Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
67 komentarjev na to temo

#26 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. april 2003, 23:59

x8Dx Da, da sweetangel, potem ti povem tudi moje sanje. Moje sanje so takšne, da bi rad bil v postelji z dvema biseksualkama. Sicer ne vem, če bi zmogel tolikšno vzdržljivost, se pravi strastno se ljubiti z dvema ženskama naenkrat, vso noč, ejjj . :switz: :switz: :switz: Ja, ja, ja velik švica, velik švica.
Ja sam ka mali pao s lipe

#27 sweetangel

sweetangel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 21. april 2003, 10:42

sweetangel :palec:

Ce bi bilo vec takih (freemind) ljudi bi nam vsem bilo lepse.
A tvoj partner (tisti z dvema glavama) ve za tvoja nagnjenja?

Pač zdi se mi toliko fer, da moškemu povem, da me pač zanimajo tudi ženske.. imela sem namreč že takšne izkušnje, da so bili vsi slinasti, ko sem jim pač to zaupala... ampak samo dokler je ostalo pri besedah... in želji da bi se on pridružil... :inocent: potem pa je vedno bolj trpel njegov ego.. in na koncu sem bila že skoraj da lezbijka... Tudi moja "lubica" ma tipa in to že več let... vendar sva sklenili, da svojih dveh ne mešava v to igro... Jaz se ljubim z njo, ker si jo želim!

Potem pa se pojavi vprašanje (upam da mi ga boste pomagali razčlenit) Ali se vam zdi da je to varanje? Čeprav moški ve, da obstaja nekdo drug (v tem primeru ženska) in čeprav je na začetku to odobraval? Kako bi se vi počutili...? Prevarani? :huh:

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2003, 11:34

Madonca, Sweetangel! Svaka ti cast za odkritosrcnost...
Seveda - nic taksnega (a ves, da imamo temo Homoseksuaklnost, ki se je razvila v vec strani in smo vse mogoce ze tam predebatirali, dotaknili pa smo se tudi biseksualnosti etc...).
Malo se chekiraj...

Sicer pa - ja, mene bi morda 'motilo' - ce se dam v vlogo partnerja - tudi ce bi se strinjala - kaj pa ce, a ne? ;)
Po drugi strani pa se mi zdi dbest, ko se ne sekira, kdor se ne, saj v bistvu jaz ne bi imela prav - ko bi imela kaj proti.
Vendar ker se poznam in ker se gledam odkritosrcno (in si tako tudi kdaj kaj priznam, kar opazam, da morda ni ravno praksa pri ljudeh, tudi pri nekoliko bolj 'duhovnih' ne) - se mi zdi, da ne bi prevec svetovljansko in razumevajoce tegale sprejemala...
Po drugi strani pa bi morda vseeno vztrajala v zvezi - ker bi moja (oz. najina, ce bi seveda bila) ljubezen bila mocnejsa...
Tako da... morda bi 'odpustila', na nek nacin sprejela to... samo motilo pa bi me... gotovo bi kaj tuhtala in tako...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 sweetangel

sweetangel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 21. april 2003, 12:26

Ej sorči... sem še čisto sveža kle gor in je tooooook stvari za prebrat... da mi pride vsaka pomoč prav... x;)x

#30 gesges

gesges
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 85

Objavljeno: 21. april 2003, 15:22

Varanje kot tako pa ne obstaja. Obstaja samo neiskrenost in lastninjenje. Drugega cloveka ne mores prevarati, ce si iskren. Prevaras in varas lahko le sebe.
Cist enostavno je. Ce te partner obtozuje v zvezi s tako zadevo te enostavno nima dovolj rad. V bistvu pa brani sebe, njemu je kao nekaj odvzeto, nekaj kar misli da je njegovo, nekaj kar si lasti pa si ne bi smel. Predvsem trpi njegov EGO kar dokazuje da vec jemlje kot daje. Ce bi te Ljubil bi ti moral stati ob strani vsepovsod. Vepovsod tam kjer ti uzivas bi moral uzivati se sam - he...he..popoln partner -kje se ga ze najde...
Se bodo nasli zdaj eni in rekli..."Ja pol bi se pa vsi jebal naokrog z vsemi ..itd.." pa podobne butaste...
NI RES!
Ce dajes dovolj in sprejemas dovolj ne da bi zahteval nimas sploh nobene potrebe za nekom drugim. Je ze res, da je v takem lezbicnem odnosu nek poseban car. Predvsem ti lahko dajes zenski to kar ne mores dati moskemu, ker dobis pa lahko od obeh enako. Tudi moski je lahko nezen itd..no kakorkol..Ce se ti taka potreba pojavi ti partner, ki te Ljubi tega ne bo ne zameril ne stel v slabo. Samo popolna iskrenost mora biti.

