Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#401 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 26. november 2008, 13:35

nosorog, kaj predvidevaš, kaj bo nastalo če se v atlantsko obliko vgradi kristal kamnene strele?

#402 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. november 2008, 14:03

nosorog, kaj predvidevaš, kaj bo nastalo če se v atlantsko obliko vgradi kristal kamnene strele?

Kam pa ga namerabaš vgaditi? Gre namreč za to, da je atlanta arhetipski simbol, sicer nekoliko pozabljen, a še vedno dovolj aktiven. Zato v samo razporeditev form kaj dosti ne bi smel posegati, če hočeš ohraniti njeno arhetipsko energijo.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#403 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. november 2008, 17:13

Hoj. Nosorog. A lahko razložiš, v čem je sploh štos konfiguracije pravilnih likov, v tem prstanu? Trikotnika, pravokotniki in tako naprej. Zakaj ravno te oblike, v tem zaporedju?


O tem lahko le ugibamo, saj gre, kot sem dejal v prejšnjem postu, za nekoliko pozabljen simbol. O njem ni ohranjenih pisnih virov, vemo le, da so ga uporabljali za zaščito in kdo ve za kaj vse še. Seveda bi lahko eksperimentirali z velikostjo posameznih likov, z razporeditvijo pa niti ne, saj re za arhetipski simbol, a problem je v tem, da zaenkrat ne poznamo eksaktnega načina za merjenje učinkovitosti atlante. Ker gre pravzaprav za nekakšen pasiven simbol (neke vrste amulet), je učinkovitost težje natančno opredeliti, kot recimo učinkovtost nekaterih form za zbiranje energije - poskusi s piramidami so recimo pokazali, da prihaja v notranjosti piramide do največje koncentracije energije takrat, ko osnovne trikotne ploskve piramide niso sestavljene iz enakostraničnih trikotnikov (pri katerih merijo vsi notranji koti 60 stopinj), pač pa iz trikotnikov, pri katerih merita tista dva kota osnovnega trikotnika piramide, ki stojita na tleh, med 49 in 51 stopinj.
Glede na to, da pri nošenju prstana senzitivnejši ljudje čutijo tudi prerazporeditev energije v telesu, bi bilo res zanimivo poznati originalno simbolično interpretacijo atlante. To, kar začutimo, itak ni vse. Prepričan sem, da se prava moč atlante skriva v ozadju in bi jo lahko aktivirali šele z globokim razumevanjem njene simbolike, vprašanje pa je, če bi tako sproščene energije sploh znali obvladati. Poznam namreč primer znanca, ki mu je nehote uspelo aktivirati simbolično moč jeta (ena od trad. egipčanskih oblik, ki so jih uporabljali tudi za radiestezijska nihala), posledica tega pa je bla, da je končal na remontu pri psihiatru (slišal različne glasove in še marsikaj).
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#404 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 26. november 2008, 20:01

S temi prstani sem se "ukvarjal" pred leti. Nekje sem dobil prava razmerja (vidiš jih na priloženih skicah v prejšnjem postu) in skico dal enemu zlatarju, ki je imel takrat delavnico v Litiji, doma pa je iz Trbovelj. Piše se Todorovič, sam je zdaj že v penziji. Prstan bi ti na snovi osnovne slikce atlante lahko naredil vsak zlatar. Dodatna informacija je le še to, ga se višina notranje stranice obeh trikotnikov začne v višini notranjih pravokotnikov, potem pa počasi pada, tako, da je konica trikotnika v liniji oboda prstana. (jebemo mast, nism zihr, da sem tole razumljivo povedal; če ne bo drugač, mam v kratkem planiran opravek na vašem koncu, pa ti ga lohka tud pokažem)

Aha,
torej tukaj se ne gre za nobene kamne ? Ali sem jaz malce vse skupaj pobrkal...? čaki, ni mi jasno. xnckrivx
Simbole sem videl, jap. Torej, če ti prideš kej na moje konce...z veseljem bi te peljal na kak čaj, kofe, karkoli že piješ. :palec:

