljudem v tvoji bližini vse skupaj nenavadno...in nekdo se bo celo intenzivno upiral. vendar moraš naprej in to boš tudi storila. deležna boš obsojanja...vendar boš ljudem hitro dala vedeti, da ni vse tako, kot izgleda na prvi pogled. to, da se znaš postaviti zase, bo zelo dobrodošlo. temu sledijo lepi časi...nov občutek večje svobode in energije. še vedno pa boš na "svojem dvorišču". ohranjaj zaupanje vase x:)x

:inocent: Neverjetno,čez telo mi gredo mravljinci.Zadetek.Sedaj razumem.In jaz se temu nezavedno upiram.

Jaz pa sem si razlagala,da se moram nekoga" bati",da mi nekdo želi škodovati in da moram biti previdna.Zdaj pa vidim,da moram samo pustiti,da gredo stvari svojo pot in zaupati vase. xsrcx Hvala!

#4312 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. marec 2006, 12:28

alan new... :palec:

irenica....hvala za povratno informacijo.... xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4313 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2006, 15:14

zadnjic, par dni nazaj, sem sanjala, da se gledam v spegu in imam mocno oranzhne oci. xDDx
(*saj mam tud sicer 'oranzne', sam so take oranzkasto zelenkaste, take kot lesnik, sam v sanjah pa so ble mocno oranzhne, sam ne recimo fluorescentne, tko da bi blo grozno, ampak mocno temno oranzne... kot recimo... hmm.... karneol ce je zlo mocne barve).

dons sem pa sanjala, da sem nasla kot neko skrinjo al kovcek, pa je blo ful enih lustnih cunjic not, prijetnih, mehkih, kot volna, sam ne pikajochih.. pol pa razprem, vsako posebej, pa so CIST VSE bile majice brez rokav oz. z naramnicami... da sem pomislila, hecno, ko so volnene, da so pol pa sam tele mini majchke. xDDx

pa sanjala sem, da parkiram v eni taki atmosferi, kot bi na fotki parkirala... xDDx - taka jasna slika, pa kot da od zunaj gledam, ne recimo da prav se zavedam, da volan obracam in gas stiskam, smpak kot da opazujem od dalec, a hkrati jaz parkiram... tko licno majhno parkirisce, vse urejeno, pa glih tko fajn me je plac pocakal, da sem se pomislila, o fino. xDDx
sam ne vem, kam sem pa prisla parkirat. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4314 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. marec 2006, 19:33

tvoja lastna prenova je očitno odlično uspela!...je pa zgleda nekje prišlo do "kratkega stika" in tudi če ne po tvoji krivdi, si bila najbrž nekaj časa malo blokirana. me pa veseli, da znaš lepo poskrbet zase (zahteva po nadomestnem vozilu), se postavit zase in vozit skozi življenje naprej. :medal:


Hvala za razlago :flowers:

V bistvu me zanima, če sanje morda nakazujejo selitev ali zgolj željo. Ampak potem bi najbrž morale biti bolj simbolično podprte. Upam, da ne izgubljam zgolj časa s to mislijo.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#4315 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. marec 2006, 07:34

evo spet mene :inocent: x:Dx


bila sem v čolnu in potovala po reki(spet voda x:o)x ) bilo je zelooo temno in me je bilo strah...za mano je bilo eno bitje, tako ko ten angel al neki takega, nisem ga vidla, čudla pa sem njegov mir..pa mu je bi moj strah ful brezvezen in mi je rekel: a bejž bejž, ko sem rekla da me je strah

drugi del sem pa sanjala o znaku, ki je bil sestavljen iz run,do jutra sem tuhtala ker rune so to..no ko sem se zbudila sem jih pa našla oz njihov pomen:
-darilo, velikodušnost, družabništvo, sodelovanje
-izzivi in priložnost, uspeh v karieri
-pogum in zvestoba, serča, akcija, novost
-čustva, intuicija, nagoni, spremembe prinašajo sreči
-mraz, hladni odnosi, neuspeh...s tem da se ta runa daje v znake, ki so sestavljeni, da poveča njihovo moč in stabilnost


:inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4316 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2006, 08:08

zadnjic, par dni nazaj, sem sanjala, da se gledam v spegu in imam mocno oranzhne oci. xDDx
(*saj mam tud sicer 'oranzne', sam so take oranzkasto zelenkaste, take kot lesnik, sam v sanjah pa so ble mocno oranzhne, sam ne recimo fluorescentne, tko da bi blo grozno, ampak mocno temno oranzne... kot recimo... hmm.... karneol ce je zlo mocne barve).

dons sem pa sanjala, da sem nasla kot neko skrinjo al kovcek, pa je blo ful enih lustnih cunjic not, prijetnih, mehkih, kot volna, sam ne pikajochih.. pol pa razprem, vsako posebej, pa so CIST VSE bile majice brez rokav oz. z naramnicami... da sem pomislila, hecno, ko so volnene, da so pol pa sam tele mini majchke. xDDx

pa sanjala sem, da parkiram v eni taki atmosferi, kot bi na fotki parkirala... xDDx - taka jasna slika, pa kot da od zunaj gledam, ne recimo da prav se zavedam, da volan obracam in gas stiskam, smpak kot da opazujem od dalec, a hkrati jaz parkiram... tko licno majhno parkirisce, vse urejeno, pa glih tko fajn me je plac pocakal, da sem se pomislila, o fino. xDDx
sam ne vem, kam sem pa prisla parkirat. :)

hi hi...ustvarjalnost ti že iz oči ven gleda.... :palec:

pa nekaj več toplote take al drugačne sorte potrebuješ...čeprav tega nisi vajena pri sebi na tak način....

in mal se bo treba ustavit....kar ti je tud dost nenavadno in se boš od tega na nek način distancirala....lajf bolj na izi....vsaj dobrodošel bi bil za nekaj časa.... x:)x



Hvala za razlago :flowers:

V bistvu me zanima, če sanje morda nakazujejo selitev ali zgolj željo. Ampak potem bi najbrž morale biti bolj simbolično podprte. Upam, da ne izgubljam zgolj časa s to mislijo.

bela vrtnica....možno bi bilo tud to. sam v tem primeru bi bile al pa bodo določene težave s sedanjim bivališčem, ki pa ne bodo od tebe odvisne....pa tud naslednje stanovanje bo začasna rešitev...kar pa ne pomeni, da ne bo ok.....vso srečo :palec:



evo spet mene :inocent: x:Dx
bila sem v čolnu in potovala po reki(spet voda x:o)x ) bilo je zelooo temno in me je bilo strah...za mano je bilo eno bitje, tako ko ten angel al neki takega, nisem ga vidla, čudla pa sem njegov mir..pa mu je bi moj strah ful brezvezen in mi je rekel: a bejž bejž, ko sem rekla da me je strah

drugi del sem pa sanjala o znaku, ki je bil sestavljen iz run,do jutra sem tuhtala ker rune so to..no ko sem se zbudila sem jih pa našla oz njihov pomen:
-darilo, velikodušnost, družabništvo, sodelovanje
-izzivi in priložnost, uspeh v karieri
-pogum in zvestoba, serča, akcija, novost
-čustva, intuicija, nagoni, spremembe prinašajo sreči
-mraz, hladni odnosi, neuspeh...s tem da se ta runa daje v znake, ki so sestavljeni, da poveča njihovo moč in stabilnost
:inocent:

klarus, kaj naj rečem na to, ko pa ti je bilo že vse povedano???........ :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4317 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2006, 09:29

Amis!!! xDDx x8Dx :palec: ("iz oci gleda") xokx
Jp, se bom prav lustno sparkirala. x8Dx x;)x
ja, najbrz res.. x:)x :vio:
(sem pa pomislila vcer, da morda me je pa zeblo ponoc)

Thanx!!! x:Xx x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4318 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 8. marec 2006, 10:07

ojla! jaz pa danes sanjala o dveh zajčkih. uf sta bla lušna, pa čisto domača. non stop sta se hotela crkljat...je pa res, da se ne spomnim, da bi sploh kdaj sanjala o zajčkih???
pol se pa spomnim sekvence nekih študentskih domov, pa mojega prvega fanta iz najstniških let. nič kaj posebnega.
ampak tista zajčka sta bla pa res ful luškana ...


