Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Usoda


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
278 komentarjev na to temo

#251 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. oktober 2006, 13:44

:vragec:

skratka: tvoja "pojavnost" na tem forumu.....bi lahko bila bedkarma :xx!: x:Dx

zlomk....tralala

Jebi ga, takšno je življenje. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#252 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2006, 13:47

Jebi ga, takšno je življenje. x:Dx

:vragec:

hvala Bogu da sem katolik in ne verjamem v karmo... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#253 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. oktober 2006, 16:20

Saj to sploh ni relevantno, če kdo verjame v karmo ali ne. Konec koncev je tudi v Jezusovem učenju in nasploh v Bibliji dovolj jasno nakazana.
Possible—but highly unlikely.

#254 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2006, 16:23

Saj to sploh ni relevantno, če kdo verjame v karmo ali ne. Konec koncev je tudi v Jezusovem učenju in nasploh v Bibliji dovolj jasno nakazana.

:vragec:

mash mal newage-arsko pomeshane pojme
che bi karma bla (po tvoje je v bibliji) pol neb blo poslednje sodbe
ker bi bli itaq zhe po difoltu vsi ochishcheni vsega.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#255 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. oktober 2006, 17:50

:vragec:

mash mal newage-arsko pomeshane pojme
che bi karma bla (po tvoje je v bibliji) pol neb blo poslednje sodbe
ker bi bli itaq zhe po difoltu vsi ochishcheni vsega.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala

Po moje pa se oboje prav lepo ujema. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#256 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2006, 17:54

Po moje pa se oboje prav lepo ujema. x:)x

:vragec:

newage-arska filozofija :xx!:
bosh zhe vidu....k bo do sodbe prshlo.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#257 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. oktober 2006, 17:59

:vragec:

newage-arska filozofija :xx!:
bosh zhe vidu....k bo do sodbe prshlo.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala

Si bom zrihtal pri kakšnem uličnem preprodajalcu odpustek pa bo. x^x
Possible—but highly unlikely.

#258 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2006, 18:04

Si bom zrihtal pri kakšnem uličnem preprodajalcu odpustek pa bo. x^x

:vragec:

takimle kokr si ti samo exorcisem pomaga x:Dx x:Dx x:Dx
pa jasno grmada pol... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#259 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 12. oktober 2006, 18:29

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

V.H.





BOMBONČEK: kamorkoli, pa sem menila, da ni nč od škode, če tukaj.

#260 levinja84

levinja84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 22. oktober 2006, 21:30

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

a.g.

#261 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 4. november 2006, 10:56

Veronika1, Celestinska prerokba in na njej osnovi nastale knjige so domišljijske knjige, saj duhovnost običajno ne deluje na tak enciklopedični način. Osebno bi te knjige vzel kot dodatno literaturo, ne pa kot osebni vodnik za duhovno delo. Kar si napisala, ni nič novega in nepoznanega recimo krščanskemu duhovnemu izročilu. Iste stvari so pač izrečene v drugačnem zaporedju. Vsaka molitev je brezvredno blebetanje, ako je ne podpira pozornost. V pozornosti je osnovni ključ duhovnega napredka.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#262 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 4. november 2006, 11:12

Vsaka molitev je brezvredno blebetanje, ako je ne podpira pozornost.

:palec: in pri molitvi kot molitvi in pogovoru in...
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#263 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 4. november 2006, 11:15

Tako je Kapica! Pozornost je ključ do duhovnega napredka.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#264 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 4. november 2006, 14:20

Ojla!
Zanima me, če verjamete v usodo? Jaz sem začela verjet zadnje čase. Mislim, da je naše življenje usojeno in da se ga ne da spreminjat.



Moje mnenje pa je, da je odgovornost za našo lastno srečo izključno naša. Odvračanje odgovornosti zase na druge (astrološke vplive, okolje, druge ljudi, usodo) mi nekak ne zveni ravno modro.

Ne vem no, kako naj upamo na srečno življenje, če le to ni odvisno v temeljih od nas samih (naše miselnosti, dejanj itd...)?
Imamo sploh kakšno možnost za uspehe v življenju, če smo odvisni od drugih/usode?

Po moje ne.

Torej...

:)

#265 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 8. november 2006, 12:54

E.C. :palec:
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#266 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. november 2006, 13:23

Moje mnenje pa je, da je odgovornost za našo lastno srečo izključno naša. Odvračanje odgovornosti zase na druge (astrološke vplive, okolje, druge ljudi, usodo) mi nekak ne zveni ravno modro.