Klise:
V partnerstvu ljudje vidijo zavezo. Partnerstvo se tretira kot partnerstvo od tistega trenutka dalje ko smo z nekom sexali...halo!? Res kretensko.
Sex kot tudi vse ostalo je individualna potreba vsakega posameznika. Partner bi pa moral biti tisti pri katerem najdes najvec skupnih tock pri uresnicevanju teh svojih potreb. Ce ti partner "prepoveduje" take vrste sexa je to popolnoma enako, kot da bi ti prepovedoval kakrsnokoli drugo stvar pri kateri uzivas.
Ljudje lahko recejo; "Ona slika, rise umetniske slike, seta psa itd.. in pri tem neizmerno uziva..to je njeno...to ji privoscim itd..".
Nikoli pa ne bodo ali pa nebi priznali in rekli " Ona je biseksualka..pri tem uziva...podpiram jo in privoscim ji itd.."
Taka iskrenost je zelo redka, ker kao trpi njihov EGO. Jemali bi dajali pa ne.
Tisto malo pickico med njenimi nogami si lastijo in mislijo "to je moje"...(pri tem sploh ni vazno kje si ti kot oseba/zenska samo, da je tisto "moje")
VRAGA je tvoje. NJENO je! (in seveda v obratni smeri kar se spolov tice.!!)
Ce ti pa to kar je njeno/njegovo DAJE pa ti DAJE zato ker to NJEJ/NJEMU pase!

Ponavadi gre po tem scenariju: Ce BO ali JE on(ona) BOM pa tudi JAZ. Ampak iz cistega mascevanja v zelji, da bi partnerja prizadeli. Kako maloumno in zahrbtno.. To tega pa pride samo z neiskrenostjo, seveda iz obeh strani.

:palec: sweetii ti sam uzivaj kolikor se le da. Parterja bos pa tud enkrat valjda menjala in dobila takega kjer bos lahko popolnoma iskrena do sebe in njega. Seveda pa ti ze najbolj ves kaj in kako ti odgovarja. Uzivaj..
***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

Animos.Ednevnik.si

#31 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. april 2003, 00:10

Jaz osebno ne bi imel nič proti temu, da se moja punca dobiva z drugo punco, zaradi same erotike. Še jaz bi se rad pridružil. Vendar tehnično gledano, to je tudi varanje.
Ja sam ka mali pao s lipe

#32 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. april 2003, 10:14

JEST PA NE MARAM TEGA, KER NOČEM TEKMOVANJA, NEVEM, MI NE ZNESE x:Dx

#33 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 23. april 2003, 11:23

A ni to zanimivo!
Jest bi verjetno ob "razkritju", da ma moj dragi postrani še enenga "f...", verjetno :sick:. Skratka ne bi sprejela ravno z razumevanjem. :V: In mislim, da tut ostale forumovke tega ravno ne bi pozdravile. (Lahko se tudi motim)
Moški na drugi strani pa ob takem "razkritju", da ima njegova ženska ljubico, dobi polno glavo fantazij o seksu v troje. :D

UPS! A NI TO TEMA O SANJARJENJU? Se pravi moški sanjari o ljubezni v troje. (op. popravek zadnjega stavka)
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#34 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. april 2003, 11:50

raje še n fu..ć kt pa babnco, ane......saj veš, da te ne vara, heeeee :palec:

#35 gesges

gesges
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 85

Objavljeno: 23. april 2003, 13:41

++++dragi nič ne skrbi, vse je ok, samo da ne spiš z drugo žensko +++
Ravno to ja. To pomeni pogojevanje za uspesno razmerje. Bilo bi enako ce bi povedala "Dragi nic ne skrbi vse je OK, samo da ne hodis na nogometno tekmo vsako nedeljo". V enem in drugem primeru mu je nekaj odvzeto v zameno za "mir v hisi"...Ali pa ce bi moski rekel "Draga nic ne skrbi vse je OK, samo da ne hodish na fitness ob cetrtkih"..

