Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * * 2 x ocenjeno
4361 komentarjev na to temo

#126 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. december 2003, 11:44

Ti praviš dostikrat sanjaš....potem pa že ja veš, kaj bi lahko bilo x!x

Sanje o zobeh imajo več pomenov.....če ga vidiš(zob), nikar ne sklepaj novih prijateljstev.......pri umetnem zobu....neka prevara.......če so to majavi zobje....možna neka bolezen....beli zobje dobre časti in dobro zdravje.......če gre zob ven, boš končno prekinila odnose z eno neugodno osebo...sicer ima vsak zob, če izpade svoj pomen...vse pa tudi ne smeš vedeti, ker potem ni zanimivo, no pa še jaz ne vem vsega.....pazljiva bodi in uživaj življenje SaturNina :palec:

#127 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 9. december 2003, 09:56

No takole ...

V preteklem tednu me je Marsa dve noči nekaj oštevala ... :o|o: pa niti ne vem zakaj.
Danes pa mi je razlagala o neki novi bolezni, ki bo prišla z Marsa. :eek: Imenovala naj bi se ... nekaj na T... tralala
Da pa zdravilo zanjo ne obstaja (tabletke, cepivo, ...). Je pa ena možnost, kako se pred njo zaščitit, pa mi ni hotela povedat. Samo to, da naj sama pogruntam. xrolleyesx

Saj sem že rekla Marsi ... prosim za kakšne lepše novice x:Dx

x:)x xsrcx :vio:
Objavljena slika

#128 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 10:13

Marsa - strah in trepet, ki tudi v sanje uletava tezit in red delat! x;)x x:Dx x:o)x x:px :palec:

Ja, nic... mogoce morava obe biti bolj pozorni... hecne sanje, zanimivo, bolezen z Marsa, sel, ki prinese vesti o njej, pa je Marsa... xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#129 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. december 2003, 10:30

Že dvakrat v zadnjem času...sanjala podobne sanje...

Pripravljam se na poroko...drugo...na nekem travniku ob potoku.Nč ne štima...z vsem zamujamo.Okoli hodim v beli obleki...in nikjer ne najdem čevljev...
Poročna priča...naj bi bil moj prvi mož..(sedanji)... xrolleyesx
Nervoza na višku...moj sedanji mož hodi z menoj okoli...povsod me spremlja...in potem se v trenutku, ko pridejo...matičarji...in so vsi gostje zbrani...odločim...
NE BOM se ponovno poročila..ženinu objavim...da lahko živiva skupaj...poročila se pa ne bom...
Spominjam se samo olajšanja...ki me je zajelo...ko sem to povedala...

Hm... xscratchx ...pa saj ni kaj velik razmišljat...o pomenu sanj...

Astra
Per aspera ad astra

#130 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. december 2003, 10:36

Jaz sem pa danes sanjal........da mi na prelepem temno modrem nebu skozi okno mežika........polna luna x:)x .....zdej pa ne vem.....al sem sanjal......al sem se za trenutek zbudil in to dejansko videl skozi okno x;)x x^x No, kakorkoli........glavno, da mi je pomežiknila :wub: x:Dx x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#131 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 11:18

Razlaga sanj je kraljevska pot do nezavednih dejavnosti duše.

Frend

#132 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 20:11

SaTurNina.......to bo pa rešitev iz neke stiske(srečnica!).....če si pa kje videla kjučavnico, pa vsekakor skrivnost ohrani zase, škoda, ker potem pa tudi jaz ne smem vedeti xDDx :Kar naredi po svoji intuiciji in lep večer :palec: xDDx

#133 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. december 2003, 20:23

hecno... boris je nekje, kaj vem, iz neke sanjske bukle tole ven napisal... in eni potem to kar zdravo za gotovo... xrolleyesx :o|o: ... s tem sebi ne dajo priložnosti, da se spoznavajo skoz sanje... rečem jaz x;)x x:Dx

#134 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 20:25

Ti si pa ja ful zaljubljena.....to je to pri želvi, ki ponazarja ljubezen, ampak ozri se okoli sebe in pomisli, če ti jo oseba vrača v isti meri nazaj(dvomim).....daj ga malo "sprovociraj", da se bo, ta oseba malo bolj zavzela zate vendar..... lep večer, pa čimprej spat in na lov za nove sanje.....to zadnje je šala, kar uživaj v družbi svojih dragih oseb :palec: xDDx

