Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izpadanje las


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
202 komentarjev na to temo

#51 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 24. september 2005, 16:59

baje ne deluje dobro oz. je "odmrla"...imam 4.10 pregled,,,bom sporočila, ko bom vedla kaj je novega :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#52 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 24. september 2005, 18:21

evo sm si naredila masko iz meda, olivca in rumenjaka :vio: :vio: :vio: ka sm lepa zdej s tem na glau x^x x^x x^x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2005, 18:26

paz k ti bo zacel okol uses tect... :wOOt: x:((x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 24. september 2005, 18:30

ne pa ne bo
zato k je men Matijeva mama pokazala kako se to u vrečko zavije,,,maš 4kot vrečko pa eno stranico še prerežeš in dobiš tak hecn klobuk...daš na bučo uzat zavežeš pa špange ob straneh (vakum nardiš x^x x^x x^x ) pol pa še brisača okol...

mam že 10min gor pa še nič ne curi in ne kapla (tko k u uni reklami) xyesx

sm čist ponosna nase... x^x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2005, 18:35

xokx

x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2005, 18:40

<{POST_SNAPBACK}>baje ne deluje dobro oz. je "odmrla"...imam 4.10 pregled,,,bom sporočila, ko bom vedla kaj je novega  :vio:

Kakšne tablete že imaš :8):

#57 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 24. september 2005, 18:45

<{POST_SNAPBACK}>xokx

x:Dx x;)x


kaj naj rečm: tečeeeeeeee...po čelu
:icon15: :ochko: :opica:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#58 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 24. september 2005, 18:47

<{POST_SNAPBACK}>Kakšne tablete že imaš :8):


euthyrox 100...to se morva mi2 u uni drugi temi zgovarjat... :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#59 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2005, 18:55

<{POST_SNAPBACK}>euthyrox 100...to se morva mi2 u uni drugi temi zgovarjat... :vio:

Zakaj, saj vzroki so isti.
Preberi

http://www.salesalut...upId=20&ID=6172

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2005, 19:45

<{POST_SNAPBACK}>kaj naj rečm: tečeeeeeeee...po čelu
:icon15:  :ochko:  :opica:

x:Dx ja vem, saj... x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. september 2005, 20:35

:eek: ne vem ...danes sem ful opazovala folk u skalpe....

:inocent: redki z lepimi čupami....

:vio: pa nič ne lažem...na prostoru enega Mečkatorja...sem porajtala ene 3 skorajda plešaste ženske...dobro ne z uno kapucinsko plešo ampak take s ful razredčenimi lasmi
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#62 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2005, 20:39

<{POST_SNAPBACK}>:eek: ne vem ...danes sem ful opazovala folk u skalpe....

:inocent: redki z lepimi čupami....

:vio: pa nič ne lažem...na prostoru enega Mečkatorja...sem porajtala ene 3 skorajda plešaste ženske...dobro ne z uno kapucinsko plešo ampak take s ful razredčenimi lasmi

Jutri jih glej še v vrat, vsaka druga ima rahlo otečeno ščitnico :o|o:

#63 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. september 2005, 20:43

:O: ne vem..me je kr minil :sori: morm danes zvečer prevert še svoj skalp od zadaj :8): x8Dx špeglov mi manjka :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#64 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2005, 20:46

<{POST_SNAPBACK}>:O:  ne vem..me je kr minil :sori: morm danes zvečer prevert še svoj skalp od zadaj :8):  x8Dx špeglov mi manjka :vio:

Ma, jaz se tudi več ne kontroliram x:Dx

#65 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 25. september 2005, 00:07

stanko...sej ti tut nisi lih neki preveč čupast, a ne...
hmm...mogoče si razsoljen x:px x:px x:px x:px x:o)x :vragec: x:Dx
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#66 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. september 2005, 11:05

<{POST_SNAPBACK}>stanko...sej ti tut nisi lih neki preveč čupast, a ne...
hmm...mogoče si razsoljen x:px  x:px  x:px  x:px  x:o)x  :vragec:  x:Dx

52 let so mi izpadali, sedaj pa 5 let na novo poganjajo x:Dx

#67 taichi

taichi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. september 2005, 18:00

Pozdravljen Teekster!!!

Tudi jaz raziskujem kako se ubraniti izpadanju las. Čeprav tudi jaz nisem strokovnjakinja, moje izkušnje potrjujejo večino zgoraj napisanega.
Skratka da malo ponovim:
- stvar je res lahko tudi dedna, ne verjamem pa da je zaradi tega ne bi mogli spremeniti.
- ne glede kako se bodo odvijale stvari, poanta ni v videzu
- seveda je potrebna primerna prehrana
- in res problema se je potrebno lotiti bolj celostno
- sintetika kot si videl ima le kratkoročne učinke in dela škodo, kjer jo najmanj potrebuješ - LEDVICA SO BISTVENA ZA ZDRAVJE LAS - MOČNA LEDVICA SE ODRAŽAJO SKOZI MOČNE IN GOSTE LASE.

