Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristali in minerali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
128 komentarjev na to temo

#26 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. marec 2004, 19:57

:att: INFORMACIJA ZA LJUBITELJE KRISTALOV :att:


V SOBOTO, 27. 03. BO V OSNOVNI ŠOLI ŠKOFJA LOKA (CENTER) PRODAJNA RAZSTAVA MINERALOV. KDOR BI TOREJ RAD PRIŠEL DO KRISTALOV PO MALO BOLJŠIH CENAH ... :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#27 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:02

Ulala :palec: ... dopoldan? popoldan? ves dan????

#28 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:19

Aja, sorči; matr sm teslo površno.
Od devetih do sedemnajstih. V petek je sicer že otvoritev, a mislim, da le za povabljence. :blink: :blink: :blink:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#29 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:21

Aja, Mateja, še tole morm poudart.
Vidu sm tvojo fotko v ustrezni temi - ful si čedna in tvoja ikona je totalka v skladu s fizično podobo. :palec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#30 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:27

:att: INFORMACIJA ZA LJUBITELJE KRISTALOV  :att:


V SOBOTO, 27. 03. BO V OSNOVNI ŠOLI ŠKOFJA LOKA (CENTER) PRODAJNA RAZSTAVA MINERALOV. KDOR BI TOREJ RAD PRIŠEL DO KRISTALOV PO MALO BOLJŠIH CENAH ... :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:


xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Pa glih na Lunin party, škoda x:o)x


Nosko, uživaj, če boš šel x:Ix

pa Matejka tud x;)x

#31 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:28

Tnx za infote, nosorog... in, jasno, tudi tisto, da sem čedna, se lepo sliši x:Ix ... ikonca mi je zelo pri xsrcbumx in je kul slišat, da sva usklajeni

#32 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:42

[xrolleyesx  xrolleyesx  xrolleyesx

Pa glih na Lunin party, škoda x:o)x


Nosko, uživaj, če boš šel x:Ix

pa Matejka tud x;)x

Hvala za dobre želje, Kristalka, sam ne bom mel časa pridn niti na lunin party niti na sejem v Škofjo Loko. Na ranču se bom ukvarjal s pridobivanjem vode in delanjem rastlinjaka. :wub: :wub: :wub:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#33 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 23. marec 2004, 20:45

hehe, kaj boš mel v rastlinjaku? kaktuse? jaz bi ful mela rastlinjak z kaktusi......... x:Dx

uživaj na ranču, upam, da boš mel dosti vode x:Ix

heh, fajn se mej x:Xx

#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. marec 2004, 13:18

kaktuse :o :wacko: :blink:

:ph34r: :ph34r: :ph34r:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:17

hehe, kaj boš mel v rastlinjaku? kaktuse? jaz bi ful mela rastlinjak z kaktusi......... x:Dx

Hm. Na brzino se lahko spomnim najmanj tri rastlinice, ki bi jih imel v rastlinjaku raje kot kaktuse:

- canabis sativa
- datura stramonium
- atropa belladonna :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#36 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:31

x:Dx
o madonca sam pol bo pa res tako: :wacko: :blink: :wacko: :blink: :wOOt:

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#37 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:34

x:Dx
o madonca sam pol bo pa res tako:  :wacko:  :blink:  :wacko:  :blink:  :wOOt:

x:)x  x;)x  x:)x

Amis, faca si!!! Drži kot pribito!!! :zoro: :zoro: :zoro:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#38 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:52

aha, sam zdej pa razumem še neki. ker smo vsi eno in itak v enotnem polju je to tako: ti misliš na substance, jst sem pa "zadeta" :o :wacko: w:Iw

cel kažin :sori:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#39 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:57

aha, sam zdej pa razumem še neki. ker smo vsi eno in itak v enotnem polju je to tako: ti misliš na substance, jst sem pa "zadeta" :o  :wacko:  w:Iw

cel kažin  :sori:

Ah, jst bi ti rad sam posredno pomagu pri lažjem doseganju alfa stanja. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#40 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. marec 2004, 14:59

hi hi hi

dans se mi mal trže....sam so zihr bolši načini doseganja alfa stanja................pa ne bi o tem.......... x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#41 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. marec 2004, 17:57

:att: INFORMACIJA ZA LJUBITELJE KRISTALOV  :att:


V SOBOTO, 27. 03. BO V OSNOVNI ŠOLI ŠKOFJA LOKA (CENTER) PRODAJNA RAZSTAVA MINERALOV. KDOR BI TOREJ RAD PRIŠEL DO KRISTALOV PO MALO BOLJŠIH CENAH ... :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

Itak pridem, k ravno nimam prou daleč. x:Dx x8Dx
Pa ponavadi je prav luštno, ni tak dren kot v Tržiču.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#42 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2004, 09:33

nosko, kaj je najboljše za zdravljenje astme? aventurin, mogoče?