#135 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 21:12

Potem pa niso bile taprave želve, je pa tudi res v katrem obdobju noči se ti je sanjalo, lahko, da še pride....lep večer, kjerkoli si že :palec: xDDx

#136 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 9. december 2003, 23:00

- roblem
- rešitev problema
- osebe, ki se v sanjah pojavljajo
- kraj dogajanja
- (a sem še kaj pozabla...?  :blink: )
- in najpomembnejše: feeling (občutek), ki ga imamo ob teh sanjah.

sanjalo se mi je, da smo s frendi hodili gledat eno novo zgrajeno hišo, kamor naj bi se vselili... to kao blok, samo je bila zunaj videti kot ena mal kičasta družinska hiška... cortkana, taka vsa nališpana, z živo roza fasado in belimi okenci... znotraj pa mnogo večja... polno enih stanovanj in hodnikov in vsega... stanovanje, v katerega naj bi se vselili oooogromno, vse nobel in tako... ko smo prišli ven, so zunaj še urejali dvorišče in med njimi je Jan Plestenjak ( :lol: ) tam nekaj svojo opremo rihtal... to se mi je še v sanjah zdelo hecno, da sem se smejala ... smo malo podebatirali tam z njim in mu nekaj pomagali nesti, potem pa šli... x:o)x xDDx

xrolleyesx x?x ... kako naj si zdaj tole razložim... da nisem jaz na skrivaj mal u Jana x:o)x

:P :fiju: x:Dx

Huh huh Mateja... v akcijo!!! x;)x

Šalo na stran...

Vse te naštete stvari, na katere moramo biti pozorni v sanjah, so naši simboli za nekaj... Kaj ti pomeni hiša v teh sanjah? Kakšen občutek si imela ob tem, da se boste s frendi vselili tja? Kakšen občutek si imela ob prijateljih? Kaj ti lahko predstavljajo, če to apliciras na zdajšnjo življenjsko situacijo? So te hodniki begali? Kaj naj bi predstavljali? Kaj predstavlja urejanje dvorišča? Etc... etc... Pa nam potem mogoče celo uspe pogruntat, kaj naj bi nam te sanje skušale povedat x:Dx Meni največkrat ne uspe :blink: w:Iw

Fora je v tem, da nam sanje govorijo v jeziku simbolov... Oseba, ki jo recimo vidimo v sanjah, ne pomeni vedno in 100% točno te osebe, ampak nam nekaj predstavlja, lahko tudi stvar, odnos, situacijo... Bodite kreativni x:)x

Velikokrat pomaga, če o kakšnih sanjah debatiraš z osebo, ki te zelo dobro pozna... Mogoče ti bo ponudila alternativen pogled na vse skupaj, pogled iz drugega zornega kota... Ki ga sami ne uspemo zagledat, ker gledamo iz sebe in zato morda ne ravno najbolj objektivno... Velikokrat sporočila, ki nam ga sanje nosijo, tudi nočemo "prebrat", ker bi to pomenilo, da si moramo priznat določene stvari, pred katerimi si zatiskamo oči B)


Zdaj grem pa probat izkopat tiste zapiske z delavnice, pa pripopat sem gor x;)x
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#137 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. december 2003, 23:18

:vragec:


hehe astra...na podlagi chesa je pa obleka BELA :eek: x:Dx


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#138 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 9. december 2003, 23:32

