Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moč misli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
498 komentarjev na to temo

#101 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. januar 2004, 06:38

Besede iz srca sežejo do srca, xsrcx
besede z jezika sežejo najdlje do ušes.


Arabski :irs:

#102 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. januar 2004, 18:40

[color=blue]Anastazija govori o žarku, ki ga ima vsak od nas in s katerim je mogoce "kontaktirati" določeno osebo.
Knjiga je "Zveneče cedre tajge". Dobi se tudi v Konzorciju in v izposojo. Preberite.

:palec: :palec: :palec:

Res vredno časa in energije.

tudi meni je bila knjiga všeč čeprav sem na trenutke dvomila v pristnost in se je porajalo vprašanje je res ni res, vendar to niti ni pomembno kajti knjiga to lahko veliko da. Zanimivo branje :palec:

#103 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. januar 2004, 07:39

Zdajle vem, da ena oseba misli name, ampak ne bom preverjal, no saj je fajn ta občutek....lep dan tej osebi

x:Ix :kiss: xsrcbumx xrainbowx xscratchx xgoldfishx xcrossfingx

#104 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. januar 2004, 23:12

na začetku meseca je iz mojega življenja odšel zaradi nesporazuma meni ljub prijatelj, zadnje čase velikokrat pomislim nanj in pojavlja se mi vprašanje, a jaz tako pogrešam najine pogovore a on intenzivno misli na to ter se mi prikrade v misli, zanimivo...

#105 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 24. januar 2004, 02:21

Včasih imam filing, da slišim njo, kako mi govori da me ima rada.
Ja sam ka mali pao s lipe

#106 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 24. januar 2004, 19:56

Včasih imam filing, da slišim njo, kako mi govori da me  ima rada.

xrolleyesx In res misli nate? Si že preveril? Mogoče pa je nisi izgubil za vedno in res misli nate... Če res maš takšni občutek, pol moraš preverit! :2src:
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#107 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. januar 2004, 21:55

Kacek, ženska ko začuti čas, bo naredila vse, da pride do otroka, tudi glavo ti bo odtrgala, če bo treba x:Dx x:o)x x:Dx x:o)x .Hitro se odloči, beg ali zakon x:Dx x^x
Kaj punce, lažem? :8): :8): x:Xx

#108 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 25. januar 2004, 15:57

Eno vprašanje...

Bi mi kdo znal razložiti naslednji pojav.

S prijateljico se objameva in mene zaboli glava. Ko se odmaknem neha. Se nekajkrat zgodilo. Ko sem je vprašal na kaj je pomislila, mi je odgovorila, da je videla neko sliko z otroci. Žal sva zmeraj manj v stikih.

Mogoče bi ona bolj znala razložit to njeno vizijo... :eek: :inocent:
Mogoče sta mela nekaj skupnega v "prejšnjem" življenju.... nekaj žalostnega v zvezi z otroci...
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#109 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 25. januar 2004, 19:43

Kacek, malo po Prešernu, naj bo srečna, zmenoj ne, z njim...

Gentleman! :palec: :palec: :palec:
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#110 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 26. januar 2004, 09:09

Kaj se meni dogaja vz zvezi s to telepatijo, intenzivno vsak dan!
S tem mojim prijateljem, ki ga imam intenzivno v mislih in tudi on mene se srečujeva na takšnih mestih in ob takšnih časih (tudi enkratnih), tako kot včeraj, da ne more človek verjeti.
In ko se zbudim ob 1h zjutraj in rečem "o pozdravljen M...", vem, da misli name in mi je fajn... x;)x xsrcx

I don't belaive that. x!x
Rika

#111 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. januar 2004, 11:11

Danes v MOBI eri, lahko svoja telepatska pričakovanja preveriš vsako sekundo. Pokliči ga x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

#112 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. januar 2004, 11:24

Sej pravim...mislim, da nisem njen izbor, kljub vsemu, kaj vse sem naredu, ji povedal, kolk cˇasa sem si zˇelel prezˇiveti z njo...pol sem se pa mal ustrasˇu s temi glavoboli...nazadnje sem dubu dej mi cˇas, nehi me mucˇet, pol se pa k men stisne pa tak. to je blo v sredo...za v petek sem jo povabu ven, pa je kao sˇla s prijatli in sem reku naj me poklicˇe k bo mela cˇas in ravno v petek okol tiste ure, k je rekla bomo videl kako se bomo zmenil me je hudo glava bolela ene dve uri. Od takrat vecˇ nima glavobola. Neke stvari mi je pa hudo zatajila po moje...

