Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri polozaj v osebnem horoskopu je najmocnejsi?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
440 komentarjev na to temo

#326 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2003, 14:45

xrolleyesx Lahko bi bil tudi šef pogrebne službe??
Včasih opisuje tudi odnos sam, lahko se konča na sam plutonovski način. Lahko ima partner močan vtis nate. Poglej celo karto in seveda kako je vladar sedme hiše aspektiran na plutona in seveda druge njegove aspekte.

#327 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 14:51

Huh...  :blink: tole je bil pa luštkan pozdrav za dobro jutro  x:Dx  x;)x

Bern, hvala ti, ker si si vzel čas  :flower:

Ja, lahko bi rekli, da tole drži tudi zame; pri nekaterih zadevah si preprosto ne morem kaj, in grem v akcijo / neakcijo ... Mi je pa zelo zanimiv podatek o tem, da ti vzgibi lahko izvirajo iz karmičnih obveznosti, prejšnjih življenj. Hvala ti za odgovor  x:)x

Za rumeni tisk pa - želja po raziskovanju tega področja je šla mimo, ugotovila sem, da je za sedaj najbolje, če se ukvarjam le sama s sabo, ne pa celo s sabo v povezavi z drugim človekom... Še sebe ne poznam niti pet posto  x:Dx  Hvala ti vseeno, ker si bil pripravljen pogledati "zapis v zvezdah"  x:)x

Lep dan ti želim, pa vsem drugim sončkom na tem tem forumu seveda tudi  :flower:  xrainbowx  xrosex  xrainbowx  :detelca:


Sončna Vila


Takole bi ti rekel, Sončna Vila.

Prepogovarjal sem se s čez 800 ljudmi, kolikor jih je doslej v arhivu (z njimi pa še o kakšnih tisoč ali čez), in ena od tez, ki jih zagovarjam (zdaj že kar dolga) leta, je ta, da večinoma ne poznamo dobro niti sami sebe. Ti si to napisala iz lastnih vzgibov - v neki točki si prišla do tega.

To pa po mojem pomeni, da si na najboljši poti, da napraviš naslednji korak - za razliko od velike večine ljudi, ki tega še ni spoznala in je pripravljena spraševati in palčevati desetine ljudi, ki naj bi jim "nekaj" rešili v življenju.

Vse dobro ti želim, pa ne samo v 2004! Na poti, recimo.

#328 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 14:55



(z možem, ki jo je stalno držal za roko),

Bern,
ali je to, da jo je stalno držal za roko znak, da ji stoji ob strani, zakaj si dal to v oklepaj? Mal' ti je bilo čudno to držanje?


Po malem res. Na prvi pogled je bilo jasno, da jo podpira, kar je pri tem, kar ženska počne doma (tudi o tem so ga izpraševali), zelo hvalevredno dejanje. Tisto, kar me je malo zmotilo, je bilo dejstvo, da so Amerikanci mahnjeni na take solzave zadeve (pa recimo, da sem cinik in da nimam pravice tako soditi, ker tokrat ni bilo čisto tako), predvsem pa dejstvo, da je imela ženska ves čas noge prekrižane stran od njega in tudi držala se je bolj od njega, roko pa pač imela na naslonjalu in v njegovemu dosegu.

Torej: 1. super, da je imela podporo, 2. super bi bilo, če bi jo tudi sprejemala (tako kot je bila verjetno mišljena), ne pa da je to sprejemanje igrala.

Tokle.

#329 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 22. december 2003, 14:56

Huh...  :blink: tole je bil pa luštkan pozdrav za dobro jutro  x:Dx  x;)x

Bern, hvala ti, ker si si vzel čas  :flower:

Ja, lahko bi rekli, da tole drži tudi zame; pri nekaterih zadevah si preprosto ne morem kaj, in grem v akcijo / neakcijo ... Mi je pa zelo zanimiv podatek o tem, da ti vzgibi lahko izvirajo iz karmičnih obveznosti, prejšnjih življenj. Hvala ti za odgovor  x:)x

Za rumeni tisk pa - želja po raziskovanju tega področja je šla mimo, ugotovila sem, da je za sedaj najbolje, če se ukvarjam le sama s sabo, ne pa celo s sabo v povezavi z drugim človekom... Še sebe ne poznam niti pet posto  x:Dx  Hvala ti vseeno, ker si bil pripravljen pogledati "zapis v zvezdah"  x:)x

Lep dan ti želim, pa vsem drugim sončkom na tem tem forumu seveda tudi  :flower:  xrainbowx  xrosex  xrainbowx  :detelca:


Sončna Vila


Takole bi ti rekel, Sončna Vila.