Nekaj mesecev po njegovi smrti pa sem sanjala: ... sprehajala sem se po zelo temačnem gozdu. Izgubila sem se in brezglavo tavala. Strah me je bilo. Potem sem opazila svetlo potko, ki je vodila na en hrib. Šla sem na to pot. Svetloba je bila vedno bolj prisotna. Bolj sem se vzpenjala, bolj je bilo svetlo, bleščeče belo, zelo zelo lepo. Vleklo me je in sem šla. Na vrhu hriba je stala velika, bleščeče bela hiša, z bleščečimi čudovitmi okni, vrati, dvoriščem in belo ograjo okrog.... Na dvorišču so se igrali otroci (lovili so se in se smejali) v belih srajčkah. Še nebo je bilo svetleče z izrazitimi belimi oblaki... Vse je "nebeško" sijalo.... Ustavila sem se, se prijela za belo ograjo in začudeno, navdušeno opazovala sproščeno igro otrok starih od 2. do 4. let. Iz mene je odšla vsa napetost, strah in negativne misli. Potem sem opazila med otroki odraslo osebo, v beli srajci in belih hlačah, s hrbtom obrnjenim proti meni. Kot v filmu. Oseba se je počasi obrnila proti meni in spoznala sem sodelavca Jako....
Presenečeno sem ga pogledala. Vrnil mi je presenečen pogled.
"Kaj pa TI tukaj?" sem ga vprašala
Jaka me je pozdravil, se mi približal in dejal: "Ja, sem so me dali!"
Debelo sem ga pogledala, on pa je nadaljeval: " Pazim na te otročičke!"
Še vedno nisem mogla skriti presenečenja: " In, kako je?"
On pa:"Prav lepo mi je, nič hudega ni in ti otročki so tako simpatični!" potem pa
je nadaljeval:" Kako si pa ti, tu gor prišla?"
Povedala sem mu, da sem se izgubila v temi in pokazala na temen gozd, ki se je videl s tega bleščečega hriba. Rekla sem, da ne znam domov in ga prosila, če mi lahko pokaže pot...
Šel je z mano vse do temnega gozda in na nekem križišču dejal: "Naprej ne morem, ti kar pojdi po tej poti in prišla boš domov!"....... Poslovila sem se od njega in odšla.

Naky... imela sem že nekaj sanj s podobnim občutkom... O tem sem se tudi pogovarjala z dr.Magdičem (torej tem strokovnjaku, ki sem ga omenjala v enem izmed prejšnjih postov) in strinjal se je, da to niso tiste obične sanje, ki jih sanjamo vsak dan (tj. so produkt samo in samo nas), ampak... hmmm... kako bi se izrazila... sama bi rekla, da so to sanje, v katerih prideš v stik z drugimi entitetami... ?

V vseh teh sanjah me je preplavljal občutek miru, ljubezni, pravzaprav nekega nadzemeljskega občutka... Verjetno veš, kaj hočem opisat, ker si enako verjetno doživela v svojih sanjah.

Za primer lahko navedem recimo ene sanje izpred dveh mesecev.
Najprej opis situacije: Izvedela sem, da ima babica raka in da umira. Sicer sem že prej intuitivno vedela, da se poslavlja, ampak tisto končno zdravniško potrdilo je bilo pika na i, da je pri meni na dan udarilo tisto, kar sama pri sebi nimam razčiščeno... in sicer zmožnost puščanja osebam (stvarem) v mojem življenju, da grejo stran od mene, naprej po svoji poti. Kot rezultat tega sem se seveda zjokala ("Uiiiiiiiiiiiiiiiiii, tako jo imam rada, pogrešala jo bom, uiiii :cry: " --> prevedeno: --> "Babica, ostani ob meni, ne moreš it stran, ker bi te še vedno rada imela ob sebi tako kot do zdaaaaaj... Uboga jaz!!! xegox ") ... Hvalabogu sem imela poleg sebe človeka, ki me je znal ruknit nazaj na zemljo in mi rečt, da naj ne zganjam sebičnosti in naj jo spustim stran od sebe... Tako bo obema lažje; meni, ker bom pravzaprav videla, da v tem, da odhaja, ni nič narobe, in njej, ker je s svojo energijo ne bom več zadrževala tu. Seveda se takrat še nisem popolnoma spravila sama s sabo in dejstvom, da babica umira, ker na nek način nisem vedela, kako naj to naredim... Grem spat in sanjam...
Mene in babico v podobnem ne-prostoru kot je tisti loading-program v matrici (sama belina, ampak takšna prosojna, nežna, in ful intenzivna hkrati)... Babica je bila oblečena v nekakšno belo haljo, tuniko; sicer je bila v tem zemeljskem telesu, kakor jo poznam na videz, v njej pa je že bila neskončna duša... Vem, da sva se pogovarjali, da mi je povedala veliko stvari, ampak si nisem zapomnila niti ene... Ker pravzaprav ni bilo pomembno to, kar mi ima povedati, ampak tisti občutek, kije proseval skoznjo, skozi prostor in bil prisoten v celotnih sanjah... mir, mir, mir, spoštovanje, ljubezen, mir, ustvarjalnost, dinamičnost.... vse hkrati... neopisljivo.

