Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako prekiniti zvezo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#101 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 7. februar 2006, 10:22

zame bi pa kr drzal to kar pise za bikca. no sem zlo, zlo potrpezliv; sam k bo pa enkrat dost bo pa dost.

#102 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. februar 2006, 16:49

nisem nagnjena k zabuhlosti, haha. x:Dx muc muc.

#103 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. februar 2006, 17:13

take dam na ignor pa se deri kok češ...pol k boš pa cela zabuhla, pa te bom prou sladko vprašal, mucica, a s kej moja? :vragec:
kdo bo pol tiho? xDDx

Objavljena slika tale je pa huda bobnar x:Dx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#104 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 7. februar 2006, 17:33

Mene najlažje skenslaš, če skoz zamujaš, govoriš nekaj, delaš drugo, me vsak stavek popravljaš in rineš za mano takrat, ko hočem biti sama (npr. lulat), me grabiš za rit na javnih mestih in glasno govoriš o intimnih stvareh (kok mi gre to na živce:vragec: ) Pa če me vsaj 10x ne objameš in mi daš ljubčka, pa če se delaš, da me poslušaš ali pa še to ne, pa te sploh ne zanima kaj se je meni danes vse zanimivo zgodilo. xDDx Pa da se ti nikamor ne da, pa da si človek rutine, jao!!! x:o)x

No če bo kdo rabu skenslat dvojno devico, za vsak primer! x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#105 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 7. februar 2006, 20:40

evo šolski primer življenjske zmedenosti xDDx

(Bern bo še kaj dodal za take sorte devičke x:Dx )


No lepo, če drugega ne sem vsaj za ne-vzor življenske organizacije odličen primer. Šolski, simpl.
x^x Simpl?? I love simpl!!! x:px
Kako čemo? Lako čemo.

#106 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 8. februar 2006, 13:01

Zvezo prekineš ko je Mars kvadrat Davison Relationship chart. Torej ko Mars kvadrira ascendent ali boljše horizont horoskopa veze.

To bo kmalu seveda.

#107 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. februar 2006, 08:50

Zvezo prekineš ko je Mars kvadrat Davison Relationship chart. Torej ko Mars kvadrira ascendent ali boljše horizont horoskopa veze.

To bo kmalu seveda.





xrolleyesx xrolleyesx Ja mars kvadrira ASC večkrat? Takrat je možno, da se samo pričkamo, ni nujno, da gre veza v maloro??? Jih ne menjamo kar tko, kokr mars hoče. x;)x

#108 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. februar 2006, 11:54

xrolleyesx xrolleyesx Ja mars kvadrira ASC večkrat? Takrat je možno, da se samo pričkamo, ni nujno, da gre veza v maloro??? Jih ne menjamo kar tko, kokr mars hoče. x;)x


Se strinjam Lunca, ker v nasprotnem bi se vsakih 22 mesecev ločevali, kolk rabi za en obhod Mars x;)x

#109 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 9. februar 2006, 12:12

Jest se tud strinjam,...s pripombo, da glede na "obhode" pričkanja si asc. mal po svoje prestavlja.... x^x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#110 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. februar 2006, 17:02

Ko ti Mars kvadrira Relationship Horoskop vleti tretja O5eba lai lahko RAzčistiš z partnerjem. Malora, ha, a sva primorke? No xe ke te o mani a malora, te lo lassi in pulito e te gana ligadura de meno. OK

Kmalu pomeni da Mars gre hitro in pogO5to dela ta al drugi aspekt.

Tebi se bo zgodil Mars Saturn aspekt potem boš nO5eča z Mars Merkur direkcijo. Nekaj časa obdržati nedolžnO5t je ok za tebe, čarovnice.

#111 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. februar 2006, 09:50

Tebi se bo zgodil Mars Saturn aspekt potem boš nO5eča z Mars Merkur direkcijo. Nekaj časa obdržati nedolžnO5t je ok za tebe, čarovnice.

Iz tega seveda sledi (neastrološko) naslednje: pazi, punca, kaj počneš, ko srečaš Mars Merkur direkcijo, da ne bi zanosila z njo!

x^x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0