Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čas rojstva:


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. april 2003, 22:03

Po moje, davnega l. 1962 (huh), niso tako pedantno zapisovali časa rojstva in glej ga, zlomka, če so bili šlampasti, potem nič od natalne karte zares ne velja!
Kakšnih dvajset let imam osebni horoskop narejen po uri, ki je zapisana na rojstnem listu (1.9. on 00.30),... potem pa sem v življenju srečala nekaj novih ljudi, tudi astrologov in nove natalne karte so bile tu... ure rojstva pa drugačna, kot tista, ki sem jo povedala. Če se ne bi vsi "zmotili" za enak čas, bi še rekla, da so malo naglušni ali, da bluzijo... toda, čas rostva so merili z nihalom in je (kar trem) pokazal 00.50! Lepa reč!

????

#2 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. april 2003, 22:26

Ja, tudi pri meni so (l. 69) napisali uro rojstva 00.10, mama pa pravi, da je pogledala na uro v porodni sobi in da je bila 00.05. Zdaj pa ne vem, al so imeli v porodni sobi uro za 5 minut nazaj in so to upoštevali pri vpisovanju, al so bili tako šlampasti in so napisali nekaj približnega.

Hmm... upam, da pri meni tistih 5 minut razlike nič ne spremeni natalne karte. Ali pač?

A mi lahko kdo zračuna ascendent za obe varianti? Pliiiiiiiiiiiis! :vio:
1.) 18.8.1969 ob 00.05h v Kopru
2.) 18.8.1969 ob 00.10h v Kopru

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. april 2003, 23:08

oj, tamara menim ,da je ascendent isti, sam aspekti morda ne.!!

#4 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. april 2003, 23:15

A ni fino Mateja!

Se moraš pa malo bolj na tanko poslušati - da se boš spoznala. To je pa tudi nekaj a ne? Le kako bi bilo, če bi vse o sebi izvedeli iz astrološke karte!
Po mojem pojmovanju (in ne samo mojem) je astrologija dobrodošla metoda, orodje, od koder pa je potrebno naprej. Orodje, s katerim si lahko pomagamo, da laže in morda malo hitreje prebrodimo tiste zapreke, ki nas najbolj mučijo.

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. maj 2003, 09:19

Hvala Vojko!
Bolj na tanko se poslušam že nekaj časa (nič ne gledam v natalno karto). Za to so najprej poskrbele težave in izzivi... prerasti omejitve, preobraziti vzorce, kaj to ne pomeni, da s tem spreminjaš tudi osnovo, začetno pozicijo, točko, od koder si začel...?
Meni ni blizu trditev, da je to, kar je zapisano v natalni karti zabetonirano za vse življenje. Sprememba je naša rojstna pravica, naša esenca, naša osebna izbira, sprememba je življenje samo. Tako razumem tudi astrologijo. Z rojstvom zapišeš v svojo DNA začetek, od koder se lahko vzepnjaš, rasteš, se spoznavaš,... če to izbereš. In, če ne, izživiš svoj življenje tako, kot si ga zapisal v svojo začetno pogodbo.

Vojko, lepo bodi tudi ti!

#6 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 3. maj 2003, 23:23

Mateja!
Ja lepa rec, ce bi se se dalo vse stvari kar tako "znihati". Sorry ampak takim metodam se samo smejem in jih osebno smatram za "sarlatance". Sicer pa ce sami menis da ti ta čas bolj ustreza - potem lahko storiš dve stvari, da preveriš kateri čas ni ustrezen.

Kot prvo si naredi dva horoskopa enega z pravim drugega z nihanim časom - oba astrološko tolmači ker se sama sebe najbolje poznaš boš hitro ugotovila koliko resnice je v tem nihanjem.
In povrh tega narediš POSKUS NA PRIMERU z tem da prevereš osebne časovne življenske podatke z natalno karte. Obe metode ti dajejo jasen sporočilo o tem kaj je prav in kaj ne.

.... no menim ali pa mislim si .... da si vse skupaj napisala le za šalo... Kaj ne?