Zjutraj, ko sem se prebudila, sem isti osebi, ki me je prejšnji večer postavljala na noge, povedala sanje in njen odziv je bil: "Vidiš, prišla ti je pokazat, da s tem, ko bo odšla ni nič narobe... In da bo še vedno ob tebi, čeprav je ne boš več mogla videti v fizični obliki..." In nasmeh.

Ko sem šla k babici na obisk, sem ji to povedala.... da sem jo sanjala in kakšen občutek sem imela ob tem... pa se je samo nasmejala. Kmečka ženica, nikoli v življenju ni brala kakšnega DeMella, Sai Babe, pa preprosto ve... Energija med nama teče, med nama ni potrebnih besed... pogledava se in veva... (Dragi moji, še en Angel bo kmalu gledal dol na vse nas x;)x zaenkrat naš še gleda z zemeljske perspektive x:)x )

aja... od takrat, ko sem to sanjala, sploh nimam več problema s tem, da odhaja... Veselim se, ker gre dalje... Rada jo imam. xrainbowx xsrcbumx xrainbowx


Hm... mogoče še to... isti občutek sem imela pri nekih drugih sanjah, ki bi jim lahko rekla preroške... pa jih tudi stroka priznava, vsaj Jungovci no, da preroške sanje obstajajo... x:)x


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#139 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 10. december 2003, 00:49

xrolleyesx sanje v katerih vidimo objekte npr. hiše ,prostore ipd. so namenjene naši osebnosti,te ki pa prikazujejo pokrajino in naravo so sporočilo naši duši.nekatere sanje so preroške ,posebno če se ponavljajo iste .vedno je treba vprašati po občutenju npr. kaj mi pomeni ta oseba oz .še bolje kako jo doživljam in potem poiskati v živjenju osebo ki jo na isti način doživljaš.ne jemlje se dobesedno oseb ki jih sanjamo ,le poišče se ustrezne v vsakdanjem živjenju.menjava hiše lahko pomeni menjava osebnostne strukture in če je nova hiša večja in je v njej svetloba toliko boljše. vedno se vprašamo ali je v sedanjem življenju kakšna vzporednica s sanjami ki jih sanjamo.v sanjah se tudi sprošča napetost ki jo doživljamo čez dan in so nekak varnostni ventil.sanje o zobeh..niso prav dobre..ampak zaradi tega ni treba biti v skrbeh.verjetno je treba neko situacijo rešiti drugače kot smo se jo lotili če ne bomo doživeli neuspeh.sanje so lahko tudi opozorilne in blagor tistemu ki ima tudi v sanjah razvito intuicijo
:inocent: :2src: npr. moja kolegica lahko sanja zavestni in v sanjah sprejema učenje,meni to ni dano in le vćasih s pomočjo intuicije razlagam sanje

#140 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. december 2003, 10:44

Sanje imamo zato, ker brez njih ne bi prenesli resnice. x^x


Remarque


#141 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. december 2003, 11:14

Že nekaj časa mi nekdo (poznana oseba) hoče v sanjah nekaj povedati, jaz pa se vedno iz preventive prebudim, prav vem, da se moram zbuditi x:Dx
pa sem danes vprašala, ne v sanjah,kaj mi ima za povedat, pa sem le nasmešek prejela :sori:

#142 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. december 2003, 11:23

Zanimivo res... xDDx x:)x

#143 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 10. december 2003, 11:54

Sfinga :palec: :palec: x:)x

Končno mi je uspelo najt zapiske, tako da bom napisala tisto, kar se mi zdi zanimivo za v topic in seveda - povezano s sanjami. Trenutno pa tudi berem knjigo "Živeti z Jungom" (E.Pascal), tako da se zna zgodit, da kasneje še kaj dopišem... x;)x