Ne vem no, kako naj upamo na srečno življenje, če le to ni odvisno v temeljih od nas samih (naše miselnosti, dejanj itd...)?
Imamo sploh kakšno možnost za uspehe v življenju, če smo odvisni od drugih/usode?

Po moje ne.

Torej...

:)

Torej bi dodal, da odvracanje odgovornosti res ni dobro. Je pa nujno potrebno prepozavanje delovanja zgoraj omenjenih faktorjev. V nasprotnem primeru lahko postanes kanta za smeti -> ceprav tud ta smer nekam pelje, v kolikor je na poti ucenja.
Brez podpisa

#267 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2006, 13:58

Verjamem v usodo in v to da se ti vse zgodi z namenom....tukaj smo da se učimo x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#268 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. november 2006, 15:56

Usoda obstaja x:)x le-ta obstaja zaradi karmičnih razlogov... vsak že pred rojstvom vidi oz. izbere življenje, katero ga bo učilo stvari, ki jih še ne ve/zna :vio: npr. bolniki; dva bolnika gresta do zdravilca in po terapiji eden ozdravi drugi pa ne. Tisti, ki je ozdravel se je tako naučil bolj ceniti življenje in mu ni bila usojena smrt za to boleznijo. Drugi bolnik, kateremu pa je bila usojena smrt zaradi te bolezni, se bo naučil ceniti življenje in sprejeti našo človeško minljivost ( to je samo primer x:)x )

torej ključni dogodki, so že vnaprej določeni in le-te tudi jasnovidci ne morejo predvideti, ker se tako ne bi nič naučili :vio: kaj pa počnemo med temi dogodki je pa delo naše svobodne volje x:px

kaj pa će vejo in ne smejo povedat x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#269 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 18. november 2006, 17:55

Usoda?

Zadnje čase se mi življenje odvija tako,
da verjamem, da nekaj je v zraku x^x

#270 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 18. november 2006, 17:56

aja...mene so učil, da je zrak mišunga kisika in ostalih plinov.....a je še kaj drugega :eek: :inocent: xcivx x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#271 veela

veela
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 19. november 2006, 22:50

Ja jaz bi omenila kar pravijo mojstri (ce kdo vprasa kateri "mojstri" ) je odgovor- ucitelji modrosti ala Sai Baba, Jezus, Swammi Ji, Dailalama, in se in se... Usodo imas ko se rodis, in morda nekateih stvari vcasih ne mores spreminjat, ze bodisi zaradi karme itd.. Je pa res, da si usodo lahko spreminjas, cimbolje se ti spreminjas na tvoji poti, tako se ti tudi usoda, veliko je bilo primerov in sama nekaj ljudi osebno poznam, da ko so prisli na duhovno pot, se zaceli spreminjat iskat nekaj vec, poglablat, dajat, bit malo bolj "cloveski" so si usodo sigurno spremenili, moj stric- kot en primer je imel nekaj let nazaj tako hudo nesreco, da so vsi prisotni in zdravnik in vsi rekli da je neverjeten cudes da je ziv, ampak je prezivel, pa ne samo prezivel, se nic kaj mu ni bilo, malo je bil popraskan avto pa totalka zbit.. Zgleda nemogoce kako se je resil, morda mu je bila usoda nekoc da tistega dne umre in morda si jo je s svjomi dobrimi deli spremenil.. Kakor koli, niti ni tolko pomembno se vprasevat kaj je moja usoda, al kdo mi je usojen, samo trudit se moras, ti se moras spreminjat , vsekakor ne cepet na riti in cakat ce ti kdo pade z neba...
Ah lahko bi se en se o tem.. vsak tukaj pa ima menda malo svoje mneje..