O tem lahko le ugibamo, saj gre, kot sem dejal v prejšnjem postu, za nekoliko pozabljen simbol. O njem ni ohranjenih pisnih virov, vemo le, da so ga uporabljali za zaščito in kdo ve za kaj vse še. Seveda bi lahko eksperimentirali z velikostjo posameznih likov, z razporeditvijo pa niti ne, saj re za arhetipski simbol, a problem je v tem, da zaenkrat ne poznamo eksaktnega načina za merjenje učinkovitosti atlante. Ker gre pravzaprav za nekakšen pasiven simbol (neke vrste amulet), je učinkovitost težje natančno opredeliti, kot recimo učinkovtost nekaterih form za zbiranje energije - poskusi s piramidami so recimo pokazali, da prihaja v notranjosti piramide do največje koncentracije energije takrat, ko osnovne trikotne ploskve piramide niso sestavljene iz enakostraničnih trikotnikov (pri katerih merijo vsi notranji koti 60 stopinj), pač pa iz trikotnikov, pri katerih merita tista dva kota osnovnega trikotnika piramide, ki stojita na tleh, med 49 in 51 stopinj.
Glede na to, da pri nošenju prstana senzitivnejši ljudje čutijo tudi prerazporeditev energije v telesu, bi bilo res zanimivo poznati originalno simbolično interpretacijo atlante. To, kar začutimo, itak ni vse. Prepričan sem, da se prava moč atlante skriva v ozadju in bi jo lahko aktivirali šele z globokim razumevanjem njene simbolike, vprašanje pa je, če bi tako sproščene energije sploh znali obvladati. Poznam namreč primer znanca, ki mu je nehote uspelo aktivirati simbolično moč jeta (ena od trad. egipčanskih oblik, ki so jih uporabljali tudi za radiestezijska nihala), posledica tega pa je bla, da je končal na remontu pri psihiatru (slišal različne glasove in še marsikaj).

:eek: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#405 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 27. november 2008, 15:56

vseeno kam. zaenkrat lahko samo v te tri črte not dam. trenutno sem v fazi lepljenja skup :)
sprašujem glede kristalov ker je namen tega "projekta" narediti atlanto ampak z še večjo močjo

#406 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. november 2008, 00:06

Za "Atlanto" [oblika plošče, prstana] treba malce "senzitivnosti".
Brez nje ni tako "simpel delat" z njo ... Pozitivno sevanje se lahko hiter spremeni v "neprijetno mrazenje, mravljince" po hrbtenici, ...". -)

#407 mucko_lj

mucko_lj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 1. januar 2009, 12:51

Jas sem pa slišal, da srebro nase veže energijo, zlato pa jo oddaja. To sem slišal od enga zlatarja. Tak da.... Glede srebrnega prstana.... sicr pa si lah daš nardit tudi zlatega. Pomembna je oblika simbolov in pravilno razmerje velikosti.

#408 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. januar 2009, 20:02

Jas sem pa slišal, da srebro nase veže energijo, zlato pa jo oddaja. To sem slišal od enga zlatarja. Tak da.... Glede srebrnega prstana.... sicr pa si lah daš nardit tudi zlatega. Pomembna je oblika simbolov in pravilno razmerje velikosti.


Srebro in baker imata v stiku s kožo res funkcijo razstrupljanja.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#409 Ann.

Ann.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 19. januar 2009, 20:29

x:)x ma nwm sm usakič ko vidim ta prstan je drugačen (gledam sm srebrne ^^)... Včasih je tam neki cik cak uzadi včasih ni včasih sta 2 luknje včasih 3, je tut prstan ponekot debelejši ponekot pa ne al pa bolj širok...js se nebi glih zanašala na "moč" prstana, možno je da je res v originalu moč, sam ko pa vidiš prstan čist deformiran pa drugačen pa ni dobro... xrolleyesx pa še original naj bi biu kamnit

drugače pa je zlo lep, to je edino kar vidim na njem x:Dx
I am who I am...

#410 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 27. januar 2009, 19:05

^ haha, meni je tudi lep. Srebrn sicer bolj, ker imam rajši srebrn nakit. x;)x

#411 Klara*

Klara*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 8. februar 2009, 13:51

Men je ta prstan fajn, no. Ga mam sama že kakšne pol leta. Sicer še nisem opazila kakšnih sprememb, ampak vseeno verjamem da pozitivno vpliva name :)
Jaz sem ga drugače kupila v Om Šivi in je srebrn. Moj ma tri luknjice in drugačnih niti nisem vidla...

#412 Klara*

Klara*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. februar 2009, 12:17

Hehe. Se opravičujem :D Moj ma štiri luknjice :P

#413 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 13. februar 2009, 19:31

Koliko pa tale prstan stane? Ker me mika že nekaj časa, pa finance so zmeraj pomemben dejavnik proti nakupu ali pa za nakup x:Dx

#414 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 16. februar 2009, 19:31

Evo, sem našla link od trgovine Aurea: klik

Hm, skoraj 50€, pa še to ne vem če je pravi...

