Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri polozaj v osebnem horoskopu je najmocnejsi?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
440 komentarjev na to temo

#376 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. november 2004, 14:51

Boris ojla,


jaz definitivno Luno čeprav mi tudi Sonce ponagaja.

Nikakor pa se ne najdem v ascendentu. :xx!:

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#377 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2004, 14:53

<{POST_SNAPBACK}>Boris ojla,
jaz definitivno Luno čeprav mi tudi Sonce ponagaja.

Nikakor pa se ne najdem v ascendentu. :xx!:

Lep pozdrav :palec:



Ojla Č.v.e.k.a!

Pri meni je ta luna zaradi namestitve v enem izmed kotov, pa saj je ASC vladar tudi v takšni konjukciji, lepo soboto x:)x :palec:


#378 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. november 2004, 15:00

Aha,imam Jupitra na ascendentu pa še sovladar ascendenta je x:Dx

Se iz težav nekak vedno zmažem x:Dx


Lep pozdrav in enako...lepo soboto želim.

(dež dež dež..... xrolleyesx )
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#379 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2004, 15:02

Tih deževen dan Č.v.e.k.a!


Si pa srečnica, menda to veš xDDx


Pa to ni za prerebrati iz podpisa, ki je trenutno neuporaben, lp, Borism xDDx :palec:


#380 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 13. november 2004, 15:52

<{POST_SNAPBACK}>Katerega od polozajev v svojem horoskopu najmocneje cutite/zaznavate?
Je to Sonce, Ascendent ali Luna, ali na vas deluje pravzaprav kaj tretjega?
Kako to opazate pri svojih znancih, prijateljih...?


Meni se zdi da je najbolj pomemben planet v konjukciji z ascedentom, on se zelo mocno cuti, pa tudi planet v konjukciji sa svetlima, Soncem in Lunom, pogotovo ce je to kaksen transpersonalni planet - Uran, Neptun, ali Pluton. Sama pri sebi najbolj cutim Mars, Luno in Venero, Sonce pa ne prevec, ker je v Vodnarju. Tud mi se zdi da tista hisa, kje se nahajajo svetla, tudi rahlo obarva vpliv svetla, recimo, ce je Sonce v tretji hisi, to mu bo dalo malce od vpliva Dvojckov, pa tudi ce se Sonce nahaja v nekem posvem drugem znamenju.

Pluton v aspektu z osebnimi planetami mocno poudari tisto planeto, predvsem v aspektu konjukcije ali kvadrata.

#381 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. november 2004, 19:54

...imam uran v konjunkciji z ascendentom in sonce v tretji hiši...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#382 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 14. november 2004, 09:36

<{POST_SNAPBACK}>...imam uran v konjunkciji z ascendentom in sonce v tretji hiši...


No ja, to sem slucajno spomenula Sonce v tretji hisi, ker sem hotla povedati nekaj, na kaj mnogi astrologi ne obracajo pozornost: namrec, hisa v kateri se nahaja svetlo / Sonce, Luna / ali osebni planet / Merkur, Venera, Mars / tudi u neki doloceni meri obarva vpliv planeta, kot ga obarva znamenje v katerem se planet nahaja. Drugace se izraza napr. Luna v Skorpijonu v 8. hisi, kot bi se izrazala v 11. hisi. Luna v Skorpijonu v 8. hisi je na svome in bo ena bolj skorpijonska Luna, medtem ko bo v 11. hisi poprimila nekaj vodnarskih lastnosti, ker je 11. hisa analogna z znamenjem Vodnaraja. To pomeni da se tak clovek mogoce ne bo ukvarjal samo z tistimi zadevami tipicnim za Skorpione in 8. hiso, temvec bo kroz 11. hiso razvio nekatere drugacne emotivne lastnosti, mogoce bolj brezoseben cut za socijalno pravdu, ali kaj podobnega - upam da sem dobro pojasnila xDDx

Ce mas Uran v konjukciji z ascedentom, pomembno je katere hise je Uran vladar in da raziskas to podrocje, pa tudi simboliko Urana v 1. in na splosno simboliko Urana - predvsem kako ti dozivljas taj vpliv, kaj tebi Uran pomeni ? Lahko si zelo bister in brzo dojemas zadeve, no ce so aspekti z Uranom bolj dinamicni / 90, 180 /, tedaj se pripazi nestanovitosti in nemira. Razvijaj intuicijo in poskusi se bolj ozavesceno ukvarjati sa vsemi zadevami, ki spadajo pod podrocje hise, s katero Uran vlada v tvom horoskopu.

