Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#426 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 10. januar 2010, 15:11

Strelka. Prstan se da popolnoma očistiti. Recept:
2 žlički soli daj v 1dcl hladne vode. Prstan nato ovij z alufolijo in ga potopi v to raztopino (glej, da raztopina prodre do prstana, ker se le tako sproži reakcija, ki s srebra "prestavi" umazanijo na aluminij). Naj se namaka nekaj minut. Nato ga vzami ven, folijo obrni na drugo stran in ga zopet za nekaj minut potopi v raztopino. Na koncu ga še dobro zdrgni z zobno ščetko in zobno pasto.
Zdaj bi moral biti kot nov x:)x
Kar se pa tiče energetskega očiščenja pa poznamo več načinov, kako prstan očistiti negativnih energij:
1. Prstan daj pod mlačno tekočo vodo. Podrži ga med prsti in ko voda teče čez njega si zamisli (vizualiziraj),kako se izplavljajo negativne energije. Nato ga daj za end dan v kristalno posodo, kozarec, najbolje ob polni luni.
2. Drugi način je, da ko ga očistimo umazanije, ga preprosto nataknemo na kristal kamene strele. Najbolje je, da ga pustimo na kristalu 24 ur v času polne lune, sicer pa zadostuje že 15 minut.
3. Tretji način pa je za tiste, ki že imajo nekaj izkušenj z nihalom. Z nihalom ga očistimo negativnih energij (nihalo podržimo nad prstanom, prosimo nihalo, da prstan očisti negativnih energij in nihalo začne krožiti nad prstanom. Ko se nihalo ustavi je prstan očiščen.). Potem ga še napolnimo z blagodejno energijo (Ponovimo zgornji postopek, le da zdaj nihalo prosimo, da prstan napolne z blagodejno energijo. Nihalo se bo vrtelo v nasprotno smer kot pri praznjenju.).
Tako, upam, da sem komu pomagal x;)x

#427 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 20. januar 2010, 22:58

V OM Šiva stane 25 eur.


ja ampak se mi zdi nekak nenavaden tam. zunanje "črte" niso imele ravno oblike trikontika če pogledaš ob strani...(ali od naprej). zgleda površno narejen. pa imajo krivuljo z notranje strani. kar bi naj bilo popolnoma nepotrebno. ker je sam prstan že v obliki kroga..neki pretok energije. no v glavnem, sem pa kupil v ahatu pred kratkim prstan in se mi zdi dosti bolj podoben luxuju (tej obliki).

no nevem kaj bi rad povedal. samo pač da opažam razlike.. po lastni presoji pač. verjamem pa obstajajo ponaredki. in škoda denarja za njih metat. drugače pa zadeva deluje. in se zvija ko "umre" :)

#428 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. januar 2010, 07:30

če se ne motim, ima celska zlatarna certifikat za izdelovanje atlantidskih prstanov :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#429 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. januar 2010, 10:47

okol 40€ nisem ziher...ker vem za ceno sam v sit, ki pa je bila 10 jurjov
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#430 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 27. januar 2010, 13:33

okol 40€ nisem ziher...ker vem za ceno sam v sit, ki pa je bila 10 jurjov

odvisno od velikosti. tam med 30-40€

#431 vroci_medo

vroci_medo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. marec 2010, 11:52

Lep pozdrav !

Ravno danes sem kupil prstan in je cena okoli 48,50 evra !
So pa mi povedali da delajo tudi zlate cena pa naj bi bila okoli 350 do 400 evrov !
Da ne bo kdo rekel da delam reklamo ne bom napisal kje sem ga kupil !

#432 bsavc

bsavc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 26. junij 2010, 13:56

Daleč najcenejši je v spletni prodajalni Nugget. Tudi jaz ne bom delal reklame in ne bom objavil povezave. Povem naj le, da ga imam tudi sam in sem dal zanj 20 EUR, poštnino so "šenkali".

#433 krypto

krypto
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 20. julij 2010, 13:44

Pozdravljeni!

Pred slabim tednom dni sem si kupil Atlantidski prstan - od Zlatarne Celje... Že po dveh dneh je le ta po notranjih robovih postal povsem črn in tudi na notranji strani izgublja sijaj, zunaj pa postaja malce "rumenkast"... Na forumu sem našel nekaj postopkov kako ga očititi (sol+alu folija in zobna pasta) in tega se bom tudi lotil. Je pomembo, da ga po takem čiščenju, očistim še energetsko? Na kameni streli? Zanima me tudi kaj je botrovalo k potemnitvi prstana? So to zares negativne energije, ki so bile v meni?

