Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SRECA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
192 komentarjev na to temo

#26 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. november 2003, 20:15

Komur sreča želi dobro, mu ljudje želijo hudo.

#27 atubbuta

atubbuta
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 315

Objavljeno: 8. december 2003, 19:21

Mene pa mislim da najbolj osreči, kadar začutim, da lahko svojega dobrega prijatelja osrečim že s tem, da sem in brez kakšnih naporov. Mislim, da ni večje sreče kot to, da veš da nekoga osrečuješ in ni večje nesreče kot to, da imaš občutek, da si vsem odveč.
Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.
Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.
Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. december 2003, 19:23

Ne bi smeli porabiti več sreče, kot jo proizvedemo. x;)x


Glenn Close

#29 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 8. december 2003, 19:26

Sreča - ko se otrok stisne v tvoj objem, nasloni glavo na tvojo ramo in ti z iskrenimi očmi reče - rad/a te imam... sreča

#30 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. december 2003, 19:32

Ne vem, kaj je resnica. Vem, kaj je sreča. Biti dober.

#31 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. december 2003, 20:21

x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#32 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. december 2003, 20:28

ups :eek: sori, samo napaka pri prenosu ikone

borism, a je OK xrolleyesx

meni je fuuuuul všeč :wub:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. december 2003, 20:34

Amis, super imaš tole ikonco, no vidiš, da je šlo......sedaj pa vem, da si še za kakšen odstotek bolj srečna s tem spoznanjem.......vse lepo na LNF ti želim, kot tudi nasploh v življenju :palec: xDDx

#34 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 8. december 2003, 20:56

SPOKOJEN HODI SKOZI TRUŠČ IN NAGLICO SVETA IN SE SPOMINJAJ MIRU, KI GA NAJDEŠ LE V TIŠINI. KOLIKOR JE MOGOČE, BODI V DOBRIH ODNOSIH Z VSEMI LJUDMI. SVOJO RESNICO PRIPOVEDUJ MIRNO IN JASNO IN PRISLUHNI DRUGIM, TUDI NEUMNIM IN NEVEDNIM, ZAKAJ VSAKDO IMA SVOJO ZGODBO. IZOGIBAJ SE BUČNIH IN NAPADALNIH LJUDI, KER SO BREME ZA DUŠO. NE PRIMERJAJ SE Z DRUGIMI, DA NE POSTANEŠ ZAGRENJEN IN OHOL, KAJTI VEDNO BODO VEČJI IN MANJŠI OD TEBE. VESELI SE SVOJIH NAČRTOV. OHRANI NAVDUŠENJE ZA SVOJ POKLIC, NAJ JE ŠE TAKO SKROMEN, SAJ JE PRAVI ZAKLAD V SPREMENJLJIVIH ČASIH. PRI POSLIH BODI PAZLJIV, KAJTI SVET JE POLN PREVAR. A NIKAR NE SPREGLEJ, DA JE TUDI ZVRHAN KREPOSTI. MNOGI HODIJO ZA VISOKIMI VZORI IN POVSOD JE SVET POLN JUNAŠKIH DEJANJ. BODI, KAR SI. BODI SVOJ. IN NIKOLI NE IGRAJ LJUBEZNI. PA TUDI NE PREZIRAJ JE, ČEPRAV SI RAZOČARAN IN OGORČEN, ZAKAJ LJUBEZEN JE VEČNA, KAKOR JE VEČNA TUDI TRAVA. SPOKOJNO SPREJMI IZKUŠNJE LET, DRUGO ZA DRUGO SKLADNO ODLAGAJ STVARI IZ MLADOSTI. NEGUJ DUHOVNO MOČ, DA TE BO OBVAROVALA NENADNE NESREČE. IN NE SPRAVLJAJ V ŽALOST SAMEGA SEBE Z IZMIŠLJOTINAMI. MNOGI STRAHOVI SE RODIJO IZ UTRUJENOSTI IN OSAMLJENOSTI. VZDRŽUJ ZDRAVO DISCIPLINO, A VEDNO BODI DO SEBE BLAG. OTROK VESOLJA SI, NIČ MANJ, KOT SO DREVESA IN ZVEZDE. PRAVICO IMAŠ BITI TU. IN ČE TO VEŠ ALI NE - VSE V VESOLJU POTEKA NATANKO TAKO, KOT JE PRAV. BODI TOREJ V MIRU Z BOGOM, VSEENO, KAKO SI GA PREDSTAVLJAŠ. IN NE GLEDE NA TO, KAKŠNO JE TVOJE DELO IN KAKŠNE TEŽNJE V BUČNEM VRVENJU ŽIVLJENJA, OHRANI MIR V DUŠI. KLJUB VSEJ NESNAGI IN ŽALOSTI, KLJUB VSEM IZNIČENIM SANJAM, JE SVET VENDARLE ČUDOVIT.

BODI POZOREN.      BODI SREČEN.

DESIDERATA (Iz rokopisa, najdenega v baltimorski cerkvi Old Saint Paul's Church, označenega z letnico 1692)
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. december 2003, 21:00

popolnoma prav maš xsrcx

sicer sem pa najbolj srečna ko se že zjutraj zbudim s "prižganim gumbom" (to je tisti, ko si dobre volje brez nekakšnih zunanjih okoliščin ali kljub njim :rolleyes: )

naj se to obdobje spet začne, ker sem zadnje čase bolj pasja :huk:

tudi to je človeško xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 8. december 2003, 21:02

Srečna...