Prepogovarjal sem se s čez 800 ljudmi, kolikor jih je doslej v arhivu (z njimi pa še o kakšnih tisoč ali čez), in ena od tez, ki jih zagovarjam (zdaj že kar dolga) leta, je ta, da večinoma ne poznamo dobro niti sami sebe. Ti si to napisala iz lastnih vzgibov - v neki točki si prišla do tega.

To pa po mojem pomeni, da si na najboljši poti, da napraviš naslednji korak - za razliko od velike večine ljudi, ki tega še ni spoznala in je pripravljena spraševati in palčevati desetine ljudi, ki naj bi jim "nekaj" rešili v življenju.

Vse dobro ti želim, pa ne samo v 2004! Na poti, recimo.

Sončna Vila
Bern
:palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#330 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 15:01



Pa tudi odgovor glede rumenega tiska bi me zanimal, če se ti da  x:Dx  x:Dx  x:)x

Bern,
oprosti, da prevajam. V rumenem tisku je pisalo nekaj o škorpijonih, pa Sončno Vilo zanima ta relation ship, čeprav jo je menda že minil, a ne Sončna Vila.


Veš, Rika, s tem je pa takole.

Tako nagraužno prizemljen tip kot jaz je skozi leta prišel do tega, da počne vedno več stvari popolnoma po občutku. Kot sem že napisal, si znam z rumenim tiskom pomagati tudi sam. Pa si nisem. Zakaj ne? Pojma nimam. Enostavno nisem.

V življenju slučajnosti ni. Tista informacija bi lahko bila napisana tudi s črnim. Potem bi jaz (po občutku) skoraj gotovo odgovoril. Ampak zadeva je danes že passe. Torej informacija tedaj niti ni bila potrebna.

Če bi jo dobila, bi v določenem trenutku reagirala drugače. In ne bi bilo tako kot je - tako, kot je moralo biti, ker je tako pisano? Kdo ve?!

Zato jo je neka nevidna sila pripravila do tega, da je vprašanje napisala rumeno na rumenem, meni pa prišepnila (taista nevidna sila), da naj iz tega napravim štos, ker čisto tako mimo pač ne moreš iti.

Sedaj je, kar je. In verjetno je tako tudi prav. Čeprav ne vemo, zakaj.

Tako kot ne vemo še marsičesa drugega.

Lep pozdrav vsem!

#331 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. december 2003, 15:29

Bern,
mene zanima tvoje mnenje o raznih kombinacijah astrologij.
jaz se nikoli nisem imela kaksne podrobne razlage, analize, mogoce bi bilo dobro, poznam malo osnove,
toliko,da vem, zakaj se priblizno gre....
vendar sem zadnjic brala eno knjigo, v kateri je bila kombinacija kitajskega in zahodnega horoskopa, in je bilo kar precej stvari prvic omenjenih, in je kar drzalo..imas ti kaksne izkusnje s tem...?

sicer je mogoce to stvar nove teme...

se nekaj me zanima: zdaj sem si pogledala malo, kako lezijo moji planeti,
in sem ugotovila, da imam skoraj vse planete izkljucno v ognjenih in zracnih znamenjih, razen marsa in ascendenta (ribi-rak). zanima me, ce je (podobno kot pri kitajski astrologiji) to kaksnega pomena, elementarno gledano, na primer-da nimam nic, niti enega planeta v kaksnem zemeljskem znaku...? obcasno imam intenzivno potrebo po ozemljitvi, pa sem tudi ze ugotovila, da imam veliko potrebo po kaksni zemeljski osebi....je to nakljucje...?
mogoce je to neka stvar, ki sem jo opazila, da namrec rada komplementiram ljudi, pa so moje potrebe podobne.
bi mi lahko ob priliki povedal tvoje mnenje o tem....?

