Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moč misli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
498 komentarjev na to temo

#1 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 1. maj 2003, 18:50

Hojla,
zanima me kaj menite o tem, da ko mislimo na nekoga ali ta oseba na nek način čuti naše misli? Meni se dogaja, da to osebo velikokrat potem srečam. To so mišljene res globoke, iskrene, dobronamerne misli. Ali ima kdo kakšne izkušnje s tem?
Rika
Rika

#2 Šeherezada

Šeherezada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 155

Objavljeno: 1. maj 2003, 19:02

To se mi dogaja vedno - z mojim možem. Istočasno se kličeva po mobitelu, istočasno si pošiljava SMS-e, istočasno začnega govoriti isto temo. Zanimivo, res.
Love is hello and goodbye...until we meet again....

#3 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. maj 2003, 20:07

Hoj

Po mojih izkušnjah se takšne stvari dogajajo na več nivojih oziroma različno odvisno od človeka do človeka s katerim imam bližji kontakt.

Zelo zanimivo izkušnjo imam z bližnjo osebo, ki najbrž čuti marsikaj, vendar tega ne pove. Sam pa sem lahko izkusil, kako čuti mojo koncentracijo - oziroma pripravljenost na poslušanje.

Ko sva se vozila v avtu, je skoraj vedno priklopljen radio in kadarkoli sem želel nekaj poslušati bolj pozorno - da glasba ni bila več samo zvočna kulisa je je ta oseba začela pripovedovati - pač karkoli.
Ker sem v tistem času menil, da najbrž zunanje pokažem znake koncentracije, sem se potrudil, da bi bil čimbolj enak kot pred tistim trenutkom, ko me je nekaj začelo zanimati - pa so bile to različne stvari: enkrat govorna oddaja, drugič mi je bila všeč le muzika tretjič poročila - a ta oseba je vedno znova začela s pripovedovanjem točno ob porastu moje koncentracije za poslušanje.

Ko človek gleda na svet z drugačnimi očmi - ne samo iz materialnega zornega kota, pa takšni dogodki niso noben čudež več. Večji čudež je najbrž to, da se ne slišimo, ko se ne čutimo. Očitno smo postali tako zaprti v kolesje pridobitniškega in vsakdanjega življenje, da niti sebe ne slišimo več, ko pa morda slišimo druge, dostikrat menimo, da smo to mi sami.

Pa lep pozdrav, Vojko

P.S. Če te o tem zanima več si poglej spletno stran Skyhero - članke na levi strani (The movie, Transpersonal realm, itn=

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. maj 2003, 20:28

Kadar poslušamo sami sebe in s tem slišimo kozmos, slišimo tudi druge.
Če nismo odprti, ne moremo sprejemati in doživljati.
Isto je s čutenjem.
Kadar smo z nekom-lahko samo trenutno- povezani, se skozi znamenje in sporočilo to izrazi.
Torej....!?

xrolleyesx :eek: x:Dx

#5 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 1. maj 2003, 21:52

Veš, da telepatija obstaja! x:)x

A ni zanimivo, ko pogledaš kako žensko se ta takoj začne "rihtat" pa te sploh ne vidi! x;)x x8Dx
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#6 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2003, 22:11

Veš, da telepatija obstaja! x:)x 

A ni zanimivo, ko pogledaš kako žensko se ta takoj začne "rihtat" pa te sploh ne vidi! x;)x  x8Dx

Domišljavc domišljavi :-))
A res misliš da se ženske "rihtamo" zato, da bi zadostile moški nečimrnosti? in ne zaradi sebe? :P
Le zakaj se vsako jutro uredim, tudi če sem sama doma? Menda ne zarad poštarja ali dimnikarja, kaj Kljuka?

#7 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2003, 22:21

....čakaš na poštarja, valda, phe, kaj pa drugega x:px  x:Dx

če bi ga čakala...bi ostala taka kot je tvoja slikca in se nebi "zrihtala" (taka sem pač naravna - kot je slikca...tvoja! :vragec: x;)x )

Pa še to, verjamem v telepatijo, celo med dvema, ki sta dolgo v zakonu ali pa ko je še ljubezen na vrhuncu, ko so misli ves čas pri drugem, ko se dopolnjujeta...