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#43 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. marec 2004, 11:17

V avanturinu prevlladuje energija elementa zraka, kar je za pljuča sicer čist ql. Če je kašelj suh, je veliko boljša uporaba mineralov enerrgijske kombinacije zrak/voda; npr. hrizopraz, lunin kamen, turkiz, kalcedon, jadeit... xg:Dx xg:Dx xg:Dx

Na neki pa le bodi pozorna. Astmo veliko večkrat, kot si to folk predstavlja, povzroči spanje na kateri od vitalnoenergijskih točk prostora.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#44 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2004, 11:31

sem vedla, da si xsrcx

pa saj to ni zame. poznam osebico, ki se je s to težavo že rodila in torej ne more biti zaradi spanja na VE točki. nekaj s sabo prinešeno u ta lajf. zadeva je sicer boljša, kot je bila, pa vendar...saj veš, vsak si hoče pomagat ,če si le lahko. a bi bilo priporočljivo pitje eliksirjev iz enega od omenjenih kristalov al je bolje nositi kot obesek na predelu timusa?

x:Xx

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#45 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. marec 2004, 12:12

Najbolj dela, če si daješ zvečer za otroško pest velik kamen na prsi. DDo olajšanja pride presenetljivo hitro. xg:Dx xg:Dx xg:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2004, 12:37

x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 25. marec 2004, 21:51

Ze kaksen mesec nazaj sem v trgovini Sewa kupla dva kamna, krvavi kamen(zelen) in snezni kremen(bel) (nekaj takega). Prodajalka ni vedela drugih imen in mi ni mogla nikakor pomagat (ta trgovina je polna drobnarij in ni specializirana za to). Mi lahko kdo pove, kaj sploh sta ta kamna? Meni sta bla vsec, pa se ful poceni.... x:)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#48 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. marec 2004, 21:58

Ze kaksen mesec nazaj sem v trgovini Sewa kupla dva kamna, krvavi kamen(zelen) in snezni kremen(bel) (nekaj takega). Prodajalka ni vedela drugih imen in mi ni mogla nikakor pomagat (ta trgovina je polna drobnarij in ni specializirana za to). Mi lahko kdo pove, kaj sploh sta ta kamna? Meni sta bla vsec, pa se ful poceni.... x:)x

Živjo ribakl! Po dolgem času si spet zašla semle; fino.
Kje je ta trgovina?

Imena mal pesnijo po svoje, a pod imenom krvavi kamen se zihr skriva heliotrop, snežni kremen pa je pač bel (torej neprozoren) kremen, eventuelno prekrit s kalcitnim oprhom. (???) xg:Dx xg:Dx xg:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#49 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 25. marec 2004, 22:12

Hoj Nosorog! x:Xx

Ta trgovina je v Lj pri bivsi Delavski knjiznici (zdaj je tam banka), ce gres iz centra proti tivoliju je na levi strani ob cesti. x:)x

Hmmm.....kaj pa je kalcitni oprh, kako izgleda? Ja, bel je neprozoren, zelen pa rahlo razpokan (kot sem videla pri karneolu - sej ne vem, mogoce je od posameznega kamna odvisno).

Jap, sem se vrnila v to temo, sem nekaj casa pustila pri miru moje kamencke, ker se nisem hotla prevec navezat nanje (pa npr. ne bi vec hotla spat ce ne bi mela hematita pri roki.... x:Dx x;)x ).

Drugace pa obstaja nova trgovina Kamen v stari Ljubljani, na koncu vseh trgovin in lokalckov.... :vio:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#50 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. marec 2004, 22:34

Kalcitni oprh: dogaja se, da se potem, ko je kremen že zdavnaj formiran, pojavi na nahajališču še kalcit; če kalcitna raztopina kaplja na že formiran kremen, je včasih videti, kot da bi bil kremen zasnežen (doma imam dva čudovita primerka).

Hm, tisti Kamen, ki je nasproti gospodarskega razstavišča, mi ne sede ravno kaj preveč. Zame je zelo moteča množica pobarvanih ahatov - ko sem bil tam nazadnje, jih je bilo toliko, da sem imel občutek, kot da ravno na to dajejo poudarek. O.K. - sto ljudi-sto čudi. Meni se zdi večina pobarvanih ahatov dobesedno grdih. Upam, da je v njihovi štacuni v stari Lj. bolj naraven izbor. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0