se moji podatki, ce ti kaj pomagajo za kaksno primerjavo, ali kaksen boljsi vpogled:

r.d. 24.11.1971 ob 18:13 v novi gorici.

pa lep dan !
x:)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#332 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 22. december 2003, 16:30

Oh srčki :wub: :flower: xrainbowx xsrcbumx xrosex

Kar raznežila sem se, ko sem brala spodbudne besede (in smajlije, Vojko, hvala ti za e-podporo x;)x )... Bern, kar si mi napisal... :flower: :flower: Ne znam izraziti drugače x:)x

Strinjam se, da danes ljudje večinoma še sami sebe ne poznajo... najhuje je to, ker se tega ne zavedajo in tako niti ne dobijo rukerja, da bi se res zazrli sami vase... Imela sem to srečo, da sem pred nekaj časa spoznala ravno tega čudovitega fanta, o katerem sem spraševala v rumenem tisku x;)x , še večji privilegij imam, ker mi je pripravljen stati ob strani, dokler ne bom sama sposobna "zalaufat" svojega računalnika na polno... in od mene je odvisno, ali bom to sprejela ali ne... do sedaj sem noro brcala in se branila, zdaj bi bil pa že končno čas za "procesiranje z lastnim procesorjem" x:)x novo leto in resolucije? naključja? x;)x

pa tudi to, ko si napisal, da je vse z razlogom... res je... na nek način sem čutila, da "nimam pravice" spraševat po tem, zato pa sem to tudi napisala v rumenem tisku... "skrivnost" :fiju: :OoO: :wacko: :blink: xrolleyesx xrainbowx :) ... in res se je vse sestavilo skupaj tako, da je uredu :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#333 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. december 2003, 23:05

Bern,
mene zanima tvoje mnenje o raznih kombinacijah astrologij.
jaz se nikoli nisem imela kaksne podrobne razlage, analize, mogoce bi bilo dobro, poznam malo osnove,
toliko,da vem, zakaj se priblizno gre....
vendar sem zadnjic brala eno knjigo, v kateri je bila kombinacija kitajskega in zahodnega horoskopa, in je bilo kar precej stvari prvic omenjenih, in je kar drzalo..imas ti kaksne izkusnje s tem...?

sicer je mogoce to stvar nove teme...


Živijo!

Zaenkrat samo naslednje:

Ali je to stvar nove teme ali ne, bo odločila Marsa.

Kar pa se tiče "kombinacij astrologij", je pa priporočljivo, da se držimo ene, pa katerakoli je že to. Omenjaš zahodno in kitajsko, pa je tu še več tega. Azteška, na primer, majevska, indijska, džjotiš, indijanska, na tem istem forumu imamo lepo možnost spoznati Devetzvezdni KI pa še Novo astrologijo, kakršno predstavlja ananta/intruder/Claudio.

Vsaka od teh metod ima posebnosti, vsaka svoje izhodišče. Mešati jih med seboj nikakor ni dobro. Še več, celo odsvetovano je, da bi se pri delu medsebojno mešali "zahodno" astrologijo in džjotiš. Če delaš džjotiš, potem delaj džjotiš, če delaš na podlagi "zahodne" astrologije, delaj pa tako.

V Sloveniji je nekaj mojstrov džjotiša (osebno poznam vsaj dva), pa tudi v drugih metodah astrologije je kar nekaj ljudi, ki zelo dobro obvladajo svoje delo. Tistih "zahodnih" astrologov nas je v Sloveniji največ, kar je več ali manj kar razumljivo.

Kako pa je mogoče, da si medsebojno ne skačemo v zelje, je dovolj dober že primer Vojka in mene, ki oba tvorno sodelujeva pri reviji, oba dobro poznava svoje polje, pa kljub temu nobeden od naju 1. se ne vpleta v področje drugega, saj to področje premalo pozna, in 2. ne trdi, da je "njegova astrologija" boljša od astrologije drugega.

