Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2003, 19:47

mah res je, tale igralc ikona moja ima vse, kar jest nimam izraženo še x:Dx
vsebuje tut naturni šarem x^x

#27 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 9. maj 2003, 07:09

Za tiste, ki ne vedo kako izgleda ... x;)x
Objavljena slika

#28 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. maj 2003, 01:21

Ja, tako piše tudi v navodilih.
Pod tekočo vodo, potem pa v kristal in/ali na kameno strelo in na sonce, še bolje pa na luno.
Jaz ga dam kadar je polna luna v majhen kristalni kozarec, v katerem je špičasta kamena strela. V bistvu ga nataknem nanjo. In potem na okensko polico, da ponoči sije luna na vse skupaj.
Tudi par kamnov, ki jih imam, operem in dam v kristalni krožniček in na luno čez noč, vsake toliko časa.

Da se pridružim. Tudi jaz sem ga tako čistila, pod tekočo vodo kar nekaj minut, potem pa na kameno strelo pa na sonce ali polno luno, pa nekje sem slišala, da je dobro tudi v stiku z zemljo. Jaz sem imela zemljo v lončku, gor kameno strelo in na njej prstan.

Povedala bi rada še nekaj drugega. Nosila sem ga štiri leta. Zadnje leto se mi je na prstu, kjer sem ga nosila naredila prav alergična reakcija, kot neki izpuščaji, ki so se potem posušili in koža je postala prav grdo garjasta. Potem sem prstan tako pospravila, da ga še sedaj ne najdem. Pa prav pogrešam ga. Imela sem srebrnega, naročila sem ga preko Misterijev.
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#29 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 14. maj 2003, 13:21

Rada bi vedela kje ga dobiš-oz zlatega naročiš pri zlatarju ali kaj ???

#30 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 14. maj 2003, 14:08

v Cele pejdi , Au-aurum- ja zlato....
menim, da so že kr neki naročil dobil zarad tega prstana.
znajdet se je treba~

#31 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 14. maj 2003, 14:15

Saj sem V CE, samo kaj pa tisti Au pomeni , a si mislil kratico za zlato?

LP!

#32 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 19. maj 2003, 08:06

Aurum je trgovina v Celju. Vprašaj tudi v Zlatarni Celje.
Srebrnega pa lahko kupiš v trgovini Ahat (lj, mb), Ara založba (spletna trgovina), ostale trgovine s podobno vsebino x:)x
Objavljena slika

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2003, 08:16

(Naky:)... Povedala bi rada še nekaj drugega. Nosila sem ga štiri leta. Zadnje leto se mi je na prstu, kjer sem ga nosila naredila prav alergična reakcija, kot neki izpuščaji, ki so se potem posušili in koža je postala prav grdo garjasta. Potem sem prstan tako pospravila, da ga še sedaj ne najdem. Pa prav pogrešam ga. Imela sem srebrnega, naročila sem ga preko Misterijev.


Naky - to najverjetneje pomeni, da je bil samo posrebren (in ne srebrn).
Kar pomeni, da je v bistvu iz druge zlitine, cez pa ima tenko plast srebra.
Sodim, da se je ta plast postopoma odluscila, pa imas zdaj tistole reakcijo zaradi kovine, ki je najverjetneje nikelj ali kositer.

Kupi si pravega ali bolje zlatega.
Ocitno si alergicna na nezlahtne kovine. Tudi ce pise, da je srebro, mora biti vsaj 850 ali se bolje 900, da ne dobimo alergicnih reakcij.
Ko kupujes srebrnino ali zlatnino, bodi zelo pozorna na oznake - tam vse vidis.

Tina - kul, da si dodala fotko. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 23. september 2003, 14:06

Kolikor sem si jih ogledala, so nekateri zadaj ne-zaključeni. Ne tvorijo zaprtega kroga. Je to pomembno ?


LP!

#35 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. september 2003, 15:31

.nO...tega ne morem trdit, menim pa, da vsak prstan, ki se ovije okrog prsta je bolj stabilno aktiven in ti daje potrebne vibracije, ki jih želiš met... sej ,če vsak prstan odviješ˝in prerežeš, kaj dobiš..ravno linijo, navpično ploščico kovine in taka kot potem nastane je, da ti hitreje energija odteka dol v zemlo(če nosiš atlantidsko navpično ploščico)

#36 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 5. oktober 2003, 12:33

Jaz sem si ga kupla pred tremi tedni v OM Ezoteriki in sem ga primerjala z at. prstani v Ahatu. Moj ima po notranji strani dve črti, ki vijugata in se vsakih 5 mm skoraj stikata. Prstani v ahatu pa so po notranji strani gladki. Zakaj je ta razlika in kaj pomeni (če kdo ve)? xrolleyesx xsrcx