A ni potem-takem varanje tudi to da ima zenska zraven "svojega" moskega se vibrator? A to bi pa "dovolil" Mick?
A ni potem varanje tudi to ko z nekom tretjuim uzivas v kakih drugih stvareh? npr., ko gres z nekom na smucanje ali pa odigrat partijo biljarda al karkoli drugega? Tudi pri teh stvareh uzivas z nekom tretjim. Zakaj ne le s svojim partnerjem!?.. Zakaj se ne pocutite prevare, ko vam partner pove da je bil z clovekom ob katerem se je nasmejal iz srca kot se dolgo ali pa nikoli ne? Zakaj pa vi svojega partnerja nebi tako nasmejali!? A vam ni v tem primeru tudi nekaj odvzeto?
Gre samo za uzivanje trenutka. Ampak ce je pa to slucajno sex se pa vsi ob tem spotaknejo in se pocutijo prevarane.

Drugega si ne moremo in ne smemo lastiti v nobenem primeru in nikjer. Seveda pa je sex nekaj drugega bi lahko rekli nekateri (kar sicer ni res). Ampak bodite iskreni in si priznajte, da so zelo zeeelo redki tisti(ce sploh so kje), ki iscejo sex zunaj parterstva ce je le-ta znotraj te veze vrhunski oz. popoln. Potreba po tretji osebi se pojavi samo v primeru, ko nekaj ne stima "doma".
Ko je pa sex popoln pa je itak prisotna tudi iskrenost in so mozne razne kombinacije pri uresnicevanju sexualnih potreb posameznika. Ljubosumja pa v takih razmerjih NI, ker je prisotna LJUBEZEN v pravem pomenu besede.

Ne govorim o tem, da bi se zdaj vsi morali vseprek fukat, ker to enostavno ne gre. Za vsak sex mora obstajati zelja, nekaj kar obe (ali pa vec njih) strani zdruzi. Valjda ne bos kar tako sexal z nekom "na slepo" zarad tega, ker se ti je pac dvignil. Ampak o tem, da se moramo zavedati, da imamo take in podobne predsodke. Problem je pa v tem, da mnogo ljudi tega ne gleda na ta nacin ampak jim bisexualnost oz. v tem primeru sex z tretjo osebo samoumevno predstavlja "varanje".
Ok, za nekoga je to pac sprejemljivo tako za nekoga drugega pa spet drugace.
Recimo obtozevati bisexualnost ali to ne biti je predsodek in nic drugega. Jaz nimam potrebe po tem oz. sem ta predsodek zavestno obdrzal. Ampak vem in razumem, da je to le predsodek in nic drugega.

Predvsem pokowc in Masinca; dajta se osvobodit in bodita to kar sta. Kaj pa pomeni "f..."? Nobeden vama ne bo nch naredu, ce bosta napisala FUKAC ali pa FUKATI s celo besedo. Tudi uzaliti ne moreta nikogar ce sta iskrena. A je res tako tezko izustit besede povezane z intimnostjo? Umor, klanje ipd...bosta pa takoj napisala. A se vama ne zdi to malo zafrustrirano ali pa na nek nacin bolano!?
Pokowc a FUKAC ne mores napisati "babnca" pa lahko? Ti ne da tvoj ponizni EGO ali sram vsajen v vzgoji ha..al pa mislis, da druzba tega ne sprejema? Z "fukacem" ne bosh nikogar uzalil z "babnco" pa ze lahko.

Masinca, ne pa prosim predalckat spet ljudi na moske in zenske misli oz. sanjarjenje. Ce te pa tukaj sledim pa ti lahko povem, da imajo zenske mnogo vecje, boljse in izrazitejse fantazije o sexu, kot kerikoli moski. Tudi to si lahko priznas, ce jih imas. Ti spet ne bo nic hudega. Ce jih pa nimas pa tud ok. Samo ne obsojaj moskih, ki sanjarijo o tem kot da so pa zdaj oni tisti, ki so "pokvarjeni". Nobeno sanjarjenje, nobeno samozadovoljevanje (tako ali drugacno) ni pokvarjeno. Pokvarjeno je to nekomu prepovedovati.
***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

Animos.Ednevnik.si

#36 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 23. april 2003, 21:22

JEST PA NE MARAM TEGA, KER NOČEM TEKMOVANJA, NEVEM, MI NE ZNESE  x:Dx

Poko, Levčki ne maramo tekmovanja, ker ne maramo porazov - kar priznaj!
Jaz priznam. x:Ix x:Ix :8):

#37 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 23. april 2003, 21:32

Glede tega, če bi me tip prevaral z drugim tipom, pa tako: definitivno veliko lažje bi prenesla, če bi me z žensko. Preprosto se mi gravža, da bi seksala s tipom, ki seksa tudi z drugim tipom. Pač predsodek - bog pomagaj! Čeprav nimam nič proti homoseksualcem in biseksualcem, naj se imajo radi, naj uživajo, naj se ljubijo med sabo... vendar ne z mano!