Mogoče najprej par uvodnih besed za podlago;

Freud (Jungov "učitelj") se je ukvarjal predvsem z ontogenezo človeškega duha, kar pomeni, da se je ukvarjal z duševnostjo človeka od njegovega rojstva pa do smrti; Jung je Freudov pogled razširil in odprl pogled na razvoj človeškega duha znotraj zgodovine, torej se je spraševal o filogenezi človeškega duha.
Jung za razliko od Freuda loči pri nezavednem poleg osebnega nezavednega tudi kolektivno nezavedno (genetsko nezavedno oz. arhetipi) - slednje se npr. kaže v vsem, kar ustvarja in je ustvarjal človek, najbolj izrazito pa v "izmišljanju" božanstev, zodiakalnega kroga, etc... Tako naj bi namreč ljudje projicirali sebe v stvarstvo, prepoznavali različne lastnosti, ki jih nosijo v sebi, tudi zunaj sebe - Mars, Venera, etc.
Do spoznanj o kolektivnem arhetipskem nezavednem prihajamo tudi skozi sanje; nad tem nimamo nadzora - ko spimo, naš ego regredira v sfere, ki so filogenetsko najstarejše in sprejema informacije iz teh sfer. Seveda to ne pomeni, da je vse, kar sanjamo, odraz kolektivnega nezavednega, saj vsak posameznik poleg tega nosi v sebi tudi individualno nezavedno; tudi to se nam razkriva v sanjah.

Ok, to bi bil na kratko izsek iz Jungovega pisanja o sanjah (in dokaj nepopoln, verjamem... :rolleyes: ), zdaj pa na to, kar nam je gospod odpredaval o tem na delavnici.

Sanje imajo enako vsebino, kot jo ima drama; tako moramo biti, če želimo dobiti pravi vpogled v sanje, pozorni na: dogodek, problem, konflikt, kulminacijo konfikta, rešitev le-tega in konec sanj. Najbolje je, če si sanje zapišemo, še preden vstanemo iz postelje in jih opredelimo po zgoraj naštetih postavkah. Poleg tega moramo biti pri sanjah pozorni tudi na kraj, čas, osebe in predmete, ki so v sanjah prisotni; že Sfinga je povedala, da vsega tega ne gre jemati dobesedno, ampak se vedno ravnamo po občutkih, ki jih imamo poleg sanjane vsebine, in pomenu, ki ga ima ta stvar (oseba) za nas.
Glede na konec sanj ločimo: pozitivne, negativne in reprezentativne sanje; slednje nam le kažejo dogajanje, brez da bi prinesle rešitev. Ločimo tudi futuristične oz. preroške sanje in pa terapevtske sanje (v odnosu do nas - nam ponujajo rešitev problema, večji vpogled v problem... so na nek način naš notranji terapevt x;)x ). Kako Jung razlaga pojav/prisotnost preroških sanj? Sanje so odraz kolektivnega nezavednega in kolektivno nezavedno (hmmm... tale definicija mi je nadvse zanimiva) se ne nanaša na čas; vsebuje informacije tistega, ki je bilo, je in še bo; zato se nam skozi sanje včasih razkrije tudi del prihodnosti ali možne prihodnosti. Poznamo tudi kompenzatorne sanje, v katerih kompenziramo tisto, kar nam manjka v vsakdanu - npr. če cele dneve samo delamo in nimamo časa za oddih, nam bodo sanje ponudile zelenice, gozdove, sprostitev... etc, da z njimi "nadoknadimo" manjkajoče.
Zelo pomembno je, da se zavedamo, da so sanje NAŠA last; v njih se naš ego ukvarja s tem, kar doživljamo. Če sanjam nekaj o določenem človeku, ne sanjam objektivne realnosti, pač pa tisto, kar jaz vidim na tem človeku, kar mi ta človek predstavlja. Če nas sanje recimo skušajo opomniti na stvar, ki smo jo pri tem človeku spregledali je to spet naša stvar - ego nas skozi sfere nezavednega skuša opomniti na to, da določene stvari ne vidim (nočem videti? x;)x ).