... ko diham jesenske barve ...
... ko se potopim v čudovit sončni zahod ...
... ko objamem mamo in ata x:)x ...
... ko gledam v oči Ljubezni in v njih vidim ... uhhhh... vse in eno hkrati? ...
... ko se pri reševanju problema odločim za tisto rešitev, ki mi prinaša mir in ljubezen ...

uf uf... še velik tega, ampak te so mi trenutno priletele v glavo x;)x x:)x


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#37 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. december 2003, 21:09

Zadnje čase se pogosto ulovim v mislih.......da sem srečen......če osrečim druge, meni ljube ljudi....in ko vidim nasmeh, srečo, zadovoljstvo, veselje v njihovih očeh, nasmeh na ustnicah.......sem res srečen tudi jaz. Žal pogosto na to pozabim......ko mi preveč proradi ego :xx!: Ampak imam to res pogosto v mislih.......in zato tudi vedno pogosteje koga razveselim, če le zmorem...... x:)x Skratka.......pogosto sem srečen, ko dajem, pomagam x:)x :palec: ..............hm.......mickeni pa tud :vragec: :vragec: :vragec: x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#38 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 8. december 2003, 22:13

.... sreca? ko zaupas, da te zarek zivljenja vodi iz laznega v resnicnost, iz smrti v nesmrtnost, iz kaosa v lepoto.. ko se prepustis, da te ta zarek izpopolnjuje fizicno, custveno, mentalno... in ve kako misliti, ljubiti, hoteti, dajati, prejemati...
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#39 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. december 2003, 07:32

Sončna Vila, Mick in kapica :palec:

naj bo danes veliko lepega z vami :flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#40 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 07:52

Toliko večja je sreča, toliko manj je zanesljiva. x;)x

Portugalski

#41 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. december 2003, 07:54

Sreča....sreča je v vsem, sreča je v pozitivnem pogledu na življenju, sreča je v zdravju, v zvonjenju budilke za v službo, v vožnji v službo, v opravljanju službe, v lepem vremenu, v prijetnih trenutkih, malenkostih, sreča je vse okoli nas.

Sreča je deliti misli z Vami :wub: xloveyx xwizardx

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 07:58

Najtežje od vsega je prenašati srečo in bogastvo. xDDx

#43 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. december 2003, 08:42

.... sreca? ko zaupas, da te zarek zivljenja vodi iz laznega v resnicnost, iz smrti v nesmrtnost, iz kaosa v lepoto.. ko se prepustis, da te ta zarek izpopolnjuje fizicno, custveno, mentalno... in ve kako misliti, ljubiti, hoteti, dajati, prejemati...


x:Ix x:Xx xsrcx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#44 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 10. december 2003, 03:02

xrolleyesx sreča je tišina v glavi in MIR v srcu in najbolj neverjetno je to da jo lahko doživjamo na tisoč in en način in vendar nas vedno preseneča s svojo neverjetno preprostostjo :inocent: :2src: xsrcx

#45 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. december 2003, 08:15

Čudna sreča, ki nima sovražnikov. x^x


Danski

#46 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. december 2003, 13:41

x8Dx :palec: ja, odbiva jih, jaaa

#47 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 10. december 2003, 15:26

Kaj vas najbolj osrecuje?

Sprehodi, potikanja po naravi, lep soncen dan... kakrsen je bil v nedeljo, ponedeljek in torek... ko clovek zacuti toliko pozitivne energije, da jo lahko deli in deli in je nikoli ne zmanjka... ko so obcutki miru in zadovoljstva se bolj izraziti... ko se veselis kot otrok, ki ne cuti nobene obremenjenosti... ko ti ni pomembno, koliko imas v "denarnici" in, ce bos jutri se vedno zaposlen... skratka... ko se predajas energijam in ko znas uzivat z naravo, okolico in ljudmi, ki so v tvoji (moji... nasi) blizini....


Kdaj ste najbolj srecni?

Ko vse te obcutke delim z ljudmi, zivalmi, rastlinami... ki jih imam rada...


Kdaj si recete:
OH, kako the best, da ZIVIM?

Vsak dan... tega ne zelim pozabiti niti takrat, ko stvari ne gredo tako, kot si zelim... pa saj svet je prav tako narejen, da ne stagniramo, pac pa, da rastemo...

Vcasih se celo vprasam... kako bi bilo, ce bi bilo vedno vse "po moje".... in zanimivo... vedno kadar tako razmisljam... hkrati ugotovim, da bi bilo verjetno zivljenje prav dolgocasno, ce bi dobila vse kar bi si zelela... tukaj imam v mislih tako material kot "idelanega" partnerja, katerega definicija je:

Idealni moski so kot legendarni samorog: vsi govore o njem, videl pa ga ni se nihce.... x:Dx

#48 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 10. december 2003, 15:35

Srečni ljudje ne gledajo na uro. x:)x

Zdaj pa vem.... zakaj ne nosim ure x;)x x:Dx x:o)x

#49 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2003, 15:41

:vragec:


hehe
kaj pa che ti pogled na turm uide? :eek: x:Dx x:o)x



666 zlobchijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#50 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 10. december 2003, 15:46

:vragec:


hehe
kaj pa che ti pogled na turm uide? :eek:  x:Dx  x:o)x



666 zlobchijeu....tralala

Sem se vedno srecna, da ne nosm ure.... ker je turn u blizin.... pa ves kok gnarja prsparam, k mi ni treba vsake 2 leti baterije kupt x:o)x :eek:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0