#38 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 24. april 2003, 06:52

Glede tega, če bi me tip prevaral z drugim tipom, pa tako: definitivno veliko lažje bi prenesla, če bi me z žensko. Preprosto se mi gravža, da bi seksala s tipom, ki seksa tudi z drugim tipom. Pač predsodek - bog pomagaj! Čeprav nimam nič proti homoseksualcem in biseksualcem, naj se imajo radi, naj uživajo, naj se ljubijo med sabo... vendar ne z mano!

x^x
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#39 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 24. april 2003, 06:55

Se mi je sanjalo, da imajo taborniki novo himno MČ, zraven pa še zakomplicirano koreografijo.



Le kaj bi to bilo?





uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#40 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 26. april 2003, 22:21

QesQes! Bravo. x:Dx Odkrito.
In se z vsem strinjam.
Samo...eno je napisati, drugo je živeti...
Ker sta vedno v igri dva...ki kljub zakonu-partnerstvu...ni nujno, da enako čutita(občutita)...
Do varanja pa res ne pride, ker sem slučajno mokra, ampak zato, ker sem zaljubljena v drugega(?), ker si zaželim svežega mesa(?), ker se mi drugače fuka(?), ker je mož zbolel in je impotenten(?)...različni vzroki...
In karkoli bom(BI) storila, bi me okolica in (domači) linčali...
Strast mine... pa obrni gor ali dol!
Strast je v nečem novem... in to so sanje!
Ljubiti se strastno; po 20 letih zakona?! Komu uspeva? :wub:

#41 gesges

gesges
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 85

Objavljeno: 28. april 2003, 19:01

Da, tudi ziveti si moras upati.
Da se sploh ne spuscam v globse definicije zaljubljenosti in jo vzamem tako kot jo pac kao razumemo....

Ce "varas" iz tega razloga, ker si pac na novo zaljubljena se vprasaj koga varas in kako.
Ce se zaljubis v nekoga drugega ceprav imas partnerja lahko to pomeni le to da ti dosedanji partner ne nudi tistega kar si zelis. - Varanja NI (razen varanja samega sebe, ce recimo vztrajas z dosedanjim partnerjem na konvencionalen nacin kljub temu da si "zaljubljen" v nekoga drugega)
Svezega mesa si ne bos zazelela kar tako, ko je prisotna LJUBEZEN in ISKRENOST kot taka. Ce pa si ze bos pa bo to tvoj partner vedel in to tudi sprejel..hm..mogoce se sodeloval..ne vem..kakorkoli - Tudi to ni varanje!
Varanje zaradi drugacnega fuka!?? hmm. ja ce poznas samo misionarski polozaj v popolni temi in pod odejo pa lahko dobis tudi tako idejo ja..- pusti domisljiji svojo pot in to deli tudi s partnerjem.
Impotenten moski je samo tisti ki nima ne prstov, ne jezika, ne kurca..pa tud v zgornji glavi bolj malo..
Za "generalno" impotenco pa obstajajo danes ze zdravila. x;)x

Okolica in "domaci" te bodo lincali samo zato ker jim TI TO DOVOLIS! Nihce ti ne more vzeti tistega kar je tvoje v tebi samem in ce si iskren do sebe in v to prerprican je to samo tvoje pa te ne more raniti nobena kritika, opazka ali negodovanje druzbe.