Še več, stvari, ki jih po svoji metodi ugotovi Vojko, v marsičem prekašajo zmožnosti zahodne astrologije, v nasprotni smeri je pa tudi nekaj takega. Odvisno torej, kaj o astrologije hočeš.

(Verjamem pa, da bo Vojko, če bo na tole naletel, o tej zadevi napisal še kaj bolj merodajnega kot jaz.)

Skratka, ne mešajmo "astrologij". Če drugega nič, bomo kmalu spoznali, da nismo niti tič niti miš.

Lep pozdrav!

#334 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 22. december 2003, 23:39

Lep pozdrav Tinka, Bern, drugi

Lepo si napisal Bern. Se strinjam s teboj.
Še posebej se s teboj strinjam, da je dobro biti strokovnjak najprej v eni astrologiji, preden se lotimo druge.

Tinka, naj ti povem nekaj. Sam se ukvarjam z Devetzvezdnim ki-jem celih osem let. V tem času sem se marsičesa naučil in marsikaj spoznal. Upoštevam tisto, kar z DZKjem spoznam, kljub temu pa prav z veseljem vprašam "zahodnega astrologa" za nasvet.

Moje mišljenje je takšno: Brez težav lahko uporabljam nasvete večih vrst astrologov, večih astrologij - vendar pa nikakor ni dobro mešati pojmov in "vmesnih rezultatov" posameznih astroloških analiz! Kajti astrologije so že v osnovi usmerjene k različnim vrstam rezultatov, čeprav so vse - Astrologije.

Tu se mi kaže naslednja analogija.

Vozilo z motorjem, karoserijo, štirimi gumastimi kolesi in volanom je načelno avto.

Vendar je avto tudi fičo, bolha, Ferarri, BMW, celo avtobus in kamion ustrezata temu opisu. Vsak je v kakšni stvari bolj, v drugi pa manj uporaben - včasih celo drugače. Kamion je načelno manj udoben kot pa cestni BMW, vendar se po nekaterih cestah z BMWjem sploh ne da peljati.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#335 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. december 2003, 12:44

Bern in Vojko,

najlepsa hvala za vajine odgovore!
sama nikakor nisem pristasica koktajlov, taksnih ali drugacnih, in se zelo zavedam, da vsaka tehnika zahteva drugacen nacin sprejemanja, branja in prihaja na drugacen nacin do rezultatov...ker tudi izhaja iz drugih zacetnih tock in, ker so ta izhodisca vcasih
bolj, vcasih manj podobna, nas lahko navidezna paralela prehitro zavede.
ker sem pa slucajno pred casom prebrala knjigo z naslovom 'New astrology', ki kombinira kitajsko in zahodno astrologijo, me je zanimalo vase mnenje. Avtorica (Susan White) je mislim kar izkusena, vsekakor je priznana...karkoli ze to pomeni...tudi vem,da to (samo po sebi) ne zagotavlja kakovosti, a kar sem jaz prebrala, me je fasciniralo.
veckrat se mi pojavlja vprasanje o zdruzevanju tehnik ( tudi na drugih podrocjih), in to je bila priloznost, da o tem povprasam vsaj na enem podrocju...
torej mi nikakor ne gre za to, kdo je 'boljsi', katera astrologija je 'bolj tocna'...vsekakor si vsak sam izbere, kar ga zanima.
osebno sem bila zelo navdusena nad Vojkotovo razlago, ceprav je prvic, da sem poblizje srecala to znanost.
kar se ne vzame proc dejstva, da sem radoznala strelka x;)x


(Vojko, tvoje avtomobilske razlage so zelo jasne in dobrodosle...me malo spominja na mojega prvega tai-chi ucitelja...je znal slabo anglesko, vendar je vedno predstavljal sebe kot avtomobil, pa smo vsi razumeli... :palec: :palec: :palec: x:)x x:)x

se enkrat hvala obema! pa lep dan tudi drugim ! xDDx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#336 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 23. december 2003, 13:36

xrolleyesx Lahko bi bil tudi šef pogrebne službe??
Včasih opisuje tudi odnos sam, lahko se konča na sam plutonovski način. Lahko ima partner močan vtis nate. Poglej celo karto in seveda kako je vladar sedme hiše aspektiran na plutona in seveda druge njegove aspekte.