#8 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 2. maj 2003, 06:40

Veš, da telepatija obstaja! x:)x  

A ni zanimivo, ko pogledaš kako žensko se ta takoj začne "rihtat" pa te sploh ne vidi! x;)x  x8Dx

Domišljavc domišljavi :-))
A res misliš da se ženske "rihtamo" zato, da bi zadostile moški nečimrnosti? in ne zaradi sebe? :P
Le zakaj se vsako jutro uredim, tudi če sem sama doma? Menda ne zarad poštarja ali dimnikarja, kaj Kljuka?

To bom komentiral v kaki drugi rubriki. Ne bi bilo dobro, da bi spreminjali naslov teme. Da boš pripravljena, preberi moje poste. Mogoče mi potem sploh ne bo potrebno komentirati. x;)x

Si pa en prestrašen mišek. xsrcx
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#9 Star12

Star12
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 2. maj 2003, 09:10

Pozdravljena rika

Misli so pogosto telepatija. Ko nekoga dovolj globoko čutiš - se lahko povežeta med seboj tako močno, da drug drugega čutita v to globino.

Meni se je pogosto dogajalo, da sem brala misli, še predno mi je oseba, s katero sem bila - povedla, kar je želela. Tako, da sem bila že vnaprej pripravljena na odgovor. x:Ix

In oseba, ki je poleg nas, tudi lahko vse čuti, seveda pa k temu veliko prispeva ODPRTOST, kot je lepo napisala Rakica.

Bolj ko smo do neke osebe odprti, bolj SE ČUTIMO.

Ja vse je v ODPRTOSTI in ČUTENJU. x:)x

Misli Le-taga, pa nas potem tako Povežejo med seboj, da vemo DRUG ZA DRUGEGA, kje se nahaja in srečanja so NEIZBEŽNA, kanje x:Ix .
Tudi to se je meni pogosto dogajalo. Ampak le takrat ko sem si DOPUSTILA. x:)x

Torej - Prepruščaj se Občutkom in Sledi SI.
Simona-simsi

#10 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 2. maj 2003, 11:47

Hja, meni in mojemu najboljšemu prijatelju se je že parkrat zgodilo, da ko sem kakšno minuto razmišljal o tem, da ga moram poklicati po mobiju in že držal mobi v roki, on poklical mene in obratno. x;)x Lani poleti se je kakšne 2 meseca to neprestano dogajalo.

#11 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 2. maj 2003, 12:32

Jaz se pa sprašujem, zakaj včasih tako intenzivno mislim na nekoga.Zgodi se, da se kar na lepem spomnim na določeno osebo in o njej kar nekaj časa razmišljam.
Zanima me, ali se to zgodi zato, ker ta oseba že razmišlja o meni in s tem vpliva na moje misli?

Je to možno???

x:)x x:)x x:)x
Lep pozdrav,
Yoko

#12 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. maj 2003, 00:06

E vidiš Voko.

Kdo prej misli na koga? Ali jaz čutim njegovo pozornost, ali on mojo?
To je tudi mene mučilo, no me še sedaj včasih, ampak potem, ko sem malo več prečital o času iz znanstvenega vidika manj, potem, ko pa sem čital o času iz ezoteričnega vidika, pa o tem skorajda ne razmišljam več. Namreč, zdaj dojemam to stvar tako - s človekom, ki se čutiva, sva zelo tesno povezana - kot dva oblačka, ki prideta skupaj - tako se čutiva. In čas sploh ni vprašanje.

Takšne dogodke nekateri imenujejo sinhronost in je načelno dobra stvar, posebej, če se domislimo to kaj imamo s tistim človekom skupnega, oziroma kaj morava še razrešiti.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#13 sweetangel

sweetangel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 4. maj 2003, 10:50

Tudi meni se večkrat dogajajo takšne stvari... sploh v zadnjem času... velikokrat se mi dogaja da pomislim na kakšno osebo (ki je že dolgo časa nisem videla in ne slišala) in v naslednjih trenutkih bo zazvonil telefon... :eek: al pa jo bom srečala kje na poti... zanimivo, zanimivo x:)x

#14 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 5. maj 2003, 17:13

Jaz pa močno dvomim, da telepatija obstaja, čeprav mislim, da je potencialno sicer možno, dejansko pa ne x:Dx
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#15 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 5. maj 2003, 18:40

Ojla!


