Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moč misli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
498 komentarjev na to temo

#76 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 6. januar 2004, 11:39

Krade ENERGIJO??!!!  :O:  :O:  :O:
Se res lahko zgodi??? OJOJ!!!

O pa še kako lahko nekdo krade energijo. A se da zaščititi. Hočem rečt, da se je kar treba zaščititi pred ......

Premišljujem..... moč misli in še huje moč BESED..... mogoče se nas premalo zaveda te moči in hkrati odgovornosti. Pravzaprav, se mi je že zgodilo, da sem dobila hude vzgojne lekcije, ko sem jih nepravilno uporabljala :o|o: .... recimo izsiljevala :C: , ..... al pa manipulirala :xx!: .... pa saj bi lahko še naštevala :V:
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča

#77 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. januar 2004, 19:31

Kadar kaj razumem, dolgo razmišljam o sebi. xscratchx

#78 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. januar 2004, 19:35

čutim rahlo sapico ob sebi, okna so zaprta, čutim energijo, poznam jo, vem čigave misli so pri meni...

#79 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. januar 2004, 19:44

xscratchx xcrossfingx

#80 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 6. januar 2004, 20:50

kot nežen dotik vonja ali bežen poljub misli x:Xx
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#81 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. januar 2004, 20:52

to moram pa preveriti, nežen dotik in poljub mislem da xsrcx

#82 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. januar 2004, 21:04

Globoke misli nas učijo govoriti visoke besede.

#83 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. januar 2004, 00:03

Globoke misli nas učijo govoriti visoke besede.

x:Dx

#84 loncek1

loncek1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 201

Objavljeno: 7. januar 2004, 23:01

:inocent: meni se pa dogaja (ko sem sama), da vcasih mocno cutim osebo, kot da je z mano, sele cez cas se zdramim in se zavem, da je dejansko ni. Ima kdo podobne izkusnje?
Moram pa dodati, da to cuteneje ni neprijetno. x;)x

#85 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. januar 2004, 07:23

Človek ne more mimo, ne da bi pustil sled. x8Dx

Osetinski

#86 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 10. januar 2004, 15:05

:inocent: meni se pa dogaja (ko sem sama), da vcasih mocno cutim osebo, kot da je z mano, sele cez cas se zdramim in se zavem, da je dejansko ni. Ima kdo podobne izkusnje?
Moram pa dodati, da to cuteneje ni neprijetno. x;)x

hm...mislim, da še nisem...
Le to, da misli name in da VEM, kaj misli...samo to tud pri določenih osebah... (2x sem to začutila: pri dveh moških, ki pa več ne uživata radost in lepoto moje ljubezni... ) x:)x
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#87 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 10. januar 2004, 16:05

Tudi sama mislim da telepatija obstaja, ker se mi je to naredilo že neštetokrat! x:Dx

Ampak sprašujem se zakaj se o dogaja. Mogoče ker sta osebi na isti valovni al kaj?
Pojma nimam bi pa zelo rada vedela zakaj! xsrcx

#88 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 11. januar 2004, 01:37

Z enim čudovitim fantom sva totalno na telepatiji že od kar se poznava.To je kot bi bila en um eno srce.Res lepo... xflirtx :wub:

#89 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 11. januar 2004, 01:43

Ja še posebej v ljubezenskih trenutkih sem imel zmeraj občutek da si bereva misli, točno sva obadva vedela kaj bova naredila. xhypnox xrosex
Ja sam ka mali pao s lipe

#90 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 11. januar 2004, 09:24

x;)x Velikokrat se mi zgodi, da z določeno osebo istočasno misliva enako,drug drugemu dokončava začeto misel ali stavek, istočasno spregovoriva enako besedo, vendar je to samo pri določenih osebah! x;)x

imam zelo podobne izkušnje x;)x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#91 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 11. januar 2004, 09:57

Z enim čudovitim fantom sva totalno na telepatiji že od kar se poznava.To je kot bi bila en um eno srce.Res lepo...  xflirtx  :wub:

:2src: Full lepo!
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#92 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 11. januar 2004, 10:10

Jaz pa sem že dvakrat imela nek čuden filling... hm.. ne vem, če je to telepatija ali kaj...ampak res je bilo fejst čudno in žalostno :sori: :
Torej lani, preden mi je dedek umrl, sem ga še enkrat obiskala v bolnišnici (to je bilo na sobotni dan) in sem mu dala poljubček na lica in imela sem občutek, kot da bi se poslavljala in nikoli več mu ne bom mogla dati poljubčka.. :C: skoraj sem se takrat zjokala, a sem zdržala...in pol naslednji dan (v nedeljo) zjutraj nas je babica zvala in s težkim srcem izjavila, da je umrl dedek... :C: :sori: (čudno, da sem to občutila, kajti ni bilo ne vem kak trde vezi med nama.., a imela sem ga fejst rada xsrcx )

