Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejšnja življenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
480 komentarjev na to temo

#51 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. maj 2003, 18:50

jest pa pravm, če upaš tole l...t potem lahko l...š še kej druzga x:Dx

#52 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 19. maj 2003, 01:35

:vragec:


doc_zenith

mogoche si biu pa OB tampon x:Dx


:vragec: je biu zmeri sam :vragec: ....smrc
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#53 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 20. maj 2003, 02:34

Bravo, Orhideja!
Simpaticna francoska siviljica! Kul!
Med zelo zelo zelo zelo redkimi si, ki niso kaksna pomembna zgodovinska osebnost!
Poznam jih od Lukrecie Borgie do Lujev 14.-ih, papezev, vracev, kraljev etc...

Nihce se ni bil mesar ali cevljar ali ... celo puscavnik ni bil nihce, kar me preseneca... najbrz ni dovolj zvenece. Tudi rabelj in morilec in posiljevalec ne.
Sami na moc ugledni, castni, vplivni, mogocni in pomembni.

Marsa, pa to ni čisto res. Jaz sem bila med drugim reven mizar/tesar na Kitajskem v 15. stoletju, in ful strahopetec. Kako zvenece je to? In večina nas je živela čisto običajna življenja. Tisto eno življenje, ki ga odkriješ, je sicer lahko ful posebno, ampak je eno med desetimi, stotimi ali celo tisočimi...

#54 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 20. maj 2003, 12:10

Mam že v tem življenju dovolj dela s sabo...

#55 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 26. maj 2003, 10:42

Bravo, Orhideja!
Simpaticna francoska siviljica! Kul!
Med zelo zelo zelo zelo redkimi si, ki niso kaksna pomembna zgodovinska osebnost!
Poznam jih od Lukrecie Borgie do Lujev 14.-ih, papezev, vracev, kraljev etc...

Nihce se ni bil mesar ali cevljar ali ... celo puscavnik ni bil nihce, kar me preseneca... najbrz ni dovolj zvenece. Tudi rabelj in morilec in posiljevalec ne.
Sami na moc ugledni, castni, vplivni, mogocni in pomembni.

Marsa, pa to ni čisto res. Jaz sem bila med drugim reven mizar/tesar na Kitajskem v 15. stoletju, in ful strahopetec. Kako zvenece je to? In večina nas je živela čisto običajna življenja. Tisto eno življenje, ki ga odkriješ, je sicer lahko ful posebno, ampak je eno med desetimi, stotimi ali celo tisočimi...

Mene pa zanima, kdaj ste se odločili za regresijo, zakaj, vam je kdo svetoval??
Trenutno sem v fazi, ko razmišljam ali bi se odločila za kakšno regresijo. Pa me je v bistvu strah.

Kakšen nasvet?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#56 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 26. maj 2003, 10:46

Mene pa zanima, kdaj ste se odločili za regresijo, zakaj, vam je kdo svetoval??
Trenutno sem v fazi, ko razmišljam ali bi se odločila za kakšno regresijo. Pa me je v bistvu strah.

Kakšen nasvet?

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

Izkusnje z REGRESIJO

REGRESIJA

Regresija 1

Regresija 2
Objavljena slika

#57 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 26. maj 2003, 10:47

Mene pa zanima, kdaj ste se odločili za regresijo, zakaj, vam je kdo svetoval??
Trenutno sem v fazi, ko razmišljam ali bi se odločila za kakšno regresijo. Pa me je v bistvu strah.

Kakšen nasvet?

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

Zakaj bi se pa odločila za regresijo?Kaj misliš da ti bo pomagala?
Glej naprej, če se le da,...

#58 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 26. maj 2003, 11:09

Nisem imel prejshnja zhivljenja pa sem "drunk with life" (or without). Zanimivo kaj se mi dogaja. Najdem plac katerega domachi ne poznajo, pa ga je Zakomo Kaxanova poznal. To sem na svom forumu tudi objavil. Nisem siguren da vemo kaj so sanje...
--pokowc ne se solit .. charovnice se nikoli noso, gre se za to da je sol agent matrixa, zapomni se vse...

