Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje prve izkusnje s kristali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#51 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:30

Kristalka!

O sončnem kamnu je napisano v temi kristali in minerali x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#52 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:47

Kristalka!

O sončnem kamnu je napisano v temi kristali in minerali x:Dx

Sej vem! x:Dx x:Dx x;)x

#53 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:52

Kristalka!

O sončnem kamnu je napisano v temi kristali in minerali x:Dx

Sej vem! x:Dx x:Dx x;)x

Če veš me pa ne dražt!!! Drgač bom iz protesta ratu stopnica in folk bo hodu po men.

lalala :zoro: :wOOt: x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#54 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 25. januar 2004, 20:01

Hihi pa te je!

To je bilo namenjeno *girl*



x:Dx

Ne bom več! x:Dx

#55 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 26. januar 2004, 02:11

Opazla sem, da je hematit res ful močen... Jaz blazno zaverovana, da pa meni ne bo nič, da ga ne bom tako hudo občutla, pa sem šla spat in sem ga imela v roki (v bistvu mi je ležal v dlani). In čez kake pet minut me je začela dlan na tistem mestu, kjer je ležal kamen, ful bolet. :O: No sej pol sem vzela roževca in sem imela tega v roki, hematit pa položila zraven sebe. Zaspala sem pa ful hitro... :palec: x^x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#56 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. januar 2004, 16:33

Opazla sem, da je hematit res ful močen... Jaz blazno zaverovana, da pa meni ne bo nič, da ga ne bom tako hudo občutla, pa sem šla spat in sem ga imela v roki (v bistvu mi je ležal v dlani). In čez kake pet minut me je začela dlan na tistem mestu, kjer je ležal kamen, ful bolet. :O: No sej pol sem vzela roževca in sem imela tega v roki, hematit pa položila zraven sebe. Zaspala sem pa ful hitro... :palec:  x^x

Zaspala si ful hitro, pa ne za dolgo? Ob čudni uri nam tole pošiljaš? Da nam ne nameravaš "odleteti" na kakšen žur, za katerega majo dovoljenje le bejbe, ki prifrčijo na metlah?

Tralalero - lalala :zoro: :zoro: :zoro:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. januar 2004, 16:36

Nosorog, dbest, ko si komentiral, zdajle sem se spomnila, namrec - ali mi prosim nekaj odgovoris?
A se ti ljubi prebrati x:Ix :o|o: moj post na 1. strani, ko pravim, da je meni opal 'zarel' modro, neki drugi punci pa 'rdece'.
Zanima me strokovna razlaga - v cem je finta, v toploti?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. januar 2004, 21:29

Nosorog, dbest, ko si komentiral, zdajle sem se spomnila, namrec - ali mi prosim nekaj odgovoris?
A se ti ljubi prebrati  x:Ix  :o|o:  moj post na 1. strani, ko pravim, da je meni opal 'zarel' modro, neki drugi punci pa 'rdece'.
Zanima me strokovna razlaga - v cem je finta, v toploti?

To sem prebral že pred časom in o tem veliko razmišljal. Fizikalna razlaga bi sedla pri višjih temperaturah, tako pa sem pri fizikalni razlagi brez besed - ne pa tudi povsem presenečen. Od kristalov sem doživel že bolj šokantne stvari, je pa definitivno tole, s spremembo barve, nekaj izjemnega. Cahn, kakršen večini ljudem ni dan nikdar v lajfu. xokx xokx xokx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#59 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 26. januar 2004, 23:56

Opazla sem, da je hematit res ful močen... Jaz blazno zaverovana, da pa meni ne bo nič, da ga ne bom tako hudo občutla, pa sem šla spat in sem ga imela v roki (v bistvu mi je ležal v dlani). In čez kake pet minut me je začela dlan na tistem mestu, kjer je ležal kamen, ful bolet. :O: No sej pol sem vzela roževca in sem imela tega v roki, hematit pa položila zraven sebe. Zaspala sem pa ful hitro... :palec:  x^x

Zaspala si ful hitro, pa ne za dolgo? Ob čudni uri nam tole pošiljaš? Da nam ne nameravaš "odleteti" na kakšen žur, za katerega majo dovoljenje le bejbe, ki prifrčijo na metlah?

Tralalero - lalala :zoro: :zoro: :zoro:

Hehe, nosorog, govorila sem za nekaj dni nazaj...... x:Dx x:Dx Ja, pošiljam ob čudni uri, ker me čez dan ni doma, zvečer pa lahko v miru preberem vse poste tega dne, brez raznih sprememb v topicih, se pravi, medtem ko berem, noben ne komentira.... Zaenkrat mam še počitnice in si lahko privoščim, da hodim pozno spat.... x:Ix
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#60 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. januar 2004, 04:20

Zaenkrat mam še počitnice in si lahko privoščim, da hodim pozno spat.... x:Ix

Zakaj pa ne. Živimo v svobodni diktaturi - lalala xrolleyesx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0