#383 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. november 2004, 09:56

jah, kaj na rečem...hvala stardragon. sam ne vem kaj misliš s tem, katere hiše vladar je uran. imam ga v prvi v devici, je pa vladar vodnarja menda. v vodnarju imam pa 6 hišo in v njej saturna. sicer pa tvori uran sekstil s soncem in merkurjem, kvadrat z marsom ter inkonjunkcijo z jupitrom. a to pomeni, da bi se morala več s poslom ukvarjat?
thx x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#384 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 14. november 2004, 10:06

imam ga v prvi v devici, je pa vladar vodnarja menda. v vodnarju imam pa 6 hišo in v njej saturna.


Tedaj bo podrocje 6. hise na nek nacin vplivalo na tvoj ascedent in je pomembno za pravilen razvoj tvojega ega - pomembno je da si zadovoljen z svojim vsakdanjim delom in da to delo ni dolgocasno, a ce slucajno je dolgocasno, tedaj trebas ozavesceno prinesti v to podrocje uranske lastnosti, kot napr. iznajdljivost in osebujnu kreativnost. xDDx

sicer pa tvori uran kvadrat z marsom



Malo vec delat na tem Marsu, v pomenu da pomiris in bolj konstruktivno usmerjas lastno energijo. Brzdat jezo in nepotrpezljivost xDDx Drugace je MA 90 UR dobar za sportnike in osebi da en nenavaden sarm in privlacen znacaj, ce se oseba nauci obvladovati.

#385 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 14. november 2004, 11:49

pri meni se pa ful čuti satrurn trigon ASC, saturn v sco, ASC pa rak :icon17: x:Dx

#386 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. november 2004, 20:05

stardragon hvala x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#387 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 14. november 2004, 20:45

<{POST_SNAPBACK}>
Malo vec delat na tem Marsu, v pomenu da pomiris in bolj konstruktivno usmerjas lastno energijo. Brzdat jezo in nepotrpezljivost  xDDx Drugace je MA 90 UR dobar za sportnike in osebi da en nenavaden sarm in privlacen znacaj, ce se oseba nauci obvladovati.



KUUL! Se mi je vedno zdelo, da sem nenavadno sarmantna.... x:Dx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#388 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. november 2004, 20:49

ojla mucamaca... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#389 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. december 2006, 14:41

Nataly, zate bi rekel da imaš močno sonce (popolna konjunkcija z neptunom 1 hiša,sekstil z plutonom-vladar horoskopain luno.
To pomeni da moraš izhajati iz svojega debla,družine, moraš prevzeti tudi moralne vrednote svoje družine in samoinacijativno uporabitiv svojem življenju(vse slabe stvari ovreči in dobre prevzeti).Pozabiti na mladostniške travme, a tudi preko njih zrasti - za to imaš vizijo.
Mogoče si tudi malo falila pri izobraževanju,(pluton inkonjunkcija severni vozel(3h)) mogoče si se odločila za bolj praktičen(poklic) kakor ti bi ustrezal, vendar to lahko z hobiji nadomestiš.
Imaš pa tudi slabo postavljeno venero(škrpjon retro, 12h opozicija saturn).Naučila si se ljubiti po svoje, nasprotje med čustvi in kazanje čustev je pri tebi izrazito, ta položaj nakazuje na več neuspelih zvez, vendar te tudi opozicija sili v strokturo in to za resne zveze(izključuješ možnost razočaranja).je pa to dober položaj za delovne navade, seveda tiste ki te veselijo.Te stvari lahko počneš brez pavze, v neskončno, je tudi položaj za vstrajnost, če te škrponovska venera nezavede (misticizem).Jupiter opoz. saturen pa ti nakazuje čut za socjalo, lahko poslušaš ljudi in imaš občutek za njihove probleme(seveda kdaj ne vidiš svojih).
Povdaril pa bi da tvojega izobraževanja še ni konec(os 3h 9h vodnar-lev - vrinjeni znamenji), kaže da boš morala svoj potencijal še izkoristiti.