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. maj 2003, 02:47

Po moje, davnega l. 1962 (huh), niso tako pedantno zapisovali časa rojstva in glej ga, zlomka, če so bili šlampasti, potem nič od natalne karte zares ne velja!
Kakšnih dvajset let imam osebni horoskop narejen po uri, ki je zapisana na rojstnem listu (1.9. on 00.30),... potem pa sem v življenju srečala nekaj novih ljudi, tudi astrologov in nove natalne karte so bile tu... ure rojstva pa drugačna, kot tista, ki sem jo povedala. Če se ne bi vsi "zmotili" za enak čas, bi še rekla, da so malo naglušni ali, da bluzijo... toda, čas rostva so merili z nihalom in je (kar trem) pokazal 00.50! Lepa reč!

????

Ja, al pa cetudi ni nakljucje, da so vpisali ti prav tiste stevilke, ki so jih.

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. maj 2003, 04:46

Free x:)x , al pa če...

meni je všeč, če se o nečem (čemerkoli) razmišlja, išče svojo resnico,... zato se mi zdi koristno, če o vsem najprej opustiš vse, kar je že zapisano, izrečeno, potrjeno, požegnano,... pa se sam dokoplješ do svojega odgovora... pa če je tudi ta odgovor potem tak, kot je bil, je občutek, da je res tvoj, veliko več vreden, kot prej, ko so ti ga drugi servirali... x^x x:)x x^x

#9 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 5. maj 2003, 04:53

Mateja, se strinjam.
Tako, kot imajo vsake oči svojega malarja in je vsaka zgodba razumljena na svojstven način.....
Če se sam dokoplješ do spoznanj, zadeve začutiš.....ufa.Uspeh!


Lep dan vsem forumovcem!

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. maj 2003, 11:30

:vragec:


jaooooooojjjj matejaaaa


sam ne
KAJPACHEJA


to ena huda zverina k zhvi u nashih glavah

gromozanski nasprotnik kakrshnekoli akcije, napredka, razmishjanj, ....



:vragec: bi kajpacheje s komunisti zhgau
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. maj 2003, 14:54

ja pol pa neeeee

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. maj 2003, 20:57

Free  x:)x , al pa če...

meni je všeč, če se o nečem (čemerkoli) razmišlja, išče svojo resnico,... zato se mi zdi koristno, če o vsem najprej opustiš vse, kar je že zapisano, izrečeno, potrjeno, požegnano,... pa se sam dokoplješ do svojega odgovora... pa če je tudi ta odgovor potem tak, kot je bil, je občutek, da je res tvoj, veliko več vreden, kot prej, ko so ti ga drugi servirali...  x^x  x:)x  x^x



ja. strinjam.
vcasih pa ne gre, ce hoce kaj ustvariti se, morda.

astrologija morda pred od pred tisoc let v zamiku je nasa,
torej ali je tocna ali ne lahko razmislja se;

clovek izmislil si je cas.
ti jaz mi vsi stojimo na zemljici v mlecni cesti...
...
okoli nas planeti gibajo v brezcasju.
misel, gib, se dih med tem ali prej obenem...
pa se slednji ne ostane v konstanti...
povezana med njimi primorana v ODNOS je nasa zemljica,
,kakor sonce nekaterih nas v razlagi pojavi se v hisi 7.
,verjamem ali ne, vidim, ce rad znekom v kaj podam se,
,pogleda 6 ali 7, ce ze ne 9 ali celo 10-to hiso...,
,in ce ne vidi svoje kaksna je, ker druga mu je ljubsa,
,potem morda res se v luni ne uzre...
...
ce vceraj se videl je, se spomni,
,ce danes spet se uzre ali pa ne, vidi, da prej se v celoti
videl ni, ker danes spet se isce v preteklosti,
,zato se danes razmislja o vceraj, da razume danes medtem, ko se boji za jutri.
,ko ugleda se tukaj, se uzre se za vceraj in vnaprej, morda.
kako je med planeti povezan zdaj, ko drugi piha na zerjavico in tretji spi,
pove morda ti marsa ze te dni.

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. maj 2003, 04:45

kako je med planeti povezan zdaj, ko drugi piha na zerjavico in tretji spi,
pove morda ti marsa ze te dni.

hvala free! kako si to luštno, poetično povedal xsrcx x:)x

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. maj 2003, 06:28

ja, tvoj citat pa se vedno mi povseci je zelo! x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0