Kdo bi vedu...vso srecˇo ji zˇelim, cˇe se ne oglasi vecˇ



kacek...ne vem, mogoce je ze tako, da ti tko mocno, veliko cutis do te zenske, da tudi cutis, kadar ona ' misli' kaj negativnega v zvezi s tabo ( ne direktno, ampak vsaj v neskladju s tvojimi zeljami...) ce si na primer mocno zelis njene druzbe, ona pa ocitno ne tvoje, je to mogoce cisto fizicna manifestacija tvoje vizije...ne vm, mogoce ti telo pac poskusa dati kaksne znak, da je sicer neka mocna povezava, vendar nezdrava...? zelim ti, da bi se druzil z ljudmi, ki se tudi sami zelijo druziti s teboj, ke druge variante so vse bolj kompromisi, kot
sreca. :palec:

pa dobrodosel med nami x:)x

glede smrti in telepatije...ne vem, jaz sem se vsakega clana nase druzine sanjala na noc, ko je umrl. sploh pa dve osebi, ki sta me vzgajali: sta se prisli poslovit. mi je bilo zelo toplo pri srcu, in nisem bila tako zelo presenecena naslednji dan, ko sta umrli.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#113 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 26. januar 2004, 11:28

sstane,
nočem poklicat, mi je tako bolj zanimivo, pa še rakec je, pa se ne odziva na vsako mojo radovednost in intenzivnost, to sem si že gor prišla. x;)x
Rika

#114 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 26. januar 2004, 12:05


Sej pravim...mislim, da nisem njen izbor, kljub vsemu, kaj vse sem naredu, ji povedal, kolk cˇasa sem si zˇelel prezˇiveti z njo...pol sem se pa mal ustrasˇu s temi glavoboli...nazadnje sem dubu dej mi cˇas, nehi me mucˇet, pol se pa k men stisne pa tak. to je blo v sredo...za v petek sem jo povabu ven, pa je kao sˇla s prijatli in sem reku naj me poklicˇe k bo mela cˇas in ravno v petek okol tiste ure, k je rekla bomo videl kako se bomo zmenil me je hudo glava bolela ene dve uri. Od takrat vecˇ nima glavobola. Neke stvari mi je pa hudo zatajila po moje...

Kdo bi vedu...vso srecˇo ji zˇelim, cˇe se ne oglasi vecˇ



kacek...ne vem, mogoce je ze tako, da ti tko mocno, veliko cutis do te zenske, da tudi cutis, kadar ona ' misli' kaj negativnega v zvezi s tabo ( ne direktno, ampak vsaj v neskladju s tvojimi zeljami...) ce si na primer mocno zelis njene druzbe, ona pa ocitno ne tvoje, je to mogoce cisto fizicna manifestacija tvoje vizije...ne vm, mogoce ti telo pac poskusa dati kaksne znak, da je sicer neka mocna povezava, vendar nezdrava...? zelim ti, da bi se druzil z ljudmi, ki se tudi sami zelijo druziti s teboj, ke druge variante so vse bolj kompromisi, kot
sreca. :palec:

pa dobrodosel med nami x:)x

glede smrti in telepatije...ne vem, jaz sem se vsakega clana nase druzine sanjala na noc, ko je umrl. sploh pa dve osebi, ki sta me vzgajali: sta se prisli poslovit. mi je bilo zelo toplo pri srcu, in nisem bila tako zelo presenecena naslednji dan, ko sta umrli.

Ja, mislim, da ma Tinka prav. Najbrž ti hoče telo povedat, da je boljše če se je izogibaš. (oprosti, če sem te prizadela s to povedjo) Ampak mislim, da je za Tvoje dobro in za tvoje zdravje bolj pomembno to, kot pa se še vnaprej mučiš in se "ubijaš" ("ubijaš"=mogoče le podzavestno). Najbrž maš res fejst močan kontakt z njo, ker si jo (ali še vedno) fejst ljubil. Isto , kot pri meni: začutila sem pri "bivšem", da me hoče zapustit..in po2 dneh je res končal z mano... Jaz sem ga tud fejst ljubila, a on..ne vem... :inocent: Na začetku ja, pol pa niti ne vem... Na koncu, ko je končal z mano, mi je še vedno govoril, da me ljubi in upa, da bo mel še kdaj kakšno šanso pri meni, pa me je še po tistem poljubljal pa objemal.. :sori: :o|o: Hm..čudni so ti stiki in kontakti med ljubezenskimi parčki... A ne?? :eek:
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."

#115 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. januar 2004, 12:08

sstane,
nočem poklicat, mi je tako bolj zanimivo, pa še rakec je, pa se ne odziva na vsako mojo radovednost in intenzivnost, to sem si že gor prišla.  x;)x





Ampak številko pa imaš, za vsak slučaj, vsaj za kak sms x^x x:Dx x:Dx x;)x

#116 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 26. januar 2004, 12:21

Ja, ja, smsi laufajo non stop, vendar mislim, da mi sploh ne bi odgovoril, če bi ga kaj takega vprašala. xrolleyesx
Ali poznaš kakšnega raka? Ma, v sebi premlevajo in skrivajo svoja čustva.
Rika

#117 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. januar 2004, 12:24

Eh, rak gor ali dol, pravo vabo mu nastavi, pa bo prilezel iz vsake luknje x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

#118 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. januar 2004, 13:01

..ne morem se vecˇ iti takih iger, cˇe bo hotla bo zˇe poklicala...jast moram nase mislit.