DR.G

Tole bil ful dober komentar. Namenoma ga iskala zdaj -se spomnim, da mi se tole napisalo enkrat..sicer že komentirala takrat..malo nezrelo se mi zdi..neke objektivnosti še nisem bila sposobna očitno..pa marsikaj si tudi nisem priznala..recimo, da si ljubezen razlagam po svoje, da težko in nerada pokažem čustva(ok..ko jočem, jočem kot dež..ko smejem se celi svet smeji z mano..ampak tisto globoko skrito pa imam najraje skrito)
tudi glede poklica drži..hobiji nadomeščajo tole..nagnjena k dolgotrajnim vezam očitno..in očitno drži da se folk z lahkoto obrne name s svojimi zadevami..(samo niso vedno najsrečnejši potem)....
za šolanje naprej pa ni še volje.. x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#390 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. december 2006, 22:25

Katerega od polozajev v svojem horoskopu najmocneje cutite/zaznavate?
Je to Sonce, Ascendent ali Luna, ali na vas deluje pravzaprav kaj tretjega?
Kako to opazate pri svojih znancih, prijateljih...?


Jz najbolj zaznavam luno,ki jo mam v škropijonu in pa tudi vodnarja ,ki je moj ascedent..In ta kombinacija mi je smotana in težka... :xx!: Drugač pa sonce v ribicah...ga niti ne občutim tako.

Definitivno najbolj škropijon in vodnar..Čudna kot semm.. x:Dx x:px
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#391 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. december 2006, 11:35

Definitivno najbolj škropijon in vodnar..Čudna kot semm.. x:Dx x:px


xrolleyesx Ja v nasprotju sta si škorpion in vodnar, zato tvoja čustva in ti kot TI sta si včasih mal navzkriž in sama ne veš, kaj te bega. x;)x Malo pripomore tudi položaj sonca v ribah, ki je precej plašen, nesiguren kot kakšen, ki bi prevzel komando. x;)x

#392 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. december 2006, 14:01

xrolleyesx Ja v nasprotju sta si škorpion in vodnar, zato tvoja čustva in ti kot TI sta si včasih mal navzkriž in sama ne veš, kaj te bega. x;)x Malo pripomore tudi položaj sonca v ribah, ki je precej plašen, nesiguren kot kakšen, ki bi prevzel komando. x;)x

:palec: čist tk je..
Sem se že navadla na te bitke v sebi.. :vragec: x:)x xrolleyesx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#393 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. december 2006, 07:40

:palec: čist tk je..
Sem se že navadla na te bitke v sebi.. :vragec: x:)x xrolleyesx



:palec: Super, sej to je bistvo ozaveščanja energij in s tem poznavanje astrologije. Ko to spoznaš, te manj stvari bega. x;)x :palec:

#394 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 29. december 2006, 22:37

Hmmm...Jaz pa sploh ne vem, kaj najbolj prevladuje pri meni x:o)x
Kar se tiče ascendenta -->rak, je mogoče najbolj opazno, da sem bolj plahe narave ampak ne vedno..., sonce imam v ribah, kar se zelo odraža v tem, da rada sanjarim, si izmišljam zgobice, rišem, včasih pojem, rada bi pa poskusila tudi z igro...Luno imam pa v kozorogu --->trma, vztrajam do konca, šparavna - premislim katera naložba se najbolj splača, v glavnem zdi se mi, da mi še najbolj prevladuje kozorog in najbrž tudi Mars (ki je po mojih izračunih tudi ta glavni planet v natalni karti), ker me veliko stvari zanima, ampak veliko stvari kmalu postane dolgočasnih in potem je na tapeti kaj drugega x:Dx pa domači mi pravijo, da sem malo preveč vzkipljiva in rečem oz naredim, kaj ... :vragec: :vragec: :vragec:
Pa mogoče ima tudi Venera kar nekaj vpliva, ker je dokaj slabo aspektirana (nekako se ne navežem na ljudi)
V glavnem sem ena taka mešanica, da ponavadi izpadem kot en posebnež :o|o:
http://img127.images...25/kartaug3.jpg