ledvica(vodo) izčrpavamo s pretiranim "ognjem" v glavi (ki ga tvoja ledvica niso več sposobna kontrolirati), kar pomeni - s pretiranim razmišljanjem, skrbmi, zato verjetno tudi občutiš predel temena, preveč energije zadržuješ v glavi. Masiraj si glavo, kot ti svetujejo tudi drugi, da boš sprostil pretok energije, usmerjaj energijo tudi v ostale dele telesa (nasmehni se jim, se posebaj ledvicam x:)x ) ki so ravnotako vredni tvoje pozornosti kot glava, saj jo vzdržujejo.
Masiraj si ledvica, ko pridem domov (zdaj sem v službi) ti pošjlem pa še par receptov za krepitev ledvic in enega ali dva proti izpadanju las --- vse to črpam iz kitajske tradicionalne medicine.

Lp!!
xsrcx

#68 rona

rona
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 6. oktober 2005, 20:20

čao vsem!

Rada bi z vami delila tudi svojo izkušnjo z izpadanjem las. Lasje so mi začeli izpadati pred osmimi leti, zato mi je to področje že v veliki meri znano. Poskusila sem že skoraj vse, od neuspelih dolgoletnih obiskov pri zdravnikih uradne medicine in upanja na izboljšanje (zaman) postavili so mi diagnozo alopecia areata, mi podvalili cel kup mazil, tablet, me pošiljali na obsevanja, ki so bolj kot koristila, škodovala mojemu zdravju. moram reči, da se na začetku, ko so mi lasje začeli izpadati v šopih (dolgo časa je bil samo flekec na zatilju) s tem nisem hotela obremenjevati, ampak sem vse skupaj potlačila vase, kot da se nič hudega ne dogaja, ko pa se je to po dveh letih začelo stopnjevati me je začelo bolj skrbeti in bolj ko me je skrbelo hitreje se je stanje slabšalo, nastal je začaran krog iz katerega se nisem znala rešiti, počutila sem se grozno, zapirala sem se vase in seveda iskala pomoč pri homeopatih, bioenergetikih in zapravila zelo veliko denarja, medtem sem izgubila vse lase (pri 20 letih). Želim povedati vsem, ki imate take težave, da najprej razčistite sami s sabo kaj delate narobe, pri tem mislim na vaša čustva, sama sem bila zelo občutljiva oseba, ki se ni znala spopadati z zunanjim svetom, predvsem s stresom, sicer pa točnega razloga zakaj je do tega prišlo še nisem uspela ugotoviti, upam, da ga nekoč bom.

#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2005, 20:44

Rona, zelo prav imaš, vse je v glavi, tudi odločitev o spremembi prehrane. Če te prav razumem, si uspela svoj problem razrešiti, ali si med svoje spremebe načina razmišljanja uvrstila tudi to?

#70 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. oktober 2005, 08:50

taichi, javi se z recepti in napotki o prehrani x:Ix :palec:

rona :palec:


ne vem, pri meni je npr, tako, da ne morem 'manj bit v glavi' ali 'manj razmisljat', ker imam pac tako delo.

glede soli pa-ne vem koliko in koliko casa bi jo morala jesti, da bi pomagalo. sem imela nek hud stres pred par leti in od takrat gre moja glava nizbrdo :o|o:
je sicer boljse, da se ne zivciram zaradi tega, in se tudi skoraj ne vec, ampak bi bilo vseeno fino kaj pogruntat...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#71 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 7. oktober 2005, 09:28

Tai chi, tole kar si pisala, se meni zdi kar logično. Poleg slabših las imam tudi večne težave z ledvicami, mehurjem, bolečine v križu, kar bi lahko bile ledvice, imam tudi velik strahu, kar tako, pa če to ni zadosti.. :o|o: :vragec:
Jaz sem se zdaj kar korenito lotila teh težav, lase sem ostrigla na kratko :sori: in bom delala kuro z soljo, pa olivca, med, limone, ... x:Dx Nabavla si bom še kakšen dodaten kamen, baje je oniks kul za lase in si privoščila veliko pozitivnega mišljenja xloveyx, jedla bom tudi čokolado in se crkljala z toplimi štunfi in uživanjem :fiju: :vtz: x:Dx

#72 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. oktober 2005, 09:33

x:Dx

(sploh cokolada je fina za lase... :palec: )
no, a bi kdo napisal kak nasvet?! vsi govorite in neke kure tolcete...podatke prosim xcivx x:Xx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#73 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 7. oktober 2005, 09:41

poleg masaz in mask in pozitivnega misljenja x;)x je seveda pomembna prava prehrana:
kvas pa zmleto surovo proso pa beljakovine, pri cemer pazis, da skodljive stranske produkte pridno odplavljas s pitjem.
se kaj je, sigurno... xscratchx

#74 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 7. oktober 2005, 09:43

Boljse je biti butast, kot plesast.

Se vsaj takoj ne opazi.

xcivx

#75 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. oktober 2005, 09:45

x:Dx


lea, ja saj to me zanima, konkretno malo...kaksna kura s soljo in medom? kaj s kvasom in prosom?

itd... :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0