Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prosena kaša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#51 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 7. september 2008, 19:08

kolk sm se nasmeju. najprej pravte kolk mate radi proseno kašo, pol pa že padejo recepti s pršutom in zaseko. x:Dx kaša pa kao žlička priloge. u glavnem, mene zanima razmerje mleko:kaša in nič druzga. men se zdi, da je 4:1 in to grem zdele sprobat. ker ne sme bit ne preredka ne pregosta.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#52 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 7. september 2008, 19:57

evo... na dve normalni šalci mleka sem dau pol šalce kaše, ščepec soli in dve jedilni žlici cukra. x:px

dragi moji... ko to pojeste, nobena ketna ne ostane dolg cajta cela x:Dx

je pa jeba sam to, da ti vzame pol ure da jo pripravš pol pa še pou ure, da se hudič prosji uhladi. to pomeni eno doooolgooo laaaaačnooo uuuuuurrooo. x:)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#53 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 7. september 2008, 22:06

Posodo z vročo hrano se lahko ohlaja, da se jo postavi v posodo večjo s hladno vodo.

#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. september 2008, 16:40

kolk sm se nasmeju. najprej pravte kolk mate radi proseno kašo, pol pa že padejo recepti s pršutom in zaseko. x:Dx kaša pa kao žlička priloge. u glavnem, mene zanima razmerje mleko:kaša in nič druzga. men se zdi, da je 4:1 in to grem zdele sprobat. ker ne sme bit ne preredka ne pregosta.

xrainbowx



K smo že pr' kašah - pred časom je blo pa dost pisanja o tem, kok nora kombinacija naj bi bila ajdova kaša in gobe. Men se zdi prou za en kurc. Kwa češ - sto ljudi, sto čudi.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0