Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

9. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
63 komentarjev na to temo

#51 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 17. januar 2016, 15:03

če želiš podrobno astrološko razlago, ti lahk dam kontakt

je iz srbije, komunicira tudi angleško, pogovarjaš se preko skypa

v dveh urah razlage vseh detajlov, boš izvedela o sebi več kot dovolj

je eden najboljših astrologov tam doli

kak pa je z plačilom, ga vprašaj, vem da ni pretirano drag wink.png



#52 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. januar 2016, 21:24

kar pomeni, da maš stelij, najbrž v strelcu.

 

res je, sam mal širši ;) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#53 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 17. januar 2016, 22:58

aha, pol ga nisem pihnila mimo ....



#54 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 17. januar 2016, 23:06

To sploh ni džouk. Pomeni poroko.

 

No sem že hotela rečt kdo ima saturna v sco, sam klinc.... dej bolj natančno povej, a to pomeni 'živela sta srečno do konca svojih dni' poroko ali je 'moški zaklal svojo partnerico in pokončal še sebe' varianta?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#55 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 18. januar 2016, 09:03

Ne saturn v škorpiji, pač pa to, kar je rekla Ceres - da saturn na veneri pomeni poroko. Se mi je fino zazdelo za moment, potem sem se spomnila, da to pač ni nujno fajn.... wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#56 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 18. januar 2016, 12:49

Če partnerjev Saturn pade na tvojo Venero, je to ena velika težja, da se bo veza na nek način "formalizira". Kako pa bo v tem zakonu, je pa treba kaj drugega pogledat. :) 



Hvala, ampak ne, hvala :-)! Imam pa že raje kakšnega Urančka ne Veneri ;-)!

#57 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. januar 2016, 13:15

Hvala, ampak ne, hvala :-)! Imam pa že raje kakšnega Urančka ne Veneri ;-)!

 

hehe če ga maš v natalu itak skoz dogaja :P 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#58 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 18. januar 2016, 13:20

 
hehe če ga maš v natalu itak skoz dogaja :P 


V natalu sta v kvadratu ;-).

#59 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. januar 2016, 13:33

:) pol ti je poznan ta ruker hypnodisk.gif biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#60 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 18. januar 2016, 18:08

Smotanci, en dan me ni, pa mi že pljuvate po Saturnčku. tongue.png

 

Satko je preizkušnja. Je planet osame. Zato kjerkoli, v katerikoli hiši ga mamo, tam delujemo sami. Bistvo hiše, v kateri je Satko, je, da se tam lahko zanesemo le na samega sebe. Računamo samo na sebe, celo vse bonuse, nagrade na tem področju, si moramo sami sebi zrihtat. Če ne uspemo integrirat lekcijo Satkota, ki nam jo daja na področju hiše kjer je, pol se iztirimo, zgubimo svojo lastno sled. Življenje postane prazno, brez smisla. Obupujemo in postanemo cinični. Če pa uspemo, ne bomo delali nekega big deala. Ker ni tak Saturnov stil. Zadovoljimo se z globokim zadovoljstvom nad samim sabo, nad lastnim uspehom. Spoštujemo sami sebe brez nekega velikega pompa.

 

Zej Venera v konjunkciji z njim je v tem kontekstu. V natalu nam taka pozicija pove, da je oseba zlo samodisciplinirana, resna, da potrebuje varno zavetje, ki jo naj bi dobila v svojem partnerju. Partner sam naj bi bil že zato bl zrel, ponavadi starejši, z možnostjo že kake podobne izkušnje, se pravi ločen, vdovec....... Konjunkcija Venere in Saturna tut nakazuje na strogega starša, ne preveč nežnega, ne preveč emotivnega, zato taka konjunkcija lahko pomeni tut možno fobijo pred vezami za lastnika takega aspekta. Je pa zato le ta zlo zvest če je v partnerstvu, resen, preudaren, leži mu matematika, finance. Mal odvisno od ostalih aspektov in pozicij, a lahko je tut dober biznismen.

 

V sinastriji je Aspekt Venere s partnerjevim Saturnom resda lahko lepilo, ki ju druži skupaj, a erotike je pa bl malo. 



#61 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. januar 2016, 13:06

Omar pride, pove- jaz (mi) pa v kot in razmišljat ;-)..
Moj Saturn je v 7. v natalu; res je, da se tam zanašam samo in predvsem nase.. Res pa je tudi, da na drugih področjih- prav tako :-).

Računam mal na tisto- pomagaj si sam, in bog/ljubezen.. ti bo pomagal(a) :-).

#62 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 16. februar 2016, 16:20

xrolleyesx
Pozdravljeni!
Zanima me, ali Uran v 9. hiši nujno pomeni prekinitev šolanja in če, ali je potem tudi nadaljevanje.
In še, če je v 9. hiši Uran, Luna, Jupiter čisto zraven en drugega in še v Raku, kaj to pomeni?
hvala!Biba1

Jaz nimam Urana v 9 hiši ... pa sme imela prekinitev šolanja . Saj lahko nadaljuješ isto pot naprej ali pa ti kakšna druga šola bolj odgovarja
V 9 hiši imam Mekrur in Sonce -BIK

#63 Alja Brence

Alja Brence
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 16. februar 2016, 18:01

Pardon , sem mislila , da govorimo o 11 hiši ( Mekrur in Sonce v BIKU ), v deveti hiši imam jaz MARS V RIBAH...

Kaj to pomeni zna kdo razložiti ??? HVALAAAAAAAAAAAAAA

#64 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 16. februar 2016, 18:03

Pardon , sem mislila , da govorimo o 11 hiši ( Mekrur in Sonce v BIKU ), v deveti hiši imam jaz MARS V RIBAH...

Kaj to pomeni zna kdo razložiti ??? HVALAAAAAAAAAAAAAA

Pomeni da si raztrešena in mešaš hiše med sabo. wink.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0