Lep pozdrav :)

#434 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 10. september 2010, 09:21

Je imel kdo izkušnje z Atlantidskim prstanom, da je koža na prstu pod nošenjem tega postala rdeča kot bi bila ožgana?
Ali kdo morda vsaj ve kaj to pomeni oz. zakaj se to zgodi?

Hvala!



A- preozek prstan

B - alergija na kakšen materjal v ceneni zlitini prstana, mogoče pa celo iz plastike.

Objavljena slika


#435 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 10. september 2010, 09:55

Ne poznam zadevce, ampak alergija se lahko pojavi kadarkoli... :(

#436 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 10. september 2010, 11:16

Mogoče pa ta prstan odaja tako oreng močno energijo, da ji bodo sedaj morali odrezat prst, če ne kar celo zapestje.

LPObjavljena slika


#437 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 12. september 2010, 13:31

Mogoče še kdo ve kaj o tem?


stwar je čist enostavna.
prstan je swoje naredu in bi se rad umaknil poročnemu x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#438 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 14:10

Karlitos je za moje pojme dal dobro pripombo...preozek prstan ali alergija na kaj...Objavljena slika

Če se ne motim je treba prstan tudi kao čistit...čistil naj bi se ga pa podobno kot kristale...čiščenje s soljo, z luno, soncem zna pa povzročiti mal čudne učinke, če se ne pozna kateremu elementu pripada...

Pri kristalih se to pozna da lahko razpokajo, če se jih namaka v slani vodi al pa kaj podobnega...če se recimo kristal ognja postavi na luno (voda) bo pač izničena določena lastnost kristala, ipd....sicer pa jaz nisem strokovnjak na tem področju...to sem zvedel glih usput...Objavljena slika

Skratka tudi določene kovine začnejo pod zunanjimi vplivi mal razpadat, sproščat določene snovi, rjavet, ipd...zlato je še najboljši material, zato pa je tako drag...če so pa te prstani glih 100% zlato pa ne vem...Objavljena slika


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#439 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 12. september 2010, 15:33

Karlitos je za moje pojme dal dobro pripombo...preozek prstan ali alergija na kaj...x:Dx

Če se ne motim je treba prstan tudi kao čistit...čistil naj bi se ga pa podobno kot kristale...čiščenje s soljo, z luno, soncem zna pa povzročiti mal čudne učinke, če se ne pozna kateremu elementu pripada...

Pri kristalih se to pozna da lahko razpokajo, če se jih namaka v slani vodi al pa kaj podobnega...če se recimo kristal ognja postavi na luno (voda) bo pač izničena določena lastnost kristala, ipd....sicer pa jaz nisem strokovnjak na tem področju...to sem zvedel glih usput...Objavljena slika

Skratka tudi določene kovine začnejo pod zunanjimi vplivi mal razpadat, sproščat določene snovi, rjavet, ipd...zlato je še najboljši material, zato pa je tako drag...če so pa te prstani glih 100% zlato pa ne vem...Objavljena slika



spet tej sam gobec, k na pol powe. :vragec: x:Dx
kristali so isto k atlantidski prstani...
ko oprawijo swoje, se umaknejo in dajo prostor naslednjemu x:)x
(sej nisem čist ziher, ampak če lahko vsi zadeti njufakinejđerji, loh tut jest mal ugibam in se delam pametnga in seweda powezanga z blabla modrostjo in swetlo ljubeznijo iz enosti xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#440 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 16:08

spet tej sam gobec, k na pol powe. Objavljena slika Objavljena slika
kristali so isto k atlantidski prstani...
ko oprawijo swoje, se umaknejo in dajo prostor naslednjemu Objavljena slika
(sej nisem čist ziher, ampak če lahko vsi zadeti njufakinejđerji, loh tut jest mal ugibam in se delam pametnga in seweda powezanga z blabla modrostjo in swetlo ljubeznijo iz enosti Objavljena slika



Nekateri kristalčki pa celo preživijo več rodov človečkov in so še zmeraj v formi...diamant je pa še zmeraj vodilni po trdoti...Objavljena slika

