Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
772 komentarjev na to temo

#1 SmartyMaja

SmartyMaja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. april 2003, 12:49

Zdravo!

Zanima me,kje bi lahko izvedela kar največ o horarni astrologiji,saj bi se je rada naučila tudi sama.Kateri planet ipd.označuje spraševalca in kje poiščemo odgovor na svoje vprašanje?Kaj vse moramo upoštevati,da bi dobili odgovor na zastavljeno vprašanje?Kako časovno določiti (tranziti?) kdaj se zadeva uresniči (ali ne)?

Lep pozdravček vsem! x:)x

#2 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. april 2003, 12:59

Obstaja kar nekaj literature na to temo.Predvsem v angleščini, nekaj tudi v hrvaščini.
Poiščeš lahko tudi Emo Kurent, ona občasno vodi tečaje horarne astrologije.
V Beogradu obstaja tečaj , ki ga lahko opravljaš tudi preko interneta.
Če te zanima, bom poiskala link, kamor se lahko obrneš.
Sicer pa čisto na kratko.
Spraševalca označuje asc oz.vladar asc. Odgovor pa ti da vladar hiše, na katero se vprašanje nanaša.
Pomembno vlogo ima tudi luna in aspekti, ki jih tvori v prihodnosti.
Obstajajo zelo trdna pravila, ki dajo neg oz. poz odgovor.
Skratka preveč, da bi ti lahko na kratko odgovorila.

Astra
Per aspera ad astra

#3 SmartyMaja

SmartyMaja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 1. april 2003, 13:17

Hvala za odgovor.Ali mi lahko predlagaš kako hrvaško knjigo na to temo,pa tudi link bi me zanimal.

SmartyMaja

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. april 2003, 13:22

Hojla, SmartyMaja!

Na LN Novicah sta dva Gaina clanka - kolikor vem, se ona s tem precej poglobljeno ukvarja, je pa tudi opravila astrolosko solo Eme Kurent.
Poisci jo (oz. njena clanka) na Novicah v rubriki Zanimivi prispevki. Tam je tudi njen e-mail oz. telefon.
Sicer pa je bila vkljucena tudi na Forum in ima v Oglasih eno obvestilo - tako bos info najbrz nasla tudi tam.

p.s. V temo Astroloske in sorodne www strani pa sem ravno vceraj postnila naslov hrvaske strani, ki bi utegnila imeti to gor...
Malo si oglej.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 2. april 2003, 14:49

Na naslednji strani imas vse knjige ki so bile od leta 1831 do 2000 objavljena na temo horarna astrologija

http://www.astriola....stund.html#1991

osebno pa priporocam novo izdajo Erika van Slootna. 184 strani pri Chiron Zalozbi ; 2001
ISBN: 3871861030 nemski izvod

#6 SmartyMaja

SmartyMaja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 2. april 2003, 15:24

Hvala vsem za vaše predloge. :kiss: Ali obstaja o tem kaj slovenske literature?

Pa lep pozdravček vsem. :flower:

#7 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 31. marec 2004, 09:00

Vedno znova me horarna astrologija navduši.. x^x

Včeraj je moj sin izgubil telefon...nikjer ga nismo našli... :xx!:
Pa se mali spomni, mami, daj naredi horarno karto...

In sem jo.Rezultat je bil: telefon bo našel, je v hiši, vendar v drugem prostoru kot ponavadi, na neobičajnem mestu...nekje visoko zgoraj...

Preiskali smo vse police..pa nič.Danes zjutraj pa nekaj delam v kuhinji..in :eek: ..telefon je bil odložen na polički na kuhinjski napi...

Astra
Per aspera ad astra

#8 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 31. marec 2004, 12:54

Zanimivo Astra! daj nam (laikom) še povej kako si to videla v karti x?x
strelka

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 12:59

O? x8Dx x^x
Astra, to je pa zdaj ze nekajkrat bilo, da si tudi nas seznanila in si imela dbest rezultate! Ful dobro! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 31. marec 2004, 15:27

Strelka...

Karta je bila narejena 30.marca ob 20:24 v mb z vprašanjem:kje je mobitel mojega sina

Asc je v teh..., peta hiša, ki predsatvlja mojega sina je v ribah, vladar je jupiter na 10 st device.Njegov mobitel je tretja hiša od pete, to je sedma hiša, ki je v ovnu, vladar je Mars na 6 st dvojčka.Torej, da bo mobitel našel, kaže že aplikativni aspekt med jupitrom in marsom.luna, ki prav tako dela sekstil, torej pozitivni aspekt z marsom, kaže podobno, da se bo mobitel našel.na vprašanje, kje je...odgovorimo tako, da pogledamo kje je mars, vladar njegovega mobitela.Mars je v osmi hiši, torej je mobitel v bližini, vendar ne v običajnem prostoru, lahko bi pomenilo tudi, da ni v hiši, ampak v bližini hiše, na vrtu, v garaži in podobno.lahko pa pomeni samo, da je v drugi sobi.Mars je v zračnem znamenju, torej je predmet, ki ga iščemo, nekje zgoraj, na najvišji legi v prostoru....

Upam, da sem razložila tako, da bo vsaj malo razumljivo..