#272 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 22. november 2006, 10:45

Verjamem v usodo in v to da se ti vse zgodi z namenom....tukaj smo da se učimo

Lahko verjameš, a žal te moram razočarati. Prihodnost je neskončna, pač zaradi zakona nedoločnosti, kateremu nič ne uide. Usoda je samo iluzija, ker pač nimaš dovolj informacij o delovanju svoje zavesti in nimaš izostrene pozornosti. Z rastjo moči pozornosti in samospoznavanjem se manjša pomen "usode". Kakor hitro verjameš v usodo, tako sledi navezanost na njen učinek in s tem se omejuješ. Karma je krama. To sem trdil, trdim in najbrž bom še tako trdil. Česar ne določijo genetika, okolje z vsem, kar sodi zraven, je prepuščeno sposobnosti pozornosti in tvojim naporom, da se osvobodiš in postaneš aktivni udeleženec razodevanja božanstva. Ključ je v tebi in ne izven tebe. Nobena usoda ti ne preprečuje, da ne prepoznaš vzrokov tvojega bivanja in jih zatem spremeniš in s tem spremeniš svoje bivanje. Resnična magija je sprememba vzrokov pojavnosti, a sprememba izgleda pojavnosti je iluzionizem. Vera v karmo, usodo ipd. je iluzionizem...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#273 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. november 2006, 10:56

Lahko verjameš, a žal te moram razočarati. Prihodnost je neskončna, pač zaradi zakona nedoločnosti, kateremu nič ne uide. Usoda je samo iluzija, ker pač nimaš dovolj informacij o delovanju svoje zavesti in nimaš izostrene pozornosti. Z rastjo moči pozornosti in samospoznavanjem se manjša pomen "usode". Kakor hitro verjameš v usodo, tako sledi navezanost na njen učinek in s tem se omejuješ. Karma je krama. To sem trdil, trdim in najbrž bom še tako trdil. Česar ne določijo genetika, okolje z vsem, kar sodi zraven, je prepuščeno sposobnosti pozornosti in tvojim naporom, da se osvobodiš in postaneš aktivni udeleženec razodevanja božanstva. Ključ je v tebi in ne izven tebe. Nobena usoda ti ne preprečuje, da ne prepoznaš vzrokov tvojega bivanja in jih zatem spremeniš in s tem spremeniš svoje bivanje. Resnična magija je sprememba vzrokov pojavnosti, a sprememba izgleda pojavnosti je iluzionizem. Vera v karmo, usodo ipd. je iluzionizem...


Ne komentiram tegale posta, čist na splošno - Kabalist, včasih te sploh nisem bral. Ne vem zakaj že, v začetku, ko si se pojavil na forumu, mi nekaj ni pasalo. Pa sem zajebal. Sem zadnje cajte v nekaterih postih v različnih temah (regresija, indigo otroci ...) opazil, da prav razumeš marsikaj, kar večina ne. :palec:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#274 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. november 2006, 11:30

Karma je krama.

...in da se prav v slovenscini to tako lepo poklapa(numerolosko, kabalisticno morebiti tudi-nisem toliko doma v teh vodah)... :palec: ...se strinjam z vsem kar ste zapisali obenem pa mi prav zato pred oci vedno znova prihajajo besede dr. Susmana, da bo Slovenija v prihodnosti postala pomembna drzava... vem, da z igranjem s to mislijo do neke mere zanikam to(usoda Vs. svobodna volja dilema), samo mogoce je to znamenje, da nam je kot narodu usojeno imeti svobodno voljo... kar tudi astrolosko-uran in neptun na asc. drzave ne bi bilo nenavadno... kaj pa vem-samo preblisk... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#275 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. november 2006, 18:48

Saj ne vem, če tole paše v to temo, ampak totalno uživam, kadar se mi zgodi kaj tako povezanega, kot npr. včeraj-danes.

- Včeraj sem se v eni družbi pogovarjal o sprejemanju čisto konkretnih informacij preko sanj. Pred pol ure vzamem v roke eno hrvaško revijo in ugotovim, da govori članek, ki sem ga začel brati, točno o tem (hiperkomunikacija).

En mal starejši barabinski primer:
- Pred nekaj leti sva se z enim tipom odpravila v neko jamo na Gorenjskem po minerale. Vedela sva, da je jama zaklenjena, zato sva s seboj vzela vlomilsko orodje, na Bledu pa kupila novo ključavnico obešanko, da bi kasneje za seboj nazaj zaklenila. Prideva do jame in ugotoviva, da je okoli ključavnice navarjen nekakšen jeklen ščit, ki nama je preprečil, da bi vlomila. Najprej dolge surle, potem pa opaziva, da je ključavnica na vratih enakega tipa kot tista, ki sva jo pred tem kupila na Bledu. Poskusiva odpreti z najinim ključem in - ključ je ključavnico odklenil.

Ima boga x^x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0