#37 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. oktober 2003, 12:59

oj, tut pr men se sve vijugi stikata....morda je nek podpis oblikovalca....al pa je označba za pristnost nakita za kar se oznanja, da je

#38 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. oktober 2003, 19:09

ja, pa še številka je vtisnjena (925) x?x
Kje si ga kupl? x?x

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. oktober 2003, 19:11

925 pomeni, da gre za kvalitetno srebro - to lahko celo jaz nosim, ki sem alergicna na navadno kovino in celo na zlitine, ce nima dovolj % srebra (oz. pac zlata).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. oktober 2003, 19:17

.kje cifra?

#41 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 10. oktober 2003, 10:26

Kul glede 925

pokowc: cifra je na notranji strani vtisnjena x:o)x

#42 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. oktober 2003, 12:59

kt prvo,mam blem,cifre sploh ni videt,je morda znucana,k je že star,od leta,hmm95 ga mam, pa sm ga zgubu že ene~6, pa tko..nevem, če je dobr da tak prstan ima sploh cifro ,ker potem vpliva na vibracije same ideje˝prstana. Tut ko je nastajal v Egiptu˝namreč, takrat ni bilo niti cifer standardnih tko,da...v galeriji Eqrna´kjer so dobili To nekak prvi v Slo.,so mi zatrdili, da je Ag, pa sej se tudi vid po dolgoletnih čiščenjih koliko ga vsebuje, hmm. No, to je to.(bom zihr raziskoval naprej)

#43 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 17. oktober 2003, 19:54

:xx!: Jaz mam en blem! hotela sem očistit svoj a. prstan. ampak ko ga dam dol z prsta, se mi zdi da je roka oz. prst prazna, prosojna (ne zgleda tak ampak tak mam filing). kot da bi bila naga, slečena roka - prst. blazno čudno! včeraj sem ga sprala pod vodo in ga nataknila na kameno strelo. potem pa nisem več zdržala! morala sem ga spet dati na prst! xhypnox
Se je komu kaj podobnega zgodilo?
sej danes se bom prisilila da ga bom očistla tak kot treba! :o|o:

#44 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. oktober 2003, 09:37

Jaz pa ne nosim prstanov :C: hehe (spet ta hehe, me prav skrbi že odkar sem prebral tam pri borismju...)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#45 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 30. oktober 2003, 10:47

Vse sem prebrskala ampak, RES, nobeden ni nič napisal kako in kje ga je najbolj priporočljivo nositiv !

LP!

#46 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. oktober 2003, 10:59

Vanja, če počakaš do jutri, bom doma pogledala v knjižico, pa prepisala semle ... x;)x x:)x

xsrcx
Objavljena slika

#47 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. oktober 2003, 13:34

.... a se prstane nosi na nosu, v ustih.....skoz nos, morda ja, v afriki....dej, dej...
ce se ga nosi, Nosi se ga vedno...vsak dan..tut ponoč, če želiš....vse po potrebi ,ce te morda glava boli ga das dol..preprosto....nevem, kaj ti ne da mislit....Zakaj bi ga mogla nosit takrat, de te morda vidjo drugi ,da ga maš..... x8Dx

#48 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 30. oktober 2003, 14:52

Daj, Pokowc, saj ne sprašujem zato kar si ti napisal (da bi ga vsi videli), vendar vseeno hvala za tvoj odgovor, čeprav sem ravno od tebe pričakovala kaj bolj pametnega, mogoče si ga pa v jezik preluknjam, bo namen dosežen !
Vse ima svoj namen in pomen, če bi iz svojega občutka dobila namig sploh ne bi spraševala, tudi na kartomantiku nič ne piše kaj pomeni na katerem prstu ?
Vse kar je tukaj gor omenjeno je razlika med levo in desno roko !

Tina, hvala, jasno, da bom počakala, tile dnevi tako niso za takšne posebne podvige !

LP!

#49 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 30. oktober 2003, 14:59

:vragec:


x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec: x;)x



666 nesramnih :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#50 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 30. oktober 2003, 15:39

Takole Vanja ... x:)x

Če ga nosiš na ... vpliva na ... :

palcu ... dihalne organe
kazalcu ... živčni sistem in vitalnost
sredincu ... kosti
prstancu ... genitalije, srce, simpatično in parasimpatično živčevje, prebavila in črevesje
mezincu ... krvni obtok


Potem pa še:

desna roka ... pomaga pri reševanju problemov
leva roka ... pri pridobivanju dobrin


xsrcx x:)x
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0