Za zaključek predavanja nam je dr.Magdič podal še naslednje misli;
Naše nezavedno ni naš sovražnik, temveč sodeluje z nami. V prvi polovici noči navadno sanjamo počivalne, medtem ko v drugi polovici navadno sanjamo terapevtske sanje (nevrotske, konfliktne - aktualnost).
Veliko ljudi dandanes daje prednost le našemu "zunanjemu ministrstvu" (ego, ozaveščene vsebine - stik z drugimi ljudmi, delo, šolanje, izkazovanje na raznih področjih, etc.), vendar se moramo zavedati, da imamo v sebi tudi "notranje ministrstvo", notranji jaz. Če to zanikamo in se z našim nezavednim ne ukvarjamo, to slej ko prej udari na dan, začnemo se bati sami sebe.
Dodal je še to, da je psihoterapija (pač... gospod je terapevt; namesto "psihoterapije" bi lahko rekli "pomoč pri spoznavanju samega sebe", kar nam zagotovo zgoraj opisano nudi, še več metod pa je opisanih v Pascalovi knjigi) le spremljevalec do svetlobe. Naprej moramo iti sami. Tega mnenja je bil tudi Jung in vse njegovo delo je prežeto s tem... zares fascinantno.... ravnokar povedano namreč učijo tudi druge religije, filozofije. (Sam si svoj učitelj.)


Hmm... to bi bilo to; če v knjigi najdem še kaj zanimivega o sanjah, postam. Upam, da je post napisan dovolj razumljivo in da nisem uporabljala preveč psiholoških izrazov v pisanju... w:Iw

Aja... ne trdim, da je Jungova razlaga edina in pravilna, saj to verjetno veste x;)x ; fino se je ozret malo okrog sebe in si sposodit od vsake teorije tisto, ki zate deluje; mogoče boste v tej našli kaj zanimivega zase x:)x Drugače pa priporočam v branje knjigo "Živeti z Jungom", saj je napisana v zelo preprostem jeziku in je namenjena širši populaciji, ne samo tistim, ki delajo v stroki. Je pa nekakšen "vodnik" v samospoznavanju.

pa pa


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#144 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2003, 12:35

Sfinga, Soncna vila x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#145 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. december 2003, 12:49

Zanimivo res... xDDx  x:)x

men pa ni, ker se sanje ponavljajo že več kot teden dni :xx!: in jaz se načrtno prebudim, ker očitno nočem slišati neke pomembne stvari in glede na današnji odgovor je nekaj na teh sanjah res... :V:

#146 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 10. december 2003, 12:53

ne gre direkt za sanje sam nekaj me vseeno zanima.

sredi noči je začela moja hčerkica vpiti in rekla; mami a si me ti zagrabla?
da bi jo potoložila sem rekla da sem bila jaz, vlegla se je k meni in naprej zaspala.

zjutraj sem jo vpr kaj je bilo, pa je rekla, da sem jo jaz, na rahlo po boki "tepla" in jo rukala.

bi kdo vedel kaj povedati v zvezi s tem x?x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#147 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 10. december 2003, 12:54

za tiste, ki jih sanje kaj bolj zanimajo, je tukaj ena stran, ki se ukvarja predvsem s sanjami


http://www.lucidnesa...eb4bf39a5514742
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#148 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. december 2003, 19:23

Zanimivo res... xDDx  x:)x

men pa ni, ker se sanje ponavljajo že več kot teden dni :xx!: in jaz se načrtno prebudim, ker očitno nočem slišati neke pomembne stvari in glede na današnji odgovor je nekaj na teh sanjah res... :V:

Potem se pa opravičujem Otožni :sori:

#149 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 10. december 2003, 19:36

no sej zanimivo je men tud, ampak ne smešno,... tko da ma zakaj se mi opravičuješ... tko si pač v tistem trenutku mislil... x:o)x

#150 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. december 2003, 20:04

Huh huh Mateja... v akcijo!!!  x;)x

Šalo na stran...

Sončna Vila :palec: kul, ko si podala tele zanimive razlage gor... o sanjah še zelo malo vemo... no, jaz sem tako narejena, da tudi Jungu ne verjamem kar vsega, o tistih starih sanjskih buklah pa itak... smo v tretjem tisočletju, evolucija človeške zavesti pa to... xhypnox xyiyax




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0