Meni se je tudi že zgodilo, da sem mislila klicat prijatelja, pa je ravno zazvonil GSM in je bil on. Sej pravim....telepatija. Ponavadi so si dvojčki full povezani in ko je eden v nevarnosti, to drugi tudi čuti. Je pa res, da z mojo sestro sva tudi zelo povezani, pa čeprav je 6 let razlike med nama.....npr. kar naenkrat rečeva eno stvar ali začneva pet isto pesem....ampak to zares isti moment, kar je neverjetno. Se pa tudi zgodi, da npr. sanjam osebo in jo drugi dan srečam. To se mi dogaja predvsem zadnje čase.

#16 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 6. maj 2003, 00:42

x:)x Kadar se mi kolca, zihr eden misli name! x^x

Res je! x:)x

x:)x Helena x;)x

x:)x Verjamem, ja!

Helena


#17 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. maj 2003, 01:11

:vragec:

je cajt,
de zachnem mislt nase
(upam, de brez kolcanja)

grem spat


:vragec: ma dost za dons
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#18 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 6. maj 2003, 07:35

Ne obstaja dejanje.,. nato pa misel.. ampak obstaja misel, temu sledi dejanje.

Ni mozno da srecas cloveka, ce ne pomislis nanj... ali ce on ne pomisli nate. Mozno je sicer, da z razumom, ki ga itik nic ne rabimo.. je samo ovira.. ne zaznamo teh misli, ker imamo slabso prevodnost.. torej zapackanost z raznimi energijskimi blokadami. Kar pa ne pomeni da ne obstaja "kozmicna" komunikacija visje zavesti.
Za nas vse sploh ne bi prisel danasnji dan, ce v preteklosti, ki sicer ne obstaja.. ompak OK... ne bi pomislili na danasnji dan.
Svet je to, kar o njem mislis.. in nobena misel se ne izgubi.. cisto vse se vrnejo posiljatelju. Torej dobivamo kar oddajamo - dajemo. Slaba misel se vedno vrne posiljatelju, ravno tako dobra. In potem dobro in slabo ne obstaja.. ampak se nam samo dogaja tisto kar mislimo. Problem je pa v zakoreninjenih vzorcih, ki jih je malo tezje odstraniti, ampak samo v primeru, ce mislis, da jih je tezko odstraniti.

V lastne misli, se lahko tudi zapletemo... x:px
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#19 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 6. maj 2003, 08:45

Tako bi tud jast napisu. Hvala ki si mi prišparu čas x:)x
www.rael.org

#20 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 6. maj 2003, 10:02

Artem :palec:
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#21 x astya x

x astya x
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 6. maj 2003, 10:59

Ma kulll x8Dx pa vi tudi to veste. Ej x8Dx x8Dx x8Dx

:palec: x8Dx x:Dx :palec: x8Dx x:Dx

Vse je možno, vse je, kdor vidi drugače, je slep x:Dx x:Dx x:Dx
Trening 1
ena,dva,ena,dva

#22 x astya x

x astya x
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 6. maj 2003, 11:04

:palec: x:Dx iiiiiiiiijjjjjjjeeeeeee STARA12, kak ti lepo pišeš, pa ti moraš, da si šolana ko pes.
Pe ne to uzet u slabo mišlenje, to te jaz hvalim, ti res pišeš lepo.

x:Dx Kok si stara ti stara12 ???
x:Dx Kje živiš stara12 ???
x:Dx A hodiš u šolo, ker razred ???
x:Dx Ti res lepo pišeš.
Trening 1
ena,dva,ena,dva

#23 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 6. maj 2003, 11:15

Telepatija obstaja, pa čeprav bi jo marsikdo prav rad zanikal. Kaj bi pa bilo, če bi lahko drug drugemu brali misli?
Čudovit svet, ker si nihče ne bi več upal kaj slabega misliti. :flower:
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. maj 2003, 11:38

x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 6. maj 2003, 12:39

x:)x x:px :irs:
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0