:palec: to je zelo v redu pristop, sploh, ce ti res znese takole razmisljat... x:)x
drzi se!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#119 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2004, 10:22

Ja..jst glih ne morm rečt, da neka druga oseba ve, če jst mislm nanjo..vem pa , da kdorkol premišljuje o men ga sanjam..-znanstveno dokazano-pa preverjeno tud. :vragec: x:Dx

#120 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 14:05

ja tko je to...si ze prevec v redu, da bi te na hitro pozable...pa itak je dosti zensk smotanih glede tega, ti povem, kar opazujem.
poznam primere, krasni fanjte, cudne punce....pa na koncu jih se tele cudakinje pustijo, oni se pa sekirajo...saj ves (ne samo lepa) dekleta ljubijo barabe... x:o)x :8):
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#121 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 14:59

ma sem te hotela samo malo razvedrit s kaksnim komplimentom... x;)x
imas pa dober sistem s temi dobrimi vibracijami, le tako naprej! :palec: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#122 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. januar 2004, 15:20

...saj ves (ne  samo lepa) dekleta ljubijo barabe... x:o)x  :8):



x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

#123 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 16:00

kacek, kar navadi se, taki smo strelci, ce nam je kaj vsec, povemo. grozno, ne...? x;)x
ma ne se prevec sekirat, ker ce nam ni, tudi povemo. x:o)x

pa tle na LF si ljudje kar dajejo komplimente, ce se jim zdi nekaj ok, torej...odpri se malo... :palec: x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#124 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 30. januar 2004, 16:52

predvsem, kadar so drugi trmasti, ja... x;)x

kacek, v bistvu niti ne. nisem trmasta v smislu brezkompromisnih aksiomov...se me vedno da prepricat, ce imas dobre argumente.

( mogoce zato ker sem rak po ascendentu.... x;)x x;)x )
kaj pa ti, si trmast...?
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#125 Almira

Almira
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 295

Objavljeno: 30. januar 2004, 20:53

V bistvu tko je z mano nekak, saj kokr jaz vidim sebe...rad imam normalne odnose in marsikaj požrem tud, sam če pa čutim, da mi nekdo krivico dela se najprej želim pogovorit, če ne gre pol pa po moje ni lih najbolje. Sem pač devica v ascedentu al kako se že temu reče. Tko je, če je človek fer do mene, sem jaz do njega. Za svojo slabo lastnost si jemljem, da me v življenju preveč vodijo želje in čustva, očitno se prehitro zaljubim in zaupam in tako dostikrat izpadem naiven oz. me ljudje okol prenašajo. Ne dela mi branje med vrsticami. V bistvu si pa želim eno žensko, s katero bi lahko počasi zastavil življenje. Sam ker je svet nekako materialno in egoistično naravnan mam občutek, da bo to težko. Je pa res, da se ljudje bojijo (mo) čustev, ker lahko bolijo. V osnovi bi rad nekako ta moja čustva uredil tako, da bi nekako normalno šel tudi sam skozi življenje, ker se zavedam, da je to moreče in zame in za mojo okolico. Nekako se počutim kot otrok v odraslem telesu...pač napačna vzgoja staršev...
kaj vem....ljubezen, zvestoba in zanesljivost se mi zdijo največje vrednote v življenju in moram rečt, da zanesljivost že tudi meni malce nagaja, ker enostavno nimam več moči iti proti vetru....

Kakor si že sam opisal, vodijo te želje in čustva...To pomeni, da še nisi našel svojega notranjega "jaz-a"... Če ga boš enkrat našel, te ne bodo več "prenašali okol"... Verjemi.. Ko boš se spoznal (ko boš sam sebe spoznal), boš vedel koga ali kaj iščeš. In izvedel boš, da jo ne iščeš zato, ker ma nekaj, kar ti nimaš... Kajti vsi, ki jih imamo in ki jih privabljamo v našo družbo, so naša "ogledala": TO SMO MI SAMI! In ko se boš spoznal in se imel rad in se spoštoval, boš tudi takšno žensko privabil v svoje življenje... xsrcx

(p.s.:tud devica po ASC, in sem isto premišljevala kot ti, da se fejst hitro zaljubim in pol pa sem jaz največja koza n tem svetu... :eek: a to ni tak, le do zdaj nisem poznala "ta drugi svet"=duhovni, nematerialni svet)
"Stopaj po sledi mavrice,
Stopaj za zvoki pesmi
in vsepovsod te bo obdajala lepota.
Po sledi mavrice vodi pot
Iz najbolj goste megle."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0