Drugič sem tudi imela "filling"..ampak na drug način...To je bilo pred Božičem (2003), 14.januarja. Takrat sem še bila skup z mojim Bivšim in sva imela čudovit vikend (kot vedno, ko sva bila skup---na žalost samo ob vikendih, kajti moj faks je za pribl.235 km oddaljen od našega mesta). In pol v nedeljo, ko sva se poslovila, me je poleg tega, da me je poljubil, me je še objel in me povlekel, stisnil k sebi..in pol sem mela spet en čuden občutek, kot da bi me nazadnje objel in nikoli več me ne bo... In ravno tak se je zgodilo...v torek zvečer je končal z mano (ampak ne uradno, ker me še ni bilo doma). Ko sem pa prišla domov, sva se dobila in "uradno" končala... :sori:

Hm...Ste že meli takšni "filling"?
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#93 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. januar 2004, 10:11

x;)x Velikokrat se mi zgodi, da z določeno osebo istočasno misliva enako,drug drugemu dokončava začeto misel ali stavek, istočasno spregovoriva enako besedo, vendar je to samo pri določenih osebah! x;)x

imam zelo podobne izkušnje x;)x

mogoče s tistimi ki se odprejo, sprejmejo energijo ali pa mi njihovo. Z Umetnico že tko delujemo v tandemu x;)x

#94 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 11. januar 2004, 10:16

x;)x Velikokrat se mi zgodi, da z določeno osebo istočasno misliva enako,drug drugemu dokončava začeto misel ali stavek, istočasno spregovoriva enako besedo, vendar je to samo pri določenih osebah! x;)x

imam zelo podobne izkušnje x;)x

mogoče s tistimi ki se odprejo, sprejmejo energijo ali pa mi njihovo. Z Umetnico že tko delujemo v tandemu x;)x

:palec: x:Dx x;)x
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#95 mitos

mitos
  • D član
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 94

Objavljeno: 11. januar 2004, 13:08

Živi mrtveci hodijo in delajo čisto avtomatsko, vendar se nezavedno (mogoče zavedno) poslavljajo.

Moj stric mu ponoči je brez kakršnega koli razloga mu je zletelo vse iz polic dol na omari. Teta in stric sta mislila, da so roparji. Potem je šel stric pogledat. Najdel je knige, okraske,... na tleh, in nobenih tatov. S teto sta se odločila, da bosta zjutraj pospravila. Čez dva dni je umrl.

Eden primerov, ki vam je najbolj znan; Sova skovika. Petelin sred noči zakikirika,... to so znamenja. Potem je teta to pripovedovala sosedom: "Še nisi slišala, da so to znamenja smrti", je bil odgovor in našteli so še veliko primerov.

Saj vas nočem strašit. Če verjamete ali ne, je to vaša stvar.

#96 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 11. januar 2004, 15:59

Živi mrtveci hodijo in delajo čisto avtomatsko, vendar se nezavedno (mogoče zavedno) poslavljajo.

Moj stric mu ponoči je brez kakršnega koli razloga mu je zletelo vse iz polic dol na omari. Teta in stric sta mislila, da so roparji. Potem je šel stric pogledat. Najdel je knige, okraske,... na tleh, in nobenih tatov. S teto sta se odločila, da bosta zjutraj pospravila. Čez dva dni je umrl.

Eden primerov, ki vam je najbolj znan; Sova skovika. Petelin sred noči zakikirika,... to so znamenja. Potem je teta to pripovedovala sosedom: "Še nisi slišala, da so to znamenja smrti", je bil odgovor in našteli so še veliko primerov.

Saj vas nočem strašit. Če verjamete ali ne, je to vaša stvar.

sem že dostikrat slišala sovo sredi noči... :eek:
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#97 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 12. januar 2004, 01:19

Anastazija govori o žarku, ki ga ima vsak od nas in s katerim je mogoce "kontaktirati" določeno osebo.
Knjiga je "Zveneče cedre tajge". Dobi se tudi v Konzorciju in v izposojo. Preberite.

http://www.zdravduh....ana_odlomki.htm (berite Anastazijin žarek)
http://www.zdravduh.org/anastazija.htm

http://www.bunkahle....a/Anastasia.pdf

meditation liberation

#98 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 12. januar 2004, 01:20

xrolleyesx besede so zvoki in zvok se je materializiral torej imajo besede veliko moč ,moč misli pa je enaka kot moč KREACIJE.z mislimi lahko kreiramo realnost ali pa jo diskreiramo,čim bolj smo zavestni tem močnejša je naša kreacija.zato je potrebno širiti naše zavedanje in hkrati prevzeti odgovornost za
vse kar govorimo in mislimo .to nas uči BUDAin zen ali pa tudi druge religije.potrebna je POZORNOSTin če smo iskreni bomo opazili da imamo tu še dosti dela.če združimo moč misli in moč čustev pa se zadeva podvoji.moč čustev je energija ki požene moč misli in potem je potrebno dodati še namen ki naj bi bil vedno pozitivo naravnan. :2src:

#99 powerslave

powerslave
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 12. januar 2004, 14:08

Love all,
Serve all,
Help ever,
Hurt never!

:2src: :2src: :2src:
meditation liberation

#100 Marree

Marree
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 13. januar 2004, 15:27

[color=blue]Anastazija govori o žarku, ki ga ima vsak od nas in s katerim je mogoce "kontaktirati" določeno osebo.
Knjiga je "Zveneče cedre tajge". Dobi se tudi v Konzorciju in v izposojo. Preberite.

:palec: :palec: :palec:

Res vredno časa in energije.
Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0