Astra
Per aspera ad astra

#11 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 31. marec 2004, 16:39

Uauuuuuu..., navdušena sem, a tako to gre? Bo dobr kakšno knjigo nabavit o horarni, ni kaj? Bi blo fino, če bi še kdo kakšno izkušnjo napisal...
HVALA Astra!
strelka

#12 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:25

Hvala Astra za tole ponazoritev, saj sem že jaz tudi večkrat iskal knjige v slovenščini ali vsaj v srbohrvaščini(včasih je bilo tako!)pa nič našel, vidim, da je tole bolj enostavno, kakor sem si predstavljal, no niti moraš le znati povezati......res si lepo in jasno napisala....sem tudi jaz navdušen, lep večer, Borism x;)x

#13 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:26

Brez zamere, a če še kdaj izgubite telefon, ga preprosto pokličite; oglasil se bo, če le ni izključen... x:o)x

Sicer pa želim veliko uspehov v horarni astrolgiji. In tudi sicer. x:Dx

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:30

x:o)x x:Dx x:Dx

Jaz ne furam dosti tegale v bistvu iz cisto preprostega razloga - hitreje in lazje mi je pogledati v karte in daje super tocne odgovore... pa se govorica simbolov mi je vsec....
Ko smo pa vcasih kaj gledali, je pa res neverjetno, kako delajo zadeve, nisem pozorno prebrala, a mislim da nekako tako kot Astra opsiuje, s tem da ima pac na simboliko polozajev vsakdo drugacne asociacije, ampak itak je point poznati bistvo, potem lahko takole sklepas...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:33

Kaj pa tisti, ki se ne spoznamo v karte :sori: ( več veš, več veljaš x^x )....lep večer x;)x :palec:

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2004, 18:35

Boris - saj nisem rekla, da je kaj boljse - rekla sem, da je hitreje - zame... predno vpisem datum, se konektam v program ali na www itd... potem kaj lahko zamrzne, pes se mi pa ne da izracunat oz. pac... raje pogledam v karte... :)
Pravim pa, da je dbest. :palec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. april 2004, 21:42

Borism..jaz imam knjigo Praktična horarna astrologija od Johna Frawleya v srbščini..ostale knjige pa v angleščini...

ja, zgleda enostavno...ker sem napisala ta primer, ko je res takoj vidno...in ni dvoma...
Samo...jaz študiram tele zadeve že ene par let...in povem lahko samo...da ni niti malo enostavno...nima pa zveze s kakšno natalno astrologijo...lahko se je učiš v bistvu brez znanja natalne astrologije...
v bistvu je tako...kot pravi Marsa...poznati moraš pravila..potem pa te vodi intuicija...

Sicer pa ima Mihela...ravno v tem času tečaj horarne...kolikor vem...

Jaz prav tako ne obvladam kart...zato se poslužujem horarne...je pa res fascinantno...kako deluje...tako kot vse v bistvu..

Astra
Per aspera ad astra

#18 Želja

Želja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. april 2004, 13:03

Mihaela ima ravno zdaj tečaj Horarne... gre že proti koncu ... Tudi jaz sem tam in moram reči, da se pri meni nekaj malega že dani ...
V Eminem učbeniku so obsežno razložena pravila "igre" in kar nekaj primerov za različna področja.
Sama sem kupila še Zbirko rešenih pitanja iz Horarne astrologije, ki jo priporoča tudi Mihaela.
"Ovire so tiste zastrašujoče reči, ki jih vidite, kadar umaknete pogled s cilja" - Henry Ford

#19 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. april 2004, 13:52

a bo kdo v tej temi tud odgovarjal na naša vprašanja-tako kot el nino v svoji x:)x x?x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#20 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. april 2004, 19:41

Tole sem pa spregledal Astra, glede predloga za knjigo...HVALA x:Ix , bom malo pogledal na Cobiss, da vidim, kje jo imajo....lep večer x:)x

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. april 2004, 09:41

a bo kdo v tej temi tud odgovarjal na naša vprašanja-tako kot el nino v svoji  x:)x  x?x

Dvomim, Amis...
Nino skrbi za eno temo pac, poleg tega se nino se uci in rabi izkusnje, primere, fidbek....

Da bi pa kar v vsem takole zastavili in pricakovali, da bo nekdo arbajtal totalno, pa ni...
Potem pac lahko oni prevzame samo to eno temo, ni pa lustno samo odgovarjat.

Sicer bi bilo res fino, ko bi Mihela kaj povedala tule, glede na to da predava ravno o tem in ima torej ocitno veliko pojma, najbrz pa itak tudi se bo.

Morda pa se kdo sam javi in v tem primeru je pa to jasno dbest, nadvse zazeleno in cenjeno. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 9. april 2004, 09:50

Jaz sem tudi te dni postavila vprašanje horarnemu astrologu, ma bolj za hec, kot kaj drugega..bil je tam ..nikogar nikjer ..napis pred sabo..horarna astrologija.

V bistvu sploh nisem nameravala, a odločila sem se v hipu. Vprašanje tipa DA- NE, odgovori mi pa z istimi besedami, kot tule nekdo na forumu, ko sem podobno vprašanje zastavila ..(TISTI bo že vedel... x:Ix x:Ix x:Ix x:o)x ). Ampak z ISTIMI besedami. Pa sploh nisem hotela preverjati prejšnje variante ali kaj... xrolleyesx . No, da zaključim, jaz pa kljub temle odgovorom še nekaj cincam. :o|o:


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#23 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. april 2004, 10:03

marsa :palec:

saj se mi je samo zdelo, da bi blo ok...........mi je pa jasno, da je to zahteven posel x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#24 Želja

Želja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. april 2004, 12:20

No, da zaključim, jaz pa kljub temle odgovorom še nekaj cincam. :o|o:


xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

Saj veš, MUCAMACA, ... človek si lahko pomaga z astrologijo, kartami ali nasvetom drugih kar tako ... Konec koncev pa še vedno velja, da imamo SVOBODNO VOLJO.
"Ovire so tiste zastrašujoče reči, ki jih vidite, kadar umaknete pogled s cilja" - Henry Ford

#25 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 9. april 2004, 13:44

x:)x x;)x Drži.
Potem pa hočeš biti prav pameten, namesto da bi se prepustil intuiciji in odgovorom.. :vragec:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0