Lunca, si morda mislila, da se šalim?
Ne, dejansko je moj partner raziskovalec- znanstvenik. Že od nekdaj pa me prav takšen tip človeka zelo privlači!! In to glede ali ne glede na to, da se mi v 7.hiši v Devici nahajata Pluton in Uran, v konjunkciji.

(....bla, bla,....Pluton je v sekstilu z Neptunom, ter v kvadratu z Mc, pa v inkonjunkciji s Saturnom in Jupitrom (manj pomemben aspekt), ter v opoziciji z Luno (ki je v v 1.hiši, Ribe).)

Vladar 7. hiše Venera je pri meni v 8. hiši (v Škorpijonu) v konjunkciji z Neptunom, drugih posebnih aspektov, še posebej na Plutona pa nisem opazila.

xsrcx Lunca, hvala za vzpodbudo, da si zadevo malo bolj ogledam...


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#337 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 25. december 2003, 14:43

:o|o: ja Bern...name si pa cist pozabu...! :sori:
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#338 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. december 2003, 16:26

Lep pozdrav vsem. Ker ste tu zbrani sami strokovnjaki, me zanima, kaj je narobe z menoj in mojo kombinacijo, sam sem namreč že obupal nad seboj (preveč nasprotij). Sicer imam opravka le rakicami, pa nekako nobena ne zdrži mojega tempa...

sonce v škorpijonu
ascendent v biku
luna v ribah

#339 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. december 2003, 17:29

Zivjo Driada in dobrodosel! x:)x :palec:

Eh, zakaj pa bi bilo kaj 'narobe' - pac, si edinstven. saj imas tudi se Merkur Venero Mars... itd. nekje...
Morda si prezahteven (Skorpijon, Bik), v nekaterih pogledih tog in trmast, a spet drugic pa muhast in spremenljiv in ti postavljas pravila...
Po eni strani te privlaci mehkoba, privrzenost, vdanost (Rak), po drugi strani pa bi si zelel dinamike in izziva, Rakice so ti tako domace (kar ti sede kot Biku), a ti ne nudijo vznemirjenja in dinamike, kar potrebujes kot Skorpijon.
Menim, da ni nic narobe s tabo oz. s tvojo kombinacijo, morda imas samo previsoka pricakovanja in merila.
Po eni strani si nekoliko staromoden (tudi zato ti sede Rak), po drugi pa te to nekako moti oz. morda preziras nekaksno 'klasiko' v odnosih...
Morda moras samo 'presaltati' na Ribe (asc sco), ali Rakice, ki pa imajo 'zadaj' kaj mocnega - Sco ali Leva. x;)x

Da ti pa prisepnem - ce mene vprasas, je to zelo fajn kombinacija. x:)x x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#340 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. december 2003, 17:42

Hvala za odgovor, Marsa!

Ja, rakice so očitno moja slabost. Pred leti sem se zapletel z eno, ki je imela 'zadaj' nekaj zelo močnega (rak, njenega ascendenta ne vem, po kitajskem je zmaj, sam sem sicer koza), pa sva se tako 'usekala', da si še danes oba liževa rane, pa je od takrat preteklo že precej vode.

#341 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2003, 17:46

Lep pozdrav vsem. Ker ste tu zbrani sami strokovnjaki, me zanima, kaj je narobe z menoj in mojo kombinacijo, sam sem namreč že obupal nad seboj (preveč nasprotij). Sicer imam opravka le rakicami, pa nekako nobena ne zdrži mojega tempa...

sonce v škorpijonu
ascendent v biku
luna v ribah

Hoj Driada

Dobrodošel.

Morda se oglasiš na mojem koncu!

Le datum rojstva potrebujem, ker pač to, kar si napisal (sonce v škorpijonu
ascendent v biku
luna v ribah), zame ni preveč razumljivo

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#342 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. december 2003, 17:53

12.11.1967 ob 15.50 v Ljubljani. Dovolj podatkov?