#415 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 18. februar 2009, 11:33

Kul x:Dx No, se ga dobi tudi za 30€, moram še globoko premislt kje ga kupt x;)x

#416 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 21. februar 2009, 12:40

DON KARLOS NEWS


Kaj so nam povedali uprabniki atlantidskega prstana!

Janko je dejal:

Kupil sem si atlantidski prstan. Rekli so mi, da mi bo prinesel zdravje. Po enemu mesecu sem dobil raka na prostati. Obrazložili so mi, da bi brez prstana zbolel še za hujšim rakom.

Miha je rekel:

Kupil sem si atlantidski prstan, za srečo. Do sedaj sem zatrošil že 30 000 evrov za loterijo a zadel nisem nikoli več kot 10 evrov. Rekli so mi, naj bom srečen, saj bi brez amuleta za gembling porabil 100 000 evrov. Torej se imam atlantidskemu prstanu zahvaliti, da sem prihranil neverjetnih 70 000 evrov!

Mojca je dejala:

Za rojstni dan so mi podarili atlantidski prstan, ker naj bi mi prinesel srečno ljubezen, saj nisem imela fanta. In res, po enemu mescu sem dobila moža. Vendar me je po 4 letih zakona mož pustil z otrokom in odšel z ljubico. Dejali so mi, da bi brez atlantidskega prstana, dobila moža alkoholika, ki bi zapil vse kar imam ter naj bom srečna!


DON KARLOS NEWS, komentira za vas:
BOG VARIJ NAS ATLANTIDSKEGA PRSTANA!



#417 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 22. februar 2009, 18:24

:flowerface: Vidiš, da je pomagal

#418 Ann.

Ann.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 24. februar 2009, 19:29

evo js sm si ga kupla pa mi je čist mal prevelik. A je zlo pomembno da ga mam lih na roki? ga lahk mam na verižici?
I am who I am...

#419 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 26. februar 2009, 16:30

evo js sm si ga kupla pa mi je čist mal prevelik. A je zlo pomembno da ga mam lih na roki? ga lahk mam na verižici?



Po moje ne-oziroma -ga lahko imaš na verižici-/moje mnenje/ saj gre v bistvu za simboliko./ kdo v bistvu pa tole lahko argumentirano sploh obrazloži- kje bi moral biti!!/

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#420 tpipp

tpipp
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 11. marec 2009, 12:56

Evo, sem našla link od trgovine Aurea: klik

Hm, skoraj 50€, pa še to ne vem če je pravi...


Draga kala,
v Aurei prodajajo Atlantidske prstane izdelane v Zlatarni Celje, energetsko očiščene in polnjene pri Pozniku -Celje, tako da so 200% pravi. x:Dx

1. prstan ima notranjo vijačnico kar drugi nimajo!!!
2. prstan je zavit v alu folijo ko ga kupiš!!!
3. prstana ni nataknil nihče pred teboj, kar je zelo pomembno!!!

Sam ga imam že 10 let in ga ne bi zamenjal za noben drug Atlantidski prstan! :palec:

LpT

#421 tpipp

tpipp
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 11. marec 2009, 13:17

A mogoče kdo ve ali se da atlantidski prstan da naročit po internetu?




http://www.aurea-koz...antidski-prstan

#422 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 11. marec 2009, 21:50

http://www.aurea-koz...antidski-prstan


V vseh postih, ki si jih objavil(a), omenjaš aureo. Si zaposlen(a) pri njih kot pospeševalec(ka) prodaje? x:o)x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#423 bsavc

bsavc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 12. marec 2009, 12:14

Jaz sem punci kupil pri nakit Nugget. Linka ne bom objavljal, ker se ga da hitro poiskati po netu. Je zelo zadovoljna z njim (jaz pa tudi, ker je bil izredno poceni, hehe)...

#424 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 24. marec 2009, 19:07

V OM Šiva stane 25 eur.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#425 zvezdicazaspanka

zvezdicazaspanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. december 2009, 09:57

Pozdravljeni,

namesto plačila sem dobila večjo količino atlantidskih prstanov iz srebra. Dobila sem jih po ceni 16 eur in po taki vam jih tudi nudim, namreč z njimi si ne morm kupiti hrane.

V kolikor ga kdo potrebuje oz pozna koga ki bi ga želel kupiti se toplo priporočam.

Lep pozdrav




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0