lp, pa čimbolj prijeten dan želim

pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#4319 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2006, 11:36

Amis!!! xDDx x8Dx :palec: ("iz oci gleda") xokx
Jp, se bom prav lustno sparkirala. x8Dx x;)x
ja, najbrz res.. x:)x :vio:
(sem pa pomislila vcer, da morda me je pa zeblo ponoc)

Thanx!!! x:Xx x^x

xDDx ...lahko, da te je res zeblo...sam v tem primeru so majčke brez rokavov mal nenavadne.... x;)x ....uživaj v oranžni!

ojla! jaz pa danes sanjala o dveh zajčkih. uf sta bla lušna, pa čisto domača. non stop sta se hotela crkljat...je pa res, da se ne spomnim, da bi sploh kdaj sanjala o zajčkih???
pol se pa spomnim sekvence nekih študentskih domov, pa mojega prvega fanta iz najstniških let. nič kaj posebnega.
ampak tista zajčka sta bla pa res ful luškana ...
lp, pa čimbolj prijeten dan želim

pjotra

pjotra, zajčki so v crkljanju menda kar dobri...nekaj takega ti manjka v lajfu...zato tudi spomin na najstniška leta...je pa želja še nekoliko plašna.... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4320 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2006, 11:37

aha.. no saj to mi je blo hecno..
pastelnih barv so ble, te majcke (sicer, razen izjemoma, ne nosim pastelnih barv).
Bom. Hvala! x:Xx
Komaj cakam da zacnem prckat v tej smeri. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4321 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 8. marec 2006, 11:42

Kok se vam dogaja ponoč,. :sori: ...jest pa spim k top,....sem vam fovš... :vragec:

....prsežem Amis, da ob priliki travo skadim,...a te "sanje" tud veljajo?.......če pa ne, si bom pa zmislila.... x:px


...


xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#4322 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2006, 11:46

ma to so te budilke pa tale lajf, ki te izstreli v dan, da ne mors niti sekunde podozivet sanj.. pol je pa ze pase' - sem rpepricana da tud ti sanjas, Silki. :palec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4323 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 8. marec 2006, 12:07

ooo,....thanks za tolažbo Marsa :palec: xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#4324 tjama

tjama
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 8. marec 2006, 13:00

Jaz pa spet po dolgem času sanjala oz. se spomnim kaj sem sanjala.
Da smo bili v restavraciji oče, mama in jaz. Ne vem, če smo kej praznovali, ampak oče je dal mami zlato zapestnico. Jaz sem ji jo za mizo zapenjala, ker je imela tak čuden patent za zapet. Drugače je bila pa zelo lepa.
Amis, kaj naj bi to pomenilo? x:Dx
Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)
T design

#4325 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. marec 2006, 13:08

Kok se vam dogaja ponoč,. :sori: ...jest pa spim k top,....sem vam fovš... :vragec:

....prsežem Amis, da ob priliki travo skadim,...a te "sanje" tud veljajo?.......če pa ne, si bom pa zmislila.... x:px
...
xDDx

...če veljajo...hm...kaj pa vem...enim ja, enim ne....sej ne moreš kar tako prodret v človeka, pa takoj vse skužit glede posameznikove simbolike....so samo možnosti....

lahko po skup probava enga.... x:Dx .... xsmokex .... x:o)x



Jaz pa spet po dolgem času sanjala oz. se spomnim kaj sem sanjala.
Da smo bili v restavraciji oče, mama in jaz. Ne vem, če smo kej praznovali, ampak oče je dal mami zlato zapestnico. Jaz sem ji jo za mizo zapenjala, ker je imela tak čuden patent za zapet. Drugače je bila pa zelo lepa.
Amis, kaj naj bi to pomenilo? x:Dx

malo opazuj kaj se bo dogajalo med njima....kaže na prijetne spremembe ali dogodke...lahko kakšno praznovanje tudi..... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0