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2003, 11:27

Anatha - VEM, da to ni res.... da so vsi bili nad carji...
A vsakdo, ki je o tem govoril, je podal kaksno taksno... ki naj bi me/nas impresionirala nad njegovo osebnostjo.
Dbest, vidis - ti pa si bila tesar... samo je malo takih, to sem hotela reci. Ki recejo, da so bili kaj malo manj uglednega.
Itak pa imas koristi od vsega skupaj edino ti sam; ravno zato pa se mi zdi brezveze to postavljati sploh oz. se grozno podrobno poglabljati v to, sploh, ce ti sluzi samo kot pasa Egu. Ali pac ventil za zgolj bluzenje.
Ce si odnesel ful od tega, se ti je kam poklopilo - dbest..
Sicer pa je dokaj nepomembno, ali si bil prej Papez Pij ali pa Jack Razparac. Zame... ko gre za moje dojemanje tebe, si ga itak ustvarim - z ali brez tvojih pridevnikov, ki jih poves. meni govoris z dejanji in s svojim lajfom...
TO je to, kar jaz govorim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 26. maj 2003, 11:42

Prebrala sem obe knjigi Barbare BRENNAN. Ona uporablja tudi regresijo pri zdravljenju dolocenih bolezni, ljudje, ki zdravijo po metodi Brennan v SLO pa prav tako.
Ne mislim, da naj bi mi regresija nekaj pomagala. Niti nimam kake posebne bolezni.

Ko mi moja intuicija nekaj svetuje, jo jaz pac ubogam. x!x Se mi zadnje case kaze, da je najbolje tako.
In moja intuicija mi pravi, da naj grem na regresijo. Samo ker se ves cas trudim biti grozno racionalna, bom morda blokirala vse misli in spomine na prejsnja zivljenja, ce le ta res obstajajo.

Bomo videli. Tina, tebi pa hvala, sem potem opazila, da si link dala se v drugo temo.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#61 DUHOVNI ISKALEC

DUHOVNI ISKALEC
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 26. maj 2003, 19:49

Moje izkušnje z regresijo so zelo zanimive, saj so mi potrdile marsikatero lastnost in tudi zaupanje v prejšnja življenja.
Regresijo ( 1999) je vodila ga. Gordana Stuparić in sicer na način z nihalom, tako da se je poglobila v mene in mi je kasneje skozi vprašanja oz. potrditve seznanila z dvema iz zadnjih treh življenj.
Zadnje življenje sem bil graditelj stolpa na Japonskem, kjer pa sem zaradi strahu pred višino zapustil to delo in me je kasneje skupaj z otroci vzdrževala takratna žena. Vprašala me je, če se bojim višine in če slabše slišim. Sam sem bil zelo presenečen, ker dejansko imam strah ( sicer ga z močno voljo premagam) pred višino in to predvsem tam, kjer je ograja (npr. razgledni stolp ali balkon na nebotičniku). Prav tako slabo slišim nizke frekvence in pogosto se mi zgodi, da nekaterih besed ne slišim ali pa slišim v drugačnem pomenu. Dogaja se mi tudi, da sem občasno len in ne vem kaj bi si počel, kar je tudi posledica lagodnosti in vzdrževanja od takratne žene.
Za drugo življenje nazaj mi ni ničesar povedala, njena reakcija pa je bila kar precej grozljiva.
Tretje življenje nazaj sem imel svojo gostilno v Turčiji, kjer sem bil tudi zelo dober in priznan kuhar.
Ga. Gordana me je tudi vprašala, če rad kuham, kar sem ji tudi potrdil, saj zelo rad eksperitiram s pripravo hrane, seveda takrat ko imam čas oz. inspiracijo.
Trdno verjamem v prejšnja življenja in tudi zakon karme, ki nam omogoča učne lekcije v vsakem življenju. Prepričan pa sem tudi, da se da z močno voljo in predvsem z ljubeznijo in spoštovanjem vsega stvarstva pospešiti naše učenje in se dokončno združiti z ENIM.
Pa lep pozdrav vsem bratom in sestram. :2src:
vse kar delaš, delaj z veseljem in ljubeznijo

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2003, 21:00

No, fino! x^x :palec:
Koncno en konkreten komentar in opis in diagonala z dogodkom ali posebnim dozivljanjem v 'sedanjem lajfu'...

... Sama pa se celo zmotim, ko govorim o tem in recem, lani... x:)x - pac - eno 'enoto' prej...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. maj 2003, 21:37

Anatha - VEM, da to ni res.... da so vsi bili nad carji...
A vsakdo, ki je o tem govoril, je podal kaksno taksno... ki naj bi me/nas impresionirala nad njegovo osebnostjo.
Dbest, vidis - ti pa si bila tesar... samo je malo takih, to sem hotela reci. Ki recejo, da so bili kaj malo manj uglednega.
Itak pa imas koristi od vsega skupaj edino ti sam; ravno zato pa se mi zdi brezveze to postavljati sploh oz. se grozno podrobno poglabljati v to, sploh, ce ti sluzi samo kot pasa Egu. Ali pac ventil za zgolj bluzenje.
Ce si odnesel ful od tega, se ti je kam poklopilo - dbest..
Sicer pa je dokaj nepomembno, ali si bil prej Papez Pij ali pa Jack Razparac. Zame... ko gre za moje dojemanje tebe, si ga itak ustvarim - z ali brez tvojih pridevnikov, ki jih poves. meni govoris z dejanji in s svojim lajfom...
TO je to, kar jaz govorim.