#343 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 25. december 2003, 19:07

12.11.1967 ob 15.50 v Ljubljani. Dovolj podatkov?

x:Xx :2src: dovolj, dovolj... x:o)x

#344 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. december 2003, 19:19

---Pred leti sem se zapletel z eno, ki je imela 'zadaj' nekaj zelo močnega (rak, njenega ascendenta ne vem...

Z 'zadaj' sem mislila v bistvu ASC - katerega pa ne poznas (te osebe).
To, da je bila tvoja izkusnja z njo mocna, se ne pomeni, da je tudi ona mocna - v takem smislu kot sem mislila, ko sem 'predlagala' kombinacijo z Rakom, ki bi ti morda bolj ustrezala.

Rak(ica) veckrat deluje na nacin zbujanja slabe vesti - cisto mehko in prijazno in nikakor ne z mocjo - a independent posameznikom pa gre to mocno na zivce...
To, da si dolgo lizes rane... pomeni, da se usedas v tole, kar pravzaprav ne preseneca, saj si po asc bik - ki pa gre tezko (sploh pa hitro) na novo.
Kolikor opazam, pa Skorpijonu bolj ustreza nekaj dinamicnejsega in bolj zivega - kot pa tudi sam ugotavljas, saj pravis, da ne sledijo tvojemu tempu - pricakovati od (tipicnega) Raka to pa je iluzorno.
Rak (tipicen) zdi doma, mehek in vdan in ljubec. To pase Biku, ne pa tudi Skorpijonu. xnckrivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#345 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. december 2003, 19:53

O, pa ne ta rakica. Ta nikoli ne čepi doma, je kot živo srebro (fotografiranje iz dvosedežnega letala ni ravno tipična dejavnost rakic, kajne?). Tudi z 'dohitevanjem' ni imela nobenih problemov, prej obratno. Po drugi strani pa vse lastnosti rakice, da se človek kar stopi ob njej. Skupaj sva bila nepremagljiva, vsaj zdelo se je tako. Seveda vem njej datum rojstva, po vašem on-line izračunu pokaže asc:oven (odtod me verjetno boli hrbet ;-) ), luna:tehtnica.

(op.: bom končal, danes mi je prijateljica napisala, da spremlja vaš forum, pa sem se opogumil in oglasil)

#346 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. december 2003, 20:07

Res ne zelo Rakovska torej... :) (ce je asc oven, pa je ze blizje vse skupaj, a ne?)...
Hmmm - torej moras imeti Rakico - ki nima tipicnih rakovskih lastnosti.

Tule na forumu jih je ene par takih... xDDx x;)x

Fajn - da prijateljica in si se potem vkljucil... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#347 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. december 2003, 20:54

ce je asc oven, pa je ze blizje vse skupaj, a ne?

Nič več, ona se je že odločila preostanek življenja posvetiti delu, po upokojitvi pa za vedno izginiti v tople kraje daleč od Slovenije, jaz pa tudi nisem daleč od takšne odločitve in si iščem delo v tujini. Kasnejše avanture so bile le bežanje pred resnico. Sorry, Sasha3. Pa tako sem se včasih norčeval iz pocukranih everlasting love. Grem delat v drugo okno...

Vesele praznike želim in srečno novo leto.

#348 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 25. december 2003, 23:37

Sorry, Sasha3.

Že v redu... bom prebolela... x:o)x :vragec: x:px

#349 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2003, 23:44

Lep pozdrav vsem. Ker ste tu zbrani sami strokovnjaki, me zanima, kaj je narobe z menoj in mojo kombinacijo, sam sem namreč že obupal nad seboj (preveč nasprotij). Sicer imam opravka le rakicami, pa nekako nobena ne zdrži mojega tempa...

sonce v škorpijonu
ascendent v biku
luna v ribah

Driada

Podajam ti odgovor v podforumu Devetzvezdni KI - FS astrologija.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#350 driada

driada
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 26. december 2003, 12:42

Hvala za odgovor. Zgoraj omenjena prijateljica je iz njega izbrala glavno misel "Si človek, ki si skoraj vedno izbira težjo pot v življenju." Se strinjam, na teh poteh je ponavadi manj gneče...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0