Strast ne mine nikoli ampak se umakne razlicnim drugim interesom, ki po dolocenem casu partnerstva obicajno prevladajo sam odnos.
Imeti prijatelja za katerega bi si odrezal roko ali umrl ce bi bilo treba brez razmisljanja...a je to mogoce?... jaz vem da je in to je LJUBEZEN.
Recimo, da sta vsaj priblizno taka prijatelja moski in zenska.. Vse dokler sta "samo" prijatelja je odnos na vrhuncu ampak kao brez sexa. Cim obcutita ali dozivita strast sta kao v partnerskem odnosu in pac kao niste vac "samo" prijatelja. Ampak takoj zacneta gledati en na drugega malo drugace. Na zacetku sta v partnerstvu dva vedno strastna v bilokeri stvari v kateri sta se pac nasla. Ni nujno da je to sex lahko je karkol drugega. Na zacetku vedno en drugega jemljeta takega kot pac je oz. takega kot bi ga ce sta samo prijajtelja. S casom pa vsak posameznik zacne vleci na svojo stran in postavljati pogoje. S casoma vsak od njiju vidi vse vec in vec "napak" na drugem, proba to "popraviti" ali prilagoditi sebi in svojim interesom kar vodi do neiskrenosti in posledicno zginja tudi strast kot taka... kar pa spet pomeni, da tudi ko sta bila se "samo" prijatelja se vedno ni bila prisotna LJUBEZEN.

po 20 letih ha..strast je vsekakor mozno vzdrzevati..ufff. toliko je moznosti..prakticno neizcrpne so...samo sanjam je treba pustiti prosto pot in jih tudi deliti z bliznjimi ljudmi
***Zivljenje je Igra v kateri lahko uzivas le ce jo igras strastno s celim telesom, duso in srcem***

Animos.Ednevnik.si

#42 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 4. maj 2003, 17:44

Oh, tudi meni je neizmerno všeč sanjarjenje.Sanjam o tem, kako bi bilo lepo biti zdaj na Šri lanki ali na kakšnem drugem ravno tako lepem otoku. In še drugo sanjarjenje...
Sanjam o prihodnosti, sanjarim z odprtimi očmi.Mislim, da full pomaga.Pomaga, ker se s tem zelo sprostiš in pozabiš na vsakdanje obveznosti in skrbi.
x:)x x:)x x:)x
Lep pozdrav, Yoko

#43 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 16. maj 2003, 15:59

Jaz zadnje čase full sanjam in predvsem glede bivšega...blek! Pa veliko erotičnih sanj....mah..... x:Ix

#44 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 16. maj 2003, 16:01

Ups, sem pozabila povedat, da jaz sanjam tudi podnevi.....cel dan. Ehh, ni kaj...sem velika sanjačica. :flower:

#45 mmaxx

mmaxx
  • D član
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 16. maj 2003, 16:53

Jaz tudi veliko sanjarim, najraje zvečer malo prej odidem v posteljo, potem pa "odletim" v svoj svet, ampak zanimivo, v svojih sanjarjenjih upletam vse svoje bližnje. xsrcx

#46 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 16. maj 2003, 18:48

Ma je lepo sanjat....in je lepo imet čisto svoj svet. Jaz sem vesela, da sem taka sanjačica.....če mi gre kaj narobe, se potuhnem v svoj svet in vse je lepo in prav. x:)x

#47 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 17. maj 2003, 09:35

Danes sem imela ful lepe sanje, sanjalo se mi je namreč, da letim in vse skupaj je trajalo precej dolgo in je blo kul. Zjutraj pa sem dobla razglednico od kolegice s Fidžija, eni res uživajo, eni pa sanjamo o tem.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#48 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. maj 2003, 19:54

huhu, ravno dans sm sanjau, de sm dobu v osn. šoli cvek pa še to ,edini v razredu :sori:
sam zanimivo to, po tolikh letih, ko je ne obiskujem več :eek:
ne maram sanjat, to oja, to pa vem :xx!:

#49 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 20. maj 2003, 08:40

Neizpolnjena ljubezen ispred petih let, sanja se mi o njemu, kako se tega znebiti.... :V:

samo ne recite mi naj si ispolnim želje v sanjah, ker je nemogoče in ne razumem zakaj je nemogoče - ker on misli da je bolje če smo prijatelji, glupa moška logika ! :xx!:


LP!

#50 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 20. maj 2003, 09:40

Joj MIck saj vem, da imaš prav, ampak jih je sigurno enih dvajset, ki bi , pa jaz ne bi, on pa ne bi, ker ne vem kaj ni bilo. Oba prosta, simpatija obstajala....mogoče imam pa vse samo v domišljiji ?

Trapasta ribja logika, domišljija in svet, ki ne obstaja !




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0