Ja. Pa ce bi zadevo malo bolj razumeli, verjetno bi doumeli, da bili smo kralji, malarji in tatovi...
bistvo je morda v tem, koliko smo dvignili svojo zavest!?
Neglede kje in kaj smo bili, smo nekako verjetno napredovali; v tem zivljenju pa tudi; okoliscine
imamo pac taksne, da lahko to storimo. Temu ne potrebujemo vedenja, da smo bili eskimi ali
hindujci.
Jaz sem v regresiji videl bejbo! Pravo bejbo, ki je bila oblecena v tigrovo kozo in se zvijala
kot muca. Bila je na skali, kamenju. Domneval sem, da je bilo v prazgodovini, saj so bili tako
obleceni takrat in videl le skale.? maybe, ampak tega ne znam povezat z sedaj, torej morda
ni pomembno sedaj. Morda sem celo videl svoje podzavestne zelje.
Za Kitajsko pa nisem prav siguren, ceprav so me je na skupinski regresiji videlo vec ljudi prav
na tam. Bil sem kao nek vojscak, katerega so udarili po glavi vzadaj in takrat sem kao
dobil nek vzorec, ki ga sedaj nimam vec, bil pa je precej prisoten v mojem zivljenju.
Kar pa tudi ne verjamem prav zares, ker tega pac nisem obcutil sam. He, bejbo pa sem videl! :)
Ja, polna ognja je bila in zelje po prilagodljivosti, sla... x:)x x:)x x:)x
tako pac.

Aj, pa napoleon sem bil pa kleopatra, pa kitajski cesar pa kralj artur, pa merlin x:o)x x:Ix
zdej mam pa velik od tega, sploh pa jutri, ko bom poloznico placal x;)x

#64 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. maj 2003, 22:21

Aj, pa napoleon sem bil pa kleopatra, pa kitajski cesar pa kralj artur, pa merlin  x:o)x  x:Ix
zdej mam pa velik od tega, sploh pa jutri, ko bom poloznico placal  x;)x

Na šalterju sam povej, da si ta pa ta (gospod napoleon, še boljš -gospa kleopatra), pa bo! Baje majo en poseben šalterček za take - lohk plačaš z zlatniki!
x;)x

#65 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 26. maj 2003, 22:27

bu, ... jast se pa nč ne spomnem x:o)x
www.rael.org

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. maj 2003, 00:02

bu, ... jast se pa nč ne spomnem x:o)x

kaj je to spomnt se? x:o)x x:o)x

#67 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. marec 2004, 15:11

Zivjo.

Zanima me, ce mogoce kdo ve, kako, na kaksen nacin, v glavnem kakorkoli ze, lahko izvem kdo sem bila v prejsnj em/ih zivljenj u/ih.

#68 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 20. marec 2004, 15:21

S pomočjo regresoterapevta. Te zanima zgolj iz radovednosti?

#69 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. marec 2004, 15:52

Mislim, da si s to informacijo lahko pomagam pri premagovanju mojih tezav - dolocene frustracije, si odgovorim, zakaj odreagiram na situacije tako kot odreagiram (vedno znova iste napake)...
in mogoce se kaj podobnega...

Poznas oziroma ves za kaksnega regresoterapevta tu v Slo?

Hvala.

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:08

O temle imamo pa kakih 350 tem ze... x:o)x x;)x
Cakam na Tino, Tina help, marsa nima casa, a se ji trga srce xcivx x:o)x x:Dx x:px x;)x x:Dx , ko vidi teme: Ego, Prejsnja zivljenja, ...
Caka samo se na - ascendent, horoskop, prihodnost, partner in jaz, ljubezen in sreca... x:o)x x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:10

Hei.

Ok...si bom vzela mal vec casa in 'preletela' mal forum...
Hvala.

Lep dan.

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:12

x:Xx :vio: Hvala za razumevanje. x:Xx

Cakaj, malo za pomoc, ko si nova (dobrodosla, seveda! x:)x :palec:)
Kratek kurs iskanja na LNF
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:13

Tule je nekaj o tem ...

Prejsnja življenja


x:)x
Objavljena slika

#74 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 20. marec 2004, 18:06

HUDO JE
1.v regresiji lahko kar umiraš
2.gledanje severnih luninih vozlov
3.tudi s ponovnim rojstvom-rebitthingom tudi gre
vse smo že bili,
niso heci.

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. marec 2004, 18:09

pa se - spol v prejsnjem zivljenju...
itd..
pa se.
pa se.
kolikokrat smo seveda o tem govorili...

Odvisen je namen, kaj hoces s tem pridobiti, zakaj, cemu...
To se ti sproti izoblikuje v zivljenju... dobis odgovore...
.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0