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#395 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. januar 2007, 08:22

[quote name='//mirage' date='29. Dec 2006, 22:38' post='769520']
(nekako se ne navežem na ljudi)
V glavnem sem ena taka mešanica, da ponavadi izpadem kot en posebnež :o|o:


x:Dx x;)x Hja, res si nekako razklana na čustvenem področju (mehka rakica po ASC, ki čustva skrivaš, s trdo luno v hladnem kozorogu, ki kaže prav to, zato imaš tudi občutek, da te drugi sprejemajo kot hladno osebo. Taka postavitev mogoče res kaže na to, vendar te tvoje ribje sonce malo mehča. x;)x Sigurna pa sem, da te bo čez kakšni dve leti uran popolnoma spremenil, čustveno mislim, kajti takrat bo prišel na tvoje sonce in v sekstilu z luno, bo naredil svoje. x;)x

#396 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. januar 2007, 08:37

kaj pa je pri men močno..ker v men je sam š od škorpjona...pa še to sam ko se razjezim :inocent: xrolleyesx sem čisti občutljivček..čeprav pa lahak nedogled poslušam probleme drugih :inocent:

http://img211.images...oio0u116pr3.gif
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#397 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. januar 2007, 10:00

[quote name='klarus' date='3. Jan 2007, 08:38' post='771364']
kaj pa je pri men močno..ker v men je sam š od škorpjona...pa še to sam ko se razjezim :inocent: xrolleyesx sem čisti občutljivček..čeprav pa lahak nedogled poslušam probleme drugih :inocent:

Ljudje z ASC v strelcu ste pač srečkoviči po svoje, tudi vladar tvojega ASC v tretji hiši kaže, da si precej priljubljena v tvoji okolici in žlahti. x;)x Z neptunom na ASC si precej karizmatična, včasih te je težko pogruntat, mogoča nisi taka kot se glih kažeš, x;)x na vsak načina pa mehka oseba, ki ji je naloženo, da bo v tem življenju morala delat na sebi. Precej močna je tvoja skrita 12.hiša, hiša podzavesti, mogoče skrite ljubezni, precej pa ti je pomembno tudi prijateljstvo, vendar tu vlagaš veliko, na hitro pa znaš zaključit marsikateri odnos. xrolleyesx

#398 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. januar 2007, 10:05

ta priljubljenost mi ni nikoli jasna..ker ne vidim, kaj je takega na men :inocent: x:Ix za prijateljstvo je pa res....ni vsak moj prijatelj, ko pa je se pa max potrudim...sam ko sem pa enkrat izdana...ta človek za mene ne obstaja več..samo presekam vezi :inocent:
ah mojih 1000000000000 obrazov x:Dx počasi to sprejemam in s tem se tudi obrazi zmanjšujejo x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#399 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 3. januar 2007, 13:35

Lunca, to svojo razklanost v čustvih sem se počasi že navadila, ker včasih me potolče ena res najmanjša malenkost pa se po možnosti še scmeram xrolleyesx
Naslednjič se pa malo manj kot podira svet pa mi je vse ravno in po možnosti še nekaj ljudem prav grdo zbijem moralo
Imam velika nihanja v razpoloženju :vragec:
Drugače, pa če bo uran čez dve leti popravil vsaj nekaj tega, bo prav fino :vio:
Upam na najboljše x:Dx

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#400 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. januar 2007, 13:48

lunca...zadnjič smo mel eno astro debato...zdej me pa zanima, kaj pomeni dispozitor?....nekam sem zaštekala, kot da je to planet, ki nekako vodi horoskop.....moj je menda merkur....sam js se vseeno čist nč dvojčevsko ne počutim......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0