Obstajajo govorice, da so ruski vojaki leta 1917 preden so pobil vso kraljevsko familijo streljal na njih...Metki so se pa odbijal oz. jim niso prišli do živega, ker so pod obleko imel polno rubinov in ostalega nakita. Deloval je tako kot neprebojni jopič. In ko so jim tist skinuli dole, so jih šele lahko poslal u večna lovišča...Objavljena slika

In če so tega sposobni nekateri kristalčki zakaj ne bi bili tudi prstani...kaj vse je prestal tist prstan iz filma "Lord of the rings"...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#441 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 12. september 2010, 16:35

Nekateri kristalčki pa celo preživijo več rodov človečkov in so še zmeraj v formi...diamant je pa še zmeraj vodilni po trdoti...Objavljena slika

Obstajajo govorice, da so ruski vojaki leta 1917 preden so pobil vso kraljevsko familijo streljal na njih...Metki so se pa odbijal oz. jim niso prišli do živega, ker so pod obleko imel polno rubinov in ostalega nakita. Deloval je tako kot neprebojni jopič. In ko so jim tist skinuli dole, so jih šele lahko poslal u večna lovišča...Objavljena slika

In če so tega sposobni nekateri kristalčki zakaj ne bi bili tudi prstani...kaj vse je prestal tist prstan iz filma "Lord of the rings"...Objavljena slika


rusija je itaq ena cela bajka... razen seweda anastazije in zgodba o cesarjevih novih oblačilih. x:Ix
ampak končno ena konstruktivna od tebe una u rdečem.... torej... za trdnost zakona več rodov mora bit na poročnem prstanu en velik, čisti diamant xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#442 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. september 2010, 09:23


Prstan je bi redno čiščen po predpisih zato je stvar še bolj čudna.

Kaj pa vem. Jaz bi ga dala stran in nabavila novega. Vseeno mislim, da bi bilo dobro vedet zakaj se ji je to zgodilo.


In kakšni so kao te predpisi...pa ne mi rečt da v slani vodi...:eek:

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#443 kuxYYY

kuxYYY
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 25. september 2010, 15:45

Živjo :)) .... jst mam pa 2 vprašanja :D ... moj prstan je ze ene 2x spremenu obliko .... najprej sm ga nosu kkšn let brez problemov je biu skos isti in pol kar naenkrat je ratu čist jajčast :) .... pol sm ga nekak zravnal ampak je zopet ratu jajčast :) .... a to pomen da ga morm zakopat al kaj ? :D

Za roj. dan sm dubu še atlantidski križ k ga tud redno nosm ... pa me zanima če morm kriz tud kj spirat pa dajat na sonce pa tko naprej ? :)

lp, Jan

#444 benecanka

benecanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. november 2010, 16:33

Hej Hej....

Mam eno prošnjo, pozna kdo kakega, ki bi mi izdelal bakreni atlantidski prstan? Sem ga imela, vendar se mi je prelomil in sedaj se brez njega počutim čisto čudno in bi ga rada čim prej nazaj!

Hvala že vnaprej!

#445 namgyel

namgyel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. januar 2011, 18:36

Hey!

Trenutno nosim atlantidski prstan že 3 leta (kupil sem ga v eni galeriji v Ljubljani za 25€) in je srebrn. Imam pa par vprašanj:

1. starši mi mislijo kupiti nekaj kar bo "večno" za diplomo in sem razmišljal o tem da bi si popolno kopijo kupil tega atlantidskega prstana ker je moj (usaj glede na slike na tej strani http://www.atlantisrings.com/) ne čista kopija. Menda je dobljen iz Brazilije.
Zgleda takole: http://dl.dropbox.co...3842/prstan.JPG
torej ali je že kdo naročal iz zgornjega linka ali pa ve kje bi se original dobil? Poslal sem tudi poizvedbo na Zlatarno celje

ko sem dobil prstan nisem imel močnih reakcij ampak samo izboljšala se je volja do tega, da kaj naredim. Prstan nosim na sredincu na desni roki (ker so mi takrat rekli da naj bi bil za duhovnost desna pa za material).

2. Prebral sem da je slabo če je vtisnjena številka v prstan (ali je za izdelavo ali kvaliteto ne vem), da naj bi bil s čim manj vtisi. Ali je to res?

3. Kje se da dobiti kameno strelo in vse pripomočke za čiščenje ker ga do sedaj še nisem sčistil drugače kot tako da sem ga pod mrzlo vodo spiral (that explains the blackness on it :) ).

4. Ali obstaja kakšna knjiga ali pa literatura za naprednejšo uporabo prstana (programiranje itn.)?

Lp

#446 Timotej

Timotej
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. februar 2011, 01:04

Hey hey!

Imam eno zanimivo zgodvo v zvezi s tem prstanom. Sam sem si dal neriditi prstan iz rumenega zlata. A čez približno tri mesece nšje prstana sem ga izgubil :sori: :sori: :sori:, najbolj čudno pa je to, da sploh ne vem kako je to mogoče, saj prstana od kar sem ga prejel sploh nisem dal z roke, nikoli. Še čez noč ne. Odkar sem ga izgubil se počutim kot če bi izgubil del samega sebe, ne morem tega občutka niti natančno razložit. Skratka izguba še me vedno možno razžalosti. :sori:




In kaj menite o tem? Mislite, da imam možnost ta prstan še kdaj koli najti?



#447 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. februar 2011, 07:06

Narediti si daj novega, tega najbrž ne boš našel.

#448 maja..maja

maja..maja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 3. maj 2011, 20:23

pozdravljeni
Jaz pa imam eno vprašanje za lastnike a. prstanov, k i niso kupljeni v zlatarni celje... Ali imate s prstani enako dobre izkušnje kot tisti, ki naj bi imeli originalne? Sicer pa glede certifikata, ki ga ima celjska zlatarna...no pred kratkim je bila kolegica v Franciji, obrnila kar nekaj zlatarn in v nobeni niso slišali za certifikat... Celo poučili so jo, da je pomemben vzorec prstana...oblika
Rečeno je bilo tudi, da po njihovem je težko po pravem postopku narediti te prstane, ker če ne drugo že material ni enak tistim originalnim a.p.
in kar se tiče tega, da jih ne smejo nositi drugi.... če sem jo prav razumela je te prstane našel nek arheolog in tako bil drugi lastnik...ne prvotni, da se da vse očistit z vodo so ji povedali.
Vse to me zanima, ker si namerava kupiti takšen prstan, pa po nepotrebnem ne dati 50evrov, ker so tudi za pol cenejši.
Zanima me vaše mnenje, izkušnje
Hvala

#449 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. maj 2011, 20:32

Kaj si pa želiš pridobiti s tem prstanom?

#450 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. maj 2011, 21:03

pozdravljeni
Jaz pa imam eno vprašanje za lastnike a. prstanov, k i niso kupljeni v zlatarni celje... Ali imate s prstani enako dobre izkušnje kot tisti, ki naj bi imeli originalne? Sicer pa glede certifikata, ki ga ima celjska zlatarna...no pred kratkim je bila kolegica v Franciji, obrnila kar nekaj zlatarn in v nobeni niso slišali za certifikat... Celo poučili so jo, da je pomemben vzorec prstana...oblika
Rečeno je bilo tudi, da po njihovem je težko po pravem postopku narediti te prstane, ker če ne drugo že material ni enak tistim originalnim a.p..........


Zanimivo da so ji povedali te detajle...pri nas se teh detajlov skoraj nič ne omenja...

Že samo material iz katerega je narejen je lahko boljši ali slabši prevodnik energije...pomembna je tudi oblika prstana in tudi vzorci oz. simboli, ki jih ima....seveda če jih ima...je pa res da so to pri nas bolj kopije originalov in temu so tudi primerne lastnosti...Skratka imajo določene pozitivne lastnosti, ampak še zdaleč ne v taki meri kot propagirajo...lahko pa na nekatere ljudi te prstani vplivajo kot placebo efekt...

Tukaj so namreč še ostali bistveni detajli ki jih je treba upoštevati...Kaj pa če so atlantiđani nekatere svoje prstane še dodatno energijsko okrepili s kakšnimi rituali in svetimi besedicami ala mantra varianta...Te prstani igrajo podobno vlogo kot talismani in amuleti...čist odvisno kakšni so simbolčki in kakšni energijski programčki so vtisnjeni v